W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CAVALIADA POZNAŃ 29.11-02.12.2018

  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 02/12/18 

Grand Prix LR CSI4-W 160cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Finał CSI4 135cm  3m. Tomasz Miskiewicz POL BELLA DONNA 106

Finał Cavaliada Future MINI  1m. Martyna Ufnal KJ Hippica Polonia RAMIRO

Finał Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1 135cm  2m. Matylda Kasner POL ARES

CSI4 Last Chance 140cm   2m. Krzysztof Retka POL NINTO CHICO

 

sobota 01/12/18

CSI4 LR 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA

CSI4 135cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI

Speed & Music LR 145cm 4m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  VIDEO 

Cavaliada Future MINI 1m. Nell Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD

Cavaliada Future MIDI  1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1  125 Final   2m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSIYH  6/7 Final  3m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

Sztafeta   1m. Mateusz Kiempa / Martyna Ufnal / Zofia Ćwik 

 

piątek 30/11/18

CSI4 LR 150cm  12m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR

CSI4 140cm   3m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE   VIDEO 

CSI1 130cm   2m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V

CSI1 120cm 1m. Wiktoria Andrzejewska POL  SPEED

CSIYH   1m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L

Venus vs Mars  1m. Maksymilian Wechta POL  QUINTUS

 

czwartek 29/11/18

POTĘGA SKOKU  1m. Jacek Zagor POL FOR VITO

CSI4 145cm   16m. Kamil Grzelczyk POL  WIBARO

CSI4 140cm   1m.  Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA    VIDEO 

CSI4 135cm   2m.  Mściwoj Kiecoń POL GIRALDO L

CSI1 130cm   1m. Jacek Zagor POL GULLIT H   VIDEO

CSI1 120cm   1m. Maja Marchwicka POL SZAFIR M   VIDEO

CSIYH  6/7     6m.  Dawid Skiba POL LA VULKANO L


Munich Indoors - Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Opłatek 23-25 XI 2018

Andrzej Opłatek i El Camp - trzecie miejsce w piątkowym konkursie szybkości 145cm  23/11/18

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju CSI3 w Monachium:

Niedziela 25/11/18

Grand Prix LR 155cm   18 m. Krzysztof Ludwiczak POL Stalando   VIDEO 

 

Sobota 24/11/18

LR 150cm Championat von München 9m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind VIDEO

CSIYH 8yo - 2m. Krzysztof Ludwiczak POL Conthacca  VIDEO

CSIYH 7yo - 9m. Andrzej Opłatek POL Conthinder VIDEO 

 

Piątek 23/11/18

CSI3 145cm - 3m. Andrzej Opłatek POL EL Camp  VIDEO

CSI3 140cm - 12m. Andrzej Opłatek POL  Stakkatan VIDEO 

CSIYH 8yo - 9m. Krzysztof Ludwiczak POL Conthacca  VIDEO

CSIYH 7yo - 13m. Andrzej Opłatek POL Conthinder VIDEO 

 

WYNIKI TURNIEJU


Memoriał Generała Michała Gutowskiego CSI Leszno 23-25 XI 2018

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

Niedziela 25 XI 2018 

Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

CSI2-W 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUIRO 5

CSI2-W 135cm   1m. Tomasz Olszewski POL LUNA P

CSI1 130cm 7m. Łukasz Troszczyński POL  CLAUDIA

CSI1 120cm 1m. Julia Kapel POL  ULILEN   VIDEO 

 Sobota 24 XI 2018 

CSI2-W LR 145cm 4m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA VIDEO jump off

CSI2-W 135cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński POL  QUIRO 5

CSI2-W 130cm - 1m. Robert Wilczewski POL LAVISTO STAR

CSI1 125cm 1m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSI1 115cm 1m. Julia Kapel POL ULILEN

 

Piątek 23 XI 2018 

CSI2-W 140cm  8m. Malwina Urbańska POL  FINNA W     VIDEO 

CSI2-W 135cm  1m. Maksymilian Wechta POL  QUINTUS 93     VIDEO 

CSI2-W 130cm  4m. Łukasz Troszczyński POL GINEKE

CSI1 125cm  3m. Hubert Polowczyk POL M BLUE'S BOY Z

CSI1 115cm  1m. Wiktoria Andrzejewska POL SPEED    VIDEO

 


Cavaliada Future 2018/19 - zakwalifikowani zawodnicy 18/11/19

 

KWALIFIKACJE  - 

KOŃCOWY RANKING 

 

 

 

 

ZAKWALIFIKOWANI ZAWODNICY

MINI - Natalia Głowacz, Martyna Ufnal, Nell Sówka, Nel Skotarczak, Barbara Piontek, Matylda Szrajer, Wiktoria Ryciak i Julia Ganowska.

MIDI - Maria Kiełczewska, Michał Dubiniak, Zofia Ćwik, Julia Pięta, Antoni Śliwiński, Maria Michalska, Marcelina Jackowiak i Wiktoria Von Mauberg.

 


CSI2 Salio 15-18 XI 2018

NAJLEPSZE WYNIKI REPREZENTANTÓW POLSKI W TURNIEJU:

Niedziela 18/11/18

CSI2 LR 145cm  2m. Seweryn Murdzia POL  ULA BAJOU K   VIDEO 1    VIDEO jump off

CSI2 140cm  2m. Łukasz Troszczyński POL GINEKE

CSI2 130cm  2m. Bogna Sąsiadek POL  GOLDDIGGER GR

CSI2 125cm  2m. Dawid Skiba POL  LA VULKANO L

 

Sobota 17/11/18

CSI2 135cm 1m. Łukasz Wasilewski POL FLOYD

CSI2 130cm  2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo Final   1m.  Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo Final   1m. Patryk Mordaka POL DIARADO BOY II

 

Piątek 16/11/18

CSI2 140cm  3m. Łukasz Troszczyński POL DJARVI B

CSI2 135cm  1m. Adam Grzegorzewski POL  TORPEDO DES FORETS

CSI2 130cm   2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m.  Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

Czwartek 15/11/18

CSI2 140cm  2m. Jan Bobik POL ONASIS

CSI2 130cm  1m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL  CLAUDIA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

 


Ranking do Cavaliada Future po zawodach w Jaszkowie 11/11/18

Natalia Głowacz z KJ Liljówka i Zofia Ćwik z Pałuckiego KJ - prowadzą w rankingu Cavaliady Future po V zawodach kwalifikacyjnych. 

RANKING CAVALIADA FUTURE po Jaszkowie 

REGULAMIN Cavaliada Future 2018/19

 


Mistrz Jarosław Skrzyczyński w rocznice 100 lecia Niepodległości Polski zwyciężył w 4* Grand Prix LR 160cm w Samorin 11/11/18


Michał Kaźmierczak siódmy w 3* Grand Prix w Opglabbeek 11/11/18

 

Michał Kaźmierczak z powodzeniem jeździł w zawodach CSI3 w Obglabbeek w Belgii - poniżej najlepsze wyniki:

Grand Prix LR 155 cm - Stakorado - 7 miejsce 

Finał LR 145cm - Que Pasa - 8 miejsce 

CSI3 140cm - Cisall FS - 4 miejsce 

WYNIKI ZAWODÓW

 

 


4 etap - Halowy Puchar Polski - Leszno 10/11/18

Zwycięzcy Finałów 4 etapu HPP w Lesznie :

HPP Seniorzy - Dawid Kubiak / Anastacia III / Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

 

HPP MJ - Nina Milczarek / Cyandra / KJ Infernal Team 

HPP Juniorów - Aleksander Lewandowski / Jazzmir VHH / OSK Lipce

HPP Dzieci - Maja Marchwicka / Szafit M / KJ Zbyszko - video poniżej

HPP Open - Julia Jabłońska / Cahir / JUKS Mieczewo

 

RANKING HPP PO ZAWODACH w Lesznie 


Jacek Grzywacz najlepszy w Grand Prix Ciekocinka 11/11/18


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19