WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Que Pasa 5 zasili stawkę koni Grand Prix w Akademii jeździeckiej Verso La Natura


FEI JUMPING NATIONS CUP™ YOUTH - sezon 2019

Sezon 2019       
Opglabbeek BEL 04.04.2019  
Gorla Minore ITA 17.04.2019  
Fontainebleau FRA 02.05.2019  
Lamprechtshausen AUT 16.05.2019  
Wierden NED 29.05.2019  
Hagen GER 11.06.2019  
Samorin SVK 30.07.2019  
Ciekocinko POL 20.08.2019  
Finał sezon 2019 
Opglabbeek BEL 26.09.2019  

 

KALENDARZ / RANKINGI / REGULAMIN 


KJ Agro Handel Śrem najlepszy w rankingu klubowym PZJ na koniec 2018 roku


Halowy Puchar Polski Południowej 2018 Michałowice 16/12/18

Zwycięzcy Halowego Pucharu Polski Południowej Michałowice 2018 

Seniorzy - Aleksandra Kawa WLKJ Krakus

Juniorzy - Nikola Nowicka WLKS Kraków

Juniorzy Młodsi - Amanda Kolińska KJ Trachy 

Ladies - Ewa Kut  UKJ Lalin 

Open -  Paulina Biskup KJ Equi Verso 

WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Sopot 14-16 XII 2018

Hipodrom Sopot - Zwycięzcy finałów HZO DIM  16/12/18
GP Dzieci Valeriia Chebotar SCYPION KJ As Dream
Finał Jun Aleksander Lewandowski GENTLY V.D.D OSK Lipce 
GP GR D/E Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia
Finał Dzieci II - Barbara Kościelska ALL NIGHT KJ As Dream 
Finał D bis - Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY Poylandia 
Finał C - Maria Padalak TIGRA KJ Tabun Otomin
Finał A2 - Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT JKS Salio
Finał B - Oliwia Mycio RAIKEN KJ Koko Brzeźniki
Finał A1 - Wiktoria Ryciak CYRANO SKJ Sopot

Video Valeriia i Scypion z KJ As Dream w Gdańsku

WYNIKI TURNIEJU 


Wojciech Dahlke na AQuite wygrwa ostatnie Grand Prix 2018 roku w Lesznie 16/12/18


Polska Liga Jeździecka sezon 2019

ETAP I     26-28 kwietnia 2019  BISKUPIEC

ETAP II     3 - 5 maja 2019 BOGUSŁAWICE

ETAP III     17-19 maja 2019 MICHAŁOWICE

ETAP IV    14-16 czerwca 2019 OLSZA 

ETAP V     19-21 lipca 2019 BIAŁY LAS 

ETAP VI    26-28 lipca 2019 DĄBRÓWKA MAŁA

ETAP VII    16-18 sierpnia 2019  DRZONKÓW

FINAŁ    27-29 września 2019  OLSZA 

 

REGULAMIN   10/12/18   


Everdi dla Natalii Czernik !!


CAVALIADA POZNAŃ 29.11-02.12.2018

  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 02/12/18 

Grand Prix LR CSI4-W 160cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Finał CSI4 135cm  3m. Tomasz Miskiewicz POL BELLA DONNA 106

Finał Cavaliada Future MINI  1m. Martyna Ufnal KJ Hippica Polonia RAMIRO

Finał Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1 135cm  2m. Matylda Kasner POL ARES

CSI4 Last Chance 140cm   2m. Krzysztof Retka POL NINTO CHICO

 

sobota 01/12/18

CSI4 LR 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA

CSI4 135cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI

Speed & Music LR 145cm 4m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  VIDEO 

Cavaliada Future MINI 1m. Nell Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD

Cavaliada Future MIDI  1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1  125 Final   2m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSIYH  6/7 Final  3m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

Sztafeta   1m. Mateusz Kiempa / Martyna Ufnal / Zofia Ćwik 

 

piątek 30/11/18

CSI4 LR 150cm  12m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR

CSI4 140cm   3m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE   VIDEO 

CSI1 130cm   2m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V

CSI1 120cm 1m. Wiktoria Andrzejewska POL  SPEED

CSIYH   1m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L

Venus vs Mars  1m. Maksymilian Wechta POL  QUINTUS

 

czwartek 29/11/18

POTĘGA SKOKU  1m. Jacek Zagor POL FOR VITO

CSI4 145cm   16m. Kamil Grzelczyk POL  WIBARO

CSI4 140cm   1m.  Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA    VIDEO 

CSI4 135cm   2m.  Mściwoj Kiecoń POL GIRALDO L

CSI1 130cm   1m. Jacek Zagor POL GULLIT H   VIDEO

CSI1 120cm   1m. Maja Marchwicka POL SZAFIR M   VIDEO

CSIYH  6/7     6m.  Dawid Skiba POL LA VULKANO L


Munich Indoors - Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Opłatek 23-25 XI 2018

Andrzej Opłatek i El Camp - trzecie miejsce w piątkowym konkursie szybkości 145cm  23/11/18

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju CSI3 w Monachium:

Niedziela 25/11/18

Grand Prix LR 155cm   18 m. Krzysztof Ludwiczak POL Stalando   VIDEO 

 

Sobota 24/11/18

LR 150cm Championat von München 9m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind VIDEO

CSIYH 8yo - 2m. Krzysztof Ludwiczak POL Conthacca  VIDEO

CSIYH 7yo - 9m. Andrzej Opłatek POL Conthinder VIDEO 

 

Piątek 23/11/18

CSI3 145cm - 3m. Andrzej Opłatek POL EL Camp  VIDEO

CSI3 140cm - 12m. Andrzej Opłatek POL  Stakkatan VIDEO 

CSIYH 8yo - 9m. Krzysztof Ludwiczak POL Conthacca  VIDEO

CSIYH 7yo - 13m. Andrzej Opłatek POL Conthinder VIDEO 

 

WYNIKI TURNIEJU


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20