W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking PZJ na na koniec lutego 2016

07/03/16 

Ranking PZJ na koniec lutego 2016 

Lider rankingu- Jarosław Skrzyczyński 

Lider w kat  MJ - Andrzej Opłatek

Lider w kat Jun - Adam Grzegorzewski 

Lider w kat Dzieci - Ola Kierznowska 

 

RANKING 

 

 


XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie – skoki 2016

07/03/16

 Normy i zasady kwalifikacji do reprezentacji Polski na XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie – skoki 28-06.-02.07.2016 Flyinge (Szwecja)  

 

 


Klasy sportowe PZJ za 2015 rok - zestawienie

07/03/16 

 


Arkadiusz Fimmel wygrał Grand Prix Leszna

06/03/16

Arkadiusz Fimmel z KJ Agro Handel Śrem na kaczy Zimowa Dama wygrał Grand Prix Leszna. Pierwszy Halowy Puchar Leszna 2016 zdobył Jarosław Skrzyczyński.

 

fot. Primel.pl  

 

 


Grand Prix Wolicy dla Maksymiliana Wechty

06/03/16 

Wyniki w Wolicy pod dyktando Wechta Team !
Maksymilian Wechta wygrał Grand Prix na Quinchella, był drugi na Corianos Ass , trzecia miejsce w konkursie wywalczyła Małgorzata Koszucka na Limtender. 

WYNIKI

 

 

 

 


Cavaliada Future 2015/16 - WYNIKI Finalowe

 

Triumfatorki Cavaliady Future sezon 2015/15 - to zawodniczki wielkopolskiego klubu Podkowa Gruszczyn. W kategorii MINI zdecydowanie wygrała Dominika Henzel a w kategorii MIDI zwycięstwo wywalczyła Aleksandra Osuch. 

 

05/03/16   fot Ewa Imielska Hebda 

 


Rozkład Jazdy 04-06 marca 2016

HALOWY PUCHAR LESZNA    wyniki / listy HZO       wyniki / listy HZR      LIVE

 

HALOWY PUCHAR Warszawy i Mazowsza  Kuców MK Aromer Józefin   wyniki / listy 

 

HZO / HZODiM / HZR  Wolica    wyniki / listy 


Przegląd prasy - strona FEI

02/03/16  

FEI WORLD CUP™ JUMPING CENTRAL EUROPEAN AND CAUCASUS LEAGUES HAVE CONCLUDED

 


Jarosław Skrzyczyński - Królem Cavaliady

28/02/16

 

Mistrz Polski - Jarosław Skrzyczyński wygrał Grand Prix  Warszawy, wygral Finał Ligi Europy Centralnej oraz po raz trzeci z rzędu końcowy ranking CAvaliada Tour 2015/16. W dniach 25-28.03.16 wystartuje w Finale Pucharu Świata w Geteborgu. 
 
 
 

Grand Prix Michałowic dla Zuzanny Gowin - wyniki końcowe

28/02/16 

 

WYNIKI / video 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18