W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Millstreet - Aleksandra Kierznowska druga w konkursie pocieszenia ME Dzieci - 30/07/16

WYNIKI

1m. Cecilie  KJAER DEN  / AAGAARDENS ELINA  / 0 / 0 35.93s 

2m. Aleksandra KIERZNOWSKA / DIOR V / 0 / 0 / 36.31s

3m. Sisse Pedersen  MYLIN DEN / HEART OF OAK / 0 / 0 / 37.34s 

24m. Agnieszka KIEWREL POL / TROK K  / 4 pkt 

W konkursie startowało 55 par 

 


Millstreet - piątek 29 lipca 2016 - wyniki - Finał Zespołowy ME Juniorów

29/07/16

Polska - 14 miejsce zespołowo w ME Juniorów 2016

Złoto - Belgia

Srebro - Włochy

Brąz - Wielka Brytania 

 

W ME Dzieci startowało 19 ekip.

 

 

 


CSIO3 Samorin 28-31 lipca 2016 - podręczne lini

 

LIVEStream / płatne / http://www.horsevideos.de

 

WYNIKI live 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

RE-LIVE CSIO3 Puchar Narodów - POLSKA 13 miejsce    WYNIKI Puchar Narodów 

 

 


Millstreet - czwartek 28 lipca 2016 - wyniki - Finał Zespołowy ME Dzieci

28/06/16

Polska - 13 miejsce zespołowo w ME Dzieci 2016

Złoto - Hiszpania

Srebro - Niemcy 

Brąz - Włochy

W ME Dzieci startowało 17 ekip.

 

 


Millstreet - środa 27 lipca 2016 - wyniki I Konkurs ME J

 

WYNIKI I konkursu Mistrzostw Europy Juniorów 

 

48m. Stanisław PIĄTKOWSKI POL [ 5.60 ]

64m. Kamila ROKITA POL       [ 8.86 ]

65m. Dajana PAWLICKA POL    [ 9.00 ]

72m. Monika GRUNDKOWSKA POL  [ 9.95  ] 

el. Adam GRZEGORZEWSKI POL    [ 27,96 ]

 

27/07/16

 

 


CSIO3 / CSI2 / CSIU25 / CSIYH Samorin 28-31 lipca 2016 - Reprezentacja Polski / Podręczne lini / Zgłoszenia

27/07/16 

 


Millstreet - wtorek 26 lipca 2016 - wyniki I konkursu ME Dzieci

26/07/16 

 


Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów i Dzieci Millstreet 26-31.07.16 - Reprezentacja Polski / Podręczne linki - Powodzenia Polska !!


26/07/16 

 


Dawid Kubiak w CSI-W Bratysława - wyniki

24/07/16 

 


Osadkowski SA Grand Prix CSI3 Jakubowice dla Kamila Grzelczyka 24/07/16

24/07/16  

 


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18