W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
 
 
 
CSI2 Budapeszt HUN
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
CSI2 Ranshofen AUT
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki trzeci w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński czwarty w Kronenberg 09/04/17

 

Najlepsze niedzielne wyniki Reprezentantów Polski :

San Giovanni 

CSI3 135cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 

CSI1 125cm 9m. Wiktor Larkowski POL / Albert K 

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z

Arezzo 

CSI3 135cm Final 3m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

Kronenberg 

CSI2 Grand Prix 12m Jarosław Skrzyczyński POL / Silver Shine 

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław SkrzyczyńskiPOL / Casanova 

 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Halowy Puchar Polski Dzieci I dla Oliwi Kosmol i Juliany Suskiej - Leszno 09/04/17

 

Podium HPP Dzieci I  2017 

1-2 m. Oliwia Kosmol / SJ Preria / TriTop 2


1-2 m. Juliana Suska / KS Chojnów / Tokajer 8


3m. Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów / Dior V

fot. www.Primel.pl 

 

09/04/17

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 09/04/17

 

Podium HPP Kuców 2017 : 

Gr A1 - 1m. Martyna Ufnal  2m. Julia Lieske 3m. Julia Ganowska 

Gr C  - 1m.  Dominika Hendzel 2m. Zofia Banaszek 3m. Wiktoria Król 

Gr A2 - 1m Eliza Zawadzka 2m Marcelina Jackowska 3m. Aleksandra Pliem-Perka

Gr D bis - 1m. Natalia Stefańska 2m. Julia Jabłońska 3m. Julia Walorek

Gr D - 1m. Aleksandra Osuch  2m. Agata Kamińska  3m. Oliwia Płatek 

Gr E - 1m. Zuzanna Golicka  2m. Wiktoria Stanisławska 3m. Wiktoria Okupny 

 

 

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 08/04/17

 

Pierwsze medalistki HPP DiM - Dominika Siudzińska (od lewej)  - najlepsza w kategorii kuców gr B z LKS Cwał Poznań, oraz Maja Hendrys z Podkowy Gruszczyn - zwyciężczyni HPP Dzieci gr II.

09/04/17

 


Andrzej Opłatek najlepiej dziś dla Polski w San Giovanni - dziewiąty na El Campie w konkursie LR 145cm ! Super forma reprezentanta Polski - 08/04/17


Fenomenalna Quintella ! Jarosław Skrzyczyński drugi w Finale 140cm w CSI2 Kronenberg - 08/04/17


Leszno. Prezes PZJ Janusz Sołtysiak wręczył najmłodszym nominacje do Kadry Narodowej.


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz -liderami Rankingów PZJ na koniec marca 2017 08/04/17

 

Liderzy Rankingów PZJ na koniec marca 2017 :

 

R. Ogólny - Jarosław Skrzyczyński

R. MJ - Adam Grzegorzewski 

R. Juniorzy - Martyna Rynkiewicz

 

 

 

 


Udany piątek !! Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki drugi w LR w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński trzeci w Kronenberg, Łukasz Koza dziewiąty w LR, Łukasz Troszczyński szósty w Lanaken.

WYNIKI

Arezzo. 2 miejsce LR 145cm  Marek Lewicki POL  / Abigej  

San Giovanni 2 miejsce CSI3 140cm Krzysztof Ludwiczak POL Stakkatan

San Giovanni 9 miejsce CSI3 LR 145 cm Łukasz Koza POL / Chito Blue

                     11 miejsce CSI3 LR 145 cm Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 

Kronenberg. 3 miejsce CSI2 140cm Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella

Lanaken. 6 miejsce CSI2 140cm Łukasz Troszczyński POL / Columbia 


Sukces w Holandii ! Jarosław Skrzyczyński wygrał otwarcia konkurs 140 cm na Quintelli w Kronenberg 06/04/17

Jarosław Skrzyczyński w top formie !

Reprezentant Polski zwycięstwem w konkursie otwarcia 140cm na klaczy Quintella  w Kronenberg zaingurował sezon otwarty 2017. 

 

WYNIKI KONKURSU 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19