W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Maksymilian Wechta siódmy w Grand Prix CSI2 Opglabbeek 21/04/19

 

Maksymilian Wechta na klaczy QUINCHELLA / Quintero x Chello I/ ukończył konkurs Grand Prix w Opglabbeek w Belgii na siódmym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Belgii Ugo Berrittella na PICOBELLO JASMINE / Arezzo x Indoctro/ 

WYNIKI GRAND PRIX  

 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Strzegomiu 14.04.19

Grand Prix ZO Strzegom 14/04/19 fot. Katarzyna Broda fotofaraa 

1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S  KJ Wechta Rosnówko 

2m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST KJ Agro Handel Śrem 

3m. Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT KS Small Cherry Trzebnica 

14/04/19

 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix w Gliniku Zaborowskim 14/04/19

GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO

Glinik Zaborowski  14/04/19

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

1m. Mateusz Tyszko ZIRROCO AIR TKJ Garbówek 

2m. Artur Kufel JASTINE WKJ Lublin 

3m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus 

WYNIKI TURNIEJU 

14/04/19

 


Olga Celska z Uniwersytetu SWPS oraz Natalia Kaczmarek z Politechniki Wrocławskiej wygrały Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Lesznie 14.04.19

XV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

 

Podium HAMP w skokach grupa A  100/1005cm / fot. facebook Natalia Kaczmarek / 

złoto - Natalia Kaczmarek ALOUBETTA  Politechnika Wrocławska 

srebro - Diana Tomkowiak DENIS

brąz - Paulina Grzyb BARBIE

 

Podium HAMP w skokach grupa B 125/130cm 

złoto - Olga Celska HIP HOP Uniwerytet SWPS 

srebro - Piotr Kaliszuk CHACCO DOR

brąz - Alicja Maślana REBUS

14/04/19

 


Michał Kaźmirczak w top formie w CSI2 Opglabbeek - drugi w Grand Prix 14/04/19

 

Michał Kaźmierczak z powodzeniem startował w 2* turnieju w Obglabbeek w dn 11-14 kwietnia 2019  na koniach : WILANDER   FENNA   BENGRAF   DAME DE PIQUE   CORONADO BLUE NF

Grand Prix LR 145cm - 2m. WILANDER

CSI2 145cm  2m. FENNA  VIDEO

CSI2 135cm  2m. BENGRAF

WYNIKI TURNIEJU 


Arezzo Toscana Tour 4 tydzień 4-7 kwietnia 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czytaj dalej :  
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak na Diaroubet wygrał finałowy konkurs 135cm 07/04/19  

Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno - Finały 6-7.04.19

 

Zwycięzcy Halowego PUcharu Polski Dzieci i Młodzieży Leszno 2019

 

WYNIKI DZIECI II   1m. Jan Grzybowski BIJZONDER S  Pałucki Klub Jeździecki 

WYNIKI FINAŁ E 1m. Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia 

WYNIKI FINAŁ D  1m. Dominika Henzel TIFFANY KJ Sokół Damasławek 

WYNIKI FINAŁ D bis 1m. Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY KJ Sokół Damasławek 

WYNIKI FINAŁ C  1m. Julia Bednarczyk  TAMIZA WKJ Lublin 

WYNIKI FINAŁ A2  1m. Julia Pięta  MARCOS  - JUKS Abakus Kaczyna 

WYNIKI FINAŁ A1  1m. Natalia Głowacz SZAMAN KJ Liljówka Stęszewko 

 

 

 


Finał Pucharu Świata Göteborg 2019 - Jarosław Skrzyczyński 12-ty, Wojciech Wojcianiec 18-ty! 07/04/19


Podium Pucharu Świata Göteborg 

1 miejsce Steve Guerdat  SUI ALAMO

2 miejsce Martin Fuchs  SUI CLOONEY 51

3 miejsce Peder Fredrickson SWE H&M ALL IN /  CATCH ME NOT S

12 miejsce Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

18 miejsce Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI

 

07/04/19    Longines FEI World Cup™ Jumping Final III

05/04/19    Longines FEI World Cup™ Final II     KLASYFIKACJA PO II PÓŁ

04/04/19   Longines FEI World Cup™ Final I      KLASYFIKACJA PO I POŁ 

KONKURSY DODATKOWE

150cm  11m - Wojciech Wojcianiec Chintablue 


Finał HALOWEGO PUCHARU POLSKI w Lesznie wygrywa Grzegorz Kubiak, Nina Milczarek, Aleksandra Kawa, Daria Pietrzak i Julia Jabłońska 31/03/19

 

 

FINAŁ HPP Seniorzy   1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  

FINAŁ HPP MJ  1m. Nina Milczarek CYANDRA KJ Infernal

Finał HPP Juniorzy  1m. Aleksandra Kawa WIENA OJK Barcice

Finał HPP Dzieci  1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem w Niepołomicach

Finał HPP OPEN 1m. Julia Jabłońska CAHIR JUKS Mieczewo

 

KLASYFIKACJA HPP PRZED FINAŁEM       RANKING KWALIFIKACJI do HPP 

 

31/03/19 

 


Toscana Tour Arezzo - 3 tydzień 28-31.03.2019

 

 

WYNIKI TURNIEJU    Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czytaj dalej :

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22