W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy w rankingu FEI na koniec czerwca 2016

05/07/16

 

 

 

 


PLJ Machnice 2016 Grzegorzewski wygrywa, Gramza liderem

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA po 3 etapach - liderzy: 

Runda Złota - Leszek Gramza / KJ Agro Handel 

Runda Srebrna - Olga Sorokina / KJ Zbyszko 

Runda Brązowa - Ewa Kocon / Kuj - Pom KJ 

DPP - FKJ Zbyszko Nowosolna 

04/07/16

 


Grand Prix CSN Michałowic dla Jiri Hruska

04/07/16 

Grand Prix CSN Michałowic dla Jiri Hruska, drugie miejsce dla Joanny Tłuszcz a  trzecie dla Michała Ziębickiego.

 

 

 

 


Grand Prix Gałkowa dla Wojciecha Wojciańca

04/07/16

Grand Prix Gałkowo Masters 2016 wygrał Wojciech Woicianiec na Naccord Melloni.

 

 

 

 


Bartosz Adamus w Paryżu LGCT 2016

04/07/16

Reprezentant Polski Bartosz Adamus w dn 1-3 lipca 2016 startował w prestiżowym turnieju Longines Global Champions Tour na Long Lankin  ( m.in. piaty w sobotnim konkursie 130  CSI1 ) i na HS Cantino.

 

 

 

 


Polska piąta w Akademickich Mistrzostwach Świata 28.06-03.07.2016 Szwecja Flyinge

Piąte miejsce w Akademickich Mistrzostwach Świata dla Polski wywalczyła nasza reprezentacja w składzie : Piotr Kaliszuk - Agata Mizgier -Agata Dahlke. W Mistrzostwach startowało 18 ekip. Złoto wywalczyli Szwedzi, srebro ekipa z Irlandii a brąz przypadł Japonii. 03/07/16

 

 


Gałkowo Masters 2016 - zgłoszenia, program,

29/06/16

 

Program, zgłoszenia, podręczne linki 

1-2 lipca 2016

Gałkowo Masters 

 

 

 

 

 


Finał OOM Strzegom - wstępna lista zakwalifikowanych zawodników

29/06/16

 

Finały 12-14.07.2016  Strzegom

 

 


CSN Michałowice 1-3 lipca lipiec 2016 - zgłoszenia

28/06/16

235 koni w Michałowicach 

 

 


WYNIKI eOOM Damaszka25-26.06.16 - region 1

WYNIKI eOOM Damaszka 25-26 czerwca 2016 

 

eOOM Duże Konie 1m. Weronika Kaniewska / KJ Dilmar / Bianca W

 

eOOM Kuce 1m. Hanna Padalak /Otomoński KJ Tabun / Kliwia 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19