W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Konkursy otwarcia Cavaliady w Lublinie pod dyktando reprezentantów Polski

05/04/16 

Wszystkie cztery konkursy rozegrane pierwszego dnia zawodów w Lublinie zdominowali reprezentanci Polski. Jan Bobik triumfował w MR i Potędze Skoku, Mściwoj Kiecoń w świetnym stylu wygrał konkurs DR a zwycięstwo w ŚR podzielili między siebie Janina Strzałkowska i Leszek Gramza.

 

 


Jeździeckie Gwiazdy 2015 roku - Gala Mistrzów Sportu - Lublin 03.02.16

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Trener Roku - Stanisław Marchwicki

Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga 

Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła

Junior Roku - Andrzej Opłatek

Zawodnik Roku w kat Dzieci -

Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka / Dalia Lehmann / Filip Lewicki  

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

Klub Roku - Agro Handel Śrem 

 

W dniu 3 lutego 2016 w Lublinie odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu podczas której Redakcja KadraSkoki  wręczyła pamiątkowe wyróżnienia za osiągnięcia sportowe w 2015 roku. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na pierwszą foto relację z Gali. 

fot Michał Szubert 

 


CAVALIADA Lublin - podręczne linki, plan transmisji w NC+

02/02/16

 

 

 

 


Aleksandra Bolko - liderką rankingu PZJ w kat. Dzieci za 2015 rok

02/02/16 

 


Sukces w GASTON GLOCK's CHAMPIONAT Villach

Jarosław Skrzyczyński drugi, Michał Kaźmierczak piąty w sobotnim konkursie 150 cm GASTON GLOCK's CHAMPIONAT zaliczanym do  FEI Longines Rank.  

 


KJ Agro Handel Śrem - liderem klubowego rankingu PZJ za 2015 rok

26/01/16

 

 

 


GLOCK HORSE PERFORMANCE CENTER Villach AUT - program, reprezentacja Polski

26/01/16  

Jarosław Skrzyczyński i Michał Kaźmierczak w dniach 28-31 stycznia 2016 wystartują w prestiżowym turnieju w austriackim Villach.

 

 


Klara Kostrzewa w Oliva Nova 2016 - podręczne linki

26/01/16

Klara Kostrzewa rozpoczęła w Hiszpanii sezon 2016 . 

Powodzenia !! 

 

 


CSI2 Schwerin 2016 - program, zgłoszenia, podręczne linki

20/01/16

CSI2 Schwerin GER 

Reprezentacja Polski : 

Paulina Koza, Mściwoj Kiecoń, Michał Kaźmierczak, Krzysztof Okła.

 

 


Cavaliada Lublin 4-7 lutego 2016 - listy zawodników


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17