W tym tygodniu :
 
 
 
 

 

 
 
Cassandra Orschel 
 
 
Julia Jaglarz 
 

 
Szymon Najdzionek 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Marek Lewicki bohaterem dnia - dwa zwycięstwa w Arezzo - 01/04/17, Łukasz Koza dziewiąty w Finale ŚR w San Giovanni , Sandra Piwowarczyk i Wiktoria Lis - 4 miejsca.

01/04/17  

 


Pechowy finał dla Dawida Kubiaka w Omaha, McLain Ward lideram PŚ przed Finałem.

 

01/04/17

 

 

 

 

fot. (c)Pascal RENAULDON

 

 

 

 

 


Dwa zwycięstwa dla Polski w San Giovani - Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli wygrał 135cm, a juniorka Wiktoria Lis na Conika Z 115cm. Andrzej Opłatek ósmy w LR 145cm i szósty w 140cm.

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17


Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs otwarcia w San Giovanni, dobra forma w Arezzo - Julia Jaglarz trzecia, Marek Lewicki z klasyfikacją od Grand Prix

31/03/17

Krzysztof Ludwiczak ( na zdjęciu )   na Poli Loli L w świetnym stylu wygrał licznie obsadzony ( 98 par) konkurs otwarcia 135cm w San Giovanni.  W Arezzo w podobnie bardzo licznie obsadzonym  konkursie  135cm Silver Tour juniorka Julia Jaglarz na Winning Mood, wywalczyła trzecie miejsce.  Formą w Arezzo błyszczy również Marek Lewicki, który był bezbłędny w konkursie 145cm i jest już pewny startu w niedzielnym Grand Prix. 

 


Dawid Kubiak na 26 miejscu po I konkursie PŚ w Omaha - wyniki 31/03/17

 

31/03/17 

 


Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27.03.17

Liderzy rankingów PZJ w kat. Dzieci / K / MK 

Dzieci - Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów

A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream Łódź

B - Dominika Siudzińska / LKS Cwał Poznań

C - Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn 

D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata

E - Adrianna Łopucka / Amico Mołdawin 

30/03/17 

 


Rozkład Jazdy 28.03-02.04.17

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Finał Pucharu Świata OMAHA USA  / Dawid Kubiak /  

relacja na TVP SPORT      livestream  na FEITV płatne 

 

 

CSI3 San Giovanni ITA    LIVEstream 

/ Krzysztof Ludwiczak, Michał Ziębicki, Łukasz Koza,  Andrzej Opłatek, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Goszczyński, Wiktoria Lis,  / 

Grand Prix LR 150cm 8m Andrzej Opłatek / El Camp 02/04/17

LR 145 cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 

CSI1 130cm 6m Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue 

CSI3 145cm LR 9m. Łukasz Koza POL / Cartograns Kiss / 01/04/17

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  01.04.17

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17

CSI3 135 cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L  30/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Anna Szary Ziębicka POL / Million Dreams  29/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Michał Ziębicki POL / Guess  29/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

CSI3 140cm     4m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 01/04/17

CSI3 140cm  12m Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento  31/03/17

 

 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestream

CSIYH 6yrs 3m. Krzysztof Okła POL Neymarde Reve  29/03/17

 

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream   / Marek Lewicki, Julia Jaglarz

 

130 Bronze 6m. Julia Jaglarz POL / Wunschtraum 02/04/17

150cm  LR Gold 1m. Marek Lewicki POL / Abigej / 01/04/17

135cm Silver  1m.  Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

135cm Silver 3m Julia Jaglarz POL / Winning Mood  30/03/17

                      6m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

145cm Gold 12. Marek Lewicki POL / Abigej  30/03/17

CSIYH 6yrs    4m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  29/03/17

CSIYH 6yrs    6m Marek Lewicki POL / Philadephia 29/03/17

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak 

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Łąck 

 

 

 


Halowy Puchar Polski K/MK/Dz1/Dz2 - Leszno 7-9 kwietnia 2017 - zgłoszenia


HZO DiM Leszno 24-26 marca 2017 Galeria www.Primel.pl


Rozkład Jazdy 21-26 marca 2017

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

CSI3 Mijas ESP /Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa livestream

140cm CSI1 4m. Michał Kaźmierczak / Chica 24/03/17

140cm     9m. Klara Kostrzewa POL / Quelf d'Or  24/03/17

135 cm  7mMichał Kaźmierczak POL / Cisal FS 23/03/17

CSIYH 7yrs 6mMichał Kaźmierczak POL /  Wilander22/03/17

CSIYH 6yrs 7m. Michał Kaźmierczak POL / Boniek 22/03/17

CSIYH 6yrs 6m. Michał Kaźmierczak POL / Rossa    21/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

 

CSI2 Oliva Nova ESPKrzysztof Okła /         livestream

CSIYH 5yrs   3m.Krzysztof Okła POL / W Hambla Z    23/03/17

CSIYH 5yrs  1m. Krzysztof Okła POL / Neymar de Reve   21/03/17

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream 

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  /

CSI3 130cm 6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka  25/03/16

CSI1 130cm  12m. Magdalena Ziajkowska POL / Lord of the Ring KG    26/03/16

 

CSI2 Lier BEL / Cassandra Orschel,  Paulina Malinowska

Grand Prix 145-150cm 16. Paulina Malinowska POL / Chirivel 2pkt

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 2m. 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak

CSI1 125 cm  7m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz

CSI2 130cm 6m. Agnieszka Cebulak POL /Jolly  26.03.17

HZO Dąbrówka Mała    1m. Grand Prix Jacek Zagor / HALIFAX VAN DE HEFFINCK

HZO DiM Leszno 


Skrzyczyński Jarosław 4111
Ludwiczak Krzysztof  3072
Wojcianiec Wojciech 2563
Kaźmierczak Michał     1828
Grzelczyk Kamil 
1724
Wechta Maksymilian 1630
Grzegorzewski Adam 1431
Bobik Jan 1374
Opłatek Andrzej  1358
Kiecoń Mściwoj  891

31/05/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18