WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński najwyżej spośród reprezentantów Polski w Longines Rank FEI

05/12/16

Jarosław Skrzyczyński z 913 punktami zajmuje w aktualnym rankingu FEI  168 lokatę i tym samym jest najwyżej sklasyfikowanym w rankingu FEI Polskim zawodnikiem na koniec listopada 2016. Liderem światowego rankingu jest reprezentant Niemiec Christian Ahlmann z 3076 punktami. 

fot (c) Cavaliada

POLACY w rankingu FEI 30/11/16

 


CAVAliada Poznan 2016

  

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski :

 

 

NIEDZIELA  04/12/16

Grand Prix  10m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

CSI3 135cm Final 3m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 

CSI1 135cm Final 4m. Paulina Endraszka POL / Zemelus 

Cavaliada Future Mini  1m. Alicja Markiewicz / Denis

Cavaliada Future Midi  1m. Dominika Hendzel / Wiking PP

CSI3 140cm Last Chance 4m. Marcin Bętkowski POL / Savoy 51

 

 

SOBOTA  03/12/16

 

CSI3 LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Chacclana

CSI3 135cm 1m. Jarosław Skrzyczynski POL / Monsun

Speed & Music  4m. Wojciech Wojcianiec POL / Naccord Melloni

CSIYH Final  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Cassia de Lys L 

CSI1 125cm Final   2m. Anna Seroka POL / Phenix

Cavaliada Future Mini 1m. Alicja Markiewicz / Denis / BPK 

Cavaliada Future Midi 1m. Klara Kozioł / Rolex 2 / TKJ Garbówek 

Sztafeta  1m. Łukasz Brzóska - Dominika Henzel - Marianna Kołecka 

 

 

PIĄTEK 02/12/16

 

CSI3 LR 150cm - 3m Cassandra Orschel POL / Acanthya 

CSI3 140cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Campari 

CSIYH - 2m Dajana Pawlicka POL / Carmen P

Wenus vs Mars - 3m. Izabela Grochowina POL / Cartier 

CSI1 130cm - 1m. Julia Klinge POL / Lili Marlene 

CSI1 120cm - 1m. Łukasz Brzóska POL / Granada 

 

CZWARTEK 01/12/16

 

CSI3 135cm  4m. Adam Grzegorzewski POL / Centroplast Dinar

CSI3 140cm  1m. Łukasz Koza POL / Chito Blue

CSI3 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

Potęga Skoku 1m Jan Bobik POL / Marek Lewicki POL 

CSIYH  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Cassia de Lys 

CSI1 120cm 1m. Paulina Gryciak POL / Czarnula

CSI1 135cm 1m. Nawojka Kiecoń POL / Charyzma W


 

PROGRAM relacji TV NC+ / nsport+ , canal+sport / 

BILETY www.tixer.pl 

 

zamówienia zdjęć  EWA IMIELSKA HEBDA ewa.imielska@gmail.com  

 

zamówienia zdjęć KATARZYNA PRIMEL foto@primel.pl

                                            


 MAPKA     www.cavaliada.pl

 

 


Aleksandra Kierznowska przebojem turnieju w Lesznie CSI2 / CSI1 / Dzieci 25-27.11.16

27/11/16 

Reprezentantka Polski - 13 letnia Aleksandra Kierznowska wygrała pięć konkursów podczas turnieju w Lesznie, trzy konkursy Małej Rundy CSI1 na klaczy Valencia i dwa dodatkowe konkursy rundy Dzieci na Landarco. W konkursie Memoriałowym Pamięci Generała Michała Gutowskiego zaliczanym do Longines Ranking, który wygrał reprezentant Niemiec Philipp Schober na Zandigo GT, najlepiej spośród reprezentantów Polski spisał się Wojciech Wojcianiec na Cassio Melloni zajmując 5 miejsce. W niedzielnych Finałach CSI2  triumfowali - Krzysztof Ludwiczak na Quinn 17 ( CSI2 ŚR )  i Dawid Skiba na Amarillus ( CSI2 MR ).

 

 


Evolution Of Equestrian at the Olympics


Rozkład Jazdy 24-27 listopada 2016

CSI2 / CSI1 Leszno   Memoriał Generała Michała Gutowskiego

zgłoszenia / program         listy / wyniki  CSI       listy / wyniki KUCE / DZIECI 

 

 

HZO Michałowice  - 1m. Grand Prix - Natalia Koziarowska / Antina / WLKS Krakus

 

 


Cavaliada Future 2016/17 - kwalifikacje

22/11/1

LISTA zakwalifikowanych zawodników, lista rezerwowa, regulamin rozgrywek i propozycje zawodów w Poznaniu

 

 


Grand Prix Łącka dla Beniamina Tomaszewskiego ! HZO Łąck 18-20.11.16

21/11/16

 

 

 


Casandra Orschel w dobrej formie w Lake Arena w Wr Neustadt

20/11/16

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel z powodzeniem jeździła w II tygodniu dwugwiazdkowego turnieju w austriackim Wr Neustadt. 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Salio Besiekierz Rudny 20/11/16 WYNIKI / RANKING HPP po 3 etapach

20/11/16

Jarosław Skrzyczyński z KJ Agro Handel Śrem  na  Chacclana ( na zdjęciu ) najlepszy w Grand Prix w Salio.

Liderami rankingów w rozgrywkach HPP po zawodach w Besiekierzu Dolnym są : Michał Tyszko (seniorzy), Maciej Żołądkiewicz ( MJ), Martyna Rynkiewicz ( juniorzy) i Samanta Forlini ( open).

WYNIKI / Ranking HPP

 

 


HZO DiM Leszno 18-20 listopada 2016 WYNIKI

20/11/16

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20