W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sophie Von Werner 
 
 
Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Leszno CSI3*-W - Memorial of General Michał Gutowski 3-6 /11/17

   ZGŁOSZENIA  CSI3-W       ZGŁOSZRNIA CSI1

   Ranking Ligi Europy Centralnej PŚ 

   LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

   LIVEStream 

   zamówienia zdjęć foto@primel.pl     02/11/17 

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI :

 

Poniedziałek 06 listopada 2017 

 

Grand Prix CSI3 160cm  1m. Marek Lewicki ABIGEJ

CSI3 130cm  Final    2m. Hubert Kierznowski LANOSO

CSI1  115cm  Final   1m. Dawid Skiba  SANTORINI L

CSI1  125cm Final   1m. Marek Lewicki PHILADELPHIA

 

Niedziela 05 listopada 2017 

 

CSI3 LR 145cm 4m. Michał Kaźmierczak QUE PASA 5

CSI3 130cm  5m. Mściwoj KiecońDIGISPORT SATISFACTION 

CSI1 125cm  1m. Matylda Kasner ARES 

CSI1 115 cm  1m. Dawid Skiba ATOMIUM L

 

Sobota 04 listopada 2017

 

CSI3 160cm World Cup  1m. Michał KaźmierczakSTAKORADO   VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

CSI1 125cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / ANNCHEN 11

 

Piątek 03 listopada 2017 

CSI3 145cm LR   1m. Kamil GrzelczykWIBARO       VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CALEVO 2

CSI3 130cm  5m. Maria BaehrLA STRADA L

CSI1 115 cm  2m. Dawid SKibaATOMIUM L  

 

 


Adam Grzegorzewski trzeci w Wierden w 140 i z punktami LR w 145 02/11/17

 

Adam Grzegorzewski w Wierden w konkursie 140cm na Okarino był trzeci a w konkursie zaliczanym do LR 145 na Zazou Szumawa ukończył na 10 miejscu.   02/11/17 


Cassandra Orschel w top formie w Oliva Nova - ósma w LR 145cm 02/11/17

Czwartek 02/11/17 był bardzo udany dla Cassandry Orschel, Reprezentantka Polski zdobyła punkty do światowego rankingu, zajmując 8 miejsce w konkursie LR 145cm, W konkursie dla koni 5 - letnich była czwarta i szósta. 

 

 

 

fot. arch. Cassandra Orschel

 


Cassandra Orschel i Dacara E w top formie w Hiszpanii 01/11/17

WYNIKI   01/11/17


Grand Prix Wolicy dla Mieszka Dąbrowskiego 29/10/17

Mieszko Dąbrowski z KJ przy SK Mieczownica wygrał Grand Prix Wolicy na Efron. W Finałach HZO DiM triumfowali : Wiktoria Ryciak A1,Marta Konarska A2, Karolina Bar C,  Aleksandra Pliem-Perka Dzieci II, Zofia Budzyńska D/E 

WYNIKI TURNIEJU    29/10/17 

 


Grand Prix Leszna dla Jana Chrzanowskiego 29/10/17

Jan Chrzanowski z KJ Ślęża Wrocław na 10 letnim wł. CAVARELLI / Coupe De Coeur x Contender / wygrał Grand Prix XZO w Lesznie w dn. 29/10/17

WYNIKI TURNIEJU 

29/10/17


Cassandra Orschel najlepsza w Hiszpanii ! 25/10/17

 

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel wygrała konkurs dla konie 6 letnich na Dacare Z w hiszpańskim kurorcie Oliva Nova. Gratulacje !

WYNIKI  25/10/17 

 


Kwalifikacje Cavaliada Future 2017/18 - aktualny ranking

Kwalifikacje Cavaliada Future 2017/18

Liderki : 

MINI - Julia Ganowska / Ranczo Kołata 

MIDI - Marta Konarska / KJ Podkowa Gruszczyn 

ranking    25/10/17 

 


Andrzej Opłatek czwarty w Grand Prix CSI2 Kronenberg w Holandii

 

Video z przejazdu Andrzeja Opłatka na Copperfield 40 w Grand Prix LR 145cm Kronenberg, który dał 4 miejsce w konkursie.  Konkurs wygrał Joy Lammers z Holandii na Taura van de Broekkant.

22/10/17 

 


HZODiM Leszno 20 - 22 października 2017 WYNIKI

Zwycięzcy Finałów 22/10/17 

Finał Rundy Juniorskiej 1m. Barbara Adamietz / KJ Metpol  / FLY AWAY VAN HET HAVERHOF 

Grand Prix Dzieci I  1m. Aleksandra Osuch / KJ Podkowa Gruszczyn /  ROXANA Z

Finał Dzieci II - Maja Hendrys / KJ Podkowa Gruszczyn / CANASTER

Grand Prix gr D i E  1m. Maria Badowska / SKJ Ponylandia / LA CUMPARSITA

Gr A1 - Kinga Kozber / BPK / FRANKENHOEH'S MYLORD

Gr A2 - Maria Karnabal / KJ Podkowa Gruszczyn / ANNOUSCHKA 10

Gr B -  Agata Derda /  Pony Jumping Team Poznań / BE MY

Gr C - Julia Walore/ KJ Podkowa Gruszczyn / FIGARO

Gr Dbis Joanna Zawadka / KJ Picador / BOSS

22/101/17 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20