W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Maksymilian Wechta w dobrej formie w CSI3 Sommersted 02/09/18

 

Maksymilian Wechta na 7 letnim Fibonacci S wygrał konkurs otwarcia CSIYH i raz był trzeci.   W licznie obsadzonych konkursach CSI3 135-140cm na siwym Quintusie wywalczył 4 i 5 miejsce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Radosław Zalewski w czołówce konkursów YH w Opglabbeek 02/09/18

 

Radosław Zalewski w dn. 31.08-02.09.18 z powodzeniem jeździł w konkursach dla młodych koni w Opglabbek w Belgii, na siwym HERE I  AM / Untouchable 27 x Mr. Blue / plasował się w czołówce wszystkich konkursów dla koni 6 letnich - w finale para zajęła czwarte miejsce

WYNIKI ZAWODÓW 


Michał Kaźmierczak najlepszy w Grand Prix Leśnej Woli 02/09/18

Michał Kaźmierczak wywalczył w Grand Prix PLJ w Leśnej Woli pierwsze ( na Helia Van de Heihoek )  i trzecie miejsce (na WILANDER). Drugie miejsce zajął Andrzej Głoskowski na BACHELOR LAD

 

WYNIKI GRAND PRIX
 

WYNIKI TURNIEJU 

 

RANKINGI PLJ 

 


Maciej Kostrzewski najlepszy w Grand Prix Michałowic 26/08/18

Maciej Kostrzewski na CHICO HIPPICA z KS SK Krzywpłoty zwyciężył w Grand Prix podczas ZO w Michałowicach. Drugie miejsce wywalczył Tomasz Kuczerawy na CHACCOS BOY  z KS Gillmaier a trzecie reprezentantka gospodarzy Anny Szary-Ziębicka na HELIOS VAN DE NOORDHEVEL

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 


Baltica Tour Summer Tour 21-26 sierpnia 2018


Adam Grzegorzewski w CSI3 Verbier - czwarty w małym GP 140cm 24/08/18

 

Adam Grzegorzewski w dn 23-25 sierpnia startował w 3* turnieju w Verbier w Szwajcarii. Reprezentant Polski na Okarino wywalczył czwarte miejsce w małym Grand Priz 140cm . Duże Grand Prix ukończył z dwoma błędami. 

WYNIKI TURNIEJU 


Mistrzostwa Polski Kuców, Młodzików, Puchar Polski Kuców, MK i Dzieci Jakubowice 2018 WYNIKI

Złoci Medaliści MP MPM PP Jakubowice 2018 

MP Kuców - Agata Kamińska - KJ Ranczo Kołata

MP Młodzików - Marcelina Jackowiak - KJ Gronówka

PP Dzieci II  - Weronika Kosińska - KJ Tradycja

PP grupa A1 - Wiktoria Ryciak - SKJ Sopot

PP grupa B - Julia Kapel - KJ Aldragho Piaseczno 

PP grupa C - Marta Konarska - KJ Podkowa Gruszczyn

PP grupa Dbis - Marianna Kołacka - KJ Sokół Damasławek

PP MK grupa E - Zofia Budzyńska - KJ Gronówka 

 

WYNIKI KOŃCOWE

link do galerii Primel.pl  Facebook 

 

 


Jan Bobik najlepszy w w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 19/08/18

Jan Bobik na VELCO SITTE wygrał Grand Prix PLJ w Drzonkowie. W rozgrywce pokonał  Mściwoja Kieconia dosiadającego QUINLEEN.  Trzecie miejsce wywalczył Jakub Krzyżosiak na DIRESTRAIT, który ukończył przejazd podstawowy z 1 pkt. W konkursie startowało 30 par.   

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

19/08/18

 

 


Beata Wieczorkowska - Puchar Narodów Budapeszt 2018 - Polska 6 miejsce

Reprezentacja Polski ukończyła walkę w Pucharze Narodów w Budapeszcie na szóstym miejscu, tracąc szansę na start w  Barcelonie. Na Final Pucharu Narodów i walkę o Dywizję 1 powalczą w Barcelonie ekipy Austrii i Wegier, które zajmując w Budapeszcie dwa pierwsze miejsca zapewniły sobie awans do startu w Hiszpanii w październiku b.r. 

WYNIKi / GALERIE z CSIO5 w Budapeszcie czytaj dalej. 

fot Beata Wieczorkowska 

12/08/18


Tomasz Kuczerway na Chaccos Boy najlepszy w Grand Prix w Bobrowym Stawie 12/08/18


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22