W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Maksymlian Wechta czwarty w konkursie Grand Prix LR 160cm na Litwie - podsumowanie turnieju 13/05/18

Najlepsze wyniki turnieju na Litwie uzyskali: Maksymilian Wechta / konkurs GP oraz konkursy CSIYH / Jarosław Skrzyczyński drugi i trzecie w konkursach 140cm. Adam Grzegorzewski wygrał konkurs barier. Matylda Malepszy wygrała konkurs otwarcia 120cm i była druga w finale 125cm.  

 

13/05/18

 


Krzysztof Ludwiczak zwyciężył w Drammen w konkursie LR 145cm ! 12/05/18


Jarosław Skrzyczyński i Adam Grzegorzewski na podium konkursu LR 145cm w Daraguzial 12/05/18

 

Podium sobotniego konkursu LR 14cm na Litwie :

 

1m. Kristaps Neretnieks LAT 

2m. Jarosław Skrzyczyński POL

3m. Adam Grzegorzewski POL

 

 

 

 


Polska druga w Pucharze Narodów w Drammen !!

Reprezentacja Polski w dniu 11 maja 2018r z wynikiem 16 pkt, wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów podczas zawodów CSIO3 Drammen w Norwegii. Konkurs Pucharu Narodów z wynikiem 12 punktów wygrała  reprezentacja Francji. Najlepiej w Polskiej ekipie - bez błędów po jednym nawrocie pojechali - Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 i Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni.  Jan Bobik na Chacco Amicor przejechał ob nawrotu z 4 pkt. Debiutujący w pierwszym składzie reprezentacji Polski - 21 letni młody jeździec Andrzej Opłatek uzyskał na El Campie w  pierwszym nawrocie 4 pkt. 

11/05/18

 


Zawody w Barlinku pod dyktando Wojciecha Wojciańca

06/05/18 

 


POLSKA LIGA JEŹDZIECKA Bogusławice - pierwsi liderzy - Adrianna Ostrowska, Dajana Pawlicka i Antoni Szmytka

06/05/18 

 


Cassandra Orschel i Maksymilian Wechta z powodzeniem w Redefin

Turniej w Redefin był udany dla reprezentantów Polski. Cassandra Orschel wygrała jeden z konkursów dla Młodych Koni na Dacara E i była siódma w konkursie Grand Prix na AcanhyaMaksymilian Wechta był czwarty na Quintusie w konkursie otwarcia 135cm , bez błędów przejechał konkurs LR 150cm na Celtia II plasując sie na 9 miejscu.

06/05/18 

 


Adam Grzegorzewski siódmy w Grand Prix CSIO3 Linz, z powodzeniem w konkursach U25

Adam Grzegorzewski z powodzeniem jeździł w zawodach w Linz, był siódmy w Grand Prix na Zazou Szumawa i dwa razy drugi na Okarino w konursach CSIU25. 

 

06/05/18 

 


CSIO Fontainebleau. Polska ekipa Dzieci piąta w Pucharze Narodów, Juliana Suska w najlepszej formie spośród juniorów.

 

Polska ekipa Dzieci w składzie: Laura Barańska, Laura Kłapińska i Natalia Stefańska wywalczyła piąte miejsce w Pucharze Narodów. Spośród juniorów najlepiej w zawodach we Francji spisała się Juliana Suska

06/05/18 

 


Longines Ranking FEI na koniec kwietnia 2018

Longines FEI Ranking 2018 / 30.04.18

1m. SMOLDERS, Harrie 3158

2m. FARRINGTON, Kent  2913

3m. FREDRICSON, Peder  2821

79m. SKRZYCZYNSKI, Jaroslaw 1455

165m. LUDWICZAK, Krzysztof  950

Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2018 pobierz   

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18