W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Jarosław Skrzyczynski 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO4 Linz - Puchar Narodów. Polska z 19 pkt kończy pierwszy w tym roku Puchar Narodów na 9 miejscu. Najlepszy w Polskiej ekipie - Michał Ziębicki i 16 letni Heartbreaker.

WYNIKI / VIDEO / RANKING 

 

SPONSOR RELACJI z LINZ 


Rozkład Jazdy 4 - 7 maja 2017

CSIO4 Linz AUT       LIVE www.tv.fei.org / płatne / 

/ Klara Kostrzewa, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Michał Ziębicki / 

 


ZO Jakubowice                       WYNIKI / LISTY / LIVEstream 

 


 

 


Skrzyczyński, Hentšel, Nieużyła i OZJ Łódź - pierwsi liderzy PLJ po zawodach w Bogusławicach 01/05/17


CSIO4 Linz 4-7 maja 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, program.

 

CSIO4 Linz 2017 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Niedziela 30.04.17 Andrzej Opłatek ósmy w Hagen. W Linz Mateusz Tyszko najlepszy spośród reprezentantów Polski w Grand Prix. Juliana Suska wygrała Grand Prix Dzieci, Dalia Lehmann była druga w Grand Prix Juniorów a Grzegorz Kubiak wygrał Finał YH.

WYNIKI LINZ 

CSI4 Hagen 150cm - Andrzej Opłatek POL / El Camp - 8 miejsce 

 


Sobota 29.04.17 - W Linz triumfuje Łukasz Appel, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Jemma Jones. W Hagen Krzysztof Ludwiczak szósty, w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk ósma.

Sobota 29.04.17 na międzynarodowych arenach była bardzo udana dla Polski.  W Linz Hymn Polski grany był aż 4 razy - Łukasz Appel ( na zdjęciu ) wygrał Finał CSIYH na 5 letnim Heartcor F. Julia Jaglarz na Winning Mood wygrała konkurs 130cm rundy CSIJ, Juliana Suska triumfowała w konkursie rundy Dzieci na Tokajer B a  Jemma Jones na Borneo była najlepsza w konkursie VIP.  W CSI4 Hagen  - Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 był szósty w konkursie 140cm a w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk wywalczyła ósme miejsce w 1* Grand Prix na Shangri la. 


Czwartek na międzynarodowych arenach : Łukasz Appel w top formie w Linz, Andrzej Opłatek trzeci w Hagen, Sandra Piwowarczyk Bałyk wygrała konkurs w Lummen.

 

Czwartek 27.04.17Andrzej Opłatek ( na zdjęciu )  na Light My Fire był trzeci w konkursie otwarcia 140cm  w CSI4 Hagen.  Łukasz Appel w kapitalnej formie w Linz ze stawką nowych młodych koni.  Wygrał konkurs rundy Młodych Koni na 5 letnim wałachu rasy KWPN Heartcor F ( VDL Corlnad - Heartbreaker ),  na 6 letnim Greatest  ( wałach KWPN ) był czwarty. W konkursie  CSI2 135cm  był piąty na 7 letnim ogierze rasy KWPN Cilverback Du Vlist Z ( Colman - Polydox ).  W Lummen  Sandra Piwowarczyk - Bałuk  wygrała konkurs dla koni 6 letnich na wałachu KWPN Giro de la Luna ( Van Gogh - Cassini I ).


Rozkład Jazdy 27.04-01.05.2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

 

CSI4 Hagen GER  Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek /   LIVE

 

CSI4 150cm 8m Andrzej Opłatek POL / El Camp 30.04.17 VIDEO

CSI4 140cm 6m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 29/04/17

CSi4 140cm   3m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire   27/04/17

 

 

CSI2 / J / Ch / YH / YR  Linz AUT 

/ Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Łukasz Appel, Joanna Marciniak, Dalia Lehmann, Tyszko Michał, Tyszko, Mateusz, Bartosz Goszczyński,  Krzysztof Gozdek, Jakub Krzyżosiak, Maciej Żołądkiewicz, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Marie Janekovic, Maksymilian Parkitny, Aleksandra Kawa, Olga Skrobacz, Vivian Brattli, Lisa Chrzanowski, Mikołaj Barański, Zuzanna Jarocka, Emilia Chmielowska, Laura Kłapińska, Jemma Jones / 

CSI2 Grand Prix  10m Mateusz Tyszko POL / Fidelio   30/04/17

CSI2 135cm 9m. Dawid Kubiak POL / Carmello de Paep Z 

CSI2 135cm 10m Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 

Grand Prix CSIJ 2m. Dalia Lehmann POL / Annchen 11

Grand Prix Dzieci 1m. Juliana Suska POL / Gilea 

YH 6 /yo Final 1m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 11m Bartosz Goszczyński POL / Enriques of the Lowlands 29/04/17

CSI2 130cm  6m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson

CSIJ 130cm 1m. Julia Jaglarz POL / Winning Mood

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska POL / Tokajer B 

VIP Tour  1m. Jemma Jones POL / Borneo

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6/7 y/o  6m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 12m Dawid Kubiak POL / Bagazza M 27/04/17

CSI2 135cm  5m. Łukasz Appel POL / Cilverback Du Vlist Z   

VIP Tour 4m. Jemma Jones POL / Borneo 

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6 y/o  4m. Łukasz Appel POL / Greatest 

 

 

CSI2 Lummen BEL / Sandra Piwowarczyk - Bałuk /   LIVE 

 

CSI2 140cm 15m.  Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 30/04/17

Grand Prix CSI1    8m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Shangri la  29/04/17

6 y/o 1m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Giro de la Luna  27/04/17


ZO Leśna Wola Głogów Młp   

 

ZO Bogusławice PLJ 

 


Mściwoj Kiecoń na nowym koniu Aloubet Kv z jednym błędem w Grand Prix CSI3 Eschweiler 23/04/17


Sophie Von Werner trzecia w Grand Prix Juniorów w Linz 23/04/17


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20