WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CAVALIADA POZNAŃ 2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach 28.11-01.12.19

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 01/12/19

CSI4-W Grand Prix - 2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO jump off 

CSI4-W 140cm 1m. Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3

CSI4-W 135cm   4m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET   VIDEO 

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

Final MINI  1m. Natalia Głowacz SZAMAN

Final MIDI  2m. Luna Kawalonek BORSALINO

 

sobota 30/11/19

CSI4-W LR 145cm  2m. Michał Kaźmierczak  DAME DE PIQUE

CSI4 LR Speed & Music  2m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 135cm 1m. Andrei Shalohin  FARLEY

CSI1 125 cm 1m. Zuzanna Sterczyńska  ARIANA   VIDEO 

Sztafeta  1m. / Nel Skotarczak, Hanna Kuczkowiak, Dawid Skiba

Cavaliada Future MINI   1m. Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JOWISZ

 

piątek 29/11/19

CSI4-W 160cm 5m. Monika Grundkowska DHAHA

CSI-W 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST

CSIYH  2m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

CSI1 130cm 1m. Samanta Forlini KONTENDRO

CSI1 120cm 2m. Jacek Kuśnierczak CAIRO AK

Potęga Skoku  4m. Jakub Krzyżosiak i Mateusz Kiempa

 

czwartek 28/11/19 

CSI4-W 145cm - 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA   VIDEO 

CSI4-W 140cm -  6m. Krzysztof Ludwiczak   DIAROUBET   VIDEO

CSI4-W 135cm - 4m Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN  VIDEO 

CSIYH  2m. Dawid Skiba  LA VULKANO L

CSI1 130cm  - 1m. Andrzej Głoskowski CENTROPLAST DINAR  VIDEO 

CSI1 120cm - 4m. Łukasz Brzóska CARJONKER  VIDEO


Cavaliada Future sezon 2019/20 - poznajcie bliżej zawodniczki cz 1 25/11/19

 Poznajcie bliżej  uczestniczki Cavaliady Future !

 

 


Paul-Richard Argus z Estonii podwójnym zwycięzcą Grand Prix Memoriału Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 24/11/19

fot Paula Bartkowiak Fotografia

 

 

Paul-Richard Argus z Estonii podwójnym zwycięzcą Grand Prix Memoriału Generała Michała Gutowskiego ! Trzeci w konkursie był Hubert Polowczyk na COURTNEY 11 a czwarty Maksymilian Wechta na QUVEE PRESTIGE !


Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final 24/11/19

Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final

🥇 Shanghai Swans 🥈 Monaco Aces 🥉 Madrid In Motion

WYNIKI   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography 


Praga Global Champions Playoffs - Ben Maher wygrywa Super Grand Prix 1 250 000 eur

 

Podium CSI5* LONGINES GCT SUPER GRAND PRIX 160cm 

1m. Ben Maher GBR Explosion W  0 pkt 

2m. Darragh Kenny  IRL Balou du Reventon  2 pkt 

3m. Martin Fuchs SUI Clooney 51 4 pkt 

WYNIKI     VIDEO   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography


Ogier hodowli Leszka Chełstowskiego - Chilli Boy Maxx SR uznany w Oldenburgu ! 22/11/19

 

Chilli Boy Maxx SR Ogier 2017 / /Cornet Obolenksy x Darco x Chin Chin/  hod. Leszek Chełstowski Maxx Horses Wioleta Sipak & Leszek Chełstowski

WYNIKI Korung 2019 


CAVALIADA POZNAN 2019 - zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI4-W  CSI1 CSIYH  

REGULAMIN CAVALIADA TOUR 2019/20

CAVALIADA FUTURE 

MIDI
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB KOŃ
1  Lena Czeszejko-Sochacka   JKS u Robsonów MIŁEK PONYSPORT
2 Irena Bigaj KS FARUK LOTOS
3 Julia Ganowska KJ Ranczo Kołata TIFFANY
4 Martyna Pliem-Perka Tuszyński KJ Garbówek     NANCY PONYSPORT
5 Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna BORSALINO
6 Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn ROLEX 2
7 Paulina Pellowska JKS Barłomino JOWISZ
8  Hanna Kuczkowiak JKS Farma Modrzewie WRANGLER FOREST
MINI
1 Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko SZAMAN
2 Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD
3  Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin AT LAST RAVISHING RUBY
4  Nell Sówka KJ Podkowa Gruszczyn S-PIORUN
5 Berenika Biela KJ CH Jaszkowo HALNY
6 Natalia Kręgielska Tuszyński KJ Garbówek SANTA
7 Matylda Szrajer Kielecki Klub Jeździecki WOLLINGS LION KING
8  Paulina Słoniec KJ Trachy Sośnicowice PYSIA

 


Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix Leszna 17/11/19

fot. Paula Bartkowiak 

Wojciech Dahlke z KJ Sokół Damaslawek  na MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15  zwyciężył w konkursie Grand Prix HZO w Lesznie. W finałowej rozgrywce pokonał zawodników KJ Agro Handel Śrem - Arkadiusza Fimmel i Mściwoja Kieconia.

WYNIKI GRAND PRIX
WYNIKI ZAWODÓW 

 


Nell Sówka i Václav Humplík wygrali finałowe zawody do Cavaliady Future w KJK Szary Michalowice 17/11/19

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Michałowice :

 

gr A1  Václav Humplík  CZE MERLIN  / Cavaliada Future MINI / 

gr A2  Nell Sówka  FIGARO / Cavaliada Future MIDI /   KJ Podkowa 

gr C   Zofia Sondej MAKS  KKJ Kielce 

gr Dbis   Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE KJ Michałowka 

gr D/E  Agata Derda KOSMA KJ Michałowka 

Finał Dzieci II    Otylia Barczyk MELODY KJ Profit 

Grand Prix Dzieci  Marta Wypiór HOKEY POKEY KJ Pod Żubrem 

Finał Jun / MJ    Emilia Szojda CAMPINO BURME KJ Profit  

 

WYNIKI ZAWODÓW   

RANKING KONCOWY KWALIFIKACJI DO CAVALIADA FUTURE 


Andrzej Opłatek startuje w prestiżowym turnieju Stuttgart German Masters CSI5-W 14-17 XI 2019

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach :

CSI5-W 155cm - 15 miejsce  STAKKATAN  0 pkt  VIDEO 

CSI5-W 155cm - 19 miejsce STAKKATAN  4 pkt 

CSI5-W 145cm - 3 miejsce  CONTHINDER   VIDEO 

Jump & Drive - 6 miejsce CONTHINDER

WYNKI ZAWODÓW 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20