W tym tygodniu:
 
 
CSI4 Monachium GER
Jan Bobik 
 
 
 
 
CSI3 Gorla Minore ITA 
Andrzej Opłatek 
 
 
 
 
CSI2 Lier BEL 
Anna Szary Ziębicka,
Michał Ziębicki, Krzysztof Retka 
 
 
 
 
CSI2 Kronnenberg NED 
Damian Ostroga 
 
 
 
 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego  Leszno HZO 

 

 

HZO DiM Wolica 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking PZJ na koniec maja 2016

15/06/16

 

Jarosław Skrzyczyński

Andrzej Opłatek 

i Adam Grzegorzewski 

nie do pokonania w rankingach PZJ na koniec maja 2016 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSIO Sopot 2016 - najlepsze CSIO w historii polskiego jeździectwa !!

 

14/06/16 

 

 


CSIO5 Sopot 8-12.06.2016 - najlepsze wyniki dla Polski / GALERIA

 

14/06/16  

 


Future Chmpions Hagen 7-11 czerwca 2016 - najlepsze wyniki Reprezentantów Polski

14/06/16 

 


Grand Prix ZO Jaszkowa dla Piotra Sawickiego i Weltdame - wyniki 10-12.06.16

13/06/16 

 


Sukces w Hagen !! Reprezentacja Polskich Juniorów wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów CSIOJ Future Champions !!


Future Champions Hagen 7-12 czerwca 2016 - program, podręczne linki, zgłoszenia

Reprezentacja Polski Future Champions Hagen 2016 

CSIOJ - Adam Grzegorzewski, Dajana Pawlicka, Filip Lewicki, Monika Grundkowska, Martyna Rynkiewicz, Kamila Rokita

 

CSIOCh - Maria Baehr, Vivian Brattli, Agnieszka Kiewrel , Gniewko Jachomowicz 

Zgłoszenia / Program / Podręczne linki 

07/06/16

 

 


CSIO5 Sopot 8-12.06.2016 - program / zgłoszenia / podręczne linki

Hipodrom Sopot

8-12.06.16

 

Oficjalna Reprezentacja Polski 

Jarosław Skrzyczński 

Michał Kaźmierczak

Sandra Piwowarczyk Bałuk 

Maksymilian Wechta

Dawid Kubiak 

Szef Ekipy

Maciej Wojciechowski 

 

Program / Zgłoszenia

Podręczne linki 

 

07/06/16

 

 

 


Baltica Equestrian Tour - 31.05- 05.06.16 WYNIKI

Zakończył się III tydzień wiosennej edycji Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Spośród reprezentantów Polski najlepiej w zawodach spisali się : Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik i Grzegorz Kubiak a w rundzie Juniorskiej  Maciej Żołądkiewicz i Stanisław Piątkowski. 

 

Kolejna Baltica w letniej wersji odbędzie się w dn. 9-28 sierpnia b.r.

 

Polecamy zdjęcia z BET w obszernej galerii na stronie: www.1clicphoto.com

 

06/05/16

 

 


Grand Prix Michalowic dla Urszuli Kalicińskiej i Detroit CL 05/06/16

06/06/16

 

Grand Prix ZO KJK Michałowice w dn 05/06/16 wygrała Urszula Kalicińska na Detroit CL z WKJ Warszawa, 2m zajęła Paulina Wielgórska na Pass Away a trzecie Anna Szary Ziębicka na Norton.

 

WYNIKI TURNIEJU

 

żródło KJK Szary

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19