W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Puchar Polski Dzieci 2017 gr I WYNIKI

Podium Puchar Polski Dzieci gr I

złoto - Maja Marchwicka '05  SZAFIR M / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

srebro - Maria Adamietz '03  CHELSEA-BLUE  / KJ Metpol Grodziec 

brąz - Aleksandra Kierznowska '03 VALENCIA  / KJ Kietlów 

 

17/09/17


Mistrzostwa Polski 13-17 września 2017 Jakubowice

17/09/17

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann liderami rankingów PZJ na koniec sierpnia 17

13/09/17 

 


365 dni do Mistrzostw Świata w Tryon USA

 

13/09/17 

 


Podium Puchar Polski Dzieci 2017 gr II Strzegom 10/09/17

złoto - Milena Dobkowska / LA PAZ / WKJ Warszawa 

srebro - Pola Wawrzyniak / DIMPLE / TKJ Garbówek

brąz - Weronika Kosińska / LEDA  / SKJ Tradycja

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr E Strzegom 10/09/17

złoto - Aleksandra Osuch / ROXANA Z / KJ Podkowa Gruszczyn 
srebro - Zofia Budzyńska FABIA  / KJ Gronówka 
brąz - Zuzanna Golicka / PIPIN  / SKJ Sopot

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr D bis Strzegom 10/09/17

złoto - Dominika Henzel TIFFANY  / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Derda LOPIK'S APPIE   / Pony Jumping Team Poznań

brąz - Aurelia Von Mauberg / COEDNEWYDD PEPSI / KJ Aromer Józefin 

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr C

 

złoto - Gabriela Grzymała / MAKS  / SKJ Potęga Piekary

srebro - Anna Bieńkowska / SZOGUN  / KJ Cavallino

brąz - Maja Marchwicka / ARIS / KJ Zbyszko

 

WYNIKI       10/09/17  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 


Podium Mistrzostwa Polski na Kucach 2017 grupa D Strzegom 10/09/17

złoto - Aleksandra Osuch / ROSA  / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Kamińska CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata 

brąz - Oliwia Płatek / MAKUBA 21  / KKJ Kielce

 

WYNKI FINAŁOWE       Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


IX Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni 4,5,6,7-letnich, XXIII Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego OLSZA 2017

Championy Polski Młodych Koni Olsza 2017 

rocznik 2010 kl. COLUMBIA  / Łukasz Troszczyński  / KS Nad Wigrami 

rocznik 2011 wł. SECRET WEAPON L / Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem 

rocznik 2012 kl. HAPPY LINA / Adam Grzegorzewski / Agro Aves Gajewniki 

rocznik 2013 og. ASTIL L Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem  

Finał Memoriału Jana Kantego Dąbrowskiego  1m. Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K / KJ Equipo 

fot. Paula Bartkowiak  10/09/17 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19