W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Podium Mistrzostwa Polski na Kucach 2017 grupa D Strzegom 10/09/17

złoto - Aleksandra Osuch / ROSA  / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Kamińska CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata 

brąz - Oliwia Płatek / MAKUBA 21  / KKJ Kielce

 

WYNKI FINAŁOWE       Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


IX Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni 4,5,6,7-letnich, XXIII Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego OLSZA 2017

Championy Polski Młodych Koni Olsza 2017 

rocznik 2010 kl. COLUMBIA  / Łukasz Troszczyński  / KS Nad Wigrami 

rocznik 2011 wł. SECRET WEAPON L / Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem 

rocznik 2012 kl. HAPPY LINA / Adam Grzegorzewski / Agro Aves Gajewniki 

rocznik 2013 og. ASTIL L Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem  

Finał Memoriału Jana Kantego Dąbrowskiego  1m. Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K / KJ Equipo 

fot. Paula Bartkowiak  10/09/17 

 

 


Grand Prix World Cup Pezinok 2017 WYNIKI

Pezinok Grand Prix World Cup 160cm zakończył się podwójnym zwycięstwem reprezentantanta Czech Alesa Opatrnego na BALGUERO i VDL FAKIRAndrzej Opłatek na DOMINGO S był 11-ty, Krzysztof Ludwiczak na QUEEN LA BALOU 13-ty. Oba Polskie konie debiutowały w konkursie zaliczanym do rankingu Pucharu Świata. Pokonały parkur z jednym błędem. Gratulacje dla reprezentantów Polski za super zawody. Brawa !! 

 

10/09/17 

 


Piąte zwycięstwo Krzysztofa Ludwiczaka w Pezinok 10/09/17

10/09/17

Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L wygrał  w Pezinok finał Średniej Rundy 135cm .  Był to piąty konkurs wygrany podczas turnieju na Słowacji. Gratulacje !

 

WYNIKI Finału Średniej Rundy 

 

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr B Strzegom 09/09/17

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr B
złoto - Agata Derda / BE MY  / Pony Jumping Team Poznań

srebro - Julia Kapel / CYKOR / KJ Aldragho 

brąz - Alicja Markiewicz / DENIS  / UKS Primo Warszawa

WYNIKI 

 

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 grupa A1 Strzegom 09.09.17

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 grupa A1 


złoto - Natalia Głowacz / SZAMAN  / KJ Liljówka 

srebro - Julia Ganowska / PASJONATA PARYS  / KJ Ranczo 

brąz - Kinga Kozber / FRANKENHOEH'S MYLORD  / BPK

 

WYNIKI  

Katarzyna Broda ( faraa ) - photography    09/09/17

 

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2 Strzegom 2017

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2 Strzegom 2017 

złoto - Marta Konarska / Sulima / KJ Podkowa Gruszczyn
srebro - Olga Tuliszkiewicz / Pasjonata Amigo / Sokół Damasławek
brąz - Zuzanna Prymak / Aragano / Aromer Józefin

Katarzyna Broda ( faraa ) - photography  

09/09/17


Andrzej Opłatek wygrał kwalifikację do Grand Prix w Pezinok, Krzysztof Ludwiczak był drugi . Super forma reprezentantów Polski na Słowacji 09/09/17


MP / PP na Kucach i PP Dzieci II Strzegom 08/09/17

Mistrzostwa Polski na Kucach grupa D, Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2, 

Puchar Polski na Kucach grupa A1,B,C,E, D-bis,  Puchar Polski Dzieci II 

Najlepsi w piątkowych półfinałach : 

Gr A1  - 1m. Wiktoria Ryciak KLAUSINKA SKJ Sopot

Gr B - 1m. Agata Derda BE MY / Pony Jumping Team Poznań

Gr A2 - 1m. Marta Konarska SULIMA / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - 1m. Maja Marchwicka ARIS / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny ( na zdjęciu ) 

Gr D bis - 1m. Marianna Kołacka  TAMBURYNEK  / KJ Sokół Damaslawe

Gr D - 1m. Agata Kamińska  CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata

Gr E - 1m. Aleksandra Osuch ROXANA Z /  KJ Podkowa Gruszczyn

Dzieci II - 1m. Sara Patejko ZAVIRA A  / KJ Aromer 

 

08/09/17

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

Zamówienia zdjęć Katarzyna Broda ( faraa ) - photography


Krzysztof Ludwiczak nie do pokonania w Pezinok 08/09/17

Krzysztof Ludwiczak był przebojem konkursów otwarcia podczas CSI-W / CSIYH  Pezinok na Słowacji.  Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek wygrał trzy konkursy. Był najlepszy w konkursie dużej rundy na Stakkatanie, w konkursie średniej rundy na Poli Loli L i wygrał konkurs dla młodych koni na Sandra Blue.  W zawodach w Pezionok obok Krzysztofa Ludwiczaka startują z powodzeniem także Andrzej Opłatek i Sławomir Hartman

08/09/17 

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19