W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSIO Sopot Young Stars 2022

Julia Nazarewicz i Lila Kulesza  fot. Angelika Grabowska 

 

Zwycięzcy konkursów turnieju CSIO Sopot Young Stars 2022

sobota 11 czerwca 2022

Young Stars Nations Cup of Sopot  1m. Team Zieloni Ignacy Luboński, Lila Kulesza, Filip Czeszejko - Sochacki, Aleksander Kraśko. 

 

piątek 10 czerwca 2022 

Konk. nr 3A INVILLA & FARYS DESIGN  GR A1  1m. Julia Nazarewicz TANGO Sopocki KJ

Konk nr 3B  INVILLA & FARYS DESIGN  GR A2  1m. Lila Kulesza NANDINA KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO

Konk. nr 2 INVEST KOMFORT & KOŃSKA CUKIERENKA GR C/D   1m. Wiktoria Tymieniecka WIKING PP KJ Podkowa Gruszczyn 

czwartek 09 czerwca 2022 

 Konkurs nr 1 na styl- 1m. Marcel Wiśniewski TOUREG SKJ Golden Dream  VIDEO 

 

WYNIKI TURNIEJU     ARCHIWUM VIDEO 

 


Racot - Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 05/06/22

Mistrzostwa Wielkopolski Racot  2022

 

ZWYCIĘZCY Mistrzostwa Wielkopolski 2022 

SENIORZY - Martin Rozynek KJ Profil Piła 

JUNIORZY Nadia Lehmann  SILVER STAR Lehman Sport Horses 

DZIECI - Antoni Śliwiński ROVETTO KJ Podkowa Gruszczyn 

Kuce Maxi Helena Gola MARNIE KJ Podkowa Gruszczyn

Kuce Midi - Michalina Jach KRESKA  KJ Herkules Wapno

Kucie Mini - Maria Wierucka CYKOR  RIO Grande Krosinko

OPEN - Magdalena Dreger KAHDIR KJ Brzóska Sport Horses

 

WYNIKI ZAWODÓW   03-05.06.2022   

 

 


Zofia Janusz i Hubert Aniołek wygrywają eOOM w Gajewnikach 05/06/22

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Region II 

KUCE - 1m. Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY) Akademia Kucania 3,34 

KONIE - 1m. Hubert Aniołek LE MATINE II  SKJ Pony Power 4,83 pkt 

 

OOM 2022   FINAŁ OOM -  21-23 lipca 2022 w KJ Facimiech / Małopolska / 


Marcin Matelski wygrywa Perlage Grand Prix Gałkowo Masters 05/06/22

Marcin Matelski  Fot Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Podium Grand Prix Perlage Gałkowo Masters  05/06/22

1m. Marcin Matelski LUGANO  SK Olimpia Nowe Dąbie 0/0 49,37s

2m. Piotr Matławski MY QUEST  SKJ Beckersport 0/0 55,50s

3m. Piotr Szmytkowski TIGRINA KJ Plejada Tarczyn 0/0 57,31s 

 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI ZAWODÓW 


I Memoriał Marka Zaleskiego - Grand Prix ZO Baltic Cup w Kołobrzegu dla Aleksandry Lusiny Gołaś 05/06/22

fot. Karolina Wapińska 

 

Aleksandra  Lusina-Gołaś z KJ Bonin wygrała I Memoriał Marka Zaleskiego - Grand Prix ZO Baltic Cup w Kołobrzegu na 8 letnim wł. BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z / Bamako de Muze / Darco x Evita van't Roosakker / Nabab de Reve/ będącym wł. Artura Gołasia. 

WYNIKI Memoriału   WYNIKI ZAWODÓW 


CSIO Zuidwolde FEI Jumping Nations Cup™ Youth 01-05 czerwca 2022

Mikołaj Barański fot. Spoolder.net

Reprezentacja Polski :

CSIOY - Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Aleksander Lewandowski, Julia Błaszczak, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz 

CSIOJ - Klara Kozioł, Daria Pietrzak, Aleksandra Wypchło, Iga BIegalska, Maria Brańka Borja, Lena OLeszkiewicz, Natalia Stefańska 

CSIOCH - Julia Ganowska, Roksana Nawrocka, Małgorzata Babczyńska, Paulina Pellowska, Amelia Zięba, Michalina Łącka, Kevin Pszowski   CSIOP - Julia Ganowska

WYNIKI 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 5 czerwca 2022

CSIOCH 125cm  1m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75

Grand Prix CSIYJ  - 6m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

 

 sobota 4 czerwca 2022

Grand Prix CSIOCH 1m. Małgorzata Babczyńska  HAPPYLINA  VIDEO 

 

piątek 3 czerwca 2022

CSIOCh 125cm - 1m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75  VIDEO

CSIOY 145cm - 4m. Maximilian Parkitny FERRARI K

CSIOJ Puchar Narodów - Polska 10 miejsce  

CSIOY Puchar Narodów - Polska 12 miejsce  

 

czwartek 2 czerwca 2022

CSIOCh  Puchar Narodów - Polska 4 miejsce

CSIOCh 130cm - 1m. Paulina Pellowska LA COCO 3  VIDEO

CSIOJ 135cm - 4m. Iga Biegalska DORAVELLA

CSIOY 140cm - 2m, Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO 

CSIJY 130cm - 4m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

 

środa 01 czerwca 2022

CSIOY 140cm 1m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA

CSIOCH 125cm  6m. Małgorzata Babczyńska  PLUTO 75

CSIOCH 130cm  9m. Roksana Nawrocka PENNY LANE


CSI Zduchovice 01-05 czerwca 2022

 

Reprezentacja Polski : ​Łukasz Koza, Łukasz Troszczyński, Julia Jaglarz, Julia Jabłońska, Alicja Kosmol, Oliwią Kosmol, Oliwer Bule, Paulina Bule, Paulina Słoniec, Klara Gierek, Nikola Idkowiak, Matylda Kasner, Magdalena Kałuża, Natalia Kluska, Barbara Krywult, Patrycja Ksiądz, Amelia Mielszygrosz, Seweryn Murdzia, Szymon Najdzionek, Barbara Połap, Natalia Przybyła, Klaudia Rajter Wojciechowska, Natalia Sydow, Mikołaj Szurman,  Krzysztof Wójcik.

WYNIKI       RELACJA VIDEO

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach  :

niedziela 5 czerwca 2022

LR Grand Prix 145cm - 2m. Łukasz Koza BALLANTINA  VIDEO

Finał 125cm - 1m. 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY  VIDEO

GP CSIU25  - 5 m. Oliwer Bule C BAS

 

sobota 4 czerwca 2022

CSI1 125cm - 1m. Mikołaj Szurman HITCH

Finał CSIYH 7yrs - 5m. Natalia Sydow IMPALA 47

CSI2 140cm - 10m Barbara Krywult FLASH

 

piątek 3 czerwca 2022

LR 145cm 8m. Łukasz Troszczyński CORDOBA

CSIU25 - 3mOliwer Bule C BAS  VIDEO 

CSI2 135cm - 3m. Paulina Bule ALMQUIST

CSIYH 7yrs - 5m. Klaudia Rajtar Wojciechowska CALLETO Z

CSIYH 5/6 - 1m. Natalia Sydow NICO GOLD

 

czwartek 2 czerwca 2022

CSI2 130cm - 5m. Matylda Kasner ARES

CSI1 120cm - 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY VIDEO 

CSIYH 7yrs - 2m Klaudia Rajtar Wojciechowska CALLETO Z

CSIU25 - 4m. Oliwer Bule C BAS   

CSI2 135cm - 3m. Paulina Bule ALMQUIST

CSI2 140cm - 10m. Oliwer Bule LAZINO

 

środa 01 czerwca 2022

CSI2 130cm - 2m. Matylda Kasner ARES VIDEO 

CSIYH 5/6 yrs  1m. Łukasz Troszczyński CLAPPERTON  / Natalia Sydow NICO GOLD


Historyczny sukces w Hamburgu !! Cassandra Orschel wygrała prestiżowy konkurs Derby ! 29/05/22

 

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel w świetnym stylu (jako jedyna pokonała finałową rozgrywkę bez błędów) wygrała prestiżowy konkurs German Jumping Derby na klaczy DACARA E

WYNIKI ZAWODÓW 


Radzionków. Aniela Szlufik i Liwia Król - Akademickie Mistrzynie Polski 2022

 

Zwycięzcy Akademickich Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody - Radzionków 22

fot. IMAGE W. Rożnowska

 

 

 

Podium Akademickich MO w skokach przez przeszkody w kat PROFI

 1m. Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu  

 2m. Filip Babiak GUSTIQUE  Uniwersytet Gdańsk

 3m. Nina Milczarek AMARANT Uniwersytet Łódzki 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

Podium Akademickich MP  w skokach przez przeszkody kat AMATOR
 
1m. Liwia Król CYTAT  Uniwersytet Śląski w Katowicach   
2m. Julia Janku BOLERO DUE Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu  
3m. Aleksandra Morel D'ACCARDO ZWKF Gorzów - Filia AWF Poznań   
 

Magda Kamińska - Kumorek wygrywa Grand Prix PLJ w Leśnej Woli 29/05/22

Magda Kamińska Kumorek fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

 

Zawodniczka KJ Preria Wilkowice Magda Kamińska - Kumorek wygrała Finał Rundy Złotej Polski Ligi Jeździeckiej podczas ZO w Leśnej Woli na koniu BRANDY / Burberry x Castiglione L/ .

VIDEO rozgrywka      VIDEO przejazd podstawowy 

 

WYNIKI GP Finał Rundy ZŁotej  PLJ     WYNIKI ZAWODÓW   

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22