W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2-W Leszno 21-23.10.2016 - zgłoszenia, program,

19/10/16

 

Zgłoszenia, program - CSI2-W / CSI1 

zamówienia zdjęć Katarzyna Primel   foto@primel.pl

 

 

 


Rankingi PZJ w kat Dzieci i Kuców na dzień 16/10/16

19/10/16

RANKING PZJ w kat Dzieci 16/10/16

1m. Aleksandra Kierznowska KJ Kietlów ( na zdjęciu )

 

RANKING PZJ Kuców i MK 13/10/16 

1m Gr A - Eliza Zawadzka KJ Zbyszko

1m. Gr B - Agata Kamińska Ranczo Kołata 

1m. Gr C - Karolina Łaszkiewicz BPK

1m Gr D - Franciszek Jurzak Ponylandia 

1m. Gr E - Wiktoria Stanisławska CH Jaszkowo 

 


Polacy w Top formie w Magna Racino - Ludwiczak, Opłatek, Szustkowska w czołówkach wyników.

16/10/16 

Na zdjęciu : Krzysztof Ludwiczak i wspaniała 7 letnia klacz Queen La Balou 


Grand Prix Leszna dla Marka Lewickiego ! Wyniki HPLMK 14-16.10.16

16/10/16

Grand Prix Leszna 16/10/16

1m. Marek Lewicki 

2m. Adam Grzegorzewski 

3m. Małgorzata Koszucka 

 

 

 


Dawid Kubiak drugi w konkursie do Pucharu Świata w Siauliai 15/10/16

 

VIDEO www.swiatkoni.pl

WYNIKI


Rozkład Jazdy 13-16 października 2016

CSI2 Magna Racino AUT  / Krzysztof Ludwiczak / Andrzej Opłatek / Zuzanna Gowin / Kozanecka Aleksandra / Oliwia Szustkowska, Sophie Von Werner / 

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

CSI2-W Siauliai  LAT  / Dawid Kubiak 

listy / wyniki 

 

CSI2 Asten NED / Michał Ziębicki , Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki 

 


CSI2 Villamoura POR / Bartosz Adamus, Adam Nicpoń /

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

 

CSI2 Cagnes-sur-Mer FRA  / Jan Chrzanowski

listy / wyniki

 

HPLMK   Leszno 

 


Ranking PZJ 30.09.16

LIDERZY RANKINGU PZJ

30.09.16 

 

Jarosław Skrzyczyński 

Andrzej Opłatek - MJ

Adam Grzegorzewski - J

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Regulamin Halowego Pucharu Polski (HPP) w skokach przez przeszkody (na sezon 2016/2017)

12/10/16

 

 

 


HZO / Halowe Derby Poznania 8-9 października 2016

10/10/16

Grand Prix WECHTA Poznań wygrała Dajana Pawlicka.

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 


Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2016

10/10/16 

Ze względu na liczne prośby i zapytania ze strony zawodników odnośnie skrócenia zawodów cyklu HPLMK rozgrywanych w terminach:

13-16. październik 2016

3-6 listopad 2016
8-11 grudzień 2016

Organizator informujemy, że wszystkie zawody rozgrywane w ramach tego cyklu oraz rozgrywane równocześnie zawody regionalne będą zawodami 3 dniowymi rozgrywanymi od piątku do niedzieli.

PROGRAM 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19