W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2-W / CSIYH Siauliu 11-14 października 2018

Grand Prix World Cup 140-160 cm 

1m. Kullo Kender EST  ARTAS

4m. Wojciech Wojcianiec POL  CHINTABLUE

6m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

8m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28

 

WYNIKI  TURNIEJU 

 


II etap Halowego Pucharu Polski - Dąbrówka Mała 14/10/18

Zwycięzcy II etapu Halowego Pucharu Polski Dąbrówka Mała 

 

Seniorzy - Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy

MJ - Martyna Rynkiewicz NIRMETTE  LKJ Gałkowo 

Juniorzy - Natalia Stefańska  PAPILLON 142 JKS Dim Warszawa 

Dzieci - Eliza Zawadzka ESCALONA SKJ Golden Dream Łódź

Open - Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA SKJ Ponylandia Wojciechowice

 

WYNIKI TURNIEJU 

REGULAMIN / KALENDARZ HPP 2018/19

RANKING po II etapach 


Piotr Morsztyn najlepszy w Grand Prix Leszna 14/10/18

Piotr Morsztyn na Van Halen zwyciężył w pierwszym jesiennym halowym Grand Prix w Lesznie

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Grand Prix Łącka dla Adrianny Ostrowskiej 14/10/18


Barbara Piontek i Zofia Ćwik wygrałay kwalifikacje do Cavaliady Future w Poczerninie ! 07/10/18

Kwalifikacje do CAVALIADA Future w Poczerninie wygrały:

 

Barbara Piontek / Cykor / KJ Pony Jumping Team - na zdjęciu kat MINI

 

Zofia Ćwik / Teti / Pałucki KJ w Górkach Zagajnych - kat MIDI 

 

WYNIKI ZAWODÓW HZODiM 

RANKING CAVALIADA FUTURE


Ciekocinko. I etap Halowego Pucharu Polski - pierwsi liderzy 07/10/18

Pierwsi liderzy Halowego Pucharu Polski 2018/19 po zawodach w Ciekocinku:

Seniorzy - Andrzej Głoskowski 

MJ - Maciej Żołądkiewicz 

Juniorzy - Ludwika Hrabska

Dzieci - Amelia Krywult 

Open - Karolina Godoś

 

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI / REGULAMIN / KALENDARZ HPP


CSI2-W Tallinn 5-7 X 18. Polacy w formie !

 

W Tallinie w zawodach będących kwalifikacją do Pucharu Świata Polskę reprezentują : Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Robert Hestkowski oraz Paulina Tomaszewska. 

 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju w Tallinie:

niedziela 07.10.18

Grand Prix World Cup 160cm  5m Maksymilian Wechta POL Number One  video 

Final 135cm    5m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA 

Final CSIU25    12m. Maksymilian Wechta POL FIBONACCI S 

Final CSIYH   16m.  Wojciech Wojcianiec POL CURT AS

sobota 06.10.18

CSI2-W 145cm  11m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI 

CSIU25 12m. Maksymilian Wechta POL FIBONACCI S 

CSIYH  11m.  Maksymilian Wechta QUADRIGA

Bariery 1m. Maksymilian Wechta i Wojciech Wojcianiec 

 

piątek 05.10.18

CSI2-W 140cm  1m. Wojciech Wojcianiec  POL CHINTABLUE video powyżej 

CSI2-W 135cm  6m.  Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI 

CSIU25  4m. Maksymilian Wechta POL FIBONACCI S 

CSIYH  7m. Wojciech Wojcianiec POL CURT AS


CSI2 WAGO Wrocław 5-7 października 2018

Adam Grzegorzewski i Okarino - zwycięzcy WAGO Grand Prix 2018 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski podczas WAGO Wrocław 2018 

niedziela 07.10.18

Grand Prix LR 145cm  1m. Adam Grzegorzewski OKARINO 

Final 135cm   1m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

Final 125cm   1m. Zuzanna Kucharska VULKANA 6

Final CSIYH   1m. Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR  

 

sobota 06.10.18

CSI2 140cm 4m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI2  130cm   1m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS

CSI2 120 cm  1m. Laura Kostek  C'EST PETITE ANNI  video 

Bariery  1m Ł. Wasilewski / P. Jurkowski / A. Grzegorzewski / O. Klein

CSIYH   1m. Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR  

 

piątek 05.10.18 

CSI2 140cm  2m. Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE   video 

CSI2  130cm 1m. Dalia Lehmann SILVER STAR  

CSI2  120cm 1m. Laura Kostek  C'EST PETITE ANNI   video 

CSIYH  1m. Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR 

 

 

 


CSI5 Waregem. Jarosław Skrzyczyński trzeci na Chacclanie w Grand Prix, najlepszy na Jerrico w 145

 

WYNIKI 5* GRAND PRIX LR 160cm    3m. Chacclana / Jarosław Skrzyczyński POL

WYNIKI 5* LR 145cm    1m. Jerrico / Jarosław Skrzyczyński POL 

WYNIKI TURNIEJU    Waregem Horse Week 26-30.09.2018 

 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - wyniki Strzegom 23/09/18

Andrzej Głoskowski i  CASTIGO de AMOR  - 1 m MPMK konie 5 l hod zagr,

 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21