W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam Bartosz Goszczyński, Anna Ebner, Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix CSIO Zduchovice 28.04.19 - Juliana Suska trzecia !!

 

Juliana Suska na HASSAN VAN DE WITTEMOERE ukończyła konkurs Grand Prix CSIOJ na trzecim miejscu, najlepiej spośród reprezentantów Polski w konkursie.  W Grand Prix CSIOCh Klara Kozioł startująca na ROCKY z jednym błędem w przejeździe podstawowym ukończyła na 9-tym miejscu. Szymon Najdzionek nie ukończył konkursu GP CSIOY z powodu problemu technicznego ogłowia swojej klaczy FADINA PP.

28/04/19  

 


Andrzej Opłatek dziewiąty w konkursie LR 150cm CSI4 Hagen 28/04/19

 

Andrzej Opłatek  na Stakkatan w świetnym stylu wywalczył kwalifikacje do konkursu Grand Prix LR 160cm CSI4 Hagen, pokonując sobotni konkurs LR 150cm bez błędów z 9 czasem rozgrywki.  

27/04.19 


Reprezentacja Juniorów piąta w Pucharze Narodów CSIOJ Zduchovice - 26.04.19 -

 

WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIOJ 

CSIOJ Puchar Narodów Zduchovice- Maria Baehr i La Strada L - jedyna bezbłędna polska para PN - na zero II nawrót.  Polska ekipa juniorów piąta w PN / Natalia Stefańska, Aleksandra Kawa, Juliana Suska, Maria Baehr / 


CSIO Zduchovice 2019 - Galeria


Maksymilian Wechta siódmy w Grand Prix CSI2 Opglabbeek 21/04/19

 

Maksymilian Wechta na klaczy QUINCHELLA / Quintero x Chello I/ ukończył konkurs Grand Prix w Opglabbeek w Belgii na siódmym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Belgii Ugo Berrittella na PICOBELLO JASMINE / Arezzo x Indoctro/ 

WYNIKI GRAND PRIX  

 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Strzegomiu 14.04.19

Grand Prix ZO Strzegom 14/04/19 fot. Katarzyna Broda fotofaraa 

1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S  KJ Wechta Rosnówko 

2m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST KJ Agro Handel Śrem 

3m. Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT KS Small Cherry Trzebnica 

14/04/19

 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix w Gliniku Zaborowskim 14/04/19

GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO

Glinik Zaborowski  14/04/19

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

1m. Mateusz Tyszko ZIRROCO AIR TKJ Garbówek 

2m. Artur Kufel JASTINE WKJ Lublin 

3m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus 

WYNIKI TURNIEJU 

14/04/19

 


Olga Celska z Uniwersytetu SWPS oraz Natalia Kaczmarek z Politechniki Wrocławskiej wygrały Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Lesznie 14.04.19

XV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

 

Podium HAMP w skokach grupa A  100/1005cm / fot. facebook Natalia Kaczmarek / 

złoto - Natalia Kaczmarek ALOUBETTA  Politechnika Wrocławska 

srebro - Diana Tomkowiak DENIS

brąz - Paulina Grzyb BARBIE

 

Podium HAMP w skokach grupa B 125/130cm 

złoto - Olga Celska HIP HOP Uniwerytet SWPS 

srebro - Piotr Kaliszuk CHACCO DOR

brąz - Alicja Maślana REBUS

14/04/19

 


Michał Kaźmirczak w top formie w CSI2 Opglabbeek - drugi w Grand Prix 14/04/19

 

Michał Kaźmierczak z powodzeniem startował w 2* turnieju w Obglabbeek w dn 11-14 kwietnia 2019  na koniach : WILANDER   FENNA   BENGRAF   DAME DE PIQUE   CORONADO BLUE NF

Grand Prix LR 145cm - 2m. WILANDER

CSI2 145cm  2m. FENNA  VIDEO

CSI2 135cm  2m. BENGRAF

WYNIKI TURNIEJU 


Arezzo Toscana Tour 4 tydzień 4-7 kwietnia 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czytaj dalej :  
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak na Diaroubet wygrał finałowy konkurs 135cm 07/04/19  

Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19