W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Pierwsze halowe wyniki Wechta trzeci, Koza piąty

Sezon halowy w pełni, Pierwsze wyniki z międzynarodowych aren.

04/10/13

 

 

 


LIVEstream Tallinn Arena Nova Marienheem

Nie przegapcie transmisji z Tallina, Marienheem , Wr. Neustadt Arena Nova.

04/10/13

TALLINN

ARENA NOVA

MARIENHEEM

 


II Klinika z Albertem Voorn w Polsce

03/10/13

BUTET Polska w dniach 12-14.11.13 organizuje II Klinikę z Albertem VOORN w pięknym ośrodku Bobrowy Staw koło Warszawy. Nie przegapcie !!

 

Zapisy 506 701 067

 

 

 


Maks Wechta vs Gerco Schroder , Łukasz Wasilewski w nowym koniem juz w ten weekend

02/10/13

Oprócz Tallina i Wr Neustadt sporo emocji dostarczą nam jeszcze dwa turnieje z udziałem Polaków. W Strazeele Łukasz Wasilewski wystartuje z nowym koniem a w Marienheem Maksymilian Wechta ścigać się będzie m.in. z Gerco Schroderem

podręczne linki do wyników / transmisji / skład reprezentacji / zgłoszenia

 

 

 


CSI3 Wr Neustadt Arena Nova

02/10/13

W trzygwiazdkowym turnieju w Wr. Neustadt w dniach 3-6.10.13 barwy Polski reprezentować będą : Paulina Koza, Łukasz Appel. Łukasz Koza i Krzysztof Okła.

Listy zgłoszony koni / podręczne linki

 

 

 


Puchar Świata w Tallinie 2013

02/10/13

W drodze do Tallina na międzynarodowy turniej CSI-W są już Zuzanna Gowin, Andrzej Głoskowski, Jarosław Skrzyczyński i Michał Kaźmierczak.  DO Tallina z powodu doznanej kontuzji na ostatnim treningu przed wyjazdem nie pojechała Marika Słowińska. Życzymy zawodniczce jak najszybszego powrotu do formy ! Trzymamy kciuki ! Zapraszamy do zapoznania się z listami zgłoszonych koni i jeźdźców na turniej w Tallinie.

 

 


Grand Prix CSN Drzonków dla Jarosława Skrzyczyńskiego

30/09/13

Jarosław Skrzyczyński na wspaniałym Crazy Quick wygrał konkurs Grand Prix CSN Drzonków ! Gratulacje !!!!

 

WYNIKI CSN Drzonków tu

27-29.09.2013

 

 

 


Historyczny triumf Francji w pierwszym Finale Furusiyya FEI Nations Cup™

30/09/13

Za nami pierwszy historyczny Finał Furusiyya Nations Cup™ . Nowa formuła rozgrywania Pucharu Narodów obroniła się, zawody dostarczyły niezapomnianych sportowych emocji, były też rekordowe pod względem  wysokości nagród finansowych. Pula nagród Finałowego turnieju  to ponad 2 mln eur . Francja wywalczyła historyczny tytuł zwycięzcy  pierwszego Finału Furusiyya Nations Cup™.  WYNIKI  FINAŁU / WYWIADY / GALERIA

 

 


Sukces Alberta Ornata w Austrii

30/09/13

Albert ORNAT w świetnym stylu rozpoczął sezon halowy, podczas międzynarodowego turnieju w austriackim Wr. Neustadt był dwa razy drugi w konkursach rundy juniorskiej.

Gratulacje !!!

 

 

 


Furusiyya FEI Nations Cup™ eliminacje Barcelona 27.09

27/09/13 g.17.30

Ekipa Brazylii  z 1 pkt wygrała eliminacje do Wielkiego Finału Furusiyya FEI Nations Cup™ 2013. w Barcelonie. Do niedzielnego Finału zakwalifikowało sie pierwsze osiem ekip, pozostałe wystartują w sobotnim Finale Pocieszenia o pulę nagród w wysokości 300.000 euro.

WYNIKI / GALERIA

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24