W tym tygodniu:
 

CSI4 Valkenswaard NED 

 Andrzej Opłatek  Mściwoj Kiecoń  Bartosz Adamus 

livestream

 

 

 

CSI3 Knokke BE

Cassandra Orschel

livestream

 

 

 

CSIYH Montefalco ITA  

Monika Dulczewska

 

 

 

 

PLJ Jakubowice 

 

 

​ZO DiM Solec Kujawsk I kwalifikacja Cavalaida Future 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSI2 / CSIYH Neustadt Dosse 9-12/01/2020

Jarosław Skrzyczyński - zwycięzca finały rundy CSIYH na 7 letnim Inturido  fot. CSI Neustadt Dosse 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów polski w zawodach. 

Grand Prix - 5 miejsce Jarosław Skrzyczyński GREATEST   12/01/20

Finał CSIYH 7 yrs - 1 miejsce Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

LR 145cm - 15m. Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  VIDEO 11/01/20 

CSI2 140cm - 14m. Jarosław Skrzyczyński WILD HUNTER

CSIYH - 4m Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO VIDEO  10/01/20 

CSI2 145cm - 8m Maksymilian Wechta   CELTIA II VIDEO 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

Reprezentacja Polski:

Jarosław Skrzyczyński GREATEST   INTURIDO   QUICK STEP   WILD HUNTER

Maksymilian  Wechta  CELTIA II  QUINCHELLA  CALLIHALL  CHEPETTANO

Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  CORNELL 23  SIR SAPPORO MK

Matylda Kasner ARES

Aleksandra  Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE

 


Andrzej Opłatek - 18 miejsce w rankingu FEI U25 na koniec 2019 roku

 

FEI Jumping U25 Ranking na koniec 2019 roku 

1m. Jos Verlooy BEL   2305

2m. Bertram Allen IRL  2030 

3m. Daniel Coyle IRL  1943 

18m. Andrzej Opłatek POL  1180    Polacy w rankingu U25 

 


Zwycięzcy rankingów PZJ na koniec 2019 roku

 

Ranking PZJ - 1m. Wojciech Wojcianiec  JKS Melloni Horses 

Ranking Klubowy - 1m. KJ HEAA Turek 

Ranking MJ - 1m. Adam Grzegorzewski  KJ Okoły 

Ranking Juniorzy - 1m. Aleksandra Kierznowska KJ Kietlów 

Ranking Dzieci - 1m. Daria Pietrzak KKJ Pod Żubrem 

Ranking Kuców -  Martyna Pilem Perka Gr A TKJ Garbówek, Helena Piontek Gr C Rio Grande Krosinko,,Dominika Henzel Gr D KJ Sokół,  Maja Bella Friedman Gr E R&S Stables 


Polacy w rankingu FEI na koniec 2019 roku

 

Ranking FEI na koniec 2019 roku  
1m. Martin Fuchs SUI 3483 pkt 
2m. Steve Guerdat SUI 3377 pkt 
3m. Daniel Deusser GER 3057 pkt 
123m Wojciech Wojcianiec POL 1285 pkt 
147m Andrzej Opłatek POL 1180 pkt 
 

Amelia Mościcka trzy razy na podium w Abu Dhabi 04/01/20

WYNIKI CSIJ Final  04/01/20  3 miejsce Cinnamon   VIDEO 

WYNIKI CSIY Final  03/01/20  3 miejsce Contendrix 

WYNIKI CSIY   02/01/20  3 miejsce Contendrix  VIDEO 

Polska juniorka Amelia Mościcka z powodzeniem rozpoczęła sezon 2020. W zawodach CSIY / CSIJ w Abu Dhabi trzykrotnie była trzecia. 


Andrzej Opłatek nie zwalnia tempa !! Piąty i szósty w zawodach CSI4 Liverpool w konkursach 150 LR 30/12/19

 

 

 

WYNIKI LR 150cm  Conthinder  5 miejsce 30/12/19 

WYNIKI LR 150cm /  Stakkatan - 6 miejsce  29/12/19

Andrzej Opłatek piaty na Conthinder i szósty na Stakkatan w konkursach LR 150cm w Liverpoolu.   


HZO DiM Hipodrom Sopot 13-15 XII 2019

 

HZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów : 


A1 - Paulina Pellowska Stajnia Barłomino
A2 - Marcelina Jackowiak Stajnia Gronówka
C - Antoni Śliwiński KJ Podkowa 
Dbis - Antoni Śliwiński Podkowa Gruszczyn 
Dzieci II - Natalia Potrzebowska Kj Koko Brzeźniki 
GP Dzieci - Iga Biegalska SKJ Sopot - na zdjęciu 
Jun - Kornelia Smura BPK

15/12/19  fot. Aleksandra Ziętak / Hipodrom Sopot    WYNIKI ZAWODÓW


Leszno. Łukasz Wasilewski wygrywa ostatni w 2019 roku konkurs Grand Prix 15/12/19

 

Łukasz Wasilewski na HELLUM H&H / Charisma x Numero Uno / wygrał ostatni w 2019 konkurs Grand Prix !
2m. Msciwoj Kiecon / DIGISPORT CODEINA 
3m. Daria Kobiernik / WINCHESTER 
Gratulacje !!! fot. Paula Bartkowiak Fotografia
15/12/19
 

Mściwoj Kiecoń wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego w Lesznie 08/12/19

 

Memoriał Jacka Wierzchowieckiego wygrywa w Lesznie Msciwoj Kiecon na L.B Akkita 
2m. Maksymilian Wechta / Chepettano   
3m. Agata Dahlke / Eulve !! Gratulacje !!  

Fot Paula Bartkowiak 

 


Wiktoria Bedyńska z powodzeniem Aachen Yoyngsters - piata w finale ! 08/12/19

 

Wiktoria Bedyńska na Lacoste z powodzeniem pojechała w Aachen rundę juniorską turnieju Aachen Youngstars, tym samym zakończyła starty w kategorii juniorów. 

 

Ranking Aachen Youngstars - juniorzy - 3 miejsce

FINAL -  5 miejsce 

II kwalifikacja - 5 miejsce 

I kwalifikacja - 2 miejsce 


Skrzyczyński Jarosław 2967
Opłatek Andrzej  2237
Wojcianiec Wojciech  2170
Wechta Maksymilian  1850
Konopacki Przemysław 1618
Kubiak Dawid 1458
Kaźmierczak Michał   1437
Grzelczyk Kamil   1275
Kiecoń Mściwoj  1264
Grzegorzewski Adam       1218

31/05/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  557
2. Lewandowski Aleksander 543
3Błaszczak Julia  365
4. Skrobacz Olga  278
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  202
7. Wilczewska Weronika  153
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  93

31/05/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  260
4. Zawadzka Eliza     224
5. Konieczna Róża  212
6. Pietrzak Daria   135
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Wypchło Aleksandra  128
9. Prymek Zuzanna  119
10. Oleszkiewicz Lena  102

31/05/22

1  Sówka Nell  1385
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    970
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Babczyńska Małgorzata  760
8. Piszczek Marta   700
9. Pellowska Paulina   680
10. Lewkowicz Amelia  640

31/05/22 

1. Rąbca Milena  268
2. Cicha Zofia   188
3. Layer Blanka   182
4. Michalak Helena      134
5. Wierucka Maria      128
6  Maj Natalia    96
6. Cytrynka Hanna     96
7. Luboński Ignacy    82
9  Janaszczak Lena     80
10. Gudan Natalia  78

31/05/22

1.  Wierucka Zofia 377
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  200
5.  Zawadzka Katarzyna  196
6   Jach Michalina  194
7.  Lewicka Aleksandra  192
8.  Hamerska Ewa   191
9.  Krzeszewska Zofia  182
10. Wójcikiewicz Róża  180

31/05/22

1  Lewandowska Gabriela   350
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia  200
6. Rąbca Milena   161
7  Reimann Zofia  160
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Kajdrys Klara  143

31/05/22

1. Cwalina Wiktoria     267    
2. Tymieniecka Wiktoria   264
3. Fediow Daria    244
4. Pasternak Julia  233
5. Buczek Agata     208 
6. Stasiak Agata 195
7. Grobelny Martyna     176
8. Czeszejko - Sochacki Filip 146
9. Kaleta Zuzanna    137
10. Mucha Weronika   127

31/05/22

1.  Aniołek Hubert    390
2.  Ganowska Julia 380
3.  Kierznowska Jagoda  320
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

31/05/22

1.  Cwalina Wiktoria    422
2.  Pakur Zofia 352
3.  Hart Dyke Zofia   287
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Wiśniewski Marcel   235
7. Romanowska Gabriela   209
8. Kępka Aleksandra  185
9. Mroczek Jakub    173 
10. Kraśko Aleksander   170

31/05/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Sawicka Paulina    50
6. Kaczmarek Mikołaj  50
7. Biskup Julia  35
8.   0
9.     0
10    0

31/05/22