W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

HPP Michałowice - IV el HPP w kat MJ i Juniorów 19.02.17 - początek 15.00

WYNIKI  19/02/17


CSN Sopot - Dominika Bach druga w Grand Prix, najlepiej dla Polski !


Sobota w Mijas. Michał Kaźmierczak trzeci, Klara Kostrzewa szósta ! Super forma reprezentantów Polski ! 18/02/17

3m. 130 cm CSI2  Cisall FS / Michał Kaźmierczak POL   

6m. 135cm CSI2  Riboy / Klara Kostrzewa POL   18/02/17

 


Michał Kaźmierczak dziewiąty w LR 145 w Mijas 17/02/17


Rozkład Jazdy 16-19.02.17

CSI3 Neumunster GER / Cassandra Orschel 

wyniki / listy / program               livestream

9m LR 150 cm Acanthya / Cassandra Orschel POL   1702/18 

 


CSI2 Mijas ESP / Michał Kaźmierczak / Klara Kostrzewa / Monika Becker 

 wyniki / listy / program               livestream

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

3m. 130 cm CSI2  Cisall FS / Michał Kaźmierczak POL  video  18/02/17 

6m. 135cm CSI2  Riboy / Klara Kostrzewa POL video 18/02/17

9m LR 145 cm Helia van de Heihoek / Michał Kaźmierczak  POL video     17/02/17

7m. 6 CSIYH Rossa / Michał Kaźmierczak POL  video 15/02/17 

 


 

HPP Michałowice 

CSN Sopot 

HZO Leszno 

 


 

CSI1 Mâcon Chaintré (FRA) / Jan Chrzanowski 

11m. CSI1 130cm  Canaletto 23 / Jan Chrzanowski POL  17/02/17

 


IV etap HPP - Michałowice 17-19 lutego 2017 - zgłoszenia, program, aktualne rankingi

14/02/17

 

 

 

 


GALERIA - Finały HZO Leszno 12/02/17 - fot. www.Primel.pl


Grand Prix Leszna dla Mściwoja Kieconia, Finał ŚR wygrała Małgorzata Koszucka a Finał MR Adam Grzegorzewski. Wyniki HZO / HZR Leszno 10-12.02.17

12/02/17

Mściwoj Kiecoń na Cronosie  wygrał pierwsze w 2017 roku Grand Prix podczas HZO/HZR w Lesznie. 

 

 

fot www.Primel.pl

 

 

 


CAVALIADA Warszawa - 23-26 lutego 2017 - zgłoszeni zawodnicy


Rozkład Jazdy 10-12 lutego 2017

CSI2 Mijas ESP  Klara Kostrzewa, Monika Becker

livestream

listy / wyniki / program

 

HZO Leszno   listy / wyniki / program 

HZR Leszno  listy / wyniki / program

zamówienia zdjęć foto@primel.pl 


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18