W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Adam Grzegorzewski najlepszy w VillaMoura !! 26/02/22

 

Villamoura Atlantic Tour. Adam Grzegorzewski w kapitalnym stylu wygrał 3* konkurs 135 na klaczy Happylina.

WYNIKI TURNIEJU  26/02/22


CSI5 Wellington - Andrzej Opłatek piąty w konkursie LR 145 ! 25/02/22

 

Andrzeje Opłatek na wł. CONTHINDER w 5* konkursie 145cm, zaliczanym do światowego rankingu zajął piąte miejsce. Konkurs wygrał reprezentant Włoch Lorenzo de Luca na kl. DIRKA DE BLONDEL

WYNIKI    25/02/22


Maksymilian Wechta najlepszy w rundzie CSIYH w Vejer de la Frontera 22/02/22

 

Maksymilian Wechta wygrał licznie obsadzony konkurs otwarcia rundy CSIYH (90 par) w Vejer dla la Frontera na 6 letnim og. ELDORADO /La Calidad x Mylord Carthago/.  22/02/22  

WYNIKI TURNIEJU


Leszek Gramza wygrywa Grand Prix HZO w Lesznie 20/02/22

Leszek Gramza fot. Paula Bartkowiak 

Podium konkursu GRAND PRIX HZO Leszno 20/02/22

1m. Leszek Gramza JACKPOT A St Club Rodan  4/0 pkt

2m. Aneta Wysocka EVIVA JKS Fer Więckowice 4/1 pkt

3m. Aleksandra Wypchło ALVISTO KJ Heaa Turek 4/4 pkt

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI TURNIEJU  

 


Maja Nagła i Michalina Jach najlepsze w Cavaliada Future sezon 2021/22

Podium Cavaliada Future sezon 2021/22 fot.  Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

 Finałowe podium Cavaliady Future 2021/22

1m. Maja Nagła i Michalina Jach 

2m. Julia Nazarewicz i Zofia Janusz 

3m. Katarzyna Zawadzka i Julia Peszek 

KOŃCOWY RANKING Cavaliada Future 2021/22


Julia Nazarewicz i Michalina Jach wygrywają finałowy konkurs Cavaliady Future w Krakowie 20/02/22

Julia Nazarewicz i Michalina Jach fot Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

Finałowy konkurs Cavaliady Future wygrały: 

MINI  Julia Nazarewicz TANGO SKJ Sopot  VIDEO 

MIDI  Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno  VIDEO


Hymn Polski w Hiszpanii !! Laura Barańska triumfuje w Olivie !! 19/02/22

 

Sukces w Hiszpanii !!! Juniorka Laura Barańska w świetnym stylu wygrała licznie obsadzony konkurs 130cm w Olivie na wł. KAZAN VAN DE PITSEMBURG. Fantastyczna forma tej pary w Hiszpanii!! Wielkie brawa !! Gratulacje Laura !!

WYNIKI TURNIEJU   19/02/22


Wiktoria Cwalina i Zosia Janusz wygrały stylowy konkurs otwarcia Cavaliady Future w Krakowie 19/02/22

Zosia Janusz i Wiktoria Cwalina  fot Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

 

Konkurs otwarcia Cavaliady Future na Tauron Arenie wygrały w poszczególnych kategoriach :

MINI  Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO

MIDI  Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania Dawidy   VIDEO 


Maksymilian Wechta punktuje w Hiszpanii !! 18/02/22

 

Maksymilian Wechta na ogierze CHEPETTANO wywalczył trzecie miejsce w 4*  konkursie LR 150 podczas Andalucia Sunshine Tour w Vejer de la Frontera. Konkurs wygrał Gregory Wathelet z Belgii na klaczy ARGENTINA DE LA MARCHETTE . 

WYNIKI TURNIEJU


CSI3-W CSI1 CSIAm Tauron Arena Kraków Cavaliada 17-20/02/22

Jarosław Skrzyczyński przebojem krakowskiej Cavaliady fot. Wiktoria Milczarczyk 

 

 

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 

RANKING LEC 20/02/22  RANKING CAVALIADA TOUR 2021/22    

 

WYNIKI PDF CSI3-W    WYNIKI PDF CSI1    WYNIKI PDF CSIAm

WYNIKI / PROGRAM 

zdjęcia  Przemysław Antosz Photography Red Camera - Wiktoria Milczarczyk


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

20/02/22

CSI3-W 155cm GP 2m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO

CSI1 125 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR  VIDEO 

CSIAm 1m. Elżbieta Jodłowska RUBIN VIDEO 

19/02/22

CSI3 LR 145  1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY VIDEO 

Speed & Music  1m. Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA  VIDEO 

CSI1 125cm 1m. Jarosław Skrzyczyński KENTUCKY VIDEO 

18/02/22 

CSI3 LR 150cm 1m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE  VIDEO

CSI3 140cm 1m. Dawid Skiba LA VULKANO L  VIDEO

CSIAm 1m. Lena Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE VIDEO

Potęga Skoku 1m. Marek Lewicki VIDEO

17/02/22

CSI3 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO

CSI3 135cm 1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR VIDEO

CSI1 125cm 3m. Maciej Handzlik FIORA SUNRISE VIDEO

CSIAm 1m. Alina Sitek KAREZZO WP VIDEO 

Venus vs Mars 1m. Agnieszka Olszewska JASON VDL VIDEO 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23