W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking PZJ w skokach przez przeszkody na koniec stycznia 2019

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec stycznia 2019 

Jarosław Skrzyczyński KJ Agro Handle Śrem  - Ranking Ogólny 

Adam Grzegorzewski   KJ Agro Aves Gajewniki -  Ranking Młodych Jeźdźców 

Aleksandra Kierznowska  KJ Kietlów  - Ranking Juniorów 

Julia Jabłońska UKS Mieczewo - Ranking Dzieci

 

Polacy w Ranking FEI na koniec stycznia -  Jarosław Skrzyczyński nr 53


CAVALIADA Lublin 31.01-3.02.2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

niedziela 3 lutego 2019 

 

Krzysztof Ludwiczak i Nordwind / przejazd podstawowy Grand Prix / 

 

LR 145cm Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind video  wywiad 

Ranking Cavaliada Tour 

Finał 125cm 1m. Maja Marchwicka POL Szafir M 

Finał Future MINI 1m. Martyna Ufnal / KJ Hippica / Ramiro

Finał Future MIDI 1m. Maria Michalska / KJ Ranczo / Pasjonata Amigo 

Ranking Cavaliada Future 

 

sobota 2 lutego 2019

wywiad z Dominikiem Słodczykiem 

 

CSI2 135cm  2m Jarosław Skrzyczynski POL Akkol video 

CSI2 120cm  1m.  Dominik Słodczyk POL Aperitiff 

Speed & Music 1m. Dominik Słodczyk  POL  Drako 

Future MINI 1m.  Natalia Głowacz / KJ Liljówka Stęszewko  Szaman 

Future MIDI 1m. Zofia Ćwik / Pałucki KJ w Górkach Zagajnych  Teti  video 

Ranking Cavaliada Future 

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska / Martyna Ufnal / Blanka Brzeska 


 piątek 1 lutego 2019 

 

Dawid Skiba i Badorette 

 

CSI2 LR 145cm 1m. Dawid Skiba BADORETTE video

CSI2 130cm 1m. Aleksandra Zybala BEBETO video 

Venus vs Mars 1m. Paulina Koza CONNER video wywiad


 

czwartek 31.01.19

 Andrzej Opłatek i El Camp 

 

CSI2 140cm 2m. Andrzej Opłatek EL CAMP video 

CSI2 130cm 1m. Tomasz Olszewski LUNA P

CSI2 120cm 2m. Łukasz Brzóska CASALETTO

Potęga skoku 1m. Mateusz Kiempa JALANDAHAR video wywiad

 


Cavaliada Lublin 31.01-3.02.2019

Relacja z przeglądu wet. 30/01/19 Magda Pocztowska

CSI2 Kronenberg NED 24-27.01.19 - Natalia Czernik wygrała dwa konkursy

 

Natalia Czernik na 6 letniej klaczy CHIN QUEEN wygrała dwa konkursy 110cm CSI1, była też dwa razy szósta w konkursach 140-145cm na EVERDI i ABIGEJ.  W zawodach z powodzeniem w rundzie CSIYH jeździł Jarosław Skrzyczyński na LUCKY STAR.  Aleksandra Nowak na CERTO była piąta w finale 120cm 

WYNIKI ZAWODÓW 


Amelia Mościcka trzecia w juniorskim Grand Prix w CSIOJ Sharyaj UEA 26/01/9


Cavaliada Lublin 31.01-3.02.2019

ZGŁOSZENIA 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

relacja video www.swiatkoni.pl 

relacja TV  TVP Sport

zamówienia zdjęć Ewa Imielska Hebda


CSI Sopot 17-20 stycznia 2018

ZGŁOSZENIA   CSI2  CSI1  CSIU25   CSICh  CSIYH

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 20.01.19

Grand Prix CSI2 145cm  2m. Adam Grzegorzewski OKARINO

Grand Prix CSIU25140cm  1m. Adam Grzegorzewski JUST AN HERO

Grand Prix CSI1 135cm 3m. Natalia Stefańska FIREBRIDGE TAG

CSI2 130cm 2m.Jacek Zagor LION

Final CSIYH 7yo 1m. Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET

CSI1 120cm 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT COLOMBIANA

CSICh 120cm 1m. Julia Jabłońska COLUMBIA 

 

sobota 19.01.19 

CSI2 140cm 3m. Jacek Zagor FOR VITO

CSIU25 140cm 1m. Filip Lewicki CORRADO X 

CSI2 130cm 2m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA

CSI1 130cm 1m. Adam Grzegorzewski DANTE

CSI1 110m 1m. Dominika Henzel TIFFANY

CSICh 115cm 1m. Julia Jabłońska COLUMBIA

CSIYH 5/6 yo 1m. Marek Lewicki LA PEZI

CSIYH 7yo 1m. Jacek Zagor BIG STAR OZ

 

piątek 18.01.19

CSI2 LR 145cm 1m. Adam Grzegorzewski OKARINO

CSI2 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO 

CSI2 125cm 1m. Laura Kostek C'EST PETITE ANNI

CSI1 120cm 2m. Robert Wilczewski KAPITO

CSI1 110cm 1m. Dominika Henzel TIFFANY

CSICh 115cm 1m. Julia Jabłońska COLUMBIA

CSIYH 5/6yo 1m. Marek Lewicki CORNET'S SUNSHINE

 

czwartek 17.01.19

CSI2 140cm - 1m Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSIU25 140cm 1m. Andrzej Opłatek CONTHINDER 

CSI2 130cm 1m. Jan Bobik SANTISA

CSI1 130cm 4m. Sławomir Hartman GOLDENBOY GR

CSI1 120cm 1m. Julia Kapel ULILEN

CSI1 110cm 1m. Zuzanna Sterczyńska ARIANA

CSIYH 7 yo 2m. Radosław Zalewski HERE I AM

CSIYH 5/6 yo 1m. Marek Lewicki LA PEZI


CSI Sopot 10-13 stycznia 2018

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 13.01.19

2m. Grand Prix LR 145cm Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE 

2m  CSI2 130cm  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO

2m   Final YH 7yo  Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA

1m  CSIU25   Adam Grzegorzewski OKARINO 

5m Grand Prix CSI1  Dawid Kubiak SECRET WEAPON L

1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU

sobota 12.01.19

2m. CSI2 140cm Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL

1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk APERITIF

1m. CSIU25 Anna Seroka EXTRA DOLLARS

1m. CSI1 130cm Adam Grzegorzewski AZUR

1m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO

1m. Finał YH 5/6 Damian Ostręga QUISSINI

1m. CSIYH 7yo  Jan Bobik QUEEN FLY 

piątek 11.01.19 

3m. CSI2 LR 145cm Dawid Skiba BADORETTE

2m. CSI2 135cm Jakub Krzyżosiak Z PILOT

1m. CSI2 125cm Matylda Malepszy AUGUST

2m. CSI1 120cm Martyna Szczypa MARIO

1m. CSI1 110cm Zuzanna Sterczyńska ARIANA

1m. CSIYH 5yo Damian Ostręga QUISSINI

 

czwartek 10.01.19

1m  CSI2 140cm Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI 
1m. CSIU25 Adam Grzegorzewski OKARINO
1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk DRAKO
3m. CSI1 130cm Dawid Kubiak SZIMANO
1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU
2m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO
2m. CSIYH 7yo Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
2m. CSIYH 6yo Jan Bobik FLANDRIA


Wyróżnienia redakcji KadraSkoki.pl za 2018 rok

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2018 rok 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Chacclana

Młodzieżowiec Roku - Adam Grzegorzewski 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Maja Marchwicka 

Amazonka Roku - Maja Marchwicka

Klub Roku  - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Maja Marchwicka

 

 

 

 


Que Pasa 5 zasili stawkę koni Grand Prix w Akademii jeździeckiej Verso La Natura


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21