W tym tygodniu :
 
 
 
 
wyniki          livestream
 
/ Marek Lewicki, Matylda Kasner, Filip Lewicki /
 
 
 
Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
ZO Strzegom
 
ZO DiM Strzegom
 
ZO Glinik Zaborowski 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Marek Lewicki bohaterem dnia - dwa zwycięstwa w Arezzo - 01/04/17, Łukasz Koza dziewiąty w Finale ŚR w San Giovanni , Sandra Piwowarczyk i Wiktoria Lis - 4 miejsca.

01/04/17  

 


Pechowy finał dla Dawida Kubiaka w Omaha, McLain Ward lideram PŚ przed Finałem.

 

01/04/17

 

 

 

 

fot. (c)Pascal RENAULDON

 

 

 

 

 


Dwa zwycięstwa dla Polski w San Giovani - Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli wygrał 135cm, a juniorka Wiktoria Lis na Conika Z 115cm. Andrzej Opłatek ósmy w LR 145cm i szósty w 140cm.

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17


Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs otwarcia w San Giovanni, dobra forma w Arezzo - Julia Jaglarz trzecia, Marek Lewicki z klasyfikacją od Grand Prix

31/03/17

Krzysztof Ludwiczak ( na zdjęciu )   na Poli Loli L w świetnym stylu wygrał licznie obsadzony ( 98 par) konkurs otwarcia 135cm w San Giovanni.  W Arezzo w podobnie bardzo licznie obsadzonym  konkursie  135cm Silver Tour juniorka Julia Jaglarz na Winning Mood, wywalczyła trzecie miejsce.  Formą w Arezzo błyszczy również Marek Lewicki, który był bezbłędny w konkursie 145cm i jest już pewny startu w niedzielnym Grand Prix. 

 


Dawid Kubiak na 26 miejscu po I konkursie PŚ w Omaha - wyniki 31/03/17

 

31/03/17 

 


Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27.03.17

Liderzy rankingów PZJ w kat. Dzieci / K / MK 

Dzieci - Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów

A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream Łódź

B - Dominika Siudzińska / LKS Cwał Poznań

C - Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn 

D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata

E - Adrianna Łopucka / Amico Mołdawin 

30/03/17 

 


Rozkład Jazdy 28.03-02.04.17

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Finał Pucharu Świata OMAHA USA  / Dawid Kubiak /  

relacja na TVP SPORT      livestream  na FEITV płatne 

 

 

CSI3 San Giovanni ITA    LIVEstream 

/ Krzysztof Ludwiczak, Michał Ziębicki, Łukasz Koza,  Andrzej Opłatek, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Goszczyński, Wiktoria Lis,  / 

Grand Prix LR 150cm 8m Andrzej Opłatek / El Camp 02/04/17

LR 145 cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 

CSI1 130cm 6m Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue 

CSI3 145cm LR 9m. Łukasz Koza POL / Cartograns Kiss / 01/04/17

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  01.04.17

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17

CSI3 135 cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L  30/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Anna Szary Ziębicka POL / Million Dreams  29/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Michał Ziębicki POL / Guess  29/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

CSI3 140cm     4m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 01/04/17

CSI3 140cm  12m Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento  31/03/17

 

 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestream

CSIYH 6yrs 3m. Krzysztof Okła POL Neymarde Reve  29/03/17

 

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream   / Marek Lewicki, Julia Jaglarz

 

130 Bronze 6m. Julia Jaglarz POL / Wunschtraum 02/04/17

150cm  LR Gold 1m. Marek Lewicki POL / Abigej / 01/04/17

135cm Silver  1m.  Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

135cm Silver 3m Julia Jaglarz POL / Winning Mood  30/03/17

                      6m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

145cm Gold 12. Marek Lewicki POL / Abigej  30/03/17

CSIYH 6yrs    4m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  29/03/17

CSIYH 6yrs    6m Marek Lewicki POL / Philadephia 29/03/17

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak 

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Łąck 

 

 

 


Halowy Puchar Polski K/MK/Dz1/Dz2 - Leszno 7-9 kwietnia 2017 - zgłoszenia


HZO DiM Leszno 24-26 marca 2017 Galeria www.Primel.pl


Rozkład Jazdy 21-26 marca 2017

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

CSI3 Mijas ESP /Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa livestream

140cm CSI1 4m. Michał Kaźmierczak / Chica 24/03/17

140cm     9m. Klara Kostrzewa POL / Quelf d'Or  24/03/17

135 cm  7mMichał Kaźmierczak POL / Cisal FS 23/03/17

CSIYH 7yrs 6mMichał Kaźmierczak POL /  Wilander22/03/17

CSIYH 6yrs 7m. Michał Kaźmierczak POL / Boniek 22/03/17

CSIYH 6yrs 6m. Michał Kaźmierczak POL / Rossa    21/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

 

CSI2 Oliva Nova ESPKrzysztof Okła /         livestream

CSIYH 5yrs   3m.Krzysztof Okła POL / W Hambla Z    23/03/17

CSIYH 5yrs  1m. Krzysztof Okła POL / Neymar de Reve   21/03/17

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream 

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  /

CSI3 130cm 6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka  25/03/16

CSI1 130cm  12m. Magdalena Ziajkowska POL / Lord of the Ring KG    26/03/16

 

CSI2 Lier BEL / Cassandra Orschel,  Paulina Malinowska

Grand Prix 145-150cm 16. Paulina Malinowska POL / Chirivel 2pkt

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 2m. 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak

CSI1 125 cm  7m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz

CSI2 130cm 6m. Agnieszka Cebulak POL /Jolly  26.03.17

HZO Dąbrówka Mała    1m. Grand Prix Jacek Zagor / HALIFAX VAN DE HEFFINCK

HZO DiM Leszno 


Skrzyczyński Jarosław 4127
Ludwiczak Krzysztof  2545
Wojcianiec Wojciech 2129
Kaźmierczak Michał     2045
Grzelczyk Kamil 
1756
Wechta Maksymilian 1494
Opłatek Andrzej  1402
Bobik Jan 1191
Grzegorzewski Adam 1113
Kiecoń Mściwoj  943

31/03/13

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1402
2. Grzegorzewski Adam  1113
3. Szmytka Michalina  395
4. Matuszewska Magdalena  362
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 237
7. Klein Olaf 181
8. Minkiewicz Weronika 156
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

31/03/18

1. Milczarek Nina 333
2. Bolko Aleksandra    239
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 200
5. Bado Gabriela 175
6. Głowacka Wiktoria    159
7.  Suska Juliana  154
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 127
10. Dobkowska Milena 95

31/03/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18