W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jan Vinckier na Chakalaka 8 wygrywa Grand Prix Leszna 20/10/19

 

Grand Prix JKS Przybyszewo  wygrywa Jan Vinckier na klaczy CHAKALAKA 8 /Chacco-Blue x Giovanni/ będącej wł.  Melloni Horses 
2m. Wojtek Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
3m. Mateusz Tyszko ZIRROCO AIR 

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI ZAWODÓW


CSI4-W EL Jadida. Jan Bobik drugi w konkursie 140cm na Chacco Amicor ZM


CSI4-W El Jaddida Andrzej Opłatek ósmy w konkursie LR 150cm


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 17-20 X 2019

 

Kamil Grzelczyk  przebojem pierwszego tygodnia Cracovii w Michałowicach fot. Przemysław Antosz Fotografia

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

GRAND PRIX CSI2 1m. Kamil Grzelczyk  WIBARO  VIDEO 20/10/19

Grand Prix CSI1 1m. Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER

CSI1 125cm 2m. Damian Ostręga SUMIRA

YH 6/7 yrs 3m Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

 

CSI2 140cm 1m. Olga Skrobacz ORIDA-M 19/10/19

CSI1 130cm 2m. Grzegorz Nowak OLIMPIA

CSI1 120cm 3m. Emilia Szojda CAMPINO BURME

CSI1 115cm 1m. Paulina Biskup SISI SZA

YH 6/7 yrs 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

 

CSI2 145cm 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO  18/10/19  VIDEO

CSI2 140cm  1m Adam Grzegorzewski JUST AN HERO

CSI1 110cm 1m. Paulina Biskup SISI SZA

YH 6/7yrs 2m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

YH 5yrs  2m. Dominik Słodczyk BAJADERA

 

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński JUST RIDING CALIFORNIA BS  17/10/19

CSI2 135cm  1m. Jarosław Skrzyczynski AKKOL

CSI1 130cm 1m. Gabriela Bado BALISTO AC   VIDEO 

CSI1 120cm 4m. Daria Pietrzak MONSUN   VIDEO 

CSI1 110cm 3m. Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ

YH 5yrs 5m. Krzysztof Złocki CHAMANII


CSI2-W Siauliu Arena Horse Show 2019 - Paulina Malinowska dziesiąta w Grand Prix

Paulina Malinowska 10-ta w konkursie World Cup Grand Prix na Chirivell i 11-ta na Crown Prince 2.  

 

WYNIKI TURNIEJU


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 17-27/10/19

ZGŁOSZENIA   I tydzień    ZGLOSZENIA  II tydzień 

zamówienia zdjęć Przemysław Antosz Fotografia


HZO DiM Bobrowy Staw - 2 kwalifikacja Cavaliada Future

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW :

GR A1 - Martyna Pliem-Perka JUNIOR TKJ Garbówek   / MINI/

GR A2  Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT TKJ Garbówek / MIDI/

GR C - Zofia Sondej MAKS KKJ Kielce 

GR Dbis Marta Konarska SAFARI SUNDANCE KJ Podkowa Gruszczyn 

GP D/E - Alicja Iwaszczuk PSOTKA KJ Wiktorowo 

Finał Dzieci II - Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club 

GP Dzieci - Zofia Gintowt-Juchniewicz  SKŁADNIA Stajnia Podolszyn 

Finał J/MJ - Gabriela Janiszewska CIA MALICA R&S Stables 

13/10/19 

 


Natalia Palowska przebojem Grand Prix u Robsonów 13/101/19

Reprezentantka KJ Lotar Biskupiec Natalia Palmowska pierwsza i druga w Grand Prix HZO w Dąbrówce Małej, trzecie miejsce w konkursie zajęła Malwina Urbańska w WKJ Warszawa. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   13/10/19  fot. (C) Dąbrówka Mała 


Dalia Lehmann wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

Dalia Lehmann na Anchenn / Carlando x Quartier Latin / wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSI04-W CSI1 Rabat 10-13 października 2019

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  CHINTABLUE

Andrzej Opłatek  STALANDO 2  STAKKATAN  ODILE DU SOUFFLET

Jan Bobik CHACCO AMICOR CHACCO AMICOR ZM  FARMER

Natalia Czernik ABIGEJ  DUKE G  EVERDI

Grzegorz Kubiak SZULER

Bartosz Adamus EL CAMP QUE PASA 5

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Puchar Narodów  6m Polska  13/10/19

CSIO4 LR 145cm  14m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

CSIO4-W 140cm  5m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO 12/10/19 

GRAND PRIX CSIO4-W  9m. Jan Bobik CHACCO AMICOR VIDEO  11/10/19

CSIO4-W 135cm  4m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM

CSI1 120cm 4m. Bartosz Adamus QUE PASA 5

CSI1 130cm 6m. Bartosz Adamus EL CAMP

CSIO4-W LR 145 cm 19m.Jan Bobik CHACCO AMICOR 10/10/19 

CSIO4-W 135cm 12m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 120cm 11m. Bartosz Adamus QUE PASA 5  VIDEO

CSI1 130cm  11m. Bartosz Adamus  EL CAMP

 

ZGŁOSZENIA

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21