W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
CSI3 Drachten NED
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Wyniki końcowe - Festiwal Kuców Strzegom 4-6 września 2015

 

07/09/15 

Mistrzostwa Polski Kuców grupa D,
Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2,
Puchar Polski Kuców grupa A1,B,C,E, D-bis
Puchar Polski Dzieci II
Towarzyski Puchar Dzieci na Kucach /Grupa X - do 12 lat; Grupa Y - do 14 lat; Grupa Z - do 16 lat/ 

 


Jarosław Skrzyczyński przebojem w Arezzo 05/09/15

05/09/15

Jarosław Skrzyczyński wygrał dwa sobotnie konkursy zawodów w Arezzo - pierwszy na Crazy Quick ( 140 cm ), drugi na Quintelli CSIYH 7yrs )   oraz był siódmy na Inferno LR 145 . VIDEO z przejazdów dalej.


Strzegom - pierwsze medale w Finale Pucharu Polski Kuców rozdane !

 

fot. (c) Katarzyna Gmerek katarzyna.gmerek@gmail.com

Finał PP Kuców gr B 
1m. złoto - Agnieszka Kiewrel / Hermes / WLKS Kraków
2m. srebro - Maxymilian Parkitny / Szaron / KKJ
3m. brąz - Jakub Stróżyński / Garbonos / CH Jaszkowo

Finał PP Kuców gr E 
1m. złoto - Alicja Komorowska / Orchidea / KJ Chrobry W-wa
2m. srebro - Agnieszka Cebulak / Jolly / KJ Stangret Kielce
3m. brąz - Aleksandra Jedrowiak / MrGillit / BPK

 

WYNIKI Sobota 05/09/15

WYNIKI Piątek 06/09/15

GALERIA KATARZYNA GMEREK


Reprezentacja Polski w Finale Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping 2015 w Barcelonie

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do ścisłego finału Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping 2015 zdobywając 90 punktów w Pucharze Narodów w Arezzo rozegranym w  dniu 04/09/15.  W końcowym rankingu europejskiej Ligi Division 2 w sezonie 2015 - Polska ukończyła  na wysokim  drugim miejscu. O prawo startu w rozgrywkach Superligi w 2016 roku walczyć będziemy w Barcelonie w dn. 24-27 września 2015 ( musimy ukończyć  ten Finał w pierwszej ósemce ). Relacja z Arezzo, końcowy ranking EU D2, wyniki.

05/09/15 

 

 


Sukces w Arezzo !!! Jarosław Skrzyczyński wygrał na Quintelli konkurs dla 7-latków !!

04/09/15 g. 11.50       WYNIKI konkursu

WYNIKI turnieju


Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Dzieci na kucach oraz Puchar Polski Dzieci II - STRZEGOM 03-06.09. 2015 - zgłoszenia, podręczne linki, program, zamówienia zdjęć

03/06/15 

 


CSIO3 San Marino Arezzo 03-06.09.15 - skład reprezentacji Polski, podręczne linki , zgłoszenia, ranking Furusiyya Nations Cup™ EU - D2

03/09/15

 

 

 


Cavaliada Future - nowe rozdanie sezon 2015/16

02/09/15 g.17.15

 


Silesia Equestrian Tour - 2-6 września 2015 - podręczne linki


Maksywmilian Wechta - wywiad dla EY-Cup European Youngster Cup Jumping - 2 miejsce w CSI U25 w Jakubowicach


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17