W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
CSI2 Opglabbeek BEL
Jarosław Skrzyczyński, Przemysław Konopacki, Łukasz Krajewski, Aleksandra Zybała 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowsk
 
 
 
 
CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking Cavalhada Future 2017/18 po dwóch kwalifikacjach 09/10/17

Liderki Rankingu :

MINI

Julia Ganowska  / Ranczo Kołata 

MIDI

Marta Konarska  / Podkowa Gruszczyn 

 

RANKING 


Cracovia Szary Equestrian Show I 2017 - zgłoszenia

09/10/17

 

13-15 X 2017

 

 

 

 


Jaszkowo 6-8 października 2017 WYNIKI HZODIM

Zwycięzcy niedzielnych finałów : 

Gr A1 -  Julia Ganowska / Ranczo Kołoata / Pasjonata Parys

Gr A2 - Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Annouschka 10

Gr B - Alicja Markiewicz / UKS Primo /  Denis

Gr C - Julia Walorek /  Podkowa Gruszczyn / Figaro

Gr D bis - Iga Borys / Ponylandia / Shadow

Dzieci II - Weronika Rogalska / Largo / Ancona 

Gr D i E - Maria Badowska / Ponylandia / La Cumparsita

Grand Prix Dzieci - Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z

Finał Rundy J / MJ - Milena Dobkowska / WKJ Warszawa / La Paz

08/10/17 

 


Michał Kaźmierczak najlepszy w GP World Cup Tallinn 2017

Michał Kaźmierczak  na Stakorado w świetnym stylu wygrał w Tallinie konkurs Grand Prix LR 160 cm zaliczany do rankingu Pucharu Świata, wcześniej triumfował w Finale Rundy Młodych Koni na Willanderze. Gratulalcje !! 08/10/17 

 


Poznan. Wechta Grand Prix dla Magdy Kamińskiej !

Reprezentantka KJ Avanti - Magda Kamińska na QUE SERANDO  była najlepsza w konkursie Grand Prix o nagrodę Firmy WECHTA i w Finale 120cm na WODKA-POLKA.  Finał 135cm wygrał Hubert Kierznowski z KJ Kietlów na BAILANDO a konkurs 110cm Julia Malicka ( LKS Cwał ) na CARGO

WYNIKI ZAWODÓW   08/10/17


Polacy w Rankingu FEI na koniec września 2017

Polacy w ranking FEI 30/09/17

   

 1m. Kent Farrington USA  3178 pkt 

105m. Jarosław Skrzyczyński POL 1215 pkt 

 


Rozkład Jazdy 5-8 października 2017

CSI2 Marienheem NED   / Adam Grzegorzewski /     livestream 

Zawody w dniu 05.10.17 odwołane z powodu silnego wiatru. 

 

CSI2-W Tallinn EST    livestream

/ Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, Dawid Kubiak, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska /  

 

 
HZODiM Jaszkowo / kwalifikacje do Cavaliada Future 2017/18 
 

Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej 2017 - WYNIKI

Mściwoj Kiecoń, Dawid Skiba, i Maria Kosmalewicz najlepsi w sezonie 2017 rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej.

 

Podium PLJ runda Brązowa 

Maja Kosmalewicz, Jakub Dołhun, Adrianna Jędrośka 

 

fot.  Joanna Bręklewicz PLJ 

 

 

 


Mistrzostwa Świata Młodych Koni 2017 Lanaken WYNIKI

Chili - najlepszy pięciolatek na świecie pod Pippa Goddard   24/09/17

 

 

 


Michał Ziębicki piąty w Grand Prix CSI2 LGCT w Rzymie

WYNIKI GRAND PRIX 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

fot. Beata Wieczorkowska

 

 

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19