W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO DIM Iwno Jaszowo 17-19 maja 2019

 

ZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów 19.05.19 :


Grand Prix Dzieci Aleksandra Pliem Perka  QUITA DU DOMAINE Z  TKJ Garbówek
Grand Prix J/Mj - Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR  Kraju Jumping Team
Grand Prix Dzieci II - Aleksander Lauk  FESTA Budzyński KS Kłos 

Finał D/E - Zofia Budzyńska  FABIA  Stajnia Gronówka - na zdjęciu 

Finał Dbis - Julia Pięta  KANTJE’S ELTON KJ Abakus Kaczyna 

Finał C - Nikola Panarowicz MAROKO KJ Bonanza 
Finał A2 - Barbara Piontek  CYKOR   Rio Grande Krosinko
Finał A1 - Jolanta Kóska ROYAL  KJ Agro Handel Śrem

WYNIKI ZAWODÓW 


Verso Jumping Tour Warnik 18-19.05.19

 

Sławomir Andruchów z KJ Profil Piła wygrywa Karlik Grand Prix w Warniku na CONRALDIK IV, Finał Rundy Złotej 130cm Oskar Murawski na LIBELIUS, Marta Konarska na LILI MARLENE Finał Rundy Srebrnej 120cm a Sandra Łukasik na CARTINA L Finał Rundy Brązowej 110cm.

W konkursach eMPMK triumfował: Michał Tyszko na 6 letnim BIG MAL EH Z oraz na 5 letniej GOLDEN ROSE.  W kat koni 4 letnich zwyciężył Paweł Spisak na CASUS i Natalia Czernik na CASAMBA . 

WYNIKI TURNIEJU  

foto  Photo Monskoo


Monika Grundkowska najlepsza w Michałowicach 19/05/19

Monika Grundkowska na DHAHA z RC Riding Centre Sosnowice zwyciężyła w Grand Prix PLJ w Michałowicach, Jarosław Koziarowski z WLKS Krakus na CHENET wygrał Finał Rundy Srebrnej 135cm a Jakub Kubiak z KJ SO Łąck Finał Rundy Brązowej 125cm na GREAT PLEASURE II. Trzeci etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Zuzanna Jarocka, Katarzyna Gola i Łukasz Koza.  

Liderami rankingów PLJ po trzech etapach rozgrywek są: 

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń i Artur Kufel  25 pkt

Runda Srebrna Nina Milczarek 41 pkt 

Runda Brązowa -  Anna Białas  35 pkt

DPP - KJ Agro Handel Śrem i KJ Trachy Gliwice  17 pkt

 

fot. Przemysław Antosz 


Puchar Narodów CSIO3 Drammen 17 maja 2019 - Polska Kadra w składzie Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Jan Bobik i Wojciech Wojcianiec wywalczyła drugie miejsce !!

 

Polska na drugim stopniu podium w Pucharze Narodów / Jan Bobik, Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek/ szef ekipy Rudolf Mrugała.  fot. Patrycja Rowińska 

WYNIKI 

1m. Irlandia 13 pkt 

2m. Polska 14 pkt

3m. Norwegia 20 pkt 

RELACJA VIDEO 

 


CSIOJ/ Ch / P Lamprechtshausen AUT 16-19.05.19

 

Podium - Puchar Narodów CSIOJ / A. Kierznowska, F.Lewicki, W. Bedyńska, J.Suska/ 

 

Najlepiej w Lamprechtshauen w zawodach CSIO spośród bardzo licznej polskiej reprezentacji juniorów, dzieci i zawodniczek na kucach spisała się ekipa juniorów w składzie: Aleksandra Kierznowska, Wiktoria Bedyńska, Juliana Suska, która wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów. Wiktoria Bedyńska na Lacoste 142 imponowała formą w PN - pokonała oba nawroty bez błędów.  W juniorskim konkursie Grand Prix najlepiej wypadł Filip Lewicki na Corrado X - 4 miejsce w konkursie i dwa bezbłędne nawroty.  Jadąca indywidualnie w zawodach CSIOJ w Austrii Milena Dobkowska wygrała na Qui Gigi dwa konkursy 120cm. 

Spośród Kadry Dzieci najlepiej w zawodach wypadła jadąca poza oficjalną ekipą Laura Kłapińska - druga indywidualnie w Pucharze Narodów oraz Daria Pietrzak, która wygrała konkurs otwarcia rundy CSIOCh na Sonata W oraz była najwyżej w Grand Prix CSIOCh spośród wszystkich reprezentantek  Polski startujących w konkursie. W Pucharze Narodów CSIOCh - polska reprezentacja dzieci rywalizację ukończyła po pierwszym nawrocie na 8 miejscu. W ekipie bez błdów przejechała tylko Julia Jabłońska na Conn Rubina. 

Polska Kadra Pony nie ukończyła Pucharu Narodów na skutek eliminacji z konkursu Agaty Kamińskiej i Oliwi Płatek. 

19/05/19  

 


CSIO3 Drammen 16-19 maja 2019

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

CSIO3 LR Grand Prix 160cm 10m. Wojciech Dahlke POL A Quite 19/05/19

CSIO3 Derby 150cm  6m. Andrzej Opłatek POL El Camp 18/05/19

CSIO3 160cm Nations Cup 2m. Polska / Ludwiczak, Opłatek, Bobik, Wojcieniec/ 17/05/19

CSIO3 145cm 1m. Jan Bobik POL Farmer 

CSIO3 145cm  2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue  16/05/19

CSIO3 140cm  1m. Andrzej Opłatek POL  Stalando 2 

CSIO3 135cm  4m. Jan Bobik POL Onasis 

CSI1 135cm 3m. Andrzej Opłatek POL Odile du Soufflet 

 

19/05/19

 


CSI2-W Darguziai LTU 16-19 maja 2019

 

Dawid Kubiak pierwszy, Maksymilian Wechta drugi w konkursie Grand Prix 160cm CSI-W.

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 LR Grand Prix 160cm 1m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 19/05/19

CSI2 140cm 6m. Natalia Palmowska POL CEREMBER ME M   

CSI2 135cm  3m. Robert Hestkowski POL HEKTORAS 18/05/19

CSI2 LR 145cm 3m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 17/05/19

CSI1 110cm 3m. Dominika Hestkowska POL CONTI

CSI2 140cm 4m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA  VIDEO   16/05/19 

19/05/19


Przemysław Konopacki szósty w Grand Prix LR 145cm CSI2 Opglabbeek 12.05.19

Przemysław Konopacki i Duke 

WYNIKI GRAND PRIX 

6m. Przemysław Konopacki DUKE 0/4 pkt

35m Krzysztof Okła CHACITOL 4 pkt 

WYNIKI TURNIEJU 

 


ZO, ZODiM eMPMK Ciekocinko 10-12 maja 2019

Iga Biegalska 

Zwycięzcy niedzielnych konkursów Grand Prix, konkursów finałowych ZO DiM oraz najlepsze młode konie zawodów eMPMK.

ZO Grand Prix - Aleksandra Lusina - Gołaś  CAMBEL I G KJ Bonin 

Grand Prix Dzieci I - Iga Biegalska  CARDHU SKJ Sopot 

Grand Prix D/E  - Alicja Iwaszczuk PSOTKA KJ Wiktorowo 

Finał Dzieci II - Julia Ptaszyńska DIACONTINA  KJ Plejada 

Finał GR A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał GR A2 - Zuzanna Buszczak SONATA KJ Michałówka 

Finał GR C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn  

Finał GR Dbis - Julia Pięta MARCOS JUKS Abakus Kaczyna 

 

eMPMK 5l rocznik 2014   Jacek Zagor OLIVAR /Arezzo VDL x Ol Metta/ hod. SK Nad Wigrami 

Adam Nicpoń na ZERO Z /Zirocco Blue VDL x Caritano Z/ wygrał dwa konkursy eMPMK dla koni 6l rocznik 2013 i raz był drugi. 

WYNIKI TURNIEJU


Krzysztof Leśniak wygrywa Grand Prix Leśnej Woli 12.05.19

 

Krzysztof Leśniak na STAKKATOL 7 / Stakkatol x Continue / wł. Krzysztof Koziarowski zwyciężył w dwunawrotowym Grand Prix Leśnej Woli. fot. Roland Mika

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21