W tym tygodniu:
 
 
 

 

 
 
Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Aleksandra Kierznowska, Laura Kłapińska, Olga Skrobacz, Anna Dziuba.
 
 
 

 

 
Sophie Von Werner 
 

CSN Aachen Youngstars Wiktoria Bedynska 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO DiM Leszno 18-20 listopada 2016 WYNIKI

20/11/16

 

 

 

 


SALIO - HPP Grand Prix 20/11/16 - początek ok 16.30


SALIO - Grand Prix Juniorów / MJ 20/11/16 początek ok 14.30


Dawid Kubiak drugi w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

19/11/18

Reprezentant Polski Dawid Kubiak z 78 punktami zajmuje aktualnie drugie miejsce w Rankingu Ligi Europy Centralnej PŚ. Liderką rankingu jest  Maria Bibikova z  Rosji z 80 pkt. Finał Ligi Europy Centralnej odbędzie się w lutym 2017 w Warszawie, impreza wyłoni finalistów, którzy wystartują w Finale Puchar Świata w Omaha w USA na przełomie marca i kwietnia 2017 roku. 

RANKING Ligi Europy  Centralnej 28/10/16 


CAVALIADA Poznań 1-4 grudnia 2016 - zgłoszenia CSI3-W


Rozkład Jazdy 17-20.11.16

HPP Salio Besiekierz Rudny  1m Grand Prix Jarosław Skrzyczyński  / Chacclana / KJ Agro Handel

 

HZO Łąck   1m. Grand Prix Beniamin Tomaszewski / Duke / KJ Leśna Podkowa Damaszka / 

 

HZO DiM Leszno 

 

HZO / HZODiM Wolica 

 

CSi2 Wr Neustadt AUT / Cassandra Orschel 


WAGO Wrocław - 13.11.16 - Tyszko, Szmytka, Rynkiewicz - nowi liderzy rankingu HPP

 

14/11/16

LIDERZY RANKINGU HPP 2016/17 po dwóch kwalifikacjach

Seniorzy - Michał Tyszko 

MJ - Michalina Szmytka

Juniorzy - Martyna Rynkiewicz 

Open - Maria Badowska i Klaudia Rorbach 

 


Cracovia Szary Equestrian Show 2016 - galeria www.Primel.pl Finały 06/11/16


Rozkład Jazdy 10-13 listopada 2016

HPP Wago Wrocław   1m. Grand Prix Katy Lekander GER / Cannary 

 

HZO Leszno   1m. Grand Prix Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec 

 

HZO DiM Michałowice 

 

CSI2 Wr Neustadt  AUT / Cassandra Orschel 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Agnieszka Byrczek 


HZO DiM Jaszkowo 04-06.11.16 WYNIKI

07/11/16 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19