W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix w Lesznie wygrał Piotr Morsztyn na Jurandzie. Wyniki VIII HPLMK

 11/12/16

W Finale VIII Halowy Pucharze Leszna Młodych Koni  triumfowali Zuzanna Januszewska na Ironii ( konie 6 letnie ), Marek Lewicki na Philadelphia ( konie 5 letnie ) oraz Michał Jóskowiak na Hush Hush ( konie 4 letnie ) 

 Grand Prix Leszna wygrał Piotr Morsztyn na Jurandzie.

HZO / Finał HPLMK 9-11.12.16 


EYCup U25 Salzburg. Andrzej Opłatek dwa razy drugi w kwalifikacjach , 10-ty w Finale.

11/12/16

Andrzej Opłatek na udanie zakończył sezon 2016. W dn. 8-10.12.16 na El Campie startował w finałowych zawodach European Youngster Cup U25  EYCup w Salzburgu. W obydwu konkursach kwalifikacyjnych był drugi, w Finale 10-ty.

 

 

 


Andrzej Opłatek w Salzburgu 8-11 grudnia 2016

08/12/16

Najlepszy Polski młodzieżowiec - Andrzej Opłatek / KJ HEAA Turek / w dn 8-11.12.16 wystartuje w zawodach CSIU25/CSI** w Salzburgu w Austrii na El Camp i Light My Fire w ramach prestiżowego turnieju Mevisto Amadeus Horse Indoors.

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

LIVEstream 


Galeria Finały Cavaliada Poznań 2016 www.Primel.pl


Debata internetowa kandydatów na fotel Prezesa PZJ - 8 grudnia 2016 g.17.00


Cavaliada 2016 GALERIA (c) Ewa Imielska Hebda


Cavaliada 2016 GALERIA


Jarosław Skrzyczyński najwyżej spośród reprezentantów Polski w Longines Rank FEI

05/12/16

Jarosław Skrzyczyński z 913 punktami zajmuje w aktualnym rankingu FEI  168 lokatę i tym samym jest najwyżej sklasyfikowanym w rankingu FEI Polskim zawodnikiem na koniec listopada 2016. Liderem światowego rankingu jest reprezentant Niemiec Christian Ahlmann z 3076 punktami. 

fot (c) Cavaliada

POLACY w rankingu FEI 30/11/16

 


CAVAliada Poznan 2016

  

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski :

 

 

NIEDZIELA  04/12/16

Grand Prix  10m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

CSI3 135cm Final 3m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 

CSI1 135cm Final 4m. Paulina Endraszka POL / Zemelus 

Cavaliada Future Mini  1m. Alicja Markiewicz / Denis

Cavaliada Future Midi  1m. Dominika Hendzel / Wiking PP

CSI3 140cm Last Chance 4m. Marcin Bętkowski POL / Savoy 51

 

 

SOBOTA  03/12/16

 

CSI3 LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Chacclana

CSI3 135cm 1m. Jarosław Skrzyczynski POL / Monsun

Speed & Music  4m. Wojciech Wojcianiec POL / Naccord Melloni

CSIYH Final  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Cassia de Lys L 

CSI1 125cm Final   2m. Anna Seroka POL / Phenix

Cavaliada Future Mini 1m. Alicja Markiewicz / Denis / BPK 

Cavaliada Future Midi 1m. Klara Kozioł / Rolex 2 / TKJ Garbówek 

Sztafeta  1m. Łukasz Brzóska - Dominika Henzel - Marianna Kołecka 

 

 

PIĄTEK 02/12/16

 

CSI3 LR 150cm - 3m Cassandra Orschel POL / Acanthya 

CSI3 140cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Campari 

CSIYH - 2m Dajana Pawlicka POL / Carmen P

Wenus vs Mars - 3m. Izabela Grochowina POL / Cartier 

CSI1 130cm - 1m. Julia Klinge POL / Lili Marlene 

CSI1 120cm - 1m. Łukasz Brzóska POL / Granada 

 

CZWARTEK 01/12/16

 

CSI3 135cm  4m. Adam Grzegorzewski POL / Centroplast Dinar

CSI3 140cm  1m. Łukasz Koza POL / Chito Blue

CSI3 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

Potęga Skoku 1m Jan Bobik POL / Marek Lewicki POL 

CSIYH  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Cassia de Lys 

CSI1 120cm 1m. Paulina Gryciak POL / Czarnula

CSI1 135cm 1m. Nawojka Kiecoń POL / Charyzma W


 

PROGRAM relacji TV NC+ / nsport+ , canal+sport / 

BILETY www.tixer.pl 

 

zamówienia zdjęć  EWA IMIELSKA HEBDA ewa.imielska@gmail.com  

 

zamówienia zdjęć KATARZYNA PRIMEL foto@primel.pl

                                            


 MAPKA     www.cavaliada.pl

 

 


Aleksandra Kierznowska przebojem turnieju w Lesznie CSI2 / CSI1 / Dzieci 25-27.11.16

27/11/16 

Reprezentantka Polski - 13 letnia Aleksandra Kierznowska wygrała pięć konkursów podczas turnieju w Lesznie, trzy konkursy Małej Rundy CSI1 na klaczy Valencia i dwa dodatkowe konkursy rundy Dzieci na Landarco. W konkursie Memoriałowym Pamięci Generała Michała Gutowskiego zaliczanym do Longines Ranking, który wygrał reprezentant Niemiec Philipp Schober na Zandigo GT, najlepiej spośród reprezentantów Polski spisał się Wojciech Wojcianiec na Cassio Melloni zajmując 5 miejsce. W niedzielnych Finałach CSI2  triumfowali - Krzysztof Ludwiczak na Quinn 17 ( CSI2 ŚR )  i Dawid Skiba na Amarillus ( CSI2 MR ).

 

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19