W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Wojciech Wojcianiec piąty w Grand Prix CSI3 155cm w Opglabbeek 13/08/17


Krzysztof Retka najlepszy w Grand Prix w Stajni Bobrowy Staw 13/08/17

Rozgrywka Krzysztof Retka i Everdi 

WYNIKI TURNIEJU


Mistrzostwa Europy Seniorów 2017 Geteborg - Michał Kaźmierczak jedynym Polski reprezentantem

14/08/17 

 

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec lipca 2017

15/08/17 

 


Andrzej Opłatek 12 - tym młodzieżowcem Europy !

 

FINAŁ INDYWIDUALNY ME MJ   - Andrzej Opłatek / Copperfield - 12 miejsce

video - II nawrót Finału 

video - I nawrót Finału 


Aleksandra Kierznowska ósma w Finale Mistrzostw Europy Dzieci w Samorin 12/08/17

WYNIKI ME DZIECI ranking INDYWIDUALNY

 

 8m. Aleksandra Kierznowska / Dior V     video I nawrót      video II nawrót  

15m. Juliana Suska / Tokajer                    video I nawrót       video II nawrót 

29m. Laura Kłapińska / Santiago             video I nawrót        video II nawrót

53m. Olga Skrobacz / Lili Marlene            

12/08/17 

 


Michalina Szmytka trzecia w Finale B ME MJ w Samorin 12/08/17

 

 

WYNIKI KONKURSU   13/08/17


Piątek w Samorin. Andrzej Opłatek w Finale ! 11/08/17

 

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME MJ po 3 kwalifikacjach 

13m. Andrzej Opłatek / Copperfield  10,83 pkt - awans do ścisłego Finału ( 30 najlepszych par )

45m. Adam Grzegorzewski / Torpedo des Forets  25,30 pkt

52m. Michalina Szmytka / Comet 30,34pkt 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE  ME MJ 

złoto - Wielka Brytania 

srebro - Belgia 

brąz - Włochy 

12 miejsce - Polska 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME JUNIORÓW po 3 kwalifikacjach 

37m Dalia Lehmann / Casanova 16,77 pkt

62m Filip Lewicki / Quirados As  25,83 pkt

72m Magdalena Matuszewska / Campino 30,51 pkt

82m Oliwia Szustkowska / Caronette 37,43 pkt

92m Julia Jaglarz 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Juniorów 

złoto - Włochy

srebro - Wielka Brytania

brąz  - Niemcy

19 miejsce - Polska 

 

 


Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 !

TEAM BRONZE :

Aleksandra Kierznowska - Laura Kłapińska - Olga Skrobacz - Juliana Suska

trener - Tomasz Włodarski 

 

Finał zespołowy Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA 

złoto - Wielka Brytanie   0 / 0 / 0 / 0 / 112,50s 

srebro - Belgia  0 / 0 / 0 / 8 / 107,08s

brąz - Polska  0 / 4 / 0 / 0 / 109,64s

4 miejsce - Dania  0 / 0 / 4 / 8 / 107,20s

10/08/17


Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 !


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19