W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSN Sopot - Dominika Bach druga w Grand Prix, najlepiej dla Polski !


Sobota w Mijas. Michał Kaźmierczak trzeci, Klara Kostrzewa szósta ! Super forma reprezentantów Polski ! 18/02/17

3m. 130 cm CSI2  Cisall FS / Michał Kaźmierczak POL   

6m. 135cm CSI2  Riboy / Klara Kostrzewa POL   18/02/17

 


Michał Kaźmierczak dziewiąty w LR 145 w Mijas 17/02/17


Rozkład Jazdy 16-19.02.17

CSI3 Neumunster GER / Cassandra Orschel 

wyniki / listy / program               livestream

9m LR 150 cm Acanthya / Cassandra Orschel POL   1702/18 

 


CSI2 Mijas ESP / Michał Kaźmierczak / Klara Kostrzewa / Monika Becker 

 wyniki / listy / program               livestream

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

3m. 130 cm CSI2  Cisall FS / Michał Kaźmierczak POL  video  18/02/17 

6m. 135cm CSI2  Riboy / Klara Kostrzewa POL video 18/02/17

9m LR 145 cm Helia van de Heihoek / Michał Kaźmierczak  POL video     17/02/17

7m. 6 CSIYH Rossa / Michał Kaźmierczak POL  video 15/02/17 

 


 

HPP Michałowice 

CSN Sopot 

HZO Leszno 

 


 

CSI1 Mâcon Chaintré (FRA) / Jan Chrzanowski 

11m. CSI1 130cm  Canaletto 23 / Jan Chrzanowski POL  17/02/17

 


IV etap HPP - Michałowice 17-19 lutego 2017 - zgłoszenia, program, aktualne rankingi

14/02/17

 

 

 

 


GALERIA - Finały HZO Leszno 12/02/17 - fot. www.Primel.pl


Grand Prix Leszna dla Mściwoja Kieconia, Finał ŚR wygrała Małgorzata Koszucka a Finał MR Adam Grzegorzewski. Wyniki HZO / HZR Leszno 10-12.02.17

12/02/17

Mściwoj Kiecoń na Cronosie  wygrał pierwsze w 2017 roku Grand Prix podczas HZO/HZR w Lesznie. 

 

 

fot www.Primel.pl

 

 

 


CAVALIADA Warszawa - 23-26 lutego 2017 - zgłoszeni zawodnicy


Rozkład Jazdy 10-12 lutego 2017

CSI2 Mijas ESP  Klara Kostrzewa, Monika Becker

livestream

listy / wyniki / program

 

HZO Leszno   listy / wyniki / program 

HZR Leszno  listy / wyniki / program

zamówienia zdjęć foto@primel.pl 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - pierwsi liderzy rankingów PZJ w 2017 roku

09/02/17

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20