W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 

 

Maria Brańka Borja, Przemysław Konopacki, Cassandra Orschel, 
Sophie Von Werner 
 
 

 

CSIYH Oliva ESP

Sandra Piwowarczyk 

 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Osadkowski Ladies Cup dla Małgorzaty Koszuckiej

10/09/16  Podium Osadkowski Ladies Cup 2016

1m Małgorzata Koszucka / Alvaro / KJ Wechta 
2m ALeksandra Dabkowska / Tokajer / AZS PW
3m ALeksandra Kozanecka / Calero Z / Szumawa Bobrowiec

WYNIKI KOŃCOWE 


Rozkład Jazdy 8-11 sierpnia 2016

Mistrzostwa Europy Weteranów Arezzo / Witold Bieniek, Paweł Piątkowski / 

CSI2 Lozanna Jan Chrzanowski / 

CSI3 Paderborn Andrzej Stefaniak / 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania w Olszy - 04/09/16

Jarosław Skrzyczyński zdominował Finały SCMK w Olszy.  Potrójnie najlepszy w kat koni 7 letnich  na Chacclana, Silver Shine i na Cassia de Lys L, drugi na Quamar w kat koni 5 letnich i drugi na Lucky Star w kat koni 4 letnich. Na koniec na Quiro 5 wygrał Memoriał Jana K. Dąbrowskiego.

05/09/16


Cavaliada Future - zawody kwalifikacyjne i regulamin rozgrywek 2016/17

 
Lista zawodów  kwalifikacyjnych:
30 09 - 02.10. 2016     HZODiM Zakrzów
07-09. 10. 2016           HZODiM Leszno
04-06. 11. 2016           HZODiM Jaszkowo
11-13. 11. 2016           HZODiM Michałowice
18-20. 11. 2016           HZODiM Wolica Kalisz
 
 
 
W CAVALIADA FUTURE wystartują zawodnicy, którzy zdobędą prawo startu podczas cyklu kwalifikacji, które odbędą się w ramach 4 lub 5 konkursów kwalifikacyjnych dla każdej kategorii rozegranych podczas Zawodów Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży w okresie od 29 września 2016 do 20 listopada 2016, a także złoci medaliści Pucharu Polski Kuców w grupie A1 i Mistrzostw Polski Młodzików w grupie A2 - Strzegom 2016 oraz Halowego Pucharu Polski Kuców w grupach A1 i A2  - Leszno 2016 oraz zawodnicy z dzikimi kartami przyznanymi przez Organizatora. Organizator cyklu zastrzega sobie prawo do odwołania któryś z wymienionych zawodów kwalifikacyjnych oraz zmiany miejsca i czasu rozgrywania zawodów kwalifikacyjnych.
 

 


Rozkład Jazdy 2-4 września 2016

SCMK Olsza   LISTY / WYNIKI

 

CSIV Arezzo ITA  - Paweł Piątkowski / Witold Bieniek 

 

CSIAm Ising GER - Marcin Murdzia 


Baltica Ciekocinko - galeria Finały 27-28 sierpnia 2016


WYNIKI MP PP Kuców Strzegom 26-28 sierpnia 2016

28/08/16 

 


Baltica Equestrian Summer Tour III 22 - 28 sierpnia 2016 WYNIKI

  

23-28 sierpnia 2016

 


Ranking PZJ - Dzieci i Kuce na dzień 23.08.16

24/08/16

Aleksandra Kierznowska liderka rankingu PZJ w kat Dzieci(na zdjęciu )

Liderzy Rankingu PZJ Kuce : 

gr A - Eliza Zawadzka / KJ Zbyszko

gr B - Agata Kamińska / KJ Ranczo 

gr C - Karolina Łaszkiewicz / BPK

gr D - Franciszek Jurzak / Ponylandia 

gr E - Wiktoria Stanisławska / Jaszkowo

 


MPMK 2016 - galeria www.Primel.pl


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19