W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukcesem zakończyły się zawody CSI2 w Sharjah! Polska juniorka Amelia Mościcka zwyciężyła w licznie obsadzonym finałowym konkursie 130cm !

09/02/20 

 

 


CSN Leszno 7-9 lutego 2020

Agata Skrzypiec trzecia w Grand Prix ot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN LESZNO 09.02.20

1m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KJ Verso La Natura 

2m. Henry Stude GER DSP CORNY STAR

3m. Agata Skrzypiec MJ01  BERLINA  KJ Trachy Gliwice 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 


CAVALIADA Lublin 30.01-02.02.20

 

Aleksandra Kierznowska - zwyciężczyni pierwszego w swoje karierze 2* konkursu Grand Prix 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 2019/20 po zawodach w Lublinie  1m Seweryn Murdzia 

 

RANKING CAVALIADA FUTURE 2019/20 po zawodach w Lublinie

 

 


CSI2 Opglabbeek 30.01-02.02.20

Jarosłąw Skrzyczyński i Chacco Amicor - wspólny debiut 

 

Reprezentacja Polski : 

Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR  GREATEST  JOYRIDE DIARADO'S DREAM OLIMPIC STAR

Przemysław Konopacki JEREMIAH DUKE VASCO CAMAKO S BOY JW

Łukasz Krajewski  CATINA BLUE FG FIRST PLEASURE 5 UCCELLA Z  CALINKA

Aleksandra Zybała  CAMPARI QUAIDO SOPHIA

 

Najlepsze wyniki : 

CSI2 LR Grand Prix 3m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO  02/02/20

CSI2 135cm 14m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR 01/02/20 

CSI2 120cm 1m. Łukasz Krajewski UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2 120cm 12m. Aleksandra Zybała CAMPARI

CSITH 7yo  5m. Jarosław Skrzyczyński  DIARADO'S DREAM

CSIYH 5yo 2m. Jarosław SkrzyczyńskJOYRIDE

CSI2 LR 145cm  2m. Przemysław KonopackDUKE VIDEO 31/01/20 

CSI2 130cm 10m. Łukasz Krajewski  UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław KonopackCAMAKO S BOY JW

CSIYH 5yo 3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm - 10m Jarosław Skrzyczyński GREATEST 30/01/20

CSI2 130cm - 13,m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR

 


Amelia Mościcka w CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA 30.01-01.02.20

Amelia Mościcka i Contendrix - 3m 125cm 

 

Finał CSI3 130cm    2m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX VIDEO  01/02/20 

Finał CSIOJ 120cm 4m. Amelia Mościcka / CINNAMON VIDEO

CSI3 125cm - 3m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX   30/01/20 

CSIOJ 120cm - 9m. Amelia MOścicka / CINNAMON

 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour III 28.01-02.02.20

Adam Grzegorzewski i Issem - zwycięzcy finału CSIYH 7yo  fot.  www.1clicphoto.com

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - III tydzień 28.01-02.02 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI2 140cm 12m. Jan ChrzanowskTANT D'ESPOIR LINDENHOF Z 01/02/20

CSI2 LR 145cm 4m. Adam Grzegorzewski AZUR VIDEO 31/01/20 

CSI2 135cm 1m. Adam Grzegorzewski ARONIA

CSI2 140cm 13m. Adam Grzegorzewski JACUZZY

CSIYH 6yo 7m. Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  30/01/20 

CSIYH 7yo final 1m. Adam GrzegorzewskISSEM 29/01

CSIYH 6yo -  1m. Adam Grzegorzewski JAMINKA P i Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  28/01


Leszno - Dawid Kubiak wygrywa pierwszy w 2020 ogólnopolski konkurs Grand Prix 26/01/20

Dawid Kubiak fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

Dawid Kubiak w świetnym stylu wygrał pierwszy w 2020 ogólnopolski konkurs Grand Prix na FLASH BLUE B będącym wł. Klaudii Prymek. 
2m Weronika Minkiewicz / CHOCOLATE BLUE  
3m Jakub Krzyzosiak / IRONIA

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW    26/01/20   

 


FEI Jumping Nations Cup™ Youth - 2020

REGULAMINY       PDF 

RANKINGI    26/01/20 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour II 22-26/01/20

Adam Grzegorzewski i Aronia  fot.  www.1clicphoto.com

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - II tydzień 22-26/01/20 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

 

CSI1 Grand Prix 7m. Jan Chrzanowski ALADINA DU VAL HENRY VIDEO 25/01/20 

CSI1 Grand Prix 9m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F VIDEO

CSI1 140cm  10m. Jan Chrzanowski TANT D'ESPOIR LINDENHOF Z VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Adam Grzegorzewski  ARONIA  24/01/20

CSI1 135cm  9m. Jan Chrzanowski TANT D'ESPOIR LINDENHOF Z  

CSIYH 7yo 1m. Adam Grzegorzewski  STAKATA VIDEO 23/01/20 

CSIYH 6yo 1m. Jan ChrzanowskCHICO DE HUS Z  22/01/20 

 


Maksymilian Wechta - CSI2 Kronenberg 2020

 

Maksymilian WechtaNUMBER ONE 28  FIBONACCI S QUADRIGA  QUVEE PRESTIGE  CASSIOPEIA

 

Najlepsze wyniki w turnieju:

24/01  4 miejsce 140cm   FIBONACCI S   VIDEO 

24/01  9 miejsce  YH 7yo    CASSIOPEIA

WYNIKI II TYDZIEŃ  

WYNIKI I TYDZIEŃ 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20