W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Natalia Palowska przebojem Grand Prix u Robsonów 13/101/19

Reprezentantka KJ Lotar Biskupiec Natalia Palmowska pierwsza i druga w Grand Prix HZO w Dąbrówce Małej, trzecie miejsce w konkursie zajęła Malwina Urbańska w WKJ Warszawa. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   13/10/19  fot. (C) Dąbrówka Mała 


Dalia Lehmann wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

Dalia Lehmann na Anchenn / Carlando x Quartier Latin / wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSI04-W CSI1 Rabat 10-13 października 2019

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  CHINTABLUE

Andrzej Opłatek  STALANDO 2  STAKKATAN  ODILE DU SOUFFLET

Jan Bobik CHACCO AMICOR CHACCO AMICOR ZM  FARMER

Natalia Czernik ABIGEJ  DUKE G  EVERDI

Grzegorz Kubiak SZULER

Bartosz Adamus EL CAMP QUE PASA 5

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Puchar Narodów  6m Polska  13/10/19

CSIO4 LR 145cm  14m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

CSIO4-W 140cm  5m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO 12/10/19 

GRAND PRIX CSIO4-W  9m. Jan Bobik CHACCO AMICOR VIDEO  11/10/19

CSIO4-W 135cm  4m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM

CSI1 120cm 4m. Bartosz Adamus QUE PASA 5

CSI1 130cm 6m. Bartosz Adamus EL CAMP

CSIO4-W LR 145 cm 19m.Jan Bobik CHACCO AMICOR 10/10/19 

CSIO4-W 135cm 12m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 120cm 11m. Bartosz Adamus QUE PASA 5  VIDEO

CSI1 130cm  11m. Bartosz Adamus  EL CAMP

 

ZGŁOSZENIA

 


Reprezentacja Irlandii wygrywa FINAŁ FEI Nations CupTM CSIO5 Barcelona oraz awansuje drużynowo na IO Tokyo2020. 06/10/19

Reprezentacja Irlandii wygrywa FINAŁ FEI Nations CupTM  CSIO5 Barcelona   oraz awansuje drużynowo na IO Tokyo2020.

 

IRLANDIA   Chef d'Equipe:  Rodrigo PESSOA

Peter  MOLONEY     CHIANTI'S CHAMPION  

Paul O'SHEA    SKARA GLEN'S MACHU PICCHU  

Darragh KENNY  BALOU DU REVENTON 

Cian O'CONNOR   PSG FINAL  

WYNIKI KOŃCOWE  

 


Michał Kaźmierczak siódmy w Grand Prix LR 145 Riesenbeck 06/10/19

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

Konkurs Grand Prix w Riesenbeck wygrała Meredith Maichaels Beerbaum na La Caramba 2. Michał Kaźmierczak  na DAME DE PIQUE ukończył konkurs na 7 miejscu. Para debiutowała w konkursie tej rangi. 


CSI2 Arena Nova 3-6 października 2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa Grand Prix !

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro - najlpesza para Grand Prix w Arena Nova fot CSI Arena Nova

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 Grand Prix LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO 06/10

CSIU25 Final  8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSI2 140cm   7m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL 05/10

CSIU25  - 8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH Final 1m. Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN  

CSI2 LR 145cm 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA 04/10 

CSIU25 - 9m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN

CSI2 140cm 7m Kamil Grzelczyk WIBARO

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / MYSTIQUE

 

 


FEI Ranking 30/09/19

FEI RANK 30/09/19

 

1m. Steve Guerdat SUI   3457 

2m. Martin Fuchs SUI  3248

3m. Daniel Deusser GER   3187 

114m. Jarosław Skrzyczyński POL  1290

143m. Wojciech Wojcianiec POL  1175

200m. Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Opłatek POL   935

POLACY W RANK FEI na 30/09/19 

 


Morocco Royal Tour 3-6 października 2019 CSI4-W Tetouan

 

REPREZENTACJA POLSKI

Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Natalia Czernik,  Grzegorz Kubiak  

 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach CSI4*Totouan :

06/10  Grand Prix 160cm 20m. Andrzej Opłatek Stakkatan 

06/10  LR 145cm  9m Andrzej Opłatek Stalando 2  

05/10  4m. LR 150cm   Andrzej Opłatek Stakkatan VIDEO

04/10  2m. LR 145cm   Andrzej Opłatek Stalando 2    VIDEO

04/10  2m 135/140cm.  Jan Bobik Chacco Amicor ZM   VIDEO 

03/10  11m 135/140cm  Natalia Czernik Abigej  135cm VIDEO

 

 

 


Polska Liga Jeździecka sezon 2020 z pulą 155.000 PLN i nowym organizatorem - KS Verso La Natura !!

01/10/19 

 


Jarosław Skrzyczyński, Dawid Skiba i Karolina Godoś triumfują w Finale Polskiej Ligi Jeździeckiej 2019 w Olszy 29/09/19

 

Podium Rundy Złotej PLJ dla Kj Agro-Handel Śrem !!  Fot Paula Bartkowiak Fotografia

1m. Jarosław Skrzyczyński
2m  Msciwoj Kiecon
3m. Dawid Skiba

WYNIKI KOŃCOWE 
 


 

Podium Rundy Srebrnej Polska Liga Jeździecka 2019  Fot Paula Bartkowiak Fotografia

1m  Dawid Skiba KJ Agro-Handel Śrem  
2m  Daria Kobiernik Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 
3m  Jarosław Skrzyczyński  KJ Agro Handel Śrem

WYNIKI KOŃCOWE


 

Podium Rundy Brązowej Polska Liga Jeździecka 2019 

1m Karolina Godoś   KJ Royal Opole
2m Anna Białas  KJ Infernal Team  
3m Szymon Tęcza  KJ Agro-Handel Śrem

WYNIKI KOŃCOWE 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21