W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Natalia Koziarowska wygrywa Grand Prix Michałowic 16/02/20

 

Grand Prix HZO** KJK SZARY Michałowice


1m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus   VIDEO PP
2m. Jakub Krzyzosiak IRONIA Stajnia Small Cherry  VIDEO PP 
3m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel Śrem  

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW      16/02/20    

 


HZO DiM Jaszkowo 14-16 lutego 2020

 

HZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów:


A0 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice - video 
A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko 
C - Zuzanna Szeszuła KJ Podkowa Gruszczyn 
Dbis - Agata Maćkowska KJ Podkowa Gruszczyn 
D/E - Natalia Sydow St. KJ Gronówka  
Dzieci II / JM - Julia Parda Polish Pony Club 
Finał J / MJ - Agata Derda KJ Michałówka 

WYNIKI ZAWODÓW    16/02/20 


Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix Leszna 16/02/20

 

WYNIKI GRAND PRIX Leszna 16/02/20

1m Krzysztof Retka NINTO CHICO WKJ Warszawa  0/0 42,24s

2m. Jakub Dołhun WESFALIA KJ Infernal Team 0/4 40,40s

3m. Łukasz Wasilewski HELLUM H&H KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 

 


Sukcesem zakończyły się zawody CSI2 w Sharjah! Polska juniorka Amelia Mościcka zwyciężyła w licznie obsadzonym finałowym konkursie 130cm !

09/02/20 

 

 


CSN Leszno 7-9 lutego 2020

Agata Skrzypiec trzecia w Grand Prix ot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN LESZNO 09.02.20

1m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KJ Verso La Natura 

2m. Henry Stude GER DSP CORNY STAR

3m. Agata Skrzypiec MJ01  BERLINA  KJ Trachy Gliwice 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 


CAVALIADA Lublin 30.01-02.02.20

 

Aleksandra Kierznowska - zwyciężczyni pierwszego w swoje karierze 2* konkursu Grand Prix 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 2019/20 po zawodach w Lublinie  1m Seweryn Murdzia 

 

RANKING CAVALIADA FUTURE 2019/20 po zawodach w Lublinie

 

 


CSI2 Opglabbeek 30.01-02.02.20

Jarosłąw Skrzyczyński i Chacco Amicor - wspólny debiut 

 

Reprezentacja Polski : 

Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR  GREATEST  JOYRIDE DIARADO'S DREAM OLIMPIC STAR

Przemysław Konopacki JEREMIAH DUKE VASCO CAMAKO S BOY JW

Łukasz Krajewski  CATINA BLUE FG FIRST PLEASURE 5 UCCELLA Z  CALINKA

Aleksandra Zybała  CAMPARI QUAIDO SOPHIA

 

Najlepsze wyniki : 

CSI2 LR Grand Prix 3m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO  02/02/20

CSI2 135cm 14m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR 01/02/20 

CSI2 120cm 1m. Łukasz Krajewski UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2 120cm 12m. Aleksandra Zybała CAMPARI

CSITH 7yo  5m. Jarosław Skrzyczyński  DIARADO'S DREAM

CSIYH 5yo 2m. Jarosław SkrzyczyńskJOYRIDE

CSI2 LR 145cm  2m. Przemysław KonopackDUKE VIDEO 31/01/20 

CSI2 130cm 10m. Łukasz Krajewski  UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław KonopackCAMAKO S BOY JW

CSIYH 5yo 3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm - 10m Jarosław Skrzyczyński GREATEST 30/01/20

CSI2 130cm - 13,m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR

 


Amelia Mościcka w CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA 30.01-01.02.20

Amelia Mościcka i Contendrix - 3m 125cm 

 

Finał CSI3 130cm    2m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX VIDEO  01/02/20 

Finał CSIOJ 120cm 4m. Amelia Mościcka / CINNAMON VIDEO

CSI3 125cm - 3m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX   30/01/20 

CSIOJ 120cm - 9m. Amelia MOścicka / CINNAMON

 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour III 28.01-02.02.20

Adam Grzegorzewski i Issem - zwycięzcy finału CSIYH 7yo  fot.  www.1clicphoto.com

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - III tydzień 28.01-02.02 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI2 140cm 12m. Jan ChrzanowskTANT D'ESPOIR LINDENHOF Z 01/02/20

CSI2 LR 145cm 4m. Adam Grzegorzewski AZUR VIDEO 31/01/20 

CSI2 135cm 1m. Adam Grzegorzewski ARONIA

CSI2 140cm 13m. Adam Grzegorzewski JACUZZY

CSIYH 6yo 7m. Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  30/01/20 

CSIYH 7yo final 1m. Adam GrzegorzewskISSEM 29/01

CSIYH 6yo -  1m. Adam Grzegorzewski JAMINKA P i Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  28/01


Leszno - Dawid Kubiak wygrywa pierwszy w 2020 ogólnopolski konkurs Grand Prix 26/01/20

Dawid Kubiak fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

Dawid Kubiak w świetnym stylu wygrał pierwszy w 2020 ogólnopolski konkurs Grand Prix na FLASH BLUE B będącym wł. Klaudii Prymek. 
2m Weronika Minkiewicz / CHOCOLATE BLUE  
3m Jakub Krzyzosiak / IRONIA

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW    26/01/20   

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21