W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - liderami rankingu PZJ na koniec lutego 2017

Liderzy Rankingów PZJ na 28/02/17

Nr 1 w Polsce - Jarosław Skrzyczyński 

Lider kat MJ - Adam Grzegorzewski 

Lider kat Juniorów - Martyna Rynkiewicz

 

RANKINGI 

08/03/17

Jarosław Skrzyczyński fot Ewa Imielska Hebda 

 


HZO DiM KJK Szary Michałowice 3-5 marca 2017 - wyniki

07/03/17

Najlepsze pary niedzielnych finałów HZO Dzieci i Młodzieży:

 

Grand Prix Dzieci I - Mikołaj Barański CHACCIMA / St. Agro-Aves Gajewniki

Grand Prix D/E - Mikołaj Barański / WAGABUNDA PONYSPORT / St. Agro-Aves Gajewniki

Dzieci II - Maria Adamietz / FIGARO/ KJ Metpol Grodziec

Gr D bis - Matylda DubiniakFIESTA EWITA / JKS Jaroszówka 

Gr C - Zofia BanaszekSOFIA / WKJ Lublin 

Gr B - Agata Derda / BE MY / Pony JT Poznań 

Gr A2 - Justyna KrupaWILLIE BOY / KJ Czarny Dunajec

Gr A1 - Julia SmolichWATERKANT S ODIN / KJK Bilcza 

Mikołaj Barański fot. Pani Gabrysia

 

 


Grand Prix Salio dla Michaliny Szmytki 05 marca 2017


Grand Prix Leszna dla Łukasza Wasilewskiego 05 marca 2017


Ewa Imielska Hebda galeria Cavaliada Warszawa 2017


Polacy w rankingu FEI na koniec lutego 2017

02/03/17 

 

 

 

 


Grand Prix HZO w Lesznie dla Leszka Gramzy i Badorette - WYNIKI 24-26.0217

26/02/16

 

 

 

 


Cavaliada CSI3-W Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata - Torwar Warszawa 23-26 lutego 2017

Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2016/17

Cavaliada Tour 2016/17

Cavaliada Tour 2016/17  U21

Cavaliada Future 2016/17

 

WYNIKI / KOŃCOWE RANKINGI / GALERIA / VIDEO 

 

26/02/17

 

 


Rozkład Jazdy 22-26 lutego 2017

CAVALIADA CSI3-W Warszawa Torwar 

zgłoszenia        ranking LEC przed Finałem 

program / w tym relacje TV / 

wyniki / listy 

 

CSI3 Vilamora POR / Sandra Piwowarczyk - Bałuk 

wyniki / listy          livestream

1m. 110 cm Giro de La Luna / Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL 

 

CSI2 Mijas ESP  / Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa

wyniki         livestream

 

CSI2 Gent BEL / Bartosz Adamus, Natalia Czernik  / 

zgłoszenia         wyniki / listy        

 

CSICh Abu Dhabi UAE / Amelia Mościcka

wyniki 

 

HZO Leszno 


Łukasz Wasilewski drugi w Grand Prix CSN w Lesznie 19/02/17

Łukasz Wasilewski na El Quando / Carthino Z - Quantum / zajał drugie miejsce w Grand Prix, był to najlepszy wynik dla Polski  w konkursie.  Grand Prix wygrał reprezentant Niemiec Philipp Schober na Zandigo TS.  

 

19/02/17  

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18