W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Galeria Samorin 8-9 sierpnia 2017


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Samorin - ceremonia otwrcia 07/08/17


Mściwoj Kiecoń najlepszy w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 06/08/17

Mściwoj Kiecoń na Digisport Contendrix zwyciężył w Grand Prix PLJ w Drzonkowie.

 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI PLJ 

fot Beata Wieczorkowska 

 


Michał Kaźmierczak wygrał kolejne Grand Prix Leśnej Woli 06/08/17

Michał Kaźmierczak na klaczy CHICA  wygrał kolejne z rzędu Grand Prix w Lęśnej Woli. 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

WYNIKI TURNIEJU 

06/08/17 

fot Klaudia Lorenz / Leśna Wola 

 

 


Cavaliada Future 2017/18 - nowy sezon, regulamin, kwalifikacje.

05/08/17

 

 

 

 


Ranking PZJ na koniec lipca 2017 / DZIECI / KUCE

Liderzy Rankingów PZJ w kat. Dzieci i Kuców na koniec lipca 2017 

 

DZIECI   Aleksandra Kierznowska       KJ Kietlów 

Grupa A  Pliem-Perka Aleksandra   KJ Salio 

Grupa B  Siudzińska Dominika        KJ Cwał Poznań 

Grupa C  Banaszek Zofia                 WKJ Lublin

Grupa D  Kamińska Agata                 Ranczo Kołata 

Grupa E  Budzyńska Zofia                 SKJ Gronówka 

05.08.17 

 

 


Ranking FEI na koniec lipca 2017

Longines Ranking FEI 31/07/17

1. FARRINGTON, Kent USA 3165

2. WARD, Mclain USA 2948

3. STAUT, Kevin FRA 2848

142. SKRZYCZYNSKI, Jaroslaw POL 1048

POLACY w rankingu FEI   03/08/17


Mistrzostwa Europy Seniorów 2017 Geteborg - wstępne zgłoszenia

02/08/17 

 


Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci Samorin 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki

02/08/17 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Grand Prix Olszy 30/07/17

Maksymilian Wechta z rewelacyjnym czasem rozgrywki 43,93s na klaczy Quinchella wygrał Grand Prix Olszy w Śremie. Drugie miejsce wywalczył Dawid Rakoczy na Conraldik IV z czasem 50,82s w rozgrywce. Trzecie miejsce zajęła Dajana Pawlicka na Campari M, która pokonała rozgrywkę z jednym błędem w  najlepszym czasie 38,48. 

WYNIKI GRAND PRIX


WYNIKI TURNIEJU 

 


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18