WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 14-19 marca 2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestram

CSIYH 5yrs 2m. W Hambla Z  Krzysztof Okła POL 16/03/17

CSIYH 5yrs 2mW Hambla Z  Krzysztof Okła POL 15/03/17

CSIYH 5yrs 1m. Neymar De Reve   W Hambla Z  Krzysztof Okła POL    14/03/17

 

 

CSI2 Mijas ESP/Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa / livestream

Grand Prix CSI2 LR 145cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Stakorado 

CSI2 140cm 9m. Michał Kaźmierczak POL / Heila vd Heihoek   19/03/17 

CSI1 140cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Chica   18/03/17 

CSI2 130 cm 6m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS   18/03/17

CSI2 135 cm  6m. Michał Kaźmierczak POL / Haila van de Heihok   17/03/17

CSI2 140 cm  8m. Klara Kostrzewa POL  / Riboy d'Alimat   16/03/17

 

 

CSI3 Braunschweig GER /  livestream

/ Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski /

145cm  1m. Adam Grzegorzewski POL / Okarino   17/03/17

145cm  5m. Dawid Kubiak POL / Anastacia III   17/03/17

 

 

TOSCANA Tour Arezzo  ITA    livestream

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  

Silver 135 cm  6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  19/03/17

Silver 130 cm  9m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka   17/03/17 

 

 

CSI2  Villeneuve  FRA  / Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak /

CSI2 130cm     1m. Agnieszka Cebulak / 18/03/17 

CSI2 125cm     2m. Agnieszka Cebulak POL / Joly  17/03/17

CSI1 110cm     4m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz   16/03/17 

 


CSI2 Lier BEL Paulina Malinowska / 
 

 

HPP Poczernin 

 

HZO Leszno

    HZO DiM Wolica

 


Hymn Polski w Braunschweig !! Adam Grzegorzewski na Okarino wygrał konkurs otwarcia 145cm !


Krzysztof Okła świetnie rozpoczął starty w Oliva Nova !! W konkursach dla młodych koni, w czołówce konkursów na debiutujących w turnieju 5 letnich W HAMBLA Z i NEYMAR DR

 

Maria, Carin and Krzysztof on both his horses were clear and in the jump-off this morning in the 5 year old class!🎉🐎

Post udostępniony przez Team Bengtsson & Kristoffersen (@team_bengtsson_kristoffersen)


Joanna Marciniak, Andrzej Opłatek i Monika Grundkowska wystąpią w tegorocznej 4 edycji Riders Academy 2017

 

14/03/17 

 


Grand Prix Leszna dla Darii Kobiernik ! - wyniki 10-12 marca 2017

12/03/17

WYNIKI ZAWODÓW 10-12.03.17

 

 


Grand Prix Wolicy dla Jakuba Krzyżosiaka - 12/03/17

12/03/17

Jakub Krzyżosiak na Atiqua wygrał Grand Prix Wolicy. Jarosław Skrzyczyński został liderem rankingu Halowego Pucharu Polski 2016/17 po piątych zawodach kwalifikacyjnch w Kaliszu.

WYNIKI / RANKINGI / VIDEO 

 

 

 


Dalia Lehmann wygrała Grand Prix J / MJ, Joanna Marciniak najlepszym młodzieżowcem konkursu - HPP Wolica

12/03/17

Dalia Lehmann na Annchen wygrała Grand Prix Juniorów / MJ piątego etapu HPP w Wolicy, na Quitoki była druga. Dalia Lehmann jako  jedyna bezbłędnie pokonała rozgrywkę. Najlepszym młodym jeźdźcem  w konkursie była Joanna Marciniak na Chelsea Blue.

 

 


Samanta Forlini liderka rankingu HPP 2016/17 po zawodach w Wolicy

11/03/17

Samanta Forlini z KJ Zbyszko wygrała w Wolicy V kwalifikację do HPP w kategorii Open i tym samym objęła prowadzenie w rankingu kat. Open. W zawodach startowała na 9 letnim westfalskim og. Kontendro / Contendro I - Spartakus /. 

 

 

fot. Paula Bartkowiak


Rozkład Jazdy 7-12 marca 2017

 

CSI3 HERNING      Maksymilian Wechta, Małgorzata Koszucka / livestream

5m. Finał 145cm LR   Maksymilian Wechta POL / Celtia II 

 

CSI3 Vilamoura  Sandra Piwowarczyk - Bałuk /   livestream

 

 

CSI2 Mijas      Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa /    livestream

1m. Finał CSIYH 7yrs   Michał Kaźmierczak POL / Wilander 09/03/17

3m. Finał CSIYH 6yrs   Michał Kaźmierczak POL / Rossa  09/03/17

      VIDEO 140 cm       Michał Kaźmierczak POL / Stakorado 09/03/17

3m. 135 cm                Michał Kaźmierczak POL / Cisall    10/03/17

4m. 110 cm                Klara Kostrzewa POL / Iberia   11/03/17

9m. 110 cm                     Klara Kostrzewa POL / Iberia   12/03/17

 

HPP Wolica zgłoszenia / wyniki       strona HPP     

HZO Leszno 

 


Ranking PZJ w kat Kuców i MK na dzień 08/03/17

08/03/17

Liderzy Grup Ranking PZJ Kuców i MK 

Gr A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream

Gr B - Agata Derda / BPK

Gr C - Zofia Banaszek / WKJ Lublin

Gr D - Agata Kamińska / Raanczo Kołata

Gr E - Weronika Kuran / KJ Wiktorowo

RANKING 

źródło www.pzj.pl


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20