W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - pierwsi liderzy rankingów PZJ w 2017 roku

09/02/17

 

 

 


Alicja Markiewicz i Dominika Henzel - liderki rankingu Cavaliady Future po zawodach w Lublinie

 

09/02/17 

 


Cavaliada Lublin 2017 - Ewa Imielska Hebda


Szkolenie z mistrzem olimpijskim Dirkiem Hafemeistrem 21-23 marca 2017 Zakrzów

08/02/17 

 


Gala Mistrzów Sportu - wręczenie wyróżnień za 2016 Rok - Hotel Victoria Lublin 01/02/17


CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM CSI2 

CAVALIADA FUTURE 

CAVALIADA dla publiczności  BILETY 

ZGŁOSZENIA 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela   05/04/17

Konkurs nr 12 Grand Prix LR 145cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 

Konkurs nr 11 125 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Finał Mini  1m. Alicja Markiewicz  / Denis / UKS Primo 

Finał Midi  1m. Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

 

sobota  04/04/17

Konkurs nr 8 120 cm  2m. Piotr Sawicki POL / Boccacio 

Konkurs nr 9 135 cm  1m. Dajana Pawlicka POL / Bebetto 

Konkurs nr 10 Speed & Music  1m. Jacek Zagor POL / Halifax vd Heffinck

Kuce Midi  1m. Natalia Sydow / Erozja  / KJ Gronówka 

Kuce Mini 1m. Alicja Markiewicz / Denis / UKS Primo 

Sztafeta  1m.  Paweł Warszawski / Julia Walorek / Alicja Markiewicz 

 

piątek  03/04/17

Konkurs nr 7 Venus vs Mars 2m. Ewelina Rocka POL / Lancelot 

Konkurs nr 6 LR 145  1m. Marek Lewicki POL / Abigej

Konkurs nr 5 130 cm  1m. Andrzeja Opłatek POL / Light My Fire

 

czwartek 02/04/17

Konkurs nr 1 120 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Konkurs nr 2 130 cm 1m Małgorzata Koszucka POL / Charlene 

Konkurs nr 3 140 cm 2m Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

Konkurs nr 4 Potęga Skoku 1m. Marek Lewick POL i / Quirados As 

 

 

 


Natalia Majchrowicz przebojem w Holandii ! Najepsza w dwóch konkursach podczas turnieju w Vragender .

 

@natimajchrowicz przebojem w Holandii #skoki #jeździectwo #polishteam #toprider #equestrian

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polish Jumping Team (@kadraskoki.pl)


System Szkolenia PZJ - konferencja

28/01/17

Kadra Narodowa PZJ - kryteria sportowe 2017

26/01/17 

 

 

 

 

 


CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017 - lista zawodników i koni

24/01/17 

ZGŁOSZENIA 

 


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18