WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Dawid Skiba najlepszy w Grand Prix Polskich Producentów Żywności i Fundacji Orła Białego w Olszy 01/07/18

Dawid Skiba na Avocado L z KJ Agro Handel wygrał w Olszy  Grand Prix Polskich Producentów Żywności i Fundacji Orła Białego.

 

01/07/18

fot Paula Bartkowiak

 

 

 


Gałkowo Masters. Łukasz Koza najlepszy w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

Łukasz Koza  z KJ Trachy Gliwice na 10 letniej klaczy Cabalica zwyciężył w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

 

 

 

01/07/18

 

 

 


Maria Adamietz i Daria Pietrzak wygrały eliminacje OOM w Facimiechu 24/06/18

Maria Adamietz z KJ Metpol Grodziec na Chelsea Blue wygrała eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Facimiechu w Regionie III PZJ.

Na kucach najlepsza była Daria Pietrzak z KJK Pod Żybrem Niepołomice na Miłek Ponysport.

 

 

24/06/18

 


CSI2 Sopot - Turniej Łukasza Wasilewskiego

Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał dwa konkursy 140cm i był drugi w konkursie Grand Prix. Formą błyszczał Adam Grzegorzewski, który wygrał trzy konkursy 130 na Irydion L. Juniorka Juliana Suska wygrała dwa konkursy 135 a Laura Kłapinska najlepiej radziła sobie w konkursach rundy Dzieci. 

WYNIKI / galeria Kamila Tworkowska 

24/06/18


Bardzo udany dla Polski turniej w Olomouc ! Formą błyszczeli Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, i Aleksandra Kierznowska !!

Michał Kaźmierczak wygrał dwa konkursy, Maksymilian Wechta najczęściej dekorowanym Polskim zawodnikiem, Aleksandra Kierznowska najlepsza w juniorskim Grand Prix. Wyniki i relacja video -> czytaj dalej. 

24/06/18


Polska Reprezentacja Dzieci druga w Pucharze Narodów w Hagen !

Future Champions CSIOCh Hagen - Polska ekipa Dzieci druga ex aequo z Holandią w Pucharze Narodów. Natalia Stefańska Klara Kozioł Maja Marchwicka Pola Wawrzyniak trener Tomasz Włodarski - Wielkie brawa raz jeszcze !!!!! Duma !!!
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/320011

 


Lotto CSIO5 / CSI2 Sopot 14 - 17 czerwca 2018

Jan Bobik i  Chacco Amicor - bezbłędni w II nawrocie Pucharu Narodów 

 

Jarosław Skrzyczyński i Jerico najlepsi w 150cm 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Niedziela 17 czerwca 2018

Longines Puchar Narodów   4m. Polska 

Poczta Polska CSIO5 150cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL Jerico 

Grand Prix  CSI2 145cm 2m. Marek Wacławik POL Exit Remo

 

Sobota 16 czerwca 2018 

Lotto Memeoriał Pułkownika Pileckiego  8m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

CSIO5 150cm  4m. Msciwoj Kiecoń POL  Cedrik 

CSIO5 145cm  15m. Michał Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

Torpol CSI2 140cm  2m. Paulina Koza POL  Bijou Be 

 

Piątek 15 czerwca 2018 

LONGINES CSIO5 Grand Prix 160cm  3m. Jarosław Skrzyczyński POL Chacclana

ADAMUS SA CSIO5 140cm  1m. Adam Grzegorzewski POL Torpedo des Forets

WECHTA CSI2 135cm 1m. Grzegorz Psiuk POL Kouchette ter Goes Z

 

Czwartek 14 czerwca 2018 

PZU CSIO5 150cm   6m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

ENERGA CSIO5 145cm   2m. Adam Grzegorzewski POL Okarino 

Porsche Sopot CSIO5 140cm   7m. Michal Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

ANDREWEX CSI2 135cm  1m. Jacek Zagor POL  Nirvaro 

 

GALERIA  Lotto CSIO5 Sopot 2018 

 

 

GALERIA   CSI2 Sopot 2018


Maja Marchwicka przebojem konkursu otwarcia Future Champions w Hagen ! 14.06.18


Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Memoriale Macieja Frankiewicza CSI4 w Poznaniu 10/06/18

21 letni Andrzej Opłatek na El Campie wywalczył drugie miejsce w konkursie Grand Prix 160cm Memoriału Macieja Frankiewicza podczas CSI4 na poznańskiej Woli. Wielkie brawa!!

10/06/16 

fot Paula Bartkowiak 


Monika Dulczewska w świetnej formie w CSI2 San Remo - piąta w finale 135cm 10/06/18

 

WYNIKI FINAŁ 135cm   - 5m. Monika Dulczewska POL / BASQUIAT DU LOZON

Reprezentantka Polski Monika Dulczewska w świetnym stylu wróciła na międzynarodową arenę. Podczas 2* turnieju we włoskim San Remo na 7 letnim BASQUIAT DU LOZON była trzecia a w konkursie finałowym piąta.   10/06/18

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20