W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
CSI4 CSI2 Samorin SVK
Maksymilian Wechta, Radosław Zalewski, Przemysław Konopacki, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Michał Kaźmierczak, Nadia Kużma, 
 
 
 
CSI1 Neumunster GER 
Sophie Von Werner 
 
 
 
CSI1 Opglabbeek BEL
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Dalia Lehmann na Casanova wygrała juniorskie Grand Prix w Ołomuńcu !! 25/06/17

WYNIKI    25/06/17 


CSI3-W Olomouc. Maksymilian Wechta trzeci w LR 150cm

 

Sobota 24 czerwca 2017 - Najlepsze wyniki dla Polski  :

 

CSI3-W LR 150cm    3m. Maksymilian Wechta POL / Celtia 2 ( na zdjęciu ) 

CSI3-W 135cm     3m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS 

CSIU25 Grand Prix  14m. Krzysztof Okła POL / Djembe HVS

CSIJ 135cm  5m. Martyna Rynkiewicz POL / Nela 

CSIYH Final   9m. Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue 

 


Okła i Opłatek z najlepszymi wynikami dla Polski w piątkowych konkursach w Ołomuńcu 23/06/17

 

23/06/17               CSI3-W 145cm        4m. Andrzej Opłatek POL / El Camp 

CSIU25  140cm      1m. Krzysztof Okła POL / Djembe VHS

CSI3-W 140cm     11m. Michał Kaźmierczak POL / Gerd KG

CSIJ  130cm           9m. Martyna Rynkiewicz POL / Nirmette 

CSIYH 125/130cm   10m. Michał Kaźmierczak POL / Boniek


Michał Kaźmierczak i Krzysztof Okła to kolejni czwartkowi zwycięzcy w Ołomuńca !! 22/06/17

 

Konkurs CSIYH  125cm / 130cm - 1m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander 

Konkurs CSIU25 140cm - 1m. Krzysztof Okła POL Djembe VHS  / na zdjęciu / 

 


Krzysztof Ludwiczak najlepszy w konkursie otwarcia w Olomuńcu 22/06/17

CSI3-W Olomouc  Konkurs nr 1  130cm 

1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 


Laura Kłapińska na Santiago piąta w Grand Prix Dzieci w Hage 18/06/17


Grene Cup Konin 16-18.06.17 - WYNIKI ZO DiM

Zwycięzcy niedzielnych finałów : 

 

Finał Rundy Juniorskiej / MJ - 1m. Samanta Forlini / KJ Zbyszko / Kontendro

Grand Prix Dzieci I  - 1m. Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z

Grand Prix gr D/E - 1m. Agata Kamińska / Ranczo Kołata / Czingis Chan 

Finał Dzieci II  - 1m. Stanisław Opielewicz / Cwał Poznań / Wianka 

Finał Dbis - 1m. Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn / Tiffany 

Finał gr C  - 1m. Julia Walorek / Podkowa Gruszczyn / Figaro 

Finał gr B - 1m. Anastazja Frołow / Cwał Pozań / Jula Musical Mystery 

Finał gr A2  - 1m. Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Anthony Hopkins 

Finał gr A1 -  1m Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Alf 

18/06/17

 

 


17.07.17 Hagen - Kadra Dzieci wywalczyła czwarte miejsce w PN, Filip Lewicki z 1 pkt w Grand Prix Juniorów

PUCHAR NARODÓW CSIOCh - Polska 4 miejsce 

Maksymilian Parkitny / Vorieta - najlepsza para PN 0 / 4

 

Puchar Narodów Indywidualnie -  Laura Kłapińska / Santiago - 5 miejsce  

 

Grand Prix Juniorów -  Filip Lewicki / Quirdos As  - 13 miejsce 

 

 


Juniorzy bez powodzenia w PN w Hagen, Szmytka szósta indywidualnie, Suska bez błędów - piątek 16/06/17 w Hagen

Future Champions 2017 - 16 czerwca 2017 

 

Puchar Narodów CSIOJ - Polska ekipa - 11 miejsce  

CSIOJ PN Ind - Marie Janekovic / Dianita H 16 miejsce

CSIOY PN IndMichalina Szmytka / Comet - 6 miejsce

CSIOCh  Juliana Suska / Tokajer 8  - 8 miejsce  ( na zdjęciu ) 

 

 

 

 


CSI4 Poznań 15-18 czerwca 2017

  

Najlepsze wyniki dla Polski :

niedziela 18 czerwca 2017 

Grand Prix LR 150cm     5m. Kamil Grzelczyk / Wibaro

Finał CSI4 135cm  2m. Nawojka Kiecoń / Charyzma W 

Last Chance CSI4 140cm  3m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

Last Chance CSI4 130m  2m. Anna Lipińska / F.Adermie 

Grand Prix Amatorów 1m. Agata Derda JM05 / Lopik's Appie 

 

sobota 17 czerwca 2017 

Konkurs CS4 LR 145cm  Final MR    1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana

Konkurs CSI4 130cm  2m. Marek Lewicki / Codetia VDL 

Konkurs CSIYH Final   1m. Łukasz Wasilewski / Golddigger GT 

Family Cup  1m. Aleksandra Kierznowska / Huber Kierznowski 

Konkurs dla Amatorów  1m. Julia Jabłońska JM05 / Bajley's RJT 

 

piątek 16 czerwca 2017 

Konkurs CSI4 LR 150cm   3m. Marek Lewicki / Abigej 

Konkurs CSI4 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana 

Konkurs CSI4 130cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L

Konkurs CSIYH 6y/o     1m. Marek Lewicki / Philadelphia 

Konkurs dla Amatorów    1m. Agata Derda JM05  / Loppik's Appie 

 

czwartek 15 czerwca 2017 

Konkurs  CSI4 LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

Konkurs   CSI4 140cm   2m. Maksymilian Wechta / Celtia 2

Konkurs   CSIYH 6y/o     2m. Małgorzata Koszucka / Fibonacci 

Konkurs PONY 70cm 1m. Kornelia Smura / Domingo 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2695
2  Biegalska Iga  2354
3. Jabłońska Julia  2327
4. Zawadzka Eliza  2260
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Jannasz Wiktoria 1942
7. Kozioł Klara 1860
8. Marchwicka Maja 1572
9. Kłapińska Laura 1435
10. Brańka Borja Maria  1316

16/10/19

1. Pliem Perka Martyna  621
2. Sówka Nell 550
3. Ganowska Julia  536
4. Śliwiński Antoni 529
5. Skotarczak Nel  516
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 361
9. Pawłowska Kornelia 336
10.  Czeszejko Sochacka Lena  287

 16/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 213
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  135
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

  16/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Laura Tralewicz Pielak  311

 16/10/19

1. Friedman Maja Bella 558
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   156
6. Leszek Karwańska Wiktoria  129
7.  Okupny Wiktoria 119
8.  Bar Karolina  90
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 16/10/19