W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Kubiak, Minkiewicz, Głowacka, Dobkowska -liderzy rankingów Halowego Pucharu Polski po VI Kwalifikacjach 06/02/18

 

Halowy Puchar Polski 2017/18

Liderzy Rankingów po 6 kwalifikacjach :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak 

MJ - Weronika MInkiewicz

Juniorzy - Wiktoria Głowacka 

Open - Milena Dobkowska

 

Kolejne kwalifikacje : 

8-11.02.2018 - Michałowice

22-25.02.2018 - Leszno

Finał 9-11 marca 2018 Sopot

 

 

 

 


Silesia Equestrian Tour 2018 - zostań Wolontariuszem


Silesia Equestrian Tour 2018 

4-15 lipca 2018

Jakubowice 

 

Zostań Wolontariuszem, zapisz się tu 

 

05/02/18

 

 


Grand Prix CSI2 Opglabbeek BEL 04//02/18

 

WYNIKI Grand Prix

  1m.  João Victor Castro BRA Quentin PJ  0:0  41:09s

12m.  Maksymilian Wechta POL La Calidad   1 pkt  / 72:24s

15m.  Wojciech Wojcianiec POL Naccord Melloni 4 pkt  / 67:78s

22m.  Jan Bobik POL Chacco Amicor  4pkt / 70:43s 

rezygnacja Adam Grzegorzewski POL Zazou Szumawa 


video z GP        wyniki turnieju 


Glock's Grand Prix CSI3 Villach 04/02/18

 

WYNIKI Glock's Grand Prix CSI3 Villach 2018 

 1m.  Martin Fuchs SUI  Cool And Easy  0/0  43.30 sec

21m. Michał Kaźmierczak POL Que Pasa 5   5 pkt /  78 sec 

22m. Andrzej Opłatek POL Copperfield 40     8pkt / 72.21 sec

23m. Jarosław Skrzyczyński POL  Calevo 2   8pkt / 72,56 sec 

rezygnacja Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind  


Wyniki turnieju      Video z Grand Prix  


Andrzej Opłatek czwarty w Glock's Performance Tour w Villach 03/02/18

 

Villach. Andrzej Opłatek na Copperfild w sobotnim konkursie zaliczanym do LR Glock's Performance Tour 145cm był czwarty.    03/02/18


Wojcianiec drugi, Skrzyczyński piąty w konkursach LR 02/02/18

 

Opglabbeek. Wojciech Wojcianiec / Chintablue - 2 miejsce LR 145cm 

 

Villach. Jarosław Skrzyczyński / Calevo 2 - 5 miejsce LR 150cm Glock's Championat 

Calevo - przejazd podstawowy.         Calevo - rozgrywka


1 lutego - konkursy otwarcia w Villach i Opglabbeek - Bobik wygrywa, Skrzyczyński trzeci 01/02/18

 

Pierwszy dzień konkursów na zagranicznych arenach był bardzo udany dla Polski !

W Opglabbeek Jan Bobik na Chacco Amicor wygrał konkurs 140cm .

W Villach w konkursie 140cm Jarosław Skrzyczyński na Quitoki był trzeci, a Krzysztof Ludwiczak na Sandra Blue był szósty w konkursie dla młodych koni

Jan Bobik  

01/02/18 

 


Mchał Ziębicki ósmy, Maksymilian Wechta dwunasty w Grand Prix CSI2 w Kronenber 28/01/18

 

WYNIKI Grand Prix    

 


Longines FEI Nations Cup - sezon 2018

 

Kalendarz / Wyniki / Rankingi / Regulaminy

 

Division 1 -  Holandia,  Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Szwajcaria, Hiszpania, Belgia, Wielka Brytania  

 

Division 2 - Rozgrywki w 4 grupach / Polska w grupie D z Norwegią, Danią, Finlandią i Luxemburgiem / Finał Division 2 w Budapeszcie 12/08/18 - dwie najlepsz eekipy awansują do Finału w Barcelonie. Regulamin  

 

Konkursy Pucharu Narodów dla  zwiększenia popularności rozgrywane będą w niedzielę.   


Kryteria kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy Juniorów / MJ / Dzieci Fontainebleau (FRA) 9-15 lipca 2018

 

26/01/18 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19