W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Maja Hendrys i Hanna Padalak prowadzą po dwóch półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poczerninie 26/07/17

Maja Hendrys / Ganges / Podkowa Gruszczyn / OOM Kuce 

WYNIKI OOM 2017 

fot Dominika Frej 

Hanna Padalak / Portos / Otomoński KJ Tabun 


Oficjalny Skład Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci / Samorin 2017


Grand Prix Zagórowa dla Leszka Warzechy - WYNIKI 21-23 lipca 2017

25/07/17 

 

Grand Prix - 1m. Leszek Warzecha / KJ Zagórów / Boccacio 

 


Grand Prix Warki dla Cezarego Kalinowskiego - WYNIKI 21-23 lipca 2017

25/07/17 

 

Grand Prix - 1m. Cezary Kalinowski / KJ Strzała Krubiczew / Kemball 


Kadra Narodowa - aktualizacja na dzień 05/07/17

Kadra Narodowa SKOKI PRZEZ PRZESZKODY 2017
Aktualizacja na II Półrocze z dn.05.07.2017

Nowo powołani : Jan Bobik, Laura Kłapińska, Marie Janekovic, Zuzanna Jarocka, Julia Walorek, Natalia Stefańska.


Odwołani : Sandra Piwowarczyk Bałuk, Anna Szary Ziębicka, Cassandra Orschel, Wojciech Dahlke, Joanna Marciniak, Martin Rozynek, Maciej Żołądkiewicz, Martyna Rynkiewicz, Aleksandra Bolko, Kaja Korbalewska, Izabela Grochowina, Wiktoria Leszek Karwańska, Alicja Tomaszewicz, Mikołaj Barański, Weronika Rogalska, Marta Sawicka,Sophie Von Werner.

25/07/17

 


Andrzej Opłatek w czołówce niedzielnych finałów w CSI4 Samorin 23/07/17

Andrzej Opłatek w niedzielnych finałach w CSI4 w Samorin uzyskał najlepsze wyniki spośród reprezentantów Polski.  Na Copperfild w konkursie  145cm LR   był siódmy a w na El Campie Grand Prix 160cm - trzynasty. 

23/07/17


Piątek 21 lipca 2017 w Samorin - najlepsze wyniki dla Polski

 

LR 145cm - 14m. Andrzej Opłatek / 

El Camp  

 

CSIJ 140cm - 4 m  Filip Lewicki / 

Quirados As

 

CSIJ 130cm - 5m. Dalia Lehmann / 

Cos I Can

 

CSICh 125cm - 8m Laura Kłapińska / 

Santiago

 

21/07/17

 


Krzysztof Ludwiczak w top formie w Samorin 20/07/17

Krzysztof Ludwiczak w Top Formie - czwartek 20 lipca 2017 

 

Krzysztof Ludwiczak w rewelacyjnej formie pierwszego dnia 4* / 2* turnieju w Samorin. Najlepszy na Queen La Balou 135 cm 2*, drugi na Stalando w 140cm 4*, sódmy na Stakkatanie w 140cm 2* .

Na ogierze Zoweja bezbłędnym przejazdem, który dał siódme miejsce w konkursie 150cm 4* zakwalifikował się już do niedzielnego konkursu Grand Prix. 

 

 

 


Silesia Equestrian 19-23 lipca 2017

  

 

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

Niedziela 23 lipca 2017 

LR 160cm Grand Prix   1m. Jarosław Skrzczyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 1m. Dominik Słodczyk / Seaquest

CSIIU25 145cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 235

CSIJ 140cm   1m. Zuzanna Januszewska / Ironia 

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Valencia

 

 

Sobota 22 lipca 2017 

CSI3 145cm LR  10m. Małgorzata Koszucka / Charlene

CSI3  135cm  2m. Michał Kaźmierczak / Chica

CSI1 130 cm 1m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI1 120cm 1m. Juliana Suska / Pierot

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea

CSIYH 5 y/o Final  2m. Hubert Polowczyk / Luna Melloni 

 

 

Piątek 21 lipca 2017 

CSI3 LR 150cm 1m. Jarosław Skrzyczyński / Calevo 2 

CSI3 140cm 2m. Mściwoj Kiecoń / Cronos 

CSIU25 140cm  2m. Wojciech Dahlke / Bee Wonderful 

CSIJ 135cm  1m. Zuzanna Januszewska / Ironia

CSI1 130cm    1m. Jarosław Skrzyczyński / Quiro 5

CSIYH 5y/o 

Potęga Skoku  1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue 2,15m

 

 

Czwartek 20 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm 3m. Kamil Grzelczyk / Wibaro  

CSI3 140cm 6m. Radosław Zalewski / Goliath J&J Z

CSI3 135cm 1m. Adam Grzegorzewski / Okarino 

CSIU25 135cm  1m. Maksymilian Wechta / Number One 28

CSIJ 130cm 2m. Kaja Korbalewska / Siroko

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska / Gilea 

CSI1 120cm 3m. Łukasz Kut / Chacco Two

 

Środa 19 lipca 2017 

CSI1 130cm 1m. Seweryn Murdzia / Ula Bajou K 

CSI1 120cm  6m. Sławomir Hartman / Goldenboy GR

CSIYH 5y/o 

 

 

 


Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał Grand Prix ZO w Salio

18/07/17

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19