W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Sukces !! Hymn Polski w Geteborgu dla Jarosława SKrzyczynskiego

24/04/16 

Wspaniały początek w Geteborgu!! Jarosław Skrzyczyński na Aresie wygrał  konkurs otwarcia 140 cm. Jako jedyny pokonał parkur poniżej 60 s. W kolejnym konkursie świetnie spisał się Michał Kaźmierczak i Woody plasując się w czołówce konkursu na siódmym miejscu. 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 

LIVEstream 

 

fot : press GHS

 


Rozkład Jazdy 24-28.03.16

Finał Pucharu Świata  Geteborg  - Jarosław Skrzyczyński / Michał Kaźmierczak 

wyniki / listy / program                  TVP Sport program               LIVEstream

 

 

CSI3 San Giovanni    listy / wyniki / livestream

Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska, Ewelina Szczepanik, Olivia Szustkowska, Grzegorz Psiuk, Michał Ziębicki. 

 

Costa Del Sol Mijas / Klara Kostrzewa

listy / wyniki / livestream

 

Arezzo Toscana Tour / Jacek Mierzwiński / Kuchejda Katarzyna

wyniki / listy 

 

CSI2* Cagnes-Sur-Mer / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy 


KJ Osadkowski Jakubowice gospodarzem MP w Skokach przez przeszkody

23/03/16 

W dniu 22/03/16  Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego porozumiał się z KJ Osadkowski i powierzył mu organizację Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody oraz Pucharu Polski Dzieci. Te najbardziej prestiżowe polskie zawody jeździeckie w skokach odbędą się także w nowym terminie, w dniach 8-11 września 2016r . Obie strony wyraziły nadzieję, że organizacja tego prestiżowego wydarzenia w obiekcie KJ Osadkowski w Jakubowicach zaspokoi wymagania zawodników zarówno jeśli chodzi o nowy termin, jak i o miejsce zawodów.


Grand Prix Wolicy dla Dawida Kubiaka

20/03/16

Dawid Kubiak na Quite Donaldson wygrał Grand Prix Wolicy  i awansował w rankingu HPP na 2 miejsce. Liderem rankingu HPP jest Leszek Gramza.  Finał HPP odbędzie się w Dąbrówce Małej w Klubie JKS u Robsonów. 

 

 


Grand Prix Leszna dla Łukasza Piksy

HZO / HZR Leszno 18-20.03.16

WYNIKI 

 

 

 


Hymn Polski dla Maksymiliana Wechty w Herning

20/03/16

Maksymilian Wechta wygrał Finał 140 w Herning na 8 letniej klaczy Quinchella / Quintero - Chello I / wyniki konkursu

 


Hymn Polski w Arezzo dla Jacka Mierzwińskiego

19/03/16

Jacek Mierzwiński wygrał  w Arezzo sobotni konkurs Bronze Tour 115 cm na 7 letniej klaczy Cassinia / Cassini I x Cabrol Amicor / będącej własnością Pawła Piątkowskiego.  WYNIKI 

 


Rozkład Jazdy 16-20.03.16 - podręczne linki

18/03/16 

Maksymilian Wechta w Herning, Michał Każmierczak w Kronenberg, sezon otwarty w Mijas, Arezzo i San Giovanni.

W kraju - ostatnia kwalifikacja do HPP w Wolicy, HZO w Lesznie i HZO DiM w Zbrosławicach.

Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / relacji live. 

 

 


Ostatnia kwalifikacja do Finał HPP - 18-20.03.16 Wolica

17/03/316

Zgłoszenia - ostatnia el. HPP,  podręczne linki, aktualny ranking.

 

 


Young Riders Academy - sezon 2016 - reprezentanci Polski

17/03/16 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17