W tym tygodniu :
 
HZO DiM Michałowice - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak najlepszy w Grand Prix Leśnej Woli 02/09/18

Michał Kaźmierczak wywalczył w Grand Prix PLJ w Leśnej Woli pierwsze ( na Helia Van de Heihoek )  i trzecie miejsce (na WILANDER). Drugie miejsce zajął Andrzej Głoskowski na BACHELOR LAD

 

WYNIKI GRAND PRIX
 

WYNIKI TURNIEJU 

 

RANKINGI PLJ 

 


Maciej Kostrzewski najlepszy w Grand Prix Michałowic 26/08/18

Maciej Kostrzewski na CHICO HIPPICA z KS SK Krzywpłoty zwyciężył w Grand Prix podczas ZO w Michałowicach. Drugie miejsce wywalczył Tomasz Kuczerawy na CHACCOS BOY  z KS Gillmaier a trzecie reprezentantka gospodarzy Anny Szary-Ziębicka na HELIOS VAN DE NOORDHEVEL

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 


Baltica Tour Summer Tour 21-26 sierpnia 2018


Adam Grzegorzewski w CSI3 Verbier - czwarty w małym GP 140cm 24/08/18

 

Adam Grzegorzewski w dn 23-25 sierpnia startował w 3* turnieju w Verbier w Szwajcarii. Reprezentant Polski na Okarino wywalczył czwarte miejsce w małym Grand Priz 140cm . Duże Grand Prix ukończył z dwoma błędami. 

WYNIKI TURNIEJU 


Mistrzostwa Polski Kuców, Młodzików, Puchar Polski Kuców, MK i Dzieci Jakubowice 2018 WYNIKI

Złoci Medaliści MP MPM PP Jakubowice 2018 

MP Kuców - Agata Kamińska - KJ Ranczo Kołata

MP Młodzików - Marcelina Jackowiak - KJ Gronówka

PP Dzieci II  - Weronika Kosińska - KJ Tradycja

PP grupa A1 - Wiktoria Ryciak - SKJ Sopot

PP grupa B - Julia Kapel - KJ Aldragho Piaseczno 

PP grupa C - Marta Konarska - KJ Podkowa Gruszczyn

PP grupa Dbis - Marianna Kołacka - KJ Sokół Damasławek

PP MK grupa E - Zofia Budzyńska - KJ Gronówka 

 

WYNIKI KOŃCOWE

link do galerii Primel.pl  Facebook 

 


Jan Bobik najlepszy w w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 19/08/18

Jan Bobik na VELCO SITTE wygrał Grand Prix PLJ w Drzonkowie. W rozgrywce pokonał  Mściwoja Kieconia dosiadającego QUINLEEN.  Trzecie miejsce wywalczył Jakub Krzyżosiak na DIRESTRAIT, który ukończył przejazd podstawowy z 1 pkt. W konkursie startowało 30 par.   

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

19/08/18

 

 


Beata Wieczorkowska - Puchar Narodów Budapeszt 2018 - Polska 6 miejsce

Reprezentacja Polski ukończyła walkę w Pucharze Narodów w Budapeszcie na szóstym miejscu, tracąc szansę na start w  Barcelonie. Na Final Pucharu Narodów i walkę o Dywizję 1 powalczą w Barcelonie ekipy Austrii i Wegier, które zajmując w Budapeszcie dwa pierwsze miejsca zapewniły sobie awans do startu w Hiszpanii w październiku b.r. 

WYNIKi / GALERIE z CSIO5 w Budapeszcie czytaj dalej. 

fot Beata Wieczorkowska 

12/08/18


Tomasz Kuczerway na Chaccos Boy najlepszy w Grand Prix w Bobrowym Stawie 12/08/18


Mistrzostwa Polski 2018 Jakubowice - zgłoszenia, program 2-5 sierpnia 2018

30/07/18 

 

 

Niedziela 5 sierpnia 2018 

Finał MP Seniorów   1m.. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel   

Finał MP Juniorów   1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów 

Finał MP Dzieci   1m. Maja Marchwicka  SZAFIR M  KJ Zbyszko 

Sobota 4 sierpnia 2018 

Finał MP MJ      1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

Finał Ladies Cup  1m. Aleksandra Kozanecka  SUEDWINDS AMANDA KJ Szumawa 

II Półfinał MP Juniorów  1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów 

II Półfinał MP Dzieci 

Piątek 3 sierpnia 2018 

II Półfinał Seniorów  1m.. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel  

II Półfinał MP MJ  1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

II Półfinał Ladies Cup   1m. Urszula Kalicińska DISCOVER-S WKJ Wa-wa

I Pófinał MP Juniorów  1m. Wiktoria Bedyńska  CLARENCE S BPK 

I Półfinał MP Dzieci 

Czwartek 2 sierpnia 2018

I Półfinał Seniorów 1m. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel 

I Półfinał MJ  1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

I Półfinał Ladies  1m. Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE SK Kruszyńscy

 


CSI4 Samorin. Andrzej Opłatek czwarty w konkursie LR 150cm 29/07/18

Andrzej Opłatek na El Campie ukończył sobotni konkurs LR 150 cm na czwartym miejscu. 

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU 

 

fot @HEAA

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18