W tym tygodniu :
 
 
 
 
 

CSI4 /J/Ch Samorin SVK 

 

livestream 

 

Krzysztof Ludwiczak, Marek Lewicki,  Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Emilia Chmielowska, Olga Skrobacz, Laura Kłapińska, Oliwia Kosmol, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny

 

ZGŁOSZENIA 


CSIO5 Aachen GER 

 

CSI5 Ascona SUI

 

CSI3 Knokke BEL

 

CSI2 Zuidvolde NED

 

CSI2 Opglabbek BEL 


CSN Zagórów 

 

ZO Warka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Łukasz Wasilewski piąty w Grand Prix CSI2 Arena Nova Wr Neustadt 04/10/15

04/10/15 

 


Klaudia Siarkiewicz czwarta w Grand Prix CSI-W w Tallinie !


Michał Kaźmierczak wygrał konkurs otwarcia w Tallinie 02/10/15

03/10/15 

 

Udany początek w Tallinie. Michał Kaźmierczak wygrał pierwszy konkurs DR 140 na Aparcie

 

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 2 - 4 października 2015

CSI-W - Tallinn  EST     listy / wyniki 

 

CSI2 Arena Nova Wr Neustadt  AUT    listy / wyniki      livestream

 

CSN Dąbrówka Mała    listy / wyniki CSN        listy / wynik HZR

 

HZO DiM Leszno   listy / wyniki 

 

 


CSI-W Tallinn 2-4.10.15 - reprezentacja Polski, program, zgłoszenia

01/10/15 

 

 

 

 


Arena Nova Wr Neustadt 1-4.10.15 program, podręczne linki

01/10/15

 

Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski w dn 01-04.10.15 startem w zawodach CSI2 Arena Nova Wr Neustadt w Austrii rozpoczynają sezon halowy. 

Podręczne linki, program zawodów. 

 


Niedziela w Samorin - livestream 27.09.15


Andrzej Opłatek czwarty w Samorin

Andrzej Opłatek i El Camp - czwartą parą Finału Silver Tour  LR 145 w Samorin !! 

wyniki konkursu 

WYNIKI TURNIEJU

 


Samorin Danube Cup livestream 26.09.15


CSIO5 Barcelona 2015 - Wielki Finał - podręczne linki

24/09/15  

Reprezentacja Polski  - Krzysztof Ludwiczak - Mściwoj Kiecoń - Maksymilian Wechta - Paulina Koza - Jarosław Skrzyczyński 

 

LISTY / WYNIKI

oficjalna strona 


Skrzyczyński Jarosław 2947
Grzelczyk Kamil   1674
Kaźmierczak Michał  1504
Wojcianiec Wojciech 1488
Kiecoń Mściwoj  1420
Ludwiczak Krzysztof  1322
Grzegorzewski Adam 1256
Kubiak Dawid  1251
Lewicki Marek 1044
Opłatek Andrzej   966

30/06/17

 
 

 

 

  
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1256
2. Opłatek Andrzej   966
3. Pawlicka Dajana  519
4. Szmytka Michalina  428
5. Marciniak Joanna  412
6. Grundkowska Monika  238
7. Rozynek Martin 190
8. Grochowina Izabela 171
9. Żołądkiewicz Maciej  164
10.Seroka Anna  127

30/06/17

1. Lehmann Dalia  167
2. Rynkiewicz Martyna  128
3. Baehr Maria  120
4. Bolko Aleksandra  111
5. Korbalewska Kaja 89
6. Piatkowski Stanisław 82
6. Lewicki Filip 74
8. Sawicka Marta 72
9. Kawa Aleksandra  65
10.Wilczewska Weronika  59

30/06/17

1. Kierznowska Aleksandra  1498
2. Skrobacz Olga  1365
3. Suska Juliana  1312
4. Kosmol Oliwia  797
5. Kłapińska Laura 717
6. Dobkowska Milena  677
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Barański Mikołaj  597

19/06/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  1117

19/06/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

19/06/17

1. Banaszek Zofia  214
2  Von Mauberg Aurelia  172
3. Henzel Dominika  160
4. Walorek Julia  113
5. Hołoń Katarzyna  91
6. Łaszkiewicz Karolina 87
7. Boryna Maja   86
8. Król Wiktoria  79
9. Hendrys Maja  77
10. Bieńkowska Anna  74

19/06/17

1. Kamińska Agata 1068
2. Osuch Aleksandra  612
3. Wągrodzka Róża  326
4. Walorek Julia   268
5. Płatek Oliwia  227
6. Derda Agata  207
7. Dubiniak Matylda  193
8. Stefańska Natalia   180
9. Barański Mikołaj 156
10. Hendrys Maja  151

19/06/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

19/06/17