WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO DiM Solec Kujawski 10-12 lipca 2020

 

ZO DiM  Solec Kujawski  12/07/20 - zwycięzcy niedzielnych finałów: 


A0 - Liliana Kostkowska SKJ Ponylandia 
A1 - Nel Skotarczak  KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn - video 
C - Martyna Pliem-Perka KS Jumping Events Poznań
D bis - Julia Ganowska Ranczo Kolata  

D/E - Amelia Zubczyńska KJ Dworek Okuniew 

Dzieci II - Julia Parda Polish Pony Club

Final Jun / Mł - Natalia Sydow KJ Gronówka

WYNIKI ZAWODÓW 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix Salio 12/07/20

 

Mateusz Tyszko na LYJANEIRO Z / Lyjanero x Aloube Z / będącym własnością  i wyhodowanym przez Gerarda Grutzę wygrywa konkurs Grand Prix Salio.

VIDEO rozgrywka 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21

 

Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21 

 

ZO DiM Sopot – 17–19.07.2020 - pomorskie

MP i PP Jakubowice – 27-30.08.2020 - opolskie

HZO DiM Sowia Wola – 9–11.10.2020 - mazowieckie

HZO DiM Besiekierz Rudny – 23–25.10.2020 - łódzkie

HZO DiM Jaszkowo – 06–08.11.2020 - wielkopolskie

HZO DiM Michałowice 20–22.11.2020 – małopolskie

05/07/20

 


Zuzanna Niziołek i Paulina Pellowska najlepsze w eOOM w Kwiekach 05/07/20

 

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w regionie I PZJ / pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie / wygrały : na koniach - Zuzanna Niziołek z SKJ Sopot na MARIKA w kategorii kuców triumfowała zawodniczka JKS Barłomina Paulina Pellowska na JOWISZ.

 05/07/20

 

 

 


Kaja Langer i Zofia Sondej wygrywają eOOM w Kielcach 05/07/20

 

W eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Region III  PZJ ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świetokrzyskie )  zwyciężyły : 

Na koniach  - Kaja Langer z KJK Romico Żywiec na BIQEEN a na kucach reprezentantka gospodarzy z Kieleckiego KJ Zofia Sondej na MAKS.

 

05/07/20 

 


Polska Liga Jeździecka - IV etap Sopot 05/07/20

Zwycięzcy finałów PLJ Hipodrom Sopot 2020 

Grand Prix - Tomasz Olszewski  CAMAKO'S BOY JW JW Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy - na zdjęciu  fot. Aleksandra Ziętak
Runda Srebrna - Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z Tyszko Horses
Runda Brązowa - Klara Kozioł CHAMBERTINA  TKJ Garbówek 
DPP Stajnia Barłomino / Jacek Grzywacz  Martyna Pietroń Adam Nicpoń / 

 
wyniki zawodów https://zawodykonne.com/zawody/162/137  

 

 

Rankingi PLJ po 4 etapach - liderzy rund : 

 

Runda Złota 1m. Arkadiusz Fimmel KJ Fimmel Team 45,5 pkt 

Runda Srebrna  1m. Antoni Strzałkowski KJ Strzała Krubiczew 41 pkt 

Runda Brązowa 1m. Lena Maruszak J03  KS AZS UWM Olsztyn 41 pkt 

Drużynowy Puchar Polski   1m po 9 pkt KJ Agro Handel Śrem i KJ SO Łąck

 

ranking PLJ https://plj.pzj.pl/ranking

 

 


Maksymilian Wechta przebojem ZO w Lesznie 02/07/20

 

ZO JKS Przybyszewo - Maksymilian Wechta przebojem turnieju w Lesznie. Zawodnik Wechta Equestrian wygrał 5 konkursów w tym:


▶️ Grand Prix na MYSTIQUE / Mylord Carthago x Concerto II /, 
▶️Finał ŚR na EVIVA /Mylord Carthago x Diamant De Semmily / video - 
▶️Finał MR na CONSILLA / Cassilio x Ulco/ 
 

02/07/20

 


Baltica Tour 30.06-05.07.2020 CSI2 CSIYH CSI1

 

 

Wojciech Wojcieniec wygrywa dwa najważniejsze konkursy podczas II tygodnia Baltici w Ciekocinku - pierwszy to piątkowy konkurs LR a drugi to niedzielny konkurs Grand Prix. 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 05 lipca 2020 

Grand Prix CSI2 LR 145cm  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm  3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm 2m. Kamil Grzelczyk SENIOR

CSI2 135cm 1m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI1 125cm  2m. Dominika Luty GRANDE DIVA

CSI1 105cm 1m. Dominika Luty CLINTELLA

 

sobota 04 lipca 2020

CSI2 140cm 3m. Kamil Grzelczk SENIOR VIDEO

CSI2 135cm  4m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 130cm  2m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI1 120cm  1m. Agata Szymoniak SALAMINA

CSI1 115cm  1m. Marcel Telej  DARINOSA C

CSI1 100cm  3m. Kaja Milewska CARYZMA MK

 

piątek 03 lipca 2020

CSI2 145cm LR   1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI   VIDEO

CSI2 135cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI1 130cm  4m. Daria Pietrzak MONSUN 

CSI1 120cm 1m. Eliza Zawadzka CABONA

CSI1 110cm  1m Paulina Koza DRIADA ZK

CSI1 100cm 2m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 02 lipca 2020

CSI2 145cm 3m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F   VIDEO 

CSI2 140cm 5m  Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA  VIDEO

CSI2 130cm 4m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI1 130cm 3m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 110cm 3m. Paulina Koza DRIADA ZK

Finał YH 5yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S 

Finał YH 6yr  2m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR    

Finał YH 7rs  3m  Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

 

środa 1 lipca 2020    

CSIYH 7yr    5m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSYH 6 yr    4m. Tomasz Miskiewicz  STAKKATO LAZAR 

CSIYH 5 yr   1m. Adam Grzegorzewski KALITA O

 

wtorek 30.06.20  

CSIYH 7 yr  2m. Tomasz Miśkiewicz  VELVET LAZAR

CSIYH 5 yr   CSIYH 6 yr


ZO DiM Bogusławice 26-28 czerwca 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 28/06/20 :


GR A0 - Stanisław Woźniak ŁKJ Łódź
GR A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 
GR A2 - Kornelia Jurasz -  KJ Podkowa Gruszczyn
Gr C - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
GR D Bis - Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna 
Dzieci II - Natalia Urbańska Napoleońska Zagroda
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power 
GP Dzieci - Oliwia Ostrowska Napoleońska Zagroda
Final Jun / M - Emilia Pietrzak KJ Jumping Team Brynica 
 
wyniki https://zawodykonne.com/zawody/hipposerwis/163


III etap PLJ Dąbrówka Mała 28/06/20

Zwycięzcy trzeciego etapu PLJ  w Dąbrówce Małej:


Runda ZłotaDawid Kubiak TINKERBELL W  - video 
Runda Srebrna - Antoni Strzalkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 
Runda Brązowa - Magdalena Dąbrowska  VERONA
DPP - Amelia Krywult, Jakub Dołhun, Nina Milczarek, Paula Grzesiek 

Grand Prix U Robsonów wygrał Jakub Kubiak na QUILIBET

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/jksurobsonow/103

 

Liderzy rankingów PLJ po III etapach :

Runda Złota - Dawid Kubiak Sobieski JT  35 pkt

Runda Srebrna - Dawid Kubiak Sobieski JT  37 pkt

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek KJ Aromer 39 pkt 

DPP - KJ Agro Handel Śrem / KJ Łąck - 9 pkt

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20