W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

KJ Agro Handel Śrem najlepszy w Drużynowym Pucharze Polski 2017

 

WYNIKI    23/09/17  

 


Cassandra Orschel szósta w pierwszym konkursie w Lanaken

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel na 6 letniej Dacare E w pierwszym konkursie MŚMK w Lanaken ukńczyła na szóstym miejscu. W konkursie startowało 262 pary. Gratulacje ! 

WYNIKI  MŚMK 6 latki pierwsza kwalifikacja

WYNIKI MŚMK 5 latki pierwsza kwalifikacja

WYNIKI TURNIEJU     21/09/17 


Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 

złoto - Jarosław Skrzyczyński / CHACCLANA  / KJ Agro Handel Śrem 

srebro - Krzysztof Ludwiczak / STALANDO 2  / KJ HEAA Turek 

brąz - Michał Kaźmierczak / STAKORADO / KJ Leśna Wola 

17/09/17 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2017 

złoto - Andrzej Opłatek  MJ97 COPPERFIELD 40 (205) KJ Heaa Turek 

srebro - Adam Grzegorzewski MJ98 TORPEDO DES FORETS   Agro-Aves Gajewniki

brąz - Martin Rozynek MJ98 CATOKI KJ Profil Piła 

17/09/17 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 

złoto - Filip Lewicki '01  QUIRADOS AS  KJ Chahary Pogorzelica

srebro - Zuzanna Januszewska '00 IRONIA  SK Kruszyńscy 

brąz - Gabriela Bado '01 TOULOUSE SAINT AMOUR  Kielecki Klub Jeździecki 

17/09/17 

 


Ladies Cup 2017 WYNIKI

Podium Ladies Cup 2017 

1 - Małgorzata Koszucka CHARLENE / KJ Wechta Rosnówko

2 - Julia Cieślar  POETIN  / KJK Szary Michałowice 

3 - Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE  /  KS Cortina Kaczenice

17/09/17 

 


Puchar Polski Dzieci 2017 gr I WYNIKI

Podium Puchar Polski Dzieci gr I

złoto - Maja Marchwicka '05  SZAFIR M / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

srebro - Maria Adamietz '03  CHELSEA-BLUE  / KJ Metpol Grodziec 

brąz - Aleksandra Kierznowska '03 VALENCIA  / KJ Kietlów 

 

17/09/17


Mistrzostwa Polski 13-17 września 2017 Jakubowice

17/09/17

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann liderami rankingów PZJ na koniec sierpnia 17

13/09/17 

 


365 dni do Mistrzostw Świata w Tryon USA

 

13/09/17 

 


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18