W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO Bogusławice o szablę mjr Henryka Dobrzańskiego - Hubala 20-22.08.21

 

Piotr Szmytkowski na 8 leniej klaczy TIGRINA /Cascadello x Calido II/ wygrał Grand Prix o szablę mjr Henryka Dobrzańskiego - Hubala w Bogusławicach. 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Maksymilian Wechta w top formie w Wr Neustadt ! 21/08/21

 

Formą błyszczy Maksymilian Wechta w zawodach CSI2 w austriackim Wr Neustadt. Reprezentant Polski w dn 21.08.21 na ogierze QUVEE PRESTIGE wygrał Finał ŚR 140cm, w  konkursie otwarcia 145cm ( 19.08.21) na FIBONACCI S był drugi. 

WYNIKI ZAWODÓW


Andrzej Opłatek trzeci w Valkenswaard 21/08/21

 

Andrzej Opłatek na kl ODILE DU SOUFFLET zajął trzecie miejsce w konkursie LR 145 w Valkenswaard. W konkursie zwyciężył Julien Epaillard z Francji na klaczJALANTA P.

WYNIKI ZAWODÓW


Radosław Zalewski trzeci w Peelbergen 21/08/21

 

Radosław Zalewski podczas 2* turnieju w holenderskim Peelbergen Kronnenberg, zajęła trzecie miejsce w konkursie 145cm z rozgrywką na wł. HERE I AM . Konkurs wygrał Gerrit Nieberg z Niemiec na QUIBELLE DE LA COEUR

WYNIKI ZAWODÓW


Tomasz Miśkiewicz czwarty w Grand Prix i w Champinacie Wiener Neustadt 2021

 

Tomasz Miśkiewicz na 8 letniej klaczy VELVET LAZAR w dn. 20.08.21 wywalczył czwarte miejsce w konkursie zaliczanym do światowego rankingu LR 145cm - Championat of Wiener Neustadt. oraz był czwarty w finałowym konkursie turnieju Grand Prix LR 145cm

WYNIKI ZAWODÓW


Wiktoria Cwalina przebojem DiM w Poczerninie ! 15/06/21

 

Wiktoria Cwalina z KJ Podkowa Gruszczyn wygrała obie kwalifikacje do Cavaliady Future podczas ZO DiM w Poczerninie 15/08/21 

 

RANKING kwalifikacji CAVALIADA FUTURE 


Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody Biały Las 12-15 sierpnia 2021

Podium MP Seniorów / Dawid Kubiak - Wojciech Wojcianiec - Mateusz Tyszko /

 

 

MP Seniorów 2021 

złoto - Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses

srebro - Dawid Kubiak SZULER Sobieski Jumping Team 

brąz - Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 

WYNIKI 

 



Podium MP MJ  2021 / Filip Lewicki - Aleksandra Kierznowska - Julia Błaszczak/  fot. Kasia Sebastian 

 

MP MJ 2021 U21   WYNIKI

złoto - Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 

srebro - Filip Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica

brąz - Julia Błaszczak CORCON SKJ Red Team

 


Podium MP Jun / Róża Konieczna - Aleksander Lewandowski - Eliza Zawadzka / 

 

MP Juniorów 2021  WYNIKI 

złoto Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF KS Verso La Natura

srebro - Róża Konieczna DARIDO B  BPK

brąz - Eliza Zawadzka QUAIDO Stajnia Ludwiczak 

 


Podium MP Dzieci / Patryk i Filip Skrzyczyńscy, Paulina Pellowska/ 

 

MP Dzieci 2021  WYNIKI 

złoto - Filip Skrzyczyński WODKA POLKA Stajnia Sportowa Skrzypczyńscy

srebro - Patryk Skrzyczyński  LUCKY STAR  Stajnia Sportowa Skrzypczyńscy 

brąz - Paulina Pellowska  LA COCO  3  JKS Barłomino 

 


Podium Ladies Cup 

LADIES CUP 2021  WYNIKI 

1m. Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA KS Verso La Natura 

2m. Aniela Szlufik HEILA VD HEIHOEK KJ Preria Wilkowice

3m. Daria Kobiernik OGANO'S BOY KJ Przylep 


 

ZGŁOSZENI ZAWODNICY 

WYNIKI / PROGRAM 

zamówienia zdjęć  Kasia Sebastian - Photography

relacja video 


Ranking FEI na koniec lipca 2021

RANKING FEI na koniec lipca 2021

1m. Daniel Deusser GER 2858

2m. Martin Fuchs SUI  2718

3m. Scott Brash GER  2628

123m Andrzej Opłatek POL 1210

129m Jarosław Skrzyczyński POL 1173 

 

POLACY w rankingu FEI na koniec 07/21


Andrzej Opłatek z powodzeniem w zawodach CSI2 / YH w belgijskim Sentower Park 6-8 /08/21

 

Andrzej Opłatek w dniach 5-8 sierpnia z powodzeniem jeździł w zawodach CSI2 / YH w belgijskim Sentower Park. Na siwym wł. STALANDO 2 był czwarty w Grand Prix LR 145, na klaczy ODILE DU SOUFFLET wygrał sobotni konkurs 145 a w konkursie otwarcia rundy CSIYH był piąty na wł. NORDSTURM 15

WYNIKI ZAWODÓW


ZO DiM Leszno 6-8 sierpnia 2021

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Leszno 08/08/21

Gr A0  1m. Zofia Kamińska FOREST Ranczo Kołata

Gr A1  1m.  Lilianna Brzykcy IRYS KJ Podkowa Gruszczyn

Gr A2  1m. Martyna Obrocka  CARLINE DE KERVALENOU  KJK Solka Międzyrzecze

Gr C  1m. Agata Stasiak MROCZEK Stajnia Bukowiec

Gr Dbis   1m. Agata Stasiak WRANGLER FOREST Stajnia Bukowiec 

GP D/E   1m. Jagoda Kierznowska BANJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

Finał JM MŁ 1m. Julianna Bajońska LOLITA VAN AVERMAET Rodan Club

GP Dzieci 1m. Nel Skotarczak CASH M.E. KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JUN / MJ 1m. Weronika Kosińska LEDA KJ Tradycja Siedlnica  

 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21