Jan Bobik, Adam Grzegorzewski, 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
CSIOJ - Gabriela Bado, Maria Baehr, Aleksandra Kawa, Agnieszka Kiewrel, Aleksandra Kuczynska Martyna Ostapczuk Agata Skrzypiec, Natalia Stefańska, Juliana Suska 
CSIOCh Klara Kozioł
CSIOY Szymon Najdzionek 
 
relacja piątek i niedziela na www.equitv.cz 
 
 
Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matyda Malepszy 
 
 
 
 
Milena Dobkowska, Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rankingi PZJ na koniec czerwca 2016

15/07/16

Liderzy rankingów PZJ na koniec czerwca 2016 :

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny

Andrzej Opłatek - ranking MJ 

Adam Grzegorzewski - ranking Juniorów 

 

 

 

 

 

 


Strzegom. Weronika Kaniewska z KJ Dilmar ( Kuj - Pom ) wygrała Finał OOM w kat DK 14/07/16

 

Weronika Kaniewska i Bianca W fot (c) Katarzyna Broda 

 


Wiktoria Król na Marinello z Mazowsza wygrała Finał OOM w Strzegomiu 14/07/16

 

Weronika Król i Marinello  fot. Katarzyna Broda 

 


CSIO3 Budapeszt 14-17.07.2016 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

CSIO3 / CSIYH Budapeszt 

14-17 lipca 2016

 

Reprezentacja Polski :

Klara Kostrzewa 

Dawid Kubiak

Krzysztof Okła

Wojciech Wojcianiec

Maciej Wojciechowski - szef ekipy 

 

13/07/16

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Strzegom 12-14.07.16


Cavaliada Kołobrzeg 2016 - wyniki

12/07/16 

 


Finały Cavaliady w Kołobrzegu zdominowali Niemcy - Casandra Orschel wygrała Grand Prix a Jüngel Marvin Finał Małej Rundy. Najlepiej spośród reprezentantów Polski w niedzielnych Finałach spisali się Marek Lewicki - 4 miejsce w GP i Jan Bobik - 2m w FMR.

10/07/16

 


Przebojem sobotnich konkursów w Kołobrzegu byli : Adam Grzegorzewski i Aleksandra Kierznowska, finałowy konkurs Cavaliady Future wygrała Laura Kłapińska 09/07/16

09/07/16 

WYNIKI ZAWODÓW 

sponsor relacji www.aklav-equestrian.com


Piątek w Kołobrzegu pod dyktando Mściwoja Kieconia i Krzysztofa Ludwiczaka, pierwszy konkurs Cavaliaday Future wygrała Laura Kłapińska !

08/07/16

 


Jan Bobik i Marek Lewicki - gwiazdami pierwszego dnia letniej Cavaliady ! Wygrali po dwa konkursu turnieju na plaży w Kołobrzegu !


Skrzyczyński Jarosław 4631
Ludwiczak Krzysztof  2874
Wojcianiec Wojciech 2758
Grzegorzewski Adam 1956
Kaźmierczak Michał    1779
Bobik Jan 1649
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1389
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 889

31/03/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19