WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces w Holandii ! Jarosław Skrzyczyński wygrał otwarcia konkurs 140 cm na Quintelli w Kronenberg 06/04/17

Jarosław Skrzyczyński w top formie !

Reprezentant Polski zwycięstwem w konkursie otwarcia 140cm na klaczy Quintella  w Kronenberg zaingurował sezon otwarty 2017. 

 

WYNIKI KONKURSU 

 

 

 


Marek Lewicki na Philadelphia wybrał Finał 6y/o w Arezzo 06/04/17

WYNIKI

Philadelphia - HANN klacz ( Perigueux/Chasseur I) wł.  Carla Bianchi Michel 


Natalia Czernik najlepsza w San Giovanni w konkursach dla koni 5 letnich 06/04/17

WYNIKI

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass,

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  


Ranking FEI na koniec marca 2017

05/04/17

POLACY w RANKINGU FEI na koniec marca 2017 

Nr 1 światowego rankingu - Mclain Ward USA

Nr 192 - Jarosław Skrzyczyński POL 

 


Rozkład Jazdy 04-09 kwietnia 2017

CSI3 / CSIYH San Giovanni ITA       LIVESTREAM 

/ Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Wojciech Wojcianiec, Michał Ziębicki, Andrzej Opłatek, Bartosz Goszczyński, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowki, Wiktoria Lis / 

CSI3 LR 145cm  9m  Andrzej Opłatek POL / El Camp  08/04/17

CSI3 LR 145cm 9m Łukasz Koza POL / Chito Blue  07/04/17

CSI3 140cm  2/4 m Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

CSI3 140cm 5m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 06/04/17

7y/o  3m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  0

6y/o 6m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

7y/o  7m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  05/04/17

6y/o 3m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass,

6y/o 1m. Anna Szary - Ziębicka POL / Million Dreams, Luciano / 04/04/17

         1m. Michał Ziębicki POL / Guess 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

 

CSI3 / CSIYH Arezzo ITA         LIVESTREAM

/ Marek Lewicki, Julia Jaglarz  /

LR 145cm 2m. Marek Lewicki POL / Abigej  07/04/17

6y/o Final 1m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  06/04/17

 

CSI2 Kronenberg NED       

/ Jarosław Skrzyczyński, Paulina Malinowska

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 09/04/17

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 09/04/17

CSI2 140cm  Final 2m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 08/04/17

CSI2 135cm 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 08/04/17

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  07/04/17

CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  06/04/17

 

CSI2 Lanaken BEL      LIVESTREAM 

/ Łukasz Troszczyński

CSI2135cm 7m Łukasz Troszczyński POL / Catlin 

CSI2 140cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B

CSI2 130cm 4m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia  06/04/17

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Kuców / MK / Dzieci   Leszno  

zamówienia zdjęć Katarzyna Primel  foto@primel.pl 


Skrzyczyński , Marciniak, Lehmann, Forlini najlepsi w Halowym Pucharze Polski 2017 - Łąck 02/04/17

 

Medaliści 

Halowego

Pucharu 

Polski 

2017

 

Końcowe 

Wyniki

 

Relacja  

HPP TV 

 

02/04/17

 

 

 

 

 


Halowy Puchar Polski Łąck - Galeria Finały 1-2 kwietnia 2017


Grand Prix Leszna dla Leszka Gramzy - wyniki zawodów 30.03-02.04.17

02/04/17 

 


Andrzej Opłatek - ósmy w Grand Prix LR 150cm San Giovanni - 02/04/17


Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 - drugi w LR 145cm w San Giovanni - 02/04/17


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20