W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

ZO DiM Łąck 24-26 września 2021

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Łąck 26/09/21

Gr A0 - Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA JKS U Robsonów 

Gr A1 - Zuzanna Byczkowska ZYGZAK KU AZS UW

Gr A2 - Piotr Woźniak OSTEN ŁKJ Łódź

Gr C -  Wiktoria Rembielińska SMYK  KJ Wiktorowo 

Gr D bis -  Lena Róża Rybak Masalska  BALLYHANE FRADDY SKJ Ponylnndia

Grand Prix D/E - Julia Ganowska TIFFANY KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JM MŁ - Michalina Łącka  T.GOLD QUIDAME Z KJ Aromer

Grand Prix Dzieci - Julia Ganowska KJ Podkowa Gruszcyzn 

Finał JUN -  Alan Miechowicz NITROX JKS Melloni Horses 

 

WYNIKI ZAWODÓW   WYNIKI PDF

 


Śląski Związek Jeździecki wygrywa Drużynowy Puchar Polski 2021

Podium DPP 2021  fot. Aleksandra Ziętak 

PODIUM DPP 2021 

1m. Śląski Związek Jeździecki / Dominik Słodczyk, Łukasz Matla, Maciej Handzlik/

2m. KJ Fimmel Team / Arkadiusz Fimmel, Maja Hendrys, Marianna Stawicka /

3m. KJ Strzała Krubiczew / Malwina Urbańska, Monika Jaworska, Antoni Strzałkowski, Cezary Kalinowski /

 

WYNIKI FINAŁU DPP Sopot 

WYNIKI KOŃCOWE DPP 2021 

 

DPP 2020   1m. KJ Agro Handel Śrem 

DPP 2019   1m. KJ Trachy Gliwice 

DPP 2018   1m. KJ Agro Handel Śrem 

DPP 2017   1m. KJ Agro Handel Śrem  

DPP 2016   1m. FKJ Zbyszko 

DPP 2015   1m. KJ Agro Handel Śrem 


FEI Jumping Nations Cup™ Youth 23-26/09/21

 

Reprezentacja Polski : 

CSIOCh - Filip Skrzyczyński, Patryk Skrzyczyński, Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Julia Pieta

CSIOJ - Aleksandra Kierznowska, Klara Kozioł, Aleksander Lewandowski, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz

CSIJ - Maria Branka- Borja 

PROGRAM / WYNIKI 

RANKINGI FEI Jumping Nations Cup™ Youth Series 2021

Podium FEI Jumping Nations Cup™ Youth Challenge Cup Juniors - Parkitny - Kierznowska - Kozioł - Lewandowski - szef ekipy Wałecki 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

sobota 25/09/21

FEI Jumping Nations Cup™ Youth Challenge Cup Children  - Polska 3 miejsce 

 

piątek 24/09/21

FEI Jumping Nations Cup™ Youth Challenge Cup Juniors - Polska 1 miejsce 

CSIOCh Grand Prix - 8m. Roksana Nawrocka PENNY LANE

CSIOJ 140cm - 2m. Olga Skrobacz QUINCY

CSIOJ 130cm - 12m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSIOCH 115cm - 4m. Roksana Nawrocka CHENOA

 

czwartek 23/09/21

CSIOJ Grand Prix - 9m. Aleksandra Kierznowska  BADORETTE

CSIOJ 130cm - 8m. Maximilian Parkitny FERRARI K

I nawrót PN CSIOCH - Polska 11 miejsce 

CSIOCh 125cm - 6m. Nell Sówka OSADKOWSKI SATINO

 

środa 22/09/21

I nawrót PN CSIOJ - Polska 10 miejsce 

CSIOJ 140cm - 6m. Maximilian Parkitny DURANO W


Msciwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix ZO w Białym Lesie 19/09/21

 

Podium Grand Prix ZO Wierzbna Biały Las 19/09/21

1m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel 0/0 43,26s

2m. Agnieszka Olszewska JASON VDL KJ Osadkowski 0/0 44,24s 

3m. Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET  LZJ Drama Zbrosławice 0/4 42,47s 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI TURNIEJU 

 


ZO DIM Kwieki / 4 kwalifikacja Cavaliada Future 17-19/09/21

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Kwieki 

 

Gr AO - Milena Rąbca JKS Niestępowo

Gr A1 -  Iga Chojowska BPK ( Cavaliada Future )

Gr A2 - Zofia Hart Dyke (na zdjęciu) Akademia Kucania  ( Cavaliada Future ) 

Gr C - Lena Anna Tokarz KJ Cavallino Brzoza

​Gr Dbis - Wiktoria Kujawa  UKJ Reimann Team Karlino

Finał Mł / JM - Olga Karasińska UKJ Karmen Nieklonice

WYNIKI ZAWODÓW 

CAVALIADA FUTURE sezon 2021/22 /Cavaliada_Future_2021/22


Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody - SO Łąck 16-19/09/21

 

ZGŁOSZENIA  

PROGRAM / WYNIKI

REALCJA VIDEO 

REGULAMIN MPMK PZHK 

 

ZWYCIĘZCY:

 

Konie 7 letnie hod pol - klacz FLORYDA /Zinedine x Casmir Z/ PZHK hod./wł./ zawodnik Michał Kubiak

 

Konie 7 letnie hod zagr - wałach BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z / Bamako de Muze x Nabab de Reve/ ZANG hod. Belgia/Tom De Craene wł. Artur Gołaś, zawodnik Aleksandra Lusina - Gołaś


Konie 6 letnie hod. pol - wałach O-STAR / E-Star x Turbud Quirinus / PZHK hod. wł. Anna Trzeciak, zawodnik Jacek Bobik 

 

Konie 6 letnie hod. zagr - klacz ELIZABETH Z / Elvis Ter Putte x Cassini I / ZANG hod./ wł. Andrzej Golaś, zawodnik Aleksandra Lusina - Gołaś


Konie 5 letnie hod. pol - ogier FARYS P / MJT Nevados S x Concert / PZHK hod. Stefan Wiluś wł. Ewa Mirosław zawodnik Ewa Mirosław  VIDEO 

 

Konie 5 letnie hod zagr - ogier  COMME L’ETOILE / HOLST / Comme il faut  x Acord II/ hod. Niemcy wł. Anna Farysej zawodnik Joanna Chruściewicz VIDEO 


Konie 4 letnie hod. pol - ogier DIEGO /Grandorado TN x Diamant de Semilly/ PZHK hod. wł. SK Nad Wigrami zawodnik Mateusz Tyszko    VIDEO

 

Konie 4 letnie hod.zagr - ogier DIAKATO PS /Diaron x Stakkato/ OS hod. Gestut Lewitz wł. MM  Brothers, zawodnik Łukasz Koza  VIDEO 


CSI2 Kronenberg 15-18/09/21

 

Maksymilian Wechta drugi w konkursie otwarcia 140cm 2* gwiazdkowego turnieju w holenderskim mieście Kronenberg. 

WYNIKI TURNIEJU 

Reprezentacja Polski : Maksymilian Wechta, Tomasz Miśkiewicz

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

sobota 18/09/21

CSI2 135cm 7m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR 

CSIYH  7m. Maksymilian Wechta ELDORADO 

​piątek 17/09/021

CSI2 135cm - 2m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28 VIDEO

czwartek 16/09/21

CSI2 135cm - 3m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR  VIDEO

LR 145cm - 7m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR 

środa 15/09/21

CSI2 140cm - 2m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28 VIDEO

 


CSI2 CSIYH MILANO JUMPING CHALLENGE FALL TOUR 9-12/09/21

 

Krzysztof Ludwiczak i Eliza Zawadzka w dn. 9-12 września 2021 reprezentowali Polskę w zawodach CSI2 / CSIYH we włoskiej miejscowości Gorla Minore. Krzysztof Ludwiczak na 6 letnim ogierze KWOAJONG, wygrał konkurs otwarcia rundy CSIYH i był drugi w finałowym konkursie rundy YH,  na kl. CONFUA. był najlepszy w konkursie 140Eliza Zawadzka na wł. DIOR V raz wygrała  konkurs 135cm i raz była trzecia w konkursie otwarcia 135cm oraz wygrała na zakończenie turnieju konkurs 130cm na wł. QUAIDO

WYNIKI GRAND PRIX  WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO Eliza i Dior V - 1 miejsce 135cm 

VIDEO Eliza i Dior V  3 miwjsce 135cm 


XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, I Mistrzostwa Polski Młodzików Bogusławice 9-12 września 2021

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na kucach i dużych koniach, Mistrzostwa Polski Młodzików na dużych koniach Bogusławice 2021  

ZWYCIĘZCY 

 OOM 2021 - 1m. Wiktoria Lasecka KJ Wiecanowo  VIDEO

OOM 2021 kuce - 1m. Wiktoria Von Mauberg WKJ W-wa VIDEO

MPM 2021 DK - 1m. Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice  VIDEO 

  

 

 

 

PROGRAM / WYNIKI           zamówienia zdjęć AW Fotografia - Alicja Węgrzyn

REGULAMIN OOM 2021

 


Ranking FEI na koniec sierpnia 2021

Ranking FEI na koniec sierpnia 2021

1m. Daniel Deusser GER  2840 pkt

2m. Peder Fredrickson SWE  2690 pkt

3m. Martin Fuchs SUI  2528 pkt 

113m. Andrzej Opłatek POL  1183 pkt 

 

Polacy w ranking FEI na koniec sierpnia 2021


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23