W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sophie Von Werner 
 
 
Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2-W Cavaliada Kraków 20-23 lutego 2020

 

 

Krzysztof Ludwiczak - najlepszy zawodnik Cavaliada w Krakowie ! - zwycięzca konkursu Grand Prix na Cros Blue i Finału Średniej Rundy na Sandra Blue. fot. Magda Pocztowska 

 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 19/2020 - Lider Krzysztof Ludwiczak 

RANKING CAVALIADA FUTURE   - liderki Natalia Głowacz i Julia Ganowska 

RANKING PUCHARU ŚWIATA LEC

 

 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

Niedziela 23/02/20

Grand Prix World Cup 14-160cm  1m. Krzysztof LudwiczaCROS BLUE

Finał 125cm   1m. Jarosław Koziarowski POL CHENET

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer VIDEO

Cavaliada Future MIDI  1m. Lena Czeszejko Sochacka JKS U Robsonów VIDEO 

 

 

Sobota 22/02/20 

Speed & Music 135cm 1m. Mateusz Tyszko POL FOREST  

CSI2-W 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE VIDEO

CSI2-W 120cm  1m. Marta Wypiór POL GINA ROYALTY  VIDEO

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JKS Barłomino 

Cavaliada Future sztafeta  1m. J.Skrzyczyński  N.Głowacz, H. Kuczkowiak  VIDEO

 

 

Piątek 21/02/20 

CSI2-W LR 145cm  1m. Daria Kobiernik POL WINCHESTER  VIDEO 

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST

Potęga Skoku    2m. Łukasz Brzóska POL QUICKLENSKY

 

Czwartek 20/02/20 

CSI2-W 140cm 1m. Mateusz Tyszko POL ZIROCCO AIR

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Dominik Słodczyk POL ROSSA

CSI2-W 120cm  1m. Martyna Dubieniecka POL KAMELOT

Venus vs Mars  2m. Marta Wypiór GINA ROYALTY

 


ZGŁOSZENIA       WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć : 

Magda Pocztowska Photography     Przemysław Antosz Photography

 

Andrzej Opłatek zwycięża w CSI2 Lier 16/02/20

 

Andrzej Opłatek w dn 13-16 lutego 2020 startował w belgijskim Lier w zawodach rangi CSI2 i CSI1. Reprezentant Polski wygrał jeden z konkursów 135cm na ODILE DU SOUFFLET oraz udanie zadebiutował na międzynarodowej arenie na ISHAN B i na LE CORDIAL plasując sie w czołówce konkursów 130cm. 

WYNIKI ZAWODÓW   16/02/20 


Natalia Koziarowska wygrywa Grand Prix Michałowic 16/02/20

 

Grand Prix HZO** KJK SZARY Michałowice


1m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus   VIDEO PP
2m. Jakub Krzyzosiak IRONIA Stajnia Small Cherry  VIDEO PP 
3m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel Śrem  

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW      16/02/20    

 


HZO DiM Jaszkowo 14-16 lutego 2020

 

HZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów:


A0 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice - video 
A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko 
C - Zuzanna Szeszuła KJ Podkowa Gruszczyn 
Dbis - Agata Maćkowska KJ Podkowa Gruszczyn 
D/E - Natalia Sydow St. KJ Gronówka  
Dzieci II / JM - Julia Parda Polish Pony Club 
Finał J / MJ - Agata Derda KJ Michałówka 

WYNIKI ZAWODÓW    16/02/20 


Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix Leszna 16/02/20

 

WYNIKI GRAND PRIX Leszna 16/02/20

1m Krzysztof Retka NINTO CHICO WKJ Warszawa  0/0 42,24s

2m. Jakub Dołhun WESFALIA KJ Infernal Team 0/4 40,40s

3m. Łukasz Wasilewski HELLUM H&H KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 

 


Sukcesem zakończyły się zawody CSI2 w Sharjah! Polska juniorka Amelia Mościcka zwyciężyła w licznie obsadzonym finałowym konkursie 130cm !

09/02/20 

 

 


CSN Leszno 7-9 lutego 2020

Agata Skrzypiec trzecia w Grand Prix ot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN LESZNO 09.02.20

1m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KJ Verso La Natura 

2m. Henry Stude GER DSP CORNY STAR

3m. Agata Skrzypiec MJ01  BERLINA  KJ Trachy Gliwice 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 


CAVALIADA Lublin 30.01-02.02.20

 

Aleksandra Kierznowska - zwyciężczyni pierwszego w swoje karierze 2* konkursu Grand Prix 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 2019/20 po zawodach w Lublinie  1m Seweryn Murdzia 

 

RANKING CAVALIADA FUTURE 2019/20 po zawodach w Lublinie

 

 


CSI2 Opglabbeek 30.01-02.02.20

Jarosłąw Skrzyczyński i Chacco Amicor - wspólny debiut 

 

Reprezentacja Polski : 

Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR  GREATEST  JOYRIDE DIARADO'S DREAM OLIMPIC STAR

Przemysław Konopacki JEREMIAH DUKE VASCO CAMAKO S BOY JW

Łukasz Krajewski  CATINA BLUE FG FIRST PLEASURE 5 UCCELLA Z  CALINKA

Aleksandra Zybała  CAMPARI QUAIDO SOPHIA

 

Najlepsze wyniki : 

CSI2 LR Grand Prix 3m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO  02/02/20

CSI2 135cm 14m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR 01/02/20 

CSI2 120cm 1m. Łukasz Krajewski UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2 120cm 12m. Aleksandra Zybała CAMPARI

CSITH 7yo  5m. Jarosław Skrzyczyński  DIARADO'S DREAM

CSIYH 5yo 2m. Jarosław SkrzyczyńskJOYRIDE

CSI2 LR 145cm  2m. Przemysław KonopackDUKE VIDEO 31/01/20 

CSI2 130cm 10m. Łukasz Krajewski  UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław KonopackCAMAKO S BOY JW

CSIYH 5yo 3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm - 10m Jarosław Skrzyczyński GREATEST 30/01/20

CSI2 130cm - 13,m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR

 


Amelia Mościcka w CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA 30.01-01.02.20

Amelia Mościcka i Contendrix - 3m 125cm 

 

Finał CSI3 130cm    2m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX VIDEO  01/02/20 

Finał CSIOJ 120cm 4m. Amelia Mościcka / CINNAMON VIDEO

CSI3 125cm - 3m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX   30/01/20 

CSIOJ 120cm - 9m. Amelia MOścicka / CINNAMON

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20