W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam Bartosz Goszczyński, Anna Ebner, Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix Zagórowa dla Leszka Warzechy - WYNIKI 21-23 lipca 2017

25/07/17 

 

Grand Prix - 1m. Leszek Warzecha / KJ Zagórów / Boccacio 

 


Grand Prix Warki dla Cezarego Kalinowskiego - WYNIKI 21-23 lipca 2017

25/07/17 

 

Grand Prix - 1m. Cezary Kalinowski / KJ Strzała Krubiczew / Kemball 


Kadra Narodowa - aktualizacja na dzień 05/07/17

Kadra Narodowa SKOKI PRZEZ PRZESZKODY 2017
Aktualizacja na II Półrocze z dn.05.07.2017

Nowo powołani : Jan Bobik, Laura Kłapińska, Marie Janekovic, Zuzanna Jarocka, Julia Walorek, Natalia Stefańska.


Odwołani : Sandra Piwowarczyk Bałuk, Anna Szary Ziębicka, Cassandra Orschel, Wojciech Dahlke, Joanna Marciniak, Martin Rozynek, Maciej Żołądkiewicz, Martyna Rynkiewicz, Aleksandra Bolko, Kaja Korbalewska, Izabela Grochowina, Wiktoria Leszek Karwańska, Alicja Tomaszewicz, Mikołaj Barański, Weronika Rogalska, Marta Sawicka,Sophie Von Werner.

25/07/17

 


Andrzej Opłatek w czołówce niedzielnych finałów w CSI4 Samorin 23/07/17

Andrzej Opłatek w niedzielnych finałach w CSI4 w Samorin uzyskał najlepsze wyniki spośród reprezentantów Polski.  Na Copperfild w konkursie  145cm LR   był siódmy a w na El Campie Grand Prix 160cm - trzynasty. 

23/07/17


Piątek 21 lipca 2017 w Samorin - najlepsze wyniki dla Polski

 

LR 145cm - 14m. Andrzej Opłatek / 

El Camp  

 

CSIJ 140cm - 4 m  Filip Lewicki / 

Quirados As

 

CSIJ 130cm - 5m. Dalia Lehmann / 

Cos I Can

 

CSICh 125cm - 8m Laura Kłapińska / 

Santiago

 

21/07/17

 


Krzysztof Ludwiczak w top formie w Samorin 20/07/17

Krzysztof Ludwiczak w Top Formie - czwartek 20 lipca 2017 

 

Krzysztof Ludwiczak w rewelacyjnej formie pierwszego dnia 4* / 2* turnieju w Samorin. Najlepszy na Queen La Balou 135 cm 2*, drugi na Stalando w 140cm 4*, sódmy na Stakkatanie w 140cm 2* .

Na ogierze Zoweja bezbłędnym przejazdem, który dał siódme miejsce w konkursie 150cm 4* zakwalifikował się już do niedzielnego konkursu Grand Prix. 

 

 

 


Silesia Equestrian 19-23 lipca 2017

  

 

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

Niedziela 23 lipca 2017 

LR 160cm Grand Prix   1m. Jarosław Skrzczyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 1m. Dominik Słodczyk / Seaquest

CSIIU25 145cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 235

CSIJ 140cm   1m. Zuzanna Januszewska / Ironia 

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Valencia

 

 

Sobota 22 lipca 2017 

CSI3 145cm LR  10m. Małgorzata Koszucka / Charlene

CSI3  135cm  2m. Michał Kaźmierczak / Chica

CSI1 130 cm 1m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI1 120cm 1m. Juliana Suska / Pierot

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea

CSIYH 5 y/o Final  2m. Hubert Polowczyk / Luna Melloni 

 

 

Piątek 21 lipca 2017 

CSI3 LR 150cm 1m. Jarosław Skrzyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 2m. Mściwoj Kiecoń / Cronos 

CSIU25 140cm  2m. Wojciech Dahlke / Bee Wonderful 

CSIJ 135cm  1m. Zuzanna Januszewska / Ironia

CSI1 130cm    1m. Jarosław Skrzyczyński / Quiro 5

CSIYH 5y/o 

Potęga Skoku  1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue 2,15m

 

 

Czwartek 20 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm 3m. Kamil Grzelczyk / Wibaro  

CSI3 140cm 6m. Radosław Zalewski / Goliath J&J Z

CSI3 135cm 1m. Adam Grzegorzewski / Okarino 

CSIU25 135cm  1m. Maksymilian Wechta / Number One 28

CSIJ 130cm 2m. Kaja Korbalewska / Siroko

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea 

CSI1 120cm 3m. Łukasz Kut / Chacco Two

 

Środa 19 lipca 2017 

CSI1 130cm 1m. Seweryn Murdzia / Ula Bajou K 

CSI1 120cm  6m. Sławomir Hartman / Goldenboy GR

CSIYH 5y/o 

 

 

 


Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał Grand Prix ZO w Salio

18/07/17

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


CSI4 CSIJ CSICh Samorin 20-23 lipca 2017 - zgłoszenia, podręczne linki

Reprezentacja Polski : 
Krzysztof Ludwiczak, Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Emilia Chmielowska, Olga Skrobacz, Laura Kłapińska, Oliwia Kosmol, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny.

17/07/17 

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie LR 150cm CSI3 Knokke 16/07/17

Jarosław Skrzyczyński na Silver Shine był drugi w konkursie LR 150cm CSI3 w belgijskim Knokke, wygrał sobotni konkurs 145cm na Quintelli. Siwy 8 - letni Silver Shine, wyhodowany w Gestuet Lewitz / Califax - Balou du Rouet / wł. Izabeli Dyrek - Matuszewskiej  wyrasta na wielką gwiazdę. Od połowy b.r. startuje z powodzeniem, bez błędów w konkursach 145-150 cm.  Trzymamy kciuki !

16/07/17

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19