W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DiM Leszno 8-10 X 2021

Laura Walicka fot. Paula Bartkowiak 

WYNIKI / PROGRAM 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów :

Gr A0   Martyna Kulińska FREJKA KJ Liljówka Stęszewko 

Gr A1   Zuzanna Zujewska DISNEY  KS Jumping 

Gr A2   Ewa Hamerska TAMIZA JKS Tornado Szczecin 

Gr C  Jagoda Kierznowska NANDO SUPER KJ Sokół Damasławek 

Gr D bis  Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin 

GP D/E Jagoda Kierznowska BANJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

Finał MŁ JM  Laura Walicka  LARINA SJ Kunowo - na zdjęciu 

GP Dzieci Paulina Pellowska LA COCO 3 JKS Barłomino 

Finał Jun/MJ Alan Miechowicz NITROX JKS Melloni Horses 


CSI2 CSIYH Wrocław 7-10 X 2021

 

PROGRAM / WYNIKI  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 10/10/21

Grand Prix LR 145cm 1m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI2 135cm 1m. Klara Kozioł ROCKY VIDEO

CSI2 125cm 1m. Karolina Wernerowicz  CREME DE LA BEQUEM VIDEO 

CSI2 115cm 1m. Natalia Zimnowodzka  KALANTE

 

sobota 09/10/21

CSI2 LR 145cm  2m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO

CSI2 130cm  1m. Grzegorz Nowak LAOS KG

CSI2 120cm 1m. Marta Konarska LILI MARLENE VIDEO

CSI2 110cm 1m. Nadia Lehmann  CLINT PLEASURE VIDEO 

​Finał CSIYH   1m. Adrianna Ostrowska LENTOLINA-S  VIDEO 

 

piątek 08/10/21

CSI2 140cm  3m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28 VIDEO

CSI2 130cm 3m. Jan Bobik OLE  VIDEO

CSI2 120cm  1m. Małgorzata Koszucka INOUT W

CSI2 110cm  1m. Nadia Lehmann SILVER STAR VIDEO

CSIYH  1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO  VIDEO

CSIYH 1m. Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P. 07/10/21


CSI3 CSIYH Gorla Minore 7-10 X 2021

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE NACCORD MELLONI KARDINARD MELLONI ZILENA CUTE FACE ARMANI CODE 9

Jarosław Skrzyczyński  JERICO OLIMPIC STAR QUICK STEP SANTOS HIPPICA CHICA B Z

Andrzej Opłatek DIAROUBET  LE CORDIAL  NORDSTURM 15  STALANDO 2

Kamil Grzelczyk  WIBARO  MISTER DR HEIGL  CASSIDERO

 

wyniki / program 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 10/10/21

Grand Prix LR 150cm  2m. Andrzej Opłatek DIAROUBET  VIDEO

CSI3 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR VIDEO 

 

sobota 09/10/21

CSI3 LR 150cm  30m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI

Finał CSIYH 6yrs 3mWojciech Wojcianiec ZILENA

CSI3 135cm 5m. Kamil Grzelczyk CASSIDERO

 

piątek 08/10/21

CSI3 LR 145cm  44m Kamil Grzelczyk WIBARO

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  OLIMPIC STAR

CSI3 140cm 2m. Andrzej Opłatek STALANDO 2   VIDEO

CSIYH 6yrs   9m. Wojciech Wojcianiec KARDINARD MELLONI

CSI3 130cm  9m. Wojciech Wojcianiec ARMANI CODE 9

 

czwartek 07/10/21

CSI3 145cm 10m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI3 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński  OLIMPIC STAR VIDEO 

CSI3 135cm 2m. Kamil Grzelczyk  WIBARO

CSIYH 6yrs 2m. Wojciech Wojcianiec ZILENA  VIDEO

CSI3 125cm 2m Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA


CSIO5 Barcelona - Longines FEI Jumping Nations Cup™ Final 2021

fot. Łukasz Kowalski / FEI

CSIO5 Barcelona. Ekipa Holandii (na zdjęciu) w składzie:  Maikel van der VLEUTEN, Sanne THIJSSEN,  Willem GREAVE, Harrie SMOLDERS, Chef d'Equipe: Rob EHRNES  wygrywa finał serii Longines FEI Jumping Nations Cup™ 2021.

 

WYNIKI FINAŁU   03/10/21 - 1m. Holandia 

WYNIKI CHALLANGE CUP   02/10/21 - 1m. Wielka Brytania 

WYNIKI PIERWSZEGO NAWROTU   01/10/21 - 1m. Niemcy 

WYNIKI TURNIEJU 


Dawid Kubiak piąty w Tallinie! 03/10/21

 

CSI-W Tallinn. Dawid Kubiak na og. SZULER ukończył konkurs Grand Prix 160cm zaliczany do rankingu PŚ na piątym miejscu. Konkurs GP wygrał reprezentant Arabii Saudyjskiej Abdullah Al Sharbatly na wł. QUINCY 230. 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI TURNIEJU 

Przejazd podstawowy na  09:58:58


XVII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - V Memoriał Wojciecha Smudzińskiego 1-3/10/21

fot. Paula Bartkowiak 

Podium kat PROFI 130cm 

1m. Filip Babiak Uniwersytet Gdański 

2m. Przemysław Czekaj  Polistechnika Śląska 

3m. Nina Milczarek  Uniwersytet Łódzki

WYNIKI 


fot. Paula Bartkowiak

Podium kat Amator 105 cm 

1m. Karolina Kobylec - Śląski Uniwersytet Medyczny

2m. Natalia Stróżyńska - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 

3m. Paulina Nowakowska - Politechnika Budgoska 

WYNIKI   

 


Krzysztof Mazur wygrywa pierwsze jesienne halowe Grand Prix 03/10/21

JKS Przybuszewo Leszno - Krzysztof Mazur fot. Paula Barkowiak 

Podium Grand Prix HZO Leszno 03/10/21

1m. Krzysztof Mazur CICERO KJ Legia Kozielska Warszawa

2m. Paulina Koza KONTADOR VD MOOLENDREF KJ Trachy Gliwice

3m. Piotr Szmytkowski TIGRINA KJ Plejada Tarczyn 

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI ZAWODÓW  

 


HZO DiM Jaszkowo 1-3 X 2021 / V kwalifikacja Cavaliada Future

Zwycięzcy niedzielnych finałów 03/10/21

Gr A0 - Martyna Kulińska FREJKA KJ Lilijówka

Gr A1 - Maja Nagła WALNUT SAMSON Stajnia Adamus /Cavaliada Future/

Gr A2 - Zofia Hart Dyke  MISSISSIPI Akademia Kucania /Cavaliada Future/ - na zdjęciu 

Gr C - Jagoda Kierznowska NANDO SUPER KJ Sokół Damasławek 

Gr Dbis - Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN Ranczo Kołata

GP D/E - Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY BPK ŚLĄ 

Mł / JM - Marcelina Łazik DIGGISPORT QUATRO BPK

WYNIKI ZAWODÓW 

CAVALIADA FUTURE KWALIFIKACJE


CSI3 YH Gorla Minore 30.09-03.10.2021

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE NACCORD MELLONI KARDINARD MELLONI ZILENA CUTE FACE ARMANI CODE 9

Jarosław Skrzyczyński  JERICO OLIMPIC STAR QUICK STEP SANTOS HIPPICA CHICA B Z

Andrzej Opłatek DIAROUBET  LE CORDIAL  NORDSTURM 15  STALANDO 2

Kamil Grzelczyk  WIBARO  MISTER DR HEIGL  CASSIDERO

wyniki / program 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

niedziela 03/10/21

CSI3 GP 150cm  19m. Andrzej Opłatek DIAROUBET

CSI3 140cm - 4m. Andrzej Opłatek STALANDO 2 VIDEO

CSI3 125cm - 9m Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA VIDEO

 

sobota 02/10/21

LR 150cm  6m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP VIDEO

Finał YH 6yr 3m. Wojciech Wojcianiec KARDINARD MELLONI   VIDEO

CSI2 125cm  5m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA

 

piątek 01/10/21

LR 145cm 5m. Kamil Grzelczyk WIBARO   VIDEO

CSI3 140cm  2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO

CSI3 140cm  7m. Jarosław Skrzyczyński  QUICK STEP

CSIYH 6yrs  4m. Wojciech Wojcianiec ZILENA

 

czwartek 30/10/21

CSI3 135m 7m. Jarosław Skrzyczyński CHICA B Z


Arkadiusz Fimmel, Andrzej Głoskowski i Anna Piwońska wygrywają Polską Ligę Jeździecką w 2021

Podium PLJ - Runda Złota -  fot. Aleksandra Ziętak 

 

Podium PLJ 2021 Runda Złota  

1m. Arkadiusz Fimmel  KJ FIMMEL TEAM 

2m. Maksymilian Wechta KJ WECHTA Rosnówko 

3m. Antoni Strzałkowski KJ STRZAŁA Krubiczew 

 

 

Runda Złota 2021 - 1m. Arkadiusz Fimmel KJ Fimmel Team 

Runda Srebrna 2021  - 1m. Andrzej Głoskowski KJ Agro Handel 

Runda Brązowa 2021 - 1m. Anna Piwońska KJ Profil  


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23