W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata - Krzysztof Ludwiczak 12-ty 21/10/17

Estończyk Urmas Raag z 81 pkt. prowadzi w rankingu ligi Europy Centralnej Pucharu Świata  po zawodach w Siauliai. Najwyżej w rankingu LEC sklasyfikowanym reprezentantem Polski jest Krzysztof Ludwiczak z 32 pkt znajduje się na 12 miejscu.

 

RANKING LEC 20 X 2017 

Kolejne zawody Pucharu Świata w Lesznie, Poznaniu i Finał Ligi w Warszawie w marcu 2018  


Kamil Grzelczyk na Wibaro najlepszy w LR 145cm w Michałowicach 21/10/17

21/10/17 

 


Maksymilian Wechta siódmy w LR 150 w Herning 20/10/17

20/10/17 

 


Ludwiczak i Skrzyczyński najlepsi w Michałowicach 20/10/17

Krzysztof Ludwiczak najlepszy w 140, Jarosław Skrzyczyński wygrał 130 i 135.

Brawa !  fot. Kamila Tworkowska 

20/10/17

 


Cracovia Szary Equestrian Show II 2017 - zgłoszenia 20-22 X 2017

ZGŁOSZENIA / PROGRAM / PODRĘCZNE LINKI 

Cracovia Szary Equestrian Show 

20-22 X 2017 

 


Cracovia Szary Equestrian Show 2017 - WYNIKI 13-15 X 2017

Zawody w Michałowicach zdominowali reprezentanci Polski. Kamil Grzelczyk na Wibaro był najlepszy w Grand Prix, Jarosław Skrzyczyński wygrał 5 konkursów. Formą błyszczeli : Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń  Gabriela Bado, Martyna Rynkiewicz, Ewa Dyżewska, Klara Kozioł, Kacper Mróz.

 

fot. Kamila Tworkowska

 

 

16/10/17

 

 


I kwalifikacja HPP w Lesznie 13-15 października 2017 WYNIKI

Pierwsze liderki HPP :

Seniorzy Grand Prix  

1m. Magdalena Matuszewska / CAMPINO 467

 

Młodzi Jeźdźcy  1m. Nina Milczarek / RISOTTO

 

Juniorzy 1m. Wiktoria Głowacka / ARONIA

15/10/17 

 

 

 


CSI-W / CSIYH Šiauliai 13 - 15 października 2017

Turniej na Litwie był bardzo udany dla 29 letniego Roberta Wilczewskiego, który w konkursie Grand Prix LR 160 cm zaliczanym do Pucharu Świata był trzeci na 8 letnim holst. CROWN PRINCE 2 / Cassin - Acord II / będącym własnością Pauliny Malinowskiej.  Konkurs Grand Prix wygrał estończyk Rein Pill na 12 letnim A BROK / Balebeh - Jacorde /. 

 

Wojciech Wojcianiec w sobotnich konkursach był dwa razy drugi, w konkursie Grand Prix na CHINTABLUE z 1 pkt za czas ukończył na miejscu  ósmym. Dawid Kubiak w finałowym konkursie 135 cm był trzeci na COUNTESS OF HIGHFIELDS.  

15/10/17 

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - liderami Rankingów PZJ na koniec września 2017

10/09/17

 

 

 

 


Ranking Cavalhada Future 2017/18 po dwóch kwalifikacjach 09/10/17

Liderki Rankingu :

MINI

Julia Ganowska  / Ranczo Kołata 

MIDI

Marta Konarska  / Podkowa Gruszczyn 

 

RANKING 


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19