W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI3-W Budapeszt. Tokyo 2020 dla Ukrainy !! 28/06/19

Reprezentacja Ukrainy wywalczyła w Budapeszcie awans do IO w Tokyo w 2020 - relacja VIDEO Z PN 

WYNIKI  28/06/19

 

Pierwsze z dwóch zespołowych miejsc przypadających dla Europy Środkowej (Grupa C FEI) dla kwalifikacji do Tokyo wywalczyła w Budapeszcie  ekipy UKRAINY. Gratulacje ! 
O drugie miejsce już w niedzielę w Moskwie walczyć będzie Polska Kadra !!! trzymamy kciuki !!! Powodzenia Polska !!!


Zawodniczki WLKS Krakus Maria Brańka Borja i Maja Najdzionek - najlepsze w eOOM w Gliniku Zaborowskim 26/06/19

 

WYNIKI eOOM  24-26 czerwca 2019 Glinik Zaborowski  REGION III PZJ / kieleckie, śląskie, podkarpackie, małopolskie, opolskie/ 

 

eOOM Kuce 

1m. Maja Nadzionek PIERWIOSNEK WLKS Krakus 

2m. Magdalena Wojda MILAGROSS JKS Czanki 

3m. Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT Katowicki KJ 

eOOM DK

1m. Maria Brańka Borja REFLECTION WLKS Krakus 

2m Marta Wypiór HOKEY POKEY KJK Pod Żubrem Niepołomice

3m. Oliwia Płatek TIK TAK Kielecki KJ 

 

eOOM Boborwy Staw REGION II  wyniki 


REGULAMIN  OOM      FINAŁ Drzonków 24-25 lipca 2019 

 


Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej 23/06/19

Krzysztof Retka z WKJ Warszawa na NINTO CHICO / Nintender x Chacco Blue/ będącym własnością Sławomira Miąsko zwyciężył w konkursie Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Paulina Malinowska 9-ta w Grand Prix CSI2 Twente 22/06/19


Natalia Koziarowska wygrawa Grand Prix ZO KJK Michałowice 23 czerwca 2019

Grand Prix KJK SZARY Michałowice
1m. Natalia Koziarowska ANTINA
2m. Michał Ziębicki WHOOPY BOY  VIDEO 
3m. Anna Szary-Ziębicka GENTELMAN 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM       ZGŁOSZENIA 

 
 
 

CSI3-W CSIU25 CSIYH CSIJ Olomouc CZE 19-23.06.19 - Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix LR 160cm

Maksymilian Wechta i Number One - 4 miejsce  Grand Prix LR 160cm World Cup 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

LR 160cm World Cup GP  4m. Maksymilian Wechta  POL NUMBER ONE 28

Final CSI3 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL CASSILIO

Final CSIJ  6m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 150cm 2m. Michał Kaźmierczak POL WILANDER  22/06/19

Final U25  3m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

Final CSIYH  1m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

Final 135/140cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

 

CSI3 145cm 2m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28 21/06/19

CSIU25   1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA

CSI3 135cm 10m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO

CSIJ 12m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 140cm   5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  20/06/19

CSI3 125cm  3m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF

CSIJ   13m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

CSIYH  5m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

CSI3 150cm   31m. Adam Grzegorzewski  POL TORPEDO DES FORETS

 

CSIU25 1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA   19/06/19

CSI3  130cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

CSI3 120cm 10m. Maria Branka Borja POL CAMILLA 139

CSIYH 8m. Maksymilian Wechta POL MYSTIQUE

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM      livestream  

 


Piotr Morsztyn wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy 16/06/19

 

Piotr Morsztyn z KJ Kietlów na VAN HALEN wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy. W finale RS 135cm zwyciężyła Dajana Pawlicka na CAPPUCCINO z Kraju Jumping Team a w finale RB 125cm reprezentant gospodarzy Andrzej Głoskowski na CENTROPLAST-DINAR.  Ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Katarzyna Gola, Sonia Janus, Łukasz Koza wygrała 4 etap Drużynowego Pucharu Polski.

 

WYNIKI ZAWODÓW     fot. Paula Bartkowiak 

 

LIDERZY RANKINGÓW  PLJ po 4 etapach :

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń KJ Agro Handel Śrem 42 pkt 

Runda Srebrna  - Dawid Skiba KJ Agro Handel Śrem  57 pkt 

Runda Brązowa -  Anna Białas KJ Infernal 52 pkt 

DPP -  KJ Trachy Gliwice 27 pkt  

 


ZO DiM Bogusławice 14-16 czerwca 2019

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA SKJ Bajardo 

Gr C - Karolina Bar MARKIZA AZS UW 

Gr D bis - Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT Ponylandia 

Dzieci II - Maja Borzęcka CARENZA KJ Infernal  - na zdjęciu 

Grand Prix Dzieci  Kaja Langer ORIANA KJK Romico 

Finał J/MJ - Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M R&S Stables

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 


Lotto CSIO5 Sopot 13 - 16 czerwca 2018



 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

Najlpesze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSIO5 Puchar Narodów  Polska 7 miejsce / 21 pkt  16/06/19 

CSIO5 150cm 2m. Andrzej Opłatek  POL Conthinder

 

 CSIO5 150cm  4m. Maksymilian Wechta POL London   15/06/19

 CSIO5 145cm 3m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue

 CSIO5 160cm  10m. Jan Bobik POL Farmer

 Final YH 7yo 2m. Hubert Kierznowski POL Comodeus P

 Final YH 6 yo  3m. Marcin Bętkowski POL Quality Star  

 

CSIO5 Grand Prix LR 160cm 19m. Jan Bobik POL Chacco Amicor   RELACJA 

CSIO5 140cm  5m. Hubert Kierznowski POL Lanoso

CSIYH 7 yo 2m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

CSIYH 6 yo  1m. Marcin Bętkowski POL Quality Star

 

CSIO5 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue   13/06/19 

CSIO5 145cm 5m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue    

CSIO5 140cm 6m. Maksymilian Wechta POL London   

CSIYH 7yo   1m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

CSIYH 6 yo  2m. Marcin Bętkowski POL Quality Star


Future Champions Hagen CSIOJ CSIOCh 11-19 czerwca 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

Grand Prix CSIOJ  140cm - 15m. Juliana Suska POL Hassan van de Wittemoere  

Grand Prix CSIOCh - 5m Daria Pietrzak POL Monsun

 

CSIOCh Puchar Narodów - Polska 6 miejsce 15/06/19

CSIOJ 135cm  5m. Juliana Suska POL  Tokajer 8

 

CSIOJ Puchar Narodów Polska 11 miejsce  14/06/19

CSIOCh 125cm  2m. Julia Jabłońska POL Columbia

 

CSIOCh Konkurs Otwarcia 125cm  2m. Iga Biegalska POL  Doravella  13/06/19

CSIOJ 140cm   15m. Wiktoria Bedyńska POL Lacoste 142

CSIOJ Konkurs Otwarcia 135cm    14m. Juliana Suska POL Hassan van de Wittemoere  12/06/19  

 

 

Reprezentacja Polski :

CSIOJ - Wiktoria Bedyńska, Aleksandra Kawa, Natalia Stefańska, Juliana Suska

CSIOCh - Iga Biegalska, Daria Pietrzak, Laura Kłapińska, Klara Kozioł, Julia Jabłońska

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM / ZGŁOSZENIA

LIVEstream www.clipmyhorse.tv   

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21