W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
CSI5-W / CSIam Leipzig GER Agata Szymoniak 
 
 
 
Amelia Mościcka, Olga Ziemniewicz 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Arezzo 4-6/04/18

 

W Arezzo podczas 4* turnieju najlepiej dla Polski jeździ Andrzej Opłatek, drugi był na El Campie w 150cm, czwarty w 135cm na Light My Fire i szósty na Conthinder w Finale YH.

WYNIKI TURNIEJU     


Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski i Dalia Lehmann w świetnej formie w Kronenberg 06/04/18,

Reprezentanci Polski w czołówce wielu konkursów podczas zawodów w  Kronenberg. Najlepiej w dn. 5-6 kwietnia b.r. spisali się: Jarosław Skrzyczynski, Adam Grzegorzewski oraz juniorka Dalia Lehmann. 

Jarosław Skrzyczynski na Jerico raz wygrał konkurs 140 i raz był trzeci. W konkursie kwalifikacyjnym 140 do GP na Casquell zajał 5 miejsce. 

Adam Grzegorzewski był drugi na Heartcor F w konkursie dla młodych koni, szósty na Zazou Szumawa w LR 145cm i czwarty na Ludwigs As w kwalifikacji do Finału ŚR. 

Dalia Lehmann po półrocznej przerwie powróciła na międzynarodowe w świetnym stylu, z jednym błędem pokonała drugi w swojej karierze konkurs LR na Casanova, była trzecia na Cos I Can w 120cm.

 

WYNIKI TURNIEJU  06/04/18

 


Halowy Puchar Polski Dzieci / Kuców / MK Leszno - 5-8 kwietnia 2018

ZGŁOSZENIA 

 

PROGRAM / WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć foto@primel.pl    FOTO PRIMEL


Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 w dobrej formie w Lanaken 02/04/18

 

Michał Kaźmierczak bez błędów na przeszkodach jeździł na siwym Que Pasa w Lanaken.  W konkursie Grand Prix był 12-sty. 

02/04/18 

 


Wielkanocne wyniki reprezentantów Polski w konkursach Grand Prix 01/04/18

 

CSI3 GP Arezzo LR 150cm 

17m - Krzysztof Ludwiczak Zoweja 0/4 

26m - Wojciech Wojcianiec Naccord Melloni 4 pkt 71,4s

30m - Andrzej Opłatek El Camp  4pkt 72,95s

 

CSI3  GP Bonheiden  LR 150cm

12m. Jan Bobik Chacco Amicor 1 pkt 

 

CSI2 GP Bonheiden LR 145cm 

25m Jan Bobik Catamara'n  5 pkt

27m Ewa Dyżewska Eazy Boy  7 pkt 

 

CSI2 GP Cagnes Sur Mer LR 145cm 

40m  Maksymilian Wechta  La Calidad 9pkt 

 

CSI2 GP Kronenberg LR 145cm 

23m   Adam Grzegorzewski   Zazou Szumawa 4 pkt

 


Polska juniorka Dalia Lehmann najlepsza w Kronenberg 31/01/18

 

WYNIKI  31/03/18

Juniorka Dalia Lehmann wygrała w Kronengerg konkurs 120cm na Silver Star


Wojciech Wojcianiec drugi w LR 150cm 31/03/18

 

WYNIKI LR 150cm    31/03/18

Sobota w Arezzo była bardzo udana dla Wojciecha Wojciańca,  który na  Naccord Melloni  byl drugi w LR 150cm i  szósty na Chintablue w LR 145cm .


Rankingi PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27..03.18

Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK - 27/03/18


Dzieci - Maja Marchwicka - na zdęciu
A - Julia Pięta 
B - Julia Kapel
C - Julia Walorek 
D - Agata Derda 
E- Zuzanna Golicka 

RANKINGI zobacz  prawy margines strony.

 
fot Ewa Imielska-Hebda Photography

 


Sandra Piwowarczyk trzecia w Finale CSIYH Vilamoura na Ivory Coast ! 30/03/18

 

Sandra Piwowarczyk na wyhodowanej przez siebie klaczy IVORY COST / Numero Uno - Carthago Z / była trzecia w Finale YH dla koni 5 letnich w Vilamoura.  

 

WYNIKI Finału   30/03/18 


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Arezzo w konkursie 135cm 29/03/18

WYNIKI KONKURSU

Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19