CSI4 Vejer de la Frontera Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Andrzej Opłatek
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
CSI2 Wellington USA Maciej Pestka
CSI1 Riesenbeck GER Adam Kaźmierczak
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
BeckerSport - III etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 10-12/06/22
Podium finału Rundy Złotej fot Elissa Photography
Zwycięzcy finałowych konkursów 11-12/06/22
Finał Rundy Złotej - Stanisław Przedpełski WKJ Warszawa
Finał Rundy Srebrnej - Marcin Matelski SK Olimpia Nowe Dąbie
Finał Rundy Brązowej - Jakub Dolhun KJ Infernal Team
Finał Rundy Młodzieżowej - Nikola Gasik JKS Equita
DPP - OZJ Łódź
Leszek Gramza najlepszy w Grand Prix Olszy 12/06/22
Leszek Gramza fot. Paula Bartkowiak
Podium Grand Prix Olszy 12/06/22
1m. Leszek Gramza CLEARROUND KJ Rodan Club 0/0 43,71s
2m. Szymon Tęcza ANGARA L KJ Agro Handel Śrem 0/0 46,04s
3m. Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE KS Small Cherry 0/0 46,47s
WYNIKI GRAND PRIX WYNIKI ZAWODÓW
Anna Stasiak przebojem zawodów CSI1 w Peelbergen 11/06/22
Anna Stasiak fot. Sportfot
Polska juniorka Anna Stasiak w świetnym stylu wygrał wszystkie trzy konkursu rundy 120-125 podczas zawodów CSI1 w Holandii w ośrodku Peelbergen na klaczach CON CORDIA i CASCADA. Konie zostały wyhodowane przez polskich hodowców - Sławomira Jarmuszczaka i Jarosława Sekuła.
11/06 Finał 125cm 1m. Anna Stasiak POL CASCADA
10/06 120cm 1m. Anna Stasiak POL CASCADA
09/06 120cm 1m. Anna Stasiak POL CON CORDIA VIDEO
CSIO Drammen - Polska w półfinale rozgrywek Longines EEF Nations Cup 10/06/22
Grafika @Warsaw Jumping
Polska seniorska kadra skoczków w składzie: Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Mściwoj Kiecoń i Krzysztof Ludwiczak, wywalczyła awans do półfinału rozgrywek LONGINES EEF Nations Cup 2022, który odbędzie się w Deauville we Francji.
Wyniki turnieju ;
10/06 CSIO3 Puchar Narodów - Polska 8 miejsce
09/06 Konkurs otwarcia 140cm - 1m Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
CSIO5 Sopot 9-12 czerwca 2022
Adam Grzegorzewski - Michał Kaźmierczak - Jak Vinckier- Andrzej Opłatek- Jarosław Skrzyczyński - Maksymilian Wechta fot. Łukasz Kowalski
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju CSIO5 Sopot 2022
12/06 LONGINES FEI Jumping Nations Cup™ of Poland - Polska 5 miejsce
12/06 Porsche LR 145 6m. Andrzej Opłatek CONTHINDER VIDEO
11/06 Lotto LR 150 7m Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS
11/06 Marriot Resort & Spa 145cm 2m. Adam Nicpoń ZERO Z VIDEO
10/06 Longines Grand Prix 19m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL
10/06 Pocztex 145cm 15m. Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS
09/06 Biotaniqe LR 150cm 7m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL VIDEO
09/06 Energa 140cm 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO
CSI2 Sopot 2022 - Memoriał Henryka Adamusa
Aleksandra Kierznowska fot. Hipodrom Sopot
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju CSI2 Sopot 2022
11/06 Grand Prix LR 145 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE
10/06 CSI2 145cm - 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO
09/06 CSI2 140cm - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA VIDEO
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO
CSIO Sopot Young Stars 2022
Julia Nazarewicz i Lila Kulesza fot. Angelika Grabowska
Zwycięzcy konkursów turnieju CSIO Sopot Young Stars 2022
sobota 11 czerwca 2022
Young Stars Nations Cup of Sopot 1m. Team Zieloni Ignacy Luboński, Lila Kulesza, Filip Czeszejko - Sochacki, Aleksander Kraśko.
piątek 10 czerwca 2022
Konk. nr 3A INVILLA & FARYS DESIGN GR A1 1m. Julia Nazarewicz TANGO Sopocki KJ
Konk nr 3B INVILLA & FARYS DESIGN GR A2 1m. Lila Kulesza NANDINA KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO
Konk. nr 2 INVEST KOMFORT & KOŃSKA CUKIERENKA GR C/D 1m. Wiktoria Tymieniecka WIKING PP KJ Podkowa Gruszczyn
czwartek 09 czerwca 2022
Konkurs nr 1 na styl- 1m. Marcel Wiśniewski TOUREG SKJ Golden Dream VIDEO
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO
Racot - Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 05/06/22
Mistrzostwa Wielkopolski Racot 2022
ZWYCIĘZCY Mistrzostwa Wielkopolski 2022
SENIORZY - Martin Rozynek KJ Profil Piła
JUNIORZY - Nadia Lehmann SILVER STAR Lehman Sport Horses
DZIECI - Antoni Śliwiński ROVETTO KJ Podkowa Gruszczyn
Kuce Maxi - Helena Gola MARNIE KJ Podkowa Gruszczyn
Kuce Midi - Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno
Kucie Mini - Maria Wierucka CYKOR RIO Grande Krosinko
OPEN - Magdalena Dreger KAHDIR KJ Brzóska Sport Horses
WYNIKI ZAWODÓW 03-05.06.2022
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |