W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
CSI2 Opglabbeek BEL
Jarosław Skrzyczyński, Przemysław Konopacki, Łukasz Krajewski, Aleksandra Zybała 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowsk
 
 
 
 
CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Monika Grundkowska czwarty raz z rzędu wygrywa krajowy konkurs Grand Prix - KJK Michłowice 18/08/19

 

WYNIKI GRAND PRIX CSN KJK Szary 

1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  0 pkt 

2m. Jiri Hruska   ORIDA- M  CZE   4 pkt / 70,21s 

3m. Zuzanna Januszewska IRONIA KS Small Cherry Trzebnica 4 pkt /  74,53s 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Michał Tyszko podwójnym zwycięzcą Grand Prix w Bogusławicach 18/08/19

 

WYNIKI GP SO Bogusławice

1m. Michał Tyszko COLINERO TKJ Garbówek 

2m. Michał Tyszko CARIBOU TKJ Garbówek 

3m. Łukasz Troszczyński DJARVI B KS Nad Wigrami 

 

WYNIKI TURNIEJU 


Piotr Morsztyn najlepszy w Drzonkowie 18/08/19

 

Grand Prix CSN PLJ Drzonków

1m. Piotr Morsztyn VAN HALEN  KJ Osadkowski   0 pkt

2m. Seweryn Murdzia QUI GIGI BPK  4 pkt / 74,03s

3m. Felix Ewald  CAP GROSSO  GER 4 pkt / 75,54s


Cavaliada Future sezon 2019/20 - kwalifikacje - regulamin


Bez powodzenia w Mistrzostwach Europy Pony Strzegom 18/08/10

 

Nie udał się start reprezentantek Polski w Mistrzostwach Europy Pony w Strzegomiu. Polska kadra Pony w składzie: Aleksandra Osuch, Agata Derda, Agata Kamińska, Oliwia Płatek, ukończyła rywalizację zespołową na 10 - ostatnim miejscu z wynikiem 258 pkt. Jedyną polską parą, która z 36 pkt ukończyła oba konkursy ME była Aleksandra Osuch. Uzyskany wynik niestety nie zapewnił najlepszej polskiej parze miejsca w pierwszej 30-tce rankingu ME po II konkursach, dającej awans do ścisłego finału. Zdecydowanie potrzebna jest reforma w polskich skokach na kucach. Ostatnie przyzwoite wyniki w ME Pony dla Polski były w 2007 - 21m. Weronika Król i w 2008 - Piotr Kaliszuk - 25m. 
Relacja z Pucharu Narodów https://youtu.be/Aa1vv_Yk41Q 
wyniki ME https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/653

XXII Mistrzostwa Polski Amatorów Toruń 11/08/19

Zwycięzcy XXII Amatorskich Mistrzostw Polski w Skokach przez Przeszkody - Toruń 11/08/19


SENIORZY Patryk Hernas WILLA NOVA R&S Stables
OPEN - Patrycja Mościcka-Huczko HEKATE   
JUNIORZY - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8   
KUCE - Julia Ganowska PASJONATA PARYS 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

LINK DO GALERII Agnieszka Wiatrowska FOTO 

 


Grand Prix Lotar Biskupiec pod dyktando Huberta Kierznowskiego 11/08/19

 

Hubert Kierznowski pierwszy i trzeci w Grand Prix LOTAR Biskupiec !

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW   fot. Asia Bręklewicz 


CSI2 Miskolc-Diósgyor 9-11 sierpnia 2019

Reprezentacja Polski :

Jarosław Koziarowski, Marek Wacławik, Joanna Pomiankowska, Magdalena Gut, Tomasz Plewa, Wiktor Larkowski, Grzegorz Nowak

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

GP LR 145cm - 12m. Grzegorz Nowak CORRIDA  5 pkt  11/08/19

CSI2 140cm - 4m. Joanna Pomiankowska GIRL RV

CSI2 125cm - 5m Grzegorz Nowak OLIMPIA

CSIYH - 6m - Grzegorz Nowak SAM

LR 145cm  - 20m Joanna Pomiankowska GIRL RV - debiut LR 

CSI2 120cm - 2m Marek Wacławik GAPHIRA

CSIYH - 3m. Grzegorz Nowak SAM

CSI2 140cm - 4m Grzegorz Nowak COMIENZO

CSI2 120cm - 2m  Marek Wacławik GAPHIRA

CSIYH - 1m. Wiktor Larkowski ETIUDA MGrzegorz Nowak SAM

WYNIKI TURNIEJU 

 

Joanna Pomiankowska i Girl RV / Quality Time x Verdi/ KWPN 2011 


CSI3 Opglabbeek 8-11 sierpnia 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

GP LR 155cm - 15m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue 4pkt   11/08/19

CSI1 130cm - 8m Bartosz Adamus / EL Camp 10/08/19 

CSI1 120cm - 10m. Wojciech Wojcianiec / Ironman  

CSI3 150cm - 9m Michał Kaźmierczak / Wilander  09/08/19 

CSIYH - 8m. Natalia Czernik / U2 

CSI3 145cm - 5m Wojciech Wojcianiec / Chitablue  08/08/19 

CSI3 140cm - 5m. Michał Kaźmierczak / Dame de Pique 

 

 WYNIKI ZAWODÓW

 

/


Polacy w rankingu FEI na koniec lipca 2019

Longines FEI Rank 31/07/19

1m. Steve Guerdat SUI  3447 pkt

2m. Peder Fredrickson SWE  3217 pkt 

3m. Daniel Deusser GER  3087 pkt 

71m. Jarosław Skrzyczyński POL 1540 pkt

116m. Wojciech Wojcianiec  POL 1280 pkt 

Polacy w rankingu FEI na koniec lipca 2019 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19