W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Sunshine Tour. Natalia Czernik wygrywa oba konkursy CSIYH 04/03/20


Ranking FEI na koniec lutego 2020

 RANKING FEI na koniec lutego 2020

 

1m. Steve Guerdat SUI 2577 pkt 

2m. Martin Fuchs SUI 3373 pkt

3m. Daniel Deusser GER  3127 pkt 

124m Wojciech Wojcianiec POL  1250 pkt

152m  Andrzej Opłatek POL 1140 pkt 

 

Polacy w Rankingu FEI na koniec lutego 2020

 


Andrzej Ołatek z dobrej formie w Kronenberg 01/03/20

 

CSI2 Kronenberg 27.02-01.03.2020

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach :

CSI2 135cm - 2 miejsce ODILE DU SOUFFLET  29/02/20 video powyżej 

CSI2 140/145cm - 7 miejsce DIAROUBET VIDEO 

Final CSIYH  - 2 miejsce ISHAN B VIDEO 

LR 145cm - 4 miejsce CONTHINDER VIDEO 

CSI2 135cm - 2 miejsce LE CORDIAL VIDEO


Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2019 Rok

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2019 Rok 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Młodzieżowiec Roku - Monika Grundkowska 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Daria Pietrzak 

Amazonka Roku - Monika Grundkowska

Klub Roku  - HEAA Turek

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Daria Pietrzak

 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrywa Grand Prix Leszna 01/03/20

Krzysztof Ludwiczak fot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX HZO Leszno 01/03/20

1m  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO KJ Heaa Turek  VIDEO

2m. Kamil Grzelczyk GREACE KJ Agri 

3m. Maksymilian Wechta QUADRIGA KJ Wechta Rosnówko 


HZO DiM Wolica 28.02-01.03.2020

 

HZO DIM Klub Jeździecki Wolica - zwycięzcy finałów:

A0 - Szymon CIeślak - SKJ Stajnia Adamus 
A1 - Nel Skotarczak  KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Roksana Nawrocka - KJ Agri Zapole 
C - Nell Sówka- KJ Podkowa Gruszczyn - video https://youtu.be/BxNsJAArmBc 
D bis - Jagoda Kierznowska - KJ Sokół Damasławek 
Jun / MŁ - Gabriela Janiszewska - ŁKJ Gratulacje !!!   WYNIKI ZAWODÓW

R I P Jan Kowalczyk 1941 - 2020

WSPOMNIENIA O JANIE KOWALCZYKU

WESZŁO.com 

PRZEGLĄD SPORTOWY / ONET

POLSKI KOMITET OLIMPIJSKI 

SPORT.PL 

POLSATSPORT.PL

TVP SPORT 

FAKT 

WP.PL

LEGIA.COM

POLSKIE RADIO 

Pogrzeb Mistrza Jana Kowalczyka - 04.03.20 g.13.00 Warszawa - Kościół Rzymskokatolicki św. Ignacego Loyoli, Cmentarz Komunalny Północny ul. Wóycickiego 14A (Wólka Węglowa).

 

Arkadiusz Fimmel wygrywa Grand Prix Leszna 23/02/20

Arkadiusz Fimmel  fot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN Leszno 23/02/20

1m. Arkadiusz Fimmel  BENEFIS KJ Fimmel Team 0 / 0 45,01s

2m. Martin Rozynek COURAGE 140 KJ Profil Piła 0 / 4pkt 42,14s 

3m. Maksymilian Parkitny FERRARI K KJ Maximus Kowary 4 pkt 

 

 


CSI2-W Cavaliada Kraków 20-23 lutego 2020

 

 

Krzysztof Ludwiczak - najlepszy zawodnik Cavaliada w Krakowie ! - zwycięzca konkursu Grand Prix na Cros Blue i Finału Średniej Rundy na Sandra Blue. fot. Magda Pocztowska 

 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 19/2020 - Lider Krzysztof Ludwiczak 

RANKING CAVALIADA FUTURE   - liderki Natalia Głowacz i Julia Ganowska 

RANKING PUCHARU ŚWIATA LEC

 

 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

Niedziela 23/02/20

Grand Prix World Cup 14-160cm  1m. Krzysztof LudwiczaCROS BLUE

Finał 125cm   1m. Jarosław Koziarowski POL CHENET

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer VIDEO

Cavaliada Future MIDI  1m. Lena Czeszejko Sochacka JKS U Robsonów VIDEO 

 

 

Sobota 22/02/20 

Speed & Music 135cm 1m. Mateusz Tyszko POL FOREST  

CSI2-W 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE VIDEO

CSI2-W 120cm  1m. Marta Wypiór POL GINA ROYALTY  VIDEO

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JKS Barłomino 

Cavaliada Future sztafeta  1m. J.Skrzyczyński  N.Głowacz, H. Kuczkowiak  VIDEO

 

 

Piątek 21/02/20 

CSI2-W LR 145cm  1m. Daria Kobiernik POL WINCHESTER  VIDEO 

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST

Potęga Skoku    2m. Łukasz Brzóska POL QUICKLENSKY

 

Czwartek 20/02/20 

CSI2-W 140cm 1m. Mateusz Tyszko POL ZIROCCO AIR

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Dominik Słodczyk POL ROSSA

CSI2-W 120cm  1m. Martyna Dubieniecka POL KAMELOT

Venus vs Mars  2m. Marta Wypiór GINA ROYALTY

 


ZGŁOSZENIA       WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć : 

Magda Pocztowska Photography     Przemysław Antosz Photography

 

Andrzej Opłatek zwycięża w CSI2 Lier 16/02/20

 

Andrzej Opłatek w dn 13-16 lutego 2020 startował w belgijskim Lier w zawodach rangi CSI2 i CSI1. Reprezentant Polski wygrał jeden z konkursów 135cm na ODILE DU SOUFFLET oraz udanie zadebiutował na międzynarodowej arenie na ISHAN B i na LE CORDIAL plasując sie w czołówce konkursów 130cm. 

WYNIKI ZAWODÓW   16/02/20 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21