W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozład Jazdy 05-08.05.16

CSIO4 Linz  AUT               listy / wyniki / program 

Jaroslaw Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak. Łukasz Koza,

Sandra Piwiwarczyk Bałuk 

 

Puchar Narodów CSIO4 - zwycięstwo  06/05/16

1 m CSIYH - Jarosław Skrzyczński POL / Quitoki  WYNIKI 

3 m CSIYH Final Jarosław Skrzyczński POL / Silver Shine  WYNIKI 

4m Grand Prix  160 cm Jarosław Skrzyczyński  POL / Crazy Quick  WYNIKI   VIDEO 

 


CSN Drzonków                 listy / wyniki  / program

piątek 1m. DR  Jasiński Tomasz / Neshville  wyniki 

sobota 1m. DR  Dawid Wojciechowski / Bandżi wyniki 

niedziela 1m Grand Prix Jan Bobik / Farmer  wyniki 

GALERIA Alicja Piotrowska 


PLJ Michałowice              listy / wyniki                   PLJ TV 

WYNIKI CZWARTEK 1m. Runda Złota Andrzej Głoskowski / Centroplast Dinar

WYNIKI PIĄTEK   1m. Runda Złota  Maciej Kostrzewski / Chicco Hippica 

WYNIKI SOBOTA  1m DPP - zespół KJ Zbyszko / K. Woźniak, W.Głowacka. O.Sorokina, A.Shalohon / 

WYNIKI NIEDZIELA  1m. Grand Prix  Joanna Tłuszcz / KJK Szary 

GALERIA Julia Świętochowska 


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 

 


Regulamin OOM 2016

04/015/16

 

 

 

 

 

 


280 koni w Drzonkowie - CSN 5-8.05.16 - program, zgłoszenia, podręczne linki

03//05/16

Zamówienia zdjęć Alicja Piotrowska-Fotografia​ alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 

 


230 koni w Michałowicach - II etap PLJ 5-8 maja 2016

 03/05/16

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska  swietochowska.photo@gmail.com

Zgłoszenia / program / aktualny ranking PLJ 

 


CSIO4 Linz 5-8 maja 2016 - program, zgłoszenia, podręczne linki

 

2016 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

Europe Division 2

CSIO4 Linz 05-08.16 

 

REPREZENTACJA POLSKI  : 

Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza,

Sandra Piwowarczyk Bałuk 

 

 

 

 

 

 


PLJ po pierwszym etapie w Bogusławicach

01/05/16

RANKING PLJ po I etapie 

 

RUNDA ZŁOTA pobierz  1m. Andrei Shalohin KJ Zbyszko 

RUNDA SREBRNA pobierz  1m. Marcin Bętkowski KJ Agro Handel Śrem 

RUNDA BRĄZOWA pobierz 1m. Adrianna Ostrowska SJ Napoleońska Zagroda

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI  pobierz   1m. OZJ Łódż

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 28.04-01.05.2016

CSI2 /1/YH /J /Ch    LINZ                  WYNIKI TURNIEJU 

1m. Grand Prix CSI2 Linz Mściwoj  Kiecoń / Celana Z 

1m. Grand Prix Dzieci Juliana Suska POL / Aloubetta 01.05.16

1m. CSIYH 6/7 l Hubert Kierznowski POL / Lanoso 

2m. CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z 

2m. VIP Final Aleksandra Nowakowska POL / Tango du Rouet 

1m. CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Campari 

1m. CSICh Aleksandra Kierznowska  / Never Mind 22 POL 30.04.16

1m.  CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Bebeto 

1m.  CSICh Juliana Suska POL / Aloubetta 

3m   135 CSI2 Aleksandra Kozanecka / Calero Z 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  29.04.16 

3m. 135 CSI2 Mściwoj Kiecoń POL / Cronos 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  28.04.16

 


CSI3 Redefin     listy / wyniki        LIVE

Maksymilian Wechta / Adam Grzegorzewski 

13 m. Grand Prix CSI3 Redefin Maksymilian Wechta POL /  London 32 wyniki 

6m. CSI3 145 Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa   wyniki

2m. CSIYH Maksymilian Wechta POL / Quinchella  wyniki 

7m. CSI3 140 Adam Grzegorzewski  POL / Okarino  wyniki 

17m. CSI3 145 Maksymilian Wechta  POL / London 32  wyniki 

 


CSI2 Barbizon              listy / wyniki 

Jan Chrzanowski 

13 m Grand Prix Jan Chrzanowski POL / Poppee De Damvil  wyniki


PLJ Bogusławice             listy / wyniki / program

 

piątek DR  1m. Leszek Gramza / Badorette / KJ Agro Handel Śrem  wyniki 

sobota DR 1m. Ewelina Szczepanik / Pablo I  /  TKJ Garbówek  wyniki 

niedziela Grand Prix 1m. Andrei Shalohin / Carewicz / KJ Zbyszko  wyniki 

 

Studencki Puchar Narodów Jaszkowo             GALERIA Paula Bartkowiak / WYNIKI 

 


Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski w CSI3 Redefin

  28/04/16 

 


Linz 28.04-01.05.2016 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki.

REPREZENTACJA POLSKI :

Mściwoj Kiecoń, Wojciech Wojcianiec, Marika Słowińska, Zuzanna Gowin, Andrzej Głoskowski, Hubert Kierznowski, Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Aleksandra Kozanecka, Dawid Kubiak, Dajana Pawlicka, Marie Janekovic, Stanisław Piątkowski, Oliwia Szustkowska, Aleksandra Chotnicka, Lisa Chrzanowski, Gerard Grutza, Zuzanna Nowakowska, Beata Szumińska, Michał Tyszko, Magdalena Ziajkowska, Aleksandra Kierznowska, Kacper Moksiewicz, Maksymilian Parkitny, Julianna Suska, Julia Michalska, Jemma Jones, Aleksandra Nowakowska, Michał Piątkowski, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Joanna Tłuszcz, ALeksandra Więckowska, Michał Kubiak, Julianna Suska.

26/04/16 

 


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17