W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI Sopot 10-13 stycznia 2018

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 13.01.19

2m. Grand Prix LR 145cm Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE 

2m  CSI2 130cm  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO

2m   Final YH 7yo  Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA

1m  CSIU25   Adam Grzegorzewski OKARINO 

5m Grand Prix CSI1  Dawid Kubiak SECRET WEAPON L

1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU

sobota 12.01.19

2m. CSI2 140cm Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL

1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk APERITIF

1m. CSIU25 Anna Seroka EXTRA DOLLARS

1m. CSI1 130cm Adam Grzegorzewski AZUR

1m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO

1m. Finał YH 5/6 Damian Ostręga QUISSINI

1m. CSIYH 7yo  Jan Bobik QUEEN FLY 

piątek 11.01.19 

3m. CSI2 LR 145cm Dawid Skiba BADORETTE

2m. CSI2 135cm Jakub Krzyżosiak Z PILOT

1m. CSI2 125cm Matylda Malepszy AUGUST

2m. CSI1 120cm Martyna Szczypa MARIO

1m. CSI1 110cm Zuzanna Sterczyńska ARIANA

1m. CSIYH 5yo Damian Ostręga QUISSINI

 

czwartek 10.01.19

1m  CSI2 140cm Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI 
1m. CSIU25 Adam Grzegorzewski OKARINO
1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk DRAKO
3m. CSI1 130cm Dawid Kubiak SZIMANO
1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU
2m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO
2m. CSIYH 7yo Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
2m. CSIYH 6yo Jan Bobik FLANDRIA


Wyróżnienia redakcji KadraSkoki.pl za 2018 rok

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2018 rok 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Chacclana

Młodzieżowiec Roku - Adam Grzegorzewski 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Maja Marchwicka 

Amazonka Roku - Maja Marchwicka

Klub Roku  - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Maja Marchwicka

 

 

 

 


Que Pasa 5 zasili stawkę koni Grand Prix w Akademii jeździeckiej Verso La Natura


FEI JUMPING NATIONS CUP™ YOUTH - sezon 2019

Sezon 2019       
Opglabbeek BEL 04.04.2019  
Gorla Minore ITA 17.04.2019  
Fontainebleau FRA 02.05.2019  
Lamprechtshausen AUT 16.05.2019  
Wierden NED 29.05.2019  
Hagen GER 11.06.2019  
Samorin SVK 30.07.2019  
Ciekocinko POL 20.08.2019  
Finał sezon 2019 
Opglabbeek BEL 26.09.2019  

 

KALENDARZ / RANKINGI / REGULAMIN 


KJ Agro Handel Śrem najlepszy w rankingu klubowym PZJ na koniec 2018 roku


Halowy Puchar Polski Południowej 2018 Michałowice 16/12/18

Zwycięzcy Halowego Pucharu Polski Południowej Michałowice 2018 

Seniorzy - Aleksandra Kawa WLKJ Krakus

Juniorzy - Nikola Nowicka WLKS Kraków

Juniorzy Młodsi - Amanda Kolińska KJ Trachy 

Ladies - Ewa Kut  UKJ Lalin 

Open -  Paulina Biskup KJ Equi Verso 

WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Sopot 14-16 XII 2018

Hipodrom Sopot - Zwycięzcy finałów HZO DIM  16/12/18
GP Dzieci Valeriia Chebotar SCYPION KJ As Dream
Finał Jun Aleksander Lewandowski GENTLY V.D.D OSK Lipce 
GP GR D/E Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia
Finał Dzieci II - Barbara Kościelska ALL NIGHT KJ As Dream 
Finał D bis - Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY Poylandia 
Finał C - Maria Padalak TIGRA KJ Tabun Otomin
Finał A2 - Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT JKS Salio
Finał B - Oliwia Mycio RAIKEN KJ Koko Brzeźniki
Finał A1 - Wiktoria Ryciak CYRANO SKJ Sopot

Video Valeriia i Scypion z KJ As Dream w Gdańsku

WYNIKI TURNIEJU 


Wojciech Dahlke na AQuite wygrwa ostatnie Grand Prix 2018 roku w Lesznie 16/12/18


Polska Liga Jeździecka sezon 2019

ETAP I     26-28 kwietnia 2019  BISKUPIEC

ETAP II     3 - 5 maja 2019 BOGUSŁAWICE

ETAP III     17-19 maja 2019 MICHAŁOWICE

ETAP IV    14-16 czerwca 2019 OLSZA 

ETAP V     19-21 lipca 2019 BIAŁY LAS 

ETAP VI    26-28 lipca 2019 DĄBRÓWKA MAŁA

ETAP VII    16-18 sierpnia 2019  DRZONKÓW

FINAŁ    27-29 września 2019  OLSZA 

 

REGULAMIN   10/12/18   


Everdi dla Natalii Czernik !!


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21