W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 11-14 lutego 2016

CSI3 Braunschweig GER / Michał Kaźmierczak /    wyniki    /  live

 

MET Oliva Nova  ESP / Krzysztof Okła /   wyniki  / live

 

Costa Del Sol Tour ESP / Klara Kostrzewa, Bartosz Adamus /  wyniki  / live 

 

HZO  Halowy Puchar Leszna  / wyniki 

 

HZO DiM Michałowice  / wyniki 


Galeria Ewa Imielska Hebda - Cavaliada Lublin

 

zamówienia zdjęć ewa.imielska@gmail.comwyniki / rankingi http://kadraskoki.pl/Grand_Prix_Lublina_dla_Łukasza_Kozy

Posted by KadraSkoki.pl on 10 luty 2016

Galeria Cavaliada Lublin

09/02/16 

 


Grand Prix Lublina dla Łukasza Kozy

07/02/16 

Niedzielne Finały w Lublinie

Rankingi CAVALIADA TOUR / CAVALIADA FUTURE 

 


Wojcianiec, Zagor, Wołodkowicz najlepsi w sobotę w Lublinie

06/02/16 

Najbardziej widowiskowy sobotni konkurs Speed & Music w koncertowym  stylu wygrał Wojciech Wojcianiec   Finał ŚR wygrał Jacek Zagor na  a młodziutka Olimpia Wołodkowicz triumfowała w porannym konkursie MR.  Zespół pod wodzą Łukasza Brzóski w składzie Dominika Henzel i ALeksandra Osuch zdominował konkurs Sztafet. W pierwszym konkursie II Eliminacji Cavaliady Future zwycięstwo wywalczyły Lea Neuber  ( MINI ) i ALicja Tomaszewicz.

 


Aleksandra Kozanecka przebojem drugie dnia Cavaliady w Lublinie

05/02/16 

 

Aleksandra Kozanecka na  Calingka triumfowała w konkursie DR zaliczanym do Longines rankingu FEI. W licznie obsadzonym konkursie ŚR triumfowali zawodnicy KJ Agro Handel Śrem - Marcin Bętkowski na Baldessarini i Mściwoj Kiecoń na Romina L. Wieczorny konkurs Wenus kontra Mars wygrał Paweł Jurkowski na Espresso 22.

 

 


Konkursy otwarcia Cavaliady w Lublinie pod dyktando reprezentantów Polski

05/04/16 

Wszystkie cztery konkursy rozegrane pierwszego dnia zawodów w Lublinie zdominowali reprezentanci Polski. Jan Bobik triumfował w MR i Potędze Skoku, Mściwoj Kiecoń w świetnym stylu wygrał konkurs DR a zwycięstwo w ŚR podzielili między siebie Janina Strzałkowska i Leszek Gramza.

 

 


Jeździeckie Gwiazdy 2015 roku - Gala Mistrzów Sportu - Lublin 03.02.16

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Trener Roku - Stanisław Marchwicki

Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga 

Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła

Junior Roku - Andrzej Opłatek

Zawodnik Roku w kat Dzieci -

Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka / Dalia Lehmann / Filip Lewicki  

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

Klub Roku - Agro Handel Śrem 

 

W dniu 3 lutego 2016 w Lublinie odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu podczas której Redakcja KadraSkoki  wręczyła pamiątkowe wyróżnienia za osiągnięcia sportowe w 2015 roku. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na pierwszą foto relację z Gali. 

fot Michał Szubert 

 


CAVALIADA Lublin - podręczne linki, plan transmisji w NC+

02/02/16

 

 

 

 


Aleksandra Bolko - liderką rankingu PZJ w kat. Dzieci za 2015 rok

02/02/16 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18