W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Oliwier Bule, Oliwia Kosmol 
 
 
 
 

CSI2 Valkensvard NED

 

Grzegorz Kubiak, Łukasz Appel, Mikołaj Barański, , Laura Barańska, Zuzanna Kucharska, Sophie Von Werner 

 

 

CSI2 Opglabbeek BEL 

Maksymilian Parkitny 

 

 

 

CSIYH Zuidwolde NED

Sandra Piwowarczyk 

 

 

PLJ Biały Las 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking Cavalhada Future 2017/18 po dwóch kwalifikacjach 09/10/17

Liderki Rankingu :

MINI

Julia Ganowska  / Ranczo Kołata 

MIDI

Marta Konarska  / Podkowa Gruszczyn 

 

RANKING 


Cracovia Szary Equestrian Show I 2017 - zgłoszenia

09/10/17

 

13-15 X 2017

 

 

 

 


Jaszkowo 6-8 października 2017 WYNIKI HZODIM

Zwycięzcy niedzielnych finałów : 

Gr A1 -  Julia Ganowska / Ranczo Kołoata / Pasjonata Parys

Gr A2 - Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Annouschka 10

Gr B - Alicja Markiewicz / UKS Primo /  Denis

Gr C - Julia Walorek /  Podkowa Gruszczyn / Figaro

Gr D bis - Iga Borys / Ponylandia / Shadow

Dzieci II - Weronika Rogalska / Largo / Ancona 

Gr D i E - Maria Badowska / Ponylandia / La Cumparsita

Grand Prix Dzieci - Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z

Finał Rundy J / MJ - Milena Dobkowska / WKJ Warszawa / La Paz

08/10/17 

 


Michał Kaźmierczak najlepszy w GP World Cup Tallinn 2017

Michał Kaźmierczak  na Stakorado w świetnym stylu wygrał w Tallinie konkurs Grand Prix LR 160 cm zaliczany do rankingu Pucharu Świata, wcześniej triumfował w Finale Rundy Młodych Koni na Willanderze. Gratulalcje !! 08/10/17 

 


Poznan. Wechta Grand Prix dla Magdy Kamińskiej !

Reprezentantka KJ Avanti - Magda Kamińska na QUE SERANDO  była najlepsza w konkursie Grand Prix o nagrodę Firmy WECHTA i w Finale 120cm na WODKA-POLKA.  Finał 135cm wygrał Hubert Kierznowski z KJ Kietlów na BAILANDO a konkurs 110cm Julia Malicka ( LKS Cwał ) na CARGO

WYNIKI ZAWODÓW   08/10/17


Polacy w Rankingu FEI na koniec września 2017

Polacy w ranking FEI 30/09/17

   

 1m. Kent Farrington USA  3178 pkt 

105m. Jarosław Skrzyczyński POL 1215 pkt 

 


Rozkład Jazdy 5-8 października 2017

CSI2 Marienheem NED   / Adam Grzegorzewski /     livestream 

Zawody w dniu 05.10.17 odwołane z powodu silnego wiatru. 

 

CSI2-W Tallinn EST    livestream

/ Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, Dawid Kubiak, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska /  

 

 
HZODiM Jaszkowo / kwalifikacje do Cavaliada Future 2017/18 
 

Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej 2017 - WYNIKI

Mściwoj Kiecoń, Dawid Skiba, i Maria Kosmalewicz najlepsi w sezonie 2017 rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej.

 

Podium PLJ runda Brązowa 

Maja Kosmalewicz, Jakub Dołhun, Adrianna Jędrośka 

 

fot.  Joanna Bręklewicz PLJ 

 

 

 


Mistrzostwa Świata Młodych Koni 2017 Lanaken WYNIKI

Chili - najlepszy pięciolatek na świecie pod Pippa Goddard   24/09/17

 

 

 


Michał Ziębicki piąty w Grand Prix CSI2 LGCT w Rzymie

WYNIKI GRAND PRIX 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

fot. Beata Wieczorkowska

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4560
Wojcianiec Wojciech 2919
Ludwiczak Krzysztof  2771
Bobik Jan 1951
Opłatek Andrzej  1792
Kaźmierczak Michał    1765
Grzegorzewski Adam   1589
Wechta Maksymilian   1556
Grzelczyk Kamil   1495
Kubiak Grzegorz 1128

 30/06/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19