W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

II Klinika z Albertem Voorn w Polsce

26/10/13 g.11.00

V-ce Mistrz Olimpijski Albert Voorn w Bobrowym Stawie poprowadzi II Klinikę Skokową w Polsce w dniach 12-14.11.2013. Zapraszamy do obejrzenia filmu ( w oryginale ) o tym wybitnym utytułowanym zawodniku i szkoleniowcu. Niebawem podamy program oraz uczestników II Kliniki na którą zaprasza Butet Polska.

 

 


Monika Grundkowska czwarta w Wr Neustadt

26/10/13 g.09.10

Monika Grundkowska, Joanna Marciniak, Dalia Lehmann,  Krzysztof Okła to nasi najlepsi reprezentanci w piątkowych konkursach otwarcia w Wr Neustadt w turnieju Generations Cup 2013.

wyniki / galeria

 

 


Łukasz Appel czwarty w Neumunster

26/10/13 g.08.00

Łukasz Appel w czołówce w piątkowych wynikach w Neumunster.

Gratulacje !! 

 

 

 

 


HZO Jaszkowo listy startowe sobota 26.10

26/10/13 g.02.00

HZO  / HZR Jaszkowo listy startowe sobota  26.10.13

HZO / HZR Jaszkowo WYNIKI piątek 25.10.13

 


Jan Chrzanowski drugi w Oliva Nova

24/10/13 g.16.50

Młode konie Jana Chrzanowskiego  w czołówce wyników w Finałach dla Młodych Koni w turnieju w Oliva Nova w Hiszpanii.  Dziś na wspaniałym siwym ogierze Casstess HBC reprezentant Polski Jan Chrzanowski uplasował się na miejscu drugim w Finale dla koni 6 letnich.

 

 


Wr Neustadt Generations Cup 2013

24/10/13 g.16.15

Liczna reprezentacja Polskiej młodzieży z aktualna Mistrzynią Polski Juniorów Mają Radomską w dniach 25-27.10.13 rywalizować będzie w Wr Neustadt w turnieju Generations Cup CSIU-25, CSIJ, CSICh.  Powodzenia !!

Skład Polskiej reprezentacji, zgłoszenia

 

 

 


HZO Jaszkowo 25-27.10.13

23/10/13 g.17.30

Blisko 230 zgłoszone jest do startu w HZO w Jaszkowie w dniach 25-27.10. Pula nagród w turnieju wynosi 36.000,oo zł. Na liście zgłoszeń nie zabraknie reprezentantów Kadry Narodowej. Swoja obecność zapowiedzieli aktualny Mistrz Polski Marek Lewicki, Krzysztof Ludwiczak, Radosław Zalewski, Mściwoj Kiecoń, Grzegorz Kubiak, Wasilewski Łukasz oraz Martyna Rynkiewicz, Weronika Wilska, Szymon Tęcza i Bartosz Gauza. Listy zgłoszeń  

 


Łukasz Koza i El Camp galeria Grand Prix Wr Neustadt

23/10/13 g.09.45

 

VIDEO i galeria zdjęć sIBIL sLEJKO z sukcesu Łukasza Kozy w Grand Prix Wr Neustadt.

 

 

 

 


Julia Zawada we Włoszech

23/10/13 g.09.00

Julia Zawada w dniach 25-27.10 reprezentować będzię nasz kraj w turnieju CSI2 we włoskim Manerbio. Powodzenia !!

 

 

 


II Klinika z Albertem Voorn w Polsce

23/10/13 g.04.30

BUTET Polska w dniach 12-14.11.13 organizuje II Klinikę z Albertem VOORN w pięknym ośrodku Bobrowy Staw koło Warszawy. Nie przegapcie !!

Zapisy 506 701 067

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24