W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy w Grand Prix na miedzynarodowych arenach - 09.10.16

 

GRAND PRIX CSI2 Arena Nova Wr Neustadt AUT  145 cm 

1m. Lawrance Greene GER / Arrivederci 7 / 0/0 / 40,25s 

6m Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella / 0/4 / 43,84s

14m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 8pkt / 62,53 

16m. Łukasz Wasilewski POL / Wavantos 8pkt /  65,34 

 

GRAND PRIX CSI2-W Tallinn EST  140-160 cm

1m. Andis Varna LAT / KS Corradina 0/0/34.88

9m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 4 pkt

16m. Michał Kaźmierczak POL /Helia van de Heihoek 8 pkt

 

GRAND PRIX CSI3 KIEL GER  155 cm 

1m.  Lars Bak Andersen DEN / Carrasco 3 0/0/ 32.96s 

26m. Krzysztof Okła POL / Chacitol 8 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 OPLGLABBEK NED 145-150cm 

1m. Adir Abreu Junior BRA / Cula Lou V  0/0/37.54 

46m. Michał Ziębicki POL / Heartbreaker V 9 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 Vilamoura POR 145 cm 

1m. Danielle Goldstein ISR / Lizziemary 0/0/37.64s

rezygnacja Bartosz Goszczyński POL / Cash Me 

 

 


Rozkład Jazdy 06-09.10.16

 

CSI2-W TALLINN  / Michał Kaźmierczak / Dawid Kubiak /

listy / wyniki             LIVEstream YouTube FEI

 

CSI3 Kiel GER / Cassandra Orchel / Krzysztof Okła / 

listy / wyniki                livestream 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT / Jarosław Skrzyczyński / Adam Grzegorzewski / Łukasz Wasilewski / 

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Opglabeek NED  / Michał Ziębicki / Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki              livestream   / płatne / 

 

CSI2 Vilamoura POR / Bartosz Goszczyński, Adam Nicpoń, Bartosz Adamus /  

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Reisenbeck GER / Paweł Jurkowski / 

listy / wyniki              livestream 

 

HZODiM Leszno 

HZO / Halowe Derby Poznania 

 


Łukasz Wasilewski triumfuje w Wr Neustadt ! 07/10/16


Adam Grzegorzewski w top formie, wygrał konkurs otwarcia w Wr Neustadt 06/10/16


Adam Grzegorzewski przebojem finałów w Samorin

 

 

Adam Grzegorzewski wygrał w Samorin Finał Rundy Brązowej na Centroplast Dinar i był dziewiąty w Grand Prix na Zazou Szumawa.  video Grand Prix  WYNIKI TUTRNIEJU


Krzysztof Okła w CSI2 Salland - Mariënheem 29.09-02.16 WYNIKI


Rozkład Jazdy 29.09-02.10.16 - podręczne linki

CSI2 Samorin / Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Jan D. Chrzanowski / 

LIVEStream       live wyniki 

listy / wyniki / program / livestram 

 

CSI2 Salland / Krzysztof Okła 

LIVEstream 

listy / wyniki / program 

 

CSI2 Villamoura / Bartosz Goszczyński 

LIVEstream 

listy / wyniki / program 

 

ZO  DiM Zakrzów 


Krzysztof Okła w CSI2* Salland - Mariënheem 29.09-02.10.16

27/09/16 

CSI2* Salland - Mariënheem 29.09-02.10.16 

 

 

 

 

 

 


Autumn Classic Samorin 30.09-02.10.2016

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Jan Dominik Chrzanowski 

26/09/16

 

 

 


Grand Prix Memoriału Hubala CSN w Gliniku Zaborowskim dla Aleksandry Kozaneckiej

25/09/16

Aleksandra Kozanecka wygrała konkrs Grand Prix VIII Memoriału Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Gliniku Zaborowskim

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17