W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Halowy Puchar Polski 2016 Finał Dąbrówka Mała 1-3 kwietnia 2016 - Wyniki / video

05/04/16                            KOŃCOWE RANKINGI HPP 

SENIORZY   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro / BKJ Bogusławice

MŁODZI JEŹDŹCY  1m. Adam Grzegorzewski / Okarino / Agro Aves Gajewniki 

JUNIORZY 1m. Dajana Pawlicka / Bebeto / KJ Agro Handel Śrem 

OPEN  1m. Magdalena Ziajkowska / Lara Croft / KJ Hippica Polonia Słupno

fot Jacek Kowalski 

 

 


Halowy Puchar Polski Kuców / MK / Dzieci - leszno - 1-3 kwietnia 2016 wyniki

04/04/16 

Zwycięzcy HPP K / MK / Dzieci - Leszno 2016

Dzieci I - Aleksandra Kierznowska / SKJ Kietlów 

Dzieci II - Martyna Zielińska / KJ Pegaz 

MK GR E - Wiktoria Stanisławska / CH Jaszkowo 

GR A1 - Laura Kłapińska / Small Cherry 

GR A2 - Natalia Sydow / SKJ Gronówka 

GR B - Aleksandra Osuch / KJ Podkowa Gruszczyn 

GR C - Gabriela Kozłowska / KS FER Więckowice

GR D - Wiktoria Leszek Karwańska BPK 

GR Dbis - Alicja Tomaszewicz BPK

GALERIA Primel.pl Finały 

 


Hymn Polski dla Krzysztofa Ludwiczaka w San Giovanni

31/03/16 

Krzysztof Ludwiczak w dniu swoich urodzin w świetnym stylu wygrał pierwszy konkurs 135 CSI3 w San Giovanni.  W konkursie startowało 127 par. 

 

 


Rozkład Jazdy 29.03-03.04.16

Finał HPP Dąbrówka Mała 

wyniki / listy / program 

 

HPP K/MK/Dz  Leszno

wyniki / listy / program

 

 

CSI3 San Giovanni ITA    livestream    wyniki / listy 

 

Krzysztof Ludwiczak, Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Wojciech Wojcianiec, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska,  Olivia Szustkowska, Michał Ziębicki, Julia Michalska. 

 

 

CSI2 Lanaken BEL  / Maksymilian Wechta, Krzysztof Okła   

wyniki / listy / program             livestream 

wyniki / listy / program od 01.04 

 

CSI2 Cagnes sur Mer FRA  / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy / program 

 

Toscana Tour Arezzo ITA / Paweł Piątkowski / Katarzyna Kuchejda 

wyniki / listy / program

 

 


Finał Pucharu Świata Getborg 2016 - wyniki Longines FEI World Cup™ Jumping Final

29/03/16 

 

1m Steve Guerdat SUI 

2m. Harrie Smolders NED

3m. Daniel Deusser GER 

20m. Jarosław Skrzyczyński POL

25m Michał Kaźmierczak POL 

 

 

 


Sukces !! Hymn Polski w Geteborgu dla Jarosława SKrzyczynskiego

24/04/16 

Wspaniały początek w Geteborgu!! Jarosław Skrzyczyński na Aresie wygrał  konkurs otwarcia 140 cm. Jako jedyny pokonał parkur poniżej 60 s. W kolejnym konkursie świetnie spisał się Michał Kaźmierczak i Woody plasując się w czołówce konkursu na siódmym miejscu. 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 

LIVEstream 

 

fot : press GHS

 


Rozkład Jazdy 24-28.03.16

Finał Pucharu Świata  Geteborg  - Jarosław Skrzyczyński / Michał Kaźmierczak 

wyniki / listy / program                  TVP Sport program               LIVEstream

 

 

CSI3 San Giovanni    listy / wyniki / livestream

Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska, Ewelina Szczepanik, Olivia Szustkowska, Grzegorz Psiuk, Michał Ziębicki. 

 

Costa Del Sol Mijas / Klara Kostrzewa

listy / wyniki / livestream

 

Arezzo Toscana Tour / Jacek Mierzwiński / Kuchejda Katarzyna

wyniki / listy 

 

CSI2* Cagnes-Sur-Mer / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy 


KJ Osadkowski Jakubowice gospodarzem MP w Skokach przez przeszkody

23/03/16 

W dniu 22/03/16  Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego porozumiał się z KJ Osadkowski i powierzył mu organizację Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody oraz Pucharu Polski Dzieci. Te najbardziej prestiżowe polskie zawody jeździeckie w skokach odbędą się także w nowym terminie, w dniach 8-11 września 2016r . Obie strony wyraziły nadzieję, że organizacja tego prestiżowego wydarzenia w obiekcie KJ Osadkowski w Jakubowicach zaspokoi wymagania zawodników zarówno jeśli chodzi o nowy termin, jak i o miejsce zawodów.


Grand Prix Wolicy dla Dawida Kubiaka

20/03/16

Dawid Kubiak na Quite Donaldson wygrał Grand Prix Wolicy  i awansował w rankingu HPP na 2 miejsce. Liderem rankingu HPP jest Leszek Gramza.  Finał HPP odbędzie się w Dąbrówce Małej w Klubie JKS u Robsonów. 

 

 


Grand Prix Leszna dla Łukasza Piksy

HZO / HZR Leszno 18-20.03.16

WYNIKI 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18