W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Gałkowo Masters. Łukasz Koza najlepszy w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

Łukasz Koza  z KJ Trachy Gliwice na 10 letniej klaczy Cabalica zwyciężył w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

 

 

 

01/07/18

 

 

 


Maria Adamietz i Daria Pietrzak wygrały eliminacje OOM w Facimiechu 24/06/18

Maria Adamietz z KJ Metpol Grodziec na Chelsea Blue wygrała eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Facimiechu w Regionie III PZJ.

Na kucach najlepsza była Daria Pietrzak z KJK Pod Żybrem Niepołomice na Miłek Ponysport.

 

 

24/06/18

 


CSI2 Sopot - Turniej Łukasza Wasilewskiego

Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał dwa konkursy 140cm i był drugi w konkursie Grand Prix. Formą błyszczał Adam Grzegorzewski, który wygrał trzy konkursy 130 na Irydion L. Juniorka Juliana Suska wygrała dwa konkursy 135 a Laura Kłapinska najlepiej radziła sobie w konkursach rundy Dzieci. 

WYNIKI / galeria Kamila Tworkowska 

24/06/18


Bardzo udany dla Polski turniej w Olomouc ! Formą błyszczeli Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, i Aleksandra Kierznowska !!

Michał Kaźmierczak wygrał dwa konkursy, Maksymilian Wechta najczęściej dekorowanym Polskim zawodnikiem, Aleksandra Kierznowska najlepsza w juniorskim Grand Prix. Wyniki i relacja video -> czytaj dalej. 

24/06/18


Polska Reprezentacja Dzieci druga w Pucharze Narodów w Hagen !

Future Champions CSIOCh Hagen - Polska ekipa Dzieci druga ex aequo z Holandią w Pucharze Narodów. Natalia Stefańska Klara Kozioł Maja Marchwicka Pola Wawrzyniak trener Tomasz Włodarski - Wielkie brawa raz jeszcze !!!!! Duma !!!
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/320011

 


Lotto CSIO5 / CSI2 Sopot 14 - 17 czerwca 2018

Jan Bobik i  Chacco Amicor - bezbłędni w II nawrocie Pucharu Narodów 

 

Jarosław Skrzyczyński i Jerico najlepsi w 150cm 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Niedziela 17 czerwca 2018

Longines Puchar Narodów   4m. Polska 

Poczta Polska CSIO5 150cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL Jerico 

Grand Prix  CSI2 145cm 2m. Marek Wacławik POL Exit Remo

 

Sobota 16 czerwca 2018 

Lotto Memeoriał Pułkownika Pileckiego  8m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

CSIO5 150cm  4m. Msciwoj Kiecoń POL  Cedrik 

CSIO5 145cm  15m. Michał Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

Torpol CSI2 140cm  2m. Paulina Koza POL  Bijou Be 

 

Piątek 15 czerwca 2018 

LONGINES CSIO5 Grand Prix 160cm  3m. Jarosław Skrzyczyński POL Chacclana

ADAMUS SA CSIO5 140cm  1m. Adam Grzegorzewski POL Torpedo des Forets

WECHTA CSI2 135cm 1m. Grzegorz Psiuk POL Kouchette ter Goes Z

 

Czwartek 14 czerwca 2018 

PZU CSIO5 150cm   6m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

ENERGA CSIO5 145cm   2m. Adam Grzegorzewski POL Okarino 

Porsche Sopot CSIO5 140cm   7m. Michal Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

ANDREWEX CSI2 135cm  1m. Jacek Zagor POL  Nirvaro 

 

GALERIA  Lotto CSIO5 Sopot 2018 

 

 

GALERIA   CSI2 Sopot 2018


Maja Marchwicka przebojem konkursu otwarcia Future Champions w Hagen ! 14.06.18


Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Memoriale Macieja Frankiewicza CSI4 w Poznaniu 10/06/18

21 letni Andrzej Opłatek na El Campie wywalczył drugie miejsce w konkursie Grand Prix 160cm Memoriału Macieja Frankiewicza podczas CSI4 na poznańskiej Woli. Wielkie brawa!!

10/06/16 

fot Paula Bartkowiak 


Monika Dulczewska w świetnej formie w CSI2 San Remo - piąta w finale 135cm 10/06/18

 

WYNIKI FINAŁ 135cm   - 5m. Monika Dulczewska POL / BASQUIAT DU LOZON

Reprezentantka Polski Monika Dulczewska w świetnym stylu wróciła na międzynarodową arenę. Podczas 2* turnieju we włoskim San Remo na 7 letnim BASQUIAT DU LOZON była trzecia a w konkursie finałowym piąta.   10/06/18

 


Zawodniczki KJ Podkowa Gruszczyn - Aleksandra Osuch i Julia Walorek wygrały eliminacje do OOM w Regionie IV 10.06.18

10/06/18 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21