W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus 
 
 
Łukasz Przybylski 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 - drugi w LR 145cm w San Giovanni - 02/04/17


Agata Dahlke i Aleksandra Szpryngiel Halowymi Akademickimi Mistrzyniami Polski

XIII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

PODIUM Grupa B - 130cm 

złoto - Agata Dahlke / Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
srebro - Piotr Kaliszuk/ Uniwersytet Zielonogórski 
brąz - Weronika Łopato / UP

 

PODIUM Grupa A 105 cm 

złoto - Aleksandra Szpryngel / U. Opolski

srebro - Paulina Pierzyńska / UM Poznań
brąz - Ewa Kempińska / Politechnika Wrocławska

 

 


Samanta Forlini wygrała Halowy Puchar Polski 2017 w kat Open

PODIUM HPP w Kat OPEN

 

złoto - Samanta Forlini 

 KJ Zbyszko / Kontendro / 1,13 pkt 

 

srebro - Marta Baczyńska - Nowak 

TKJ Garbówek / Dimple / 8 pkt 

 

brąz - Aleksandra Madej 

KJ Strzała Krubiczew / Dambis - J / 8,1pkt 

 

01.04.17

 


Marek Lewicki bohaterem dnia - dwa zwycięstwa w Arezzo - 01/04/17, Łukasz Koza dziewiąty w Finale ŚR w San Giovanni , Sandra Piwowarczyk i Wiktoria Lis - 4 miejsca.

01/04/17  

 


Pechowy finał dla Dawida Kubiaka w Omaha, McLain Ward lideram PŚ przed Finałem.

 

01/04/17

 

 

 

 

fot. (c)Pascal RENAULDON

 

 

 

 

 


Dwa zwycięstwa dla Polski w San Giovani - Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli wygrał 135cm, a juniorka Wiktoria Lis na Conika Z 115cm. Andrzej Opłatek ósmy w LR 145cm i szósty w 140cm.

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17


Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs otwarcia w San Giovanni, dobra forma w Arezzo - Julia Jaglarz trzecia, Marek Lewicki z klasyfikacją od Grand Prix

31/03/17

Krzysztof Ludwiczak ( na zdjęciu )   na Poli Loli L w świetnym stylu wygrał licznie obsadzony ( 98 par) konkurs otwarcia 135cm w San Giovanni.  W Arezzo w podobnie bardzo licznie obsadzonym  konkursie  135cm Silver Tour juniorka Julia Jaglarz na Winning Mood, wywalczyła trzecie miejsce.  Formą w Arezzo błyszczy również Marek Lewicki, który był bezbłędny w konkursie 145cm i jest już pewny startu w niedzielnym Grand Prix. 

 


Dawid Kubiak na 26 miejscu po I konkursie PŚ w Omaha - wyniki 31/03/17

 

31/03/17 

 


Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27.03.17

Liderzy rankingów PZJ w kat. Dzieci / K / MK 

Dzieci - Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów

A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream Łódź

B - Dominika Siudzińska / LKS Cwał Poznań

C - Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn 

D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata

E - Adrianna Łopucka / Amico Mołdawin 

30/03/17 

 


Rozkład Jazdy 28.03-02.04.17

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Finał Pucharu Świata OMAHA USA  / Dawid Kubiak /  

relacja na TVP SPORT      livestream  na FEITV płatne 

 

 

CSI3 San Giovanni ITA    LIVEstream 

/ Krzysztof Ludwiczak, Michał Ziębicki, Łukasz Koza,  Andrzej Opłatek, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Goszczyński, Wiktoria Lis,  / 

Grand Prix LR 150cm 8m Andrzej Opłatek / El Camp 02/04/17

LR 145 cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 

CSI1 130cm 6m Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue 

CSI3 145cm LR 9m. Łukasz Koza POL / Cartograns Kiss / 01/04/17

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  01.04.17

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17

CSI3 135 cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L  30/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Anna Szary Ziębicka POL / Million Dreams  29/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Michał Ziębicki POL / Guess  29/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

CSI3 140cm     4m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 01/04/17

CSI3 140cm  12m Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento  31/03/17

 

 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestream

CSIYH 6yrs 3m. Krzysztof Okła POL Neymarde Reve  29/03/17

 

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream   / Marek Lewicki, Julia Jaglarz

 

130 Bronze 6m. Julia Jaglarz POL / Wunschtraum 02/04/17

150cm  LR Gold 1m. Marek Lewicki POL / Abigej / 01/04/17

135cm Silver  1m.  Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

135cm Silver 3m Julia Jaglarz POL / Winning Mood  30/03/17

                      6m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

145cm Gold 12. Marek Lewicki POL / Abigej  30/03/17

CSIYH 6yrs    4m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  29/03/17

CSIYH 6yrs    6m Marek Lewicki POL / Philadephia 29/03/17

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak 

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Łąck 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20