W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 

Adam Grzegorzewski, Krzysztof Ludwiczak,  Mikołaj Barański 

livestream 

 

CSI4 Gorla Minore

 Przemysław Konopacki, Andrzej Opłatek, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka 

livestream

 

 

CSI3 Oliva ESP  

Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek

livestream

 

 

 

CSI2 Kronenberg NED - Zofia Michalak  

livestream

 

 

 

CSI2 Linz AUT 

 Jarosław Skrzyczyński, Aleksander Lewandowski, Eliza Zawadzka, Magdalena Kałuża, Weronika Minkiewicz, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Maja Zuradzka 

livestream

 

 

​ZO Bogusławice  

 

CSN Kołobrzeg

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Obowiązkowe szkolenie dla wszystkich instruktorów sportu i trenerów.

26/09/13

Obowiązkowe szkolenia PZJ warunkiem uzyskania licencji na 2014 rok.

 

 


Jacek Zagor wygrał Puchar Białego Boru 2013

25/09/13

Gratulacje dla Jacka Zagora za triumf w Pucharze Białego Boru 2013 oraz dla Organizatorów Pucharu za pucharową wspaniałą inicjatywę !

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 

 


CSN Drzonków wrzesień 2013

24/09/13

 

Zgłoszenia  do turnieju CSN w Drzonkowie w dniach 27-29.09.13

170 koni

 

 

 

 


Najlepsze Młode Konie na Świecie 2013

24/09/13

Poznajcie najlepsze Młode Konie Świata w skokach przesz przeszkody 2013 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 


Wielgórska, Kiecoń, Psiuk najlepsi !

23/09/13

W niedzielnych konkursach Grand Prix triumfowali : Paulina Wielgórska w Gliniku Zaborowskim, Mściwoj Kiecoń w Jaszkowie oraz Grzegorz Psiuk w Białym Borze Gratulacje !!

WYNIKI / VIDEO / FOTO

 

 


Mściwoj Kiecoń bohaterem niedzielnych finałów w Jaszkowie

23/09/13

Niedziela w Jaszkowie należała do Mściwoja Kieconia ! Gratulacje !!

 

 

 

 

 

 

 

 


Biały Bór, Jaszkowo, Glinik Zaborowski

20/09/13

Blisko 300 koni i 200 zawodników rywalizować będzie w dniach 20-22 września w jednych z ostatnich otwartych imprez w tym roku w Jaszkowie, Gliniku Zaborowskim i Białym Borze. Powodzenia !!

podręczne linki / wyniki

 

 


MŚMK od dziś w Lanaken

19/09/13

MŚMK od dziś w Lanaken

Jan Bobik, Jacek Bobik, Przemysław Konopacki oraz Grzegorz Kubiak

LIVE tu

WYNIKI / REPREZENTACJA Polski tu

 

 


Co dalej z projektem Rio Plus ??

Projekt  autorstwa PZJ 

" Rio Plus "  

 

 

 

 


Nowy Ranking PZJ 31.08.13

 

 


Grzegorzewski Adam 3015
Miśkiewicz Tomasz  2858
Skrzyczyński Jarosław 2309
Kubiak Dawid 2199
Konopacki Przemysław  1624
Kaźmierczak Michał   1552
Wacławik Marek 1382
Lewicki Marek  1240
Kiecoń Mściwój    1228
Tyszko Michał       1203

31/03/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   607
2. Kierznowska Aleksandra  476
3. Maruszak Lena 412
4. Suska Juliana 410
5. Sydow Natalia 255
6. Wypchło Aleksandra  217
7. Kłapińska Laura  197
8. Lewandowski Aleksander  180
9. Stefańska Natalia    176
10. Parkitny Maximilian   163

31/03/24

1. Biegalska Iga 662
2. Ganowska Julia 374
3. Skrzyczyński Patryk  339
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     281
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 178
8. Kucharska Antonina   127
9. Nawrocka Roksana  121
10. Hudzik Jakub  111

31/03/24

1  Kazimierczak Gaja  560
2  Chojowska Iga  445
3. Kulesza Lila  440
4. Kosmol Alicja   370
5. Dampc Nela  360
6. Soforek Marcel   335
7  Wolniewicz Karmela  330
8. Biedziak Aleksandra  315
9. Pis Hanna  280
10. Malesa Alicja  275

29/02/24 

1.  Sabok Gabriela  74
2.  Mordzelewska Hanna  44
2.  Luksa Paulina  30
4.  Czyżyk Zahiu Natalia  28
4.  Filkiewicz Hanna  28
6   Cytarska Hanna  26
6.  Sławińska Aleksandra  26
8.  Głoskowski Franciszek  24
9   Lubońska Helena  22
9.   Tańcula Maja 22

29/02/24

1.  Leboda Oliwia  68
2.  Reimann Zofia  64
2.  Przybylska Łucja  52
4.  Kostkowska Liliana   48
4.  Stodolna Natalia  48
6   Rąbca Milena  47
7.  Ślusarczyk Iga  41
8.  Janaszczyk Lena  37
9.  Binkowska Wera  36
10. Mordzelewski Jan   35

29/02/24

1  Lubońska Helena    83
2. Wnuczko Sara   67
3. Broniarczyk Henryk  65
4. Marszałek Amelia  62
5. Seroczyński Kacper  60
6. Pellowska Paulina    47
7  Luboński Ignacy  45
8. Wacławik Kacper 37
9  Kmiecik Pola  34
10. Michalak H., Kinas A.  33

29/02/24

1. Buczek Agata    70    
2. Lewicka Aleksandra   58
3. Jach Michalina  55
4. Binkowska Wera      49
5. Kondysiak Emilia   39
6. Sawa Blanka  35
7. Molenda Lena    33
7. Czarnecka  Aleksandra  33
9.   Drzycimska Iga  30
9.  Wierucka Zofia        30

29/02/24

1.  Czerepińska Maria   165
2.  Cwalina Wiktoria   160
2.  Sławińska Zuzanna  140
4.  Kamińska Zofia   120
5.  Hart Dyke Zofia  105
6.  Ferjan Victoria  95
7.  Patecka Olga  85
8.  Szostawicka Karolina  75
9.  Szulczyńska Pola 70
10. Stobińska Cecile  45

29/02/24

1.  Korus Anna    223
2.  Skoczylas Michalina  145
3.  Ciszek Maria   120
4.  Koperska Pacyńska M.       110
4.  Nowak Liwia  110
6.  Pakur Zofia   60
6.  Moczkowska Carla   60
8.  Kwiatkowska Julia             80
9.  Rachubik Julia   70
9. Ferjan Victoria, Czupryna M.   70

29/02/24