W tym tygodniu:
 

CSI4 Valkenswaard NED 

 Andrzej Opłatek  Mściwoj Kiecoń  Bartosz Adamus 

livestream

 

 

 

CSI3 Knokke BE

Cassandra Orschel

livestream

 

 

 

CSIYH Montefalco ITA  

Monika Dulczewska

 

 

 

 

PLJ Jakubowice 

 

 

​ZO DiM Solec Kujawsk I kwalifikacja Cavalaida Future 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Paulina Wielgórska siódma w Austrii !

 

 

CSI2 Magna Racino Gold Tour

VIDEO

02/11/12 g.21.30

 

 

 

 

 

 


Wywiad z MARIKĄ SŁOWIŃSKĄ

 

MARIKA SŁOWIŃSKA

TRENDSETTERKA

 

Zapraszamy na wywiad z Mariką Słowińska, przeprowadzony po zawodach Tallinie tuż po jej debiutanckim starcie w  Pucharze Świata. 

 

Zapraszamy !!

 

 

 

foto Dominika Frej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSI2 CSIYH Ebreichsdorf Magna Racino AUT

 

01/11/12 g,19.00

Polska reprezentacja :

 

Paulina Wielgórska

Wiktor Larkowski

Krzysztof Leśniak

 

LIVE Relacja tu  link     WYNIKI tu link

 


Październik 2012

 

       

                                                                                                        foto Riccardo Schulz


Przejazdy z Wr Neustadt 26 - 28.10.12

 

                                 

 

                 

                                         

            31/10/12 g.10.30

 

 

 


Nie przegapcie tego ! już za chwilę !


Galeria z zawodów CSI4 Chernyakhovsk RUS

 

Specjalnie dla Was galeria z zawodów w Chernyakhovsku, które odbyły się we wrześniu b.r. 

 

 

 

autor zdjęć : Inna Zuromskaya  

30/10/12 g.10.10

 

 


Jan Chrzanowski w świetnej formie w Hiszpanii !

 

CSI2 Oliva Nova, 3 dni, 4 konie, 10 przejazdów w tym 8 bez błędów !!  Wspaniała forma Jana Chrzanowskiego i jego koni podczas pierwszego tygodnia zawodów w Hiszpanii Gratulacje !!

29/10/12 g.10.30

 

 

galeria z zawodów, informacje o koniach Jana Chrzanowskiego

 


Oskar Murawski drugi w Hannoverze !!!

 

 

Sukces Oskara Murawskiego drugiego dnia w zawodach CSI3 w Hannoverze. Drugi w konkursie dla 7-8 letnich koni !!

 

WYNIKI tu

26/10/12 g.14.00


Jan Chrzanowski w Hiszpanii

 

Reprezentant Polski Jan Chrzanowski dziś rozpocznie starty w kurorcie Oliva Nowa w Hiszpanii. Powodzenia !!

26/10/12 g.8.30

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2967
Opłatek Andrzej  2237
Wojcianiec Wojciech  2170
Wechta Maksymilian  1850
Konopacki Przemysław 1618
Kubiak Dawid 1458
Kaźmierczak Michał   1437
Grzelczyk Kamil   1275
Kiecoń Mściwoj  1264
Grzegorzewski Adam       1218

31/05/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  557
2. Lewandowski Aleksander 543
3Błaszczak Julia  365
4. Skrobacz Olga  278
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  202
7. Wilczewska Weronika  153
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  93

31/05/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  260
4. Zawadzka Eliza     224
5. Konieczna Róża  212
6. Pietrzak Daria   135
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Wypchło Aleksandra  128
9. Prymek Zuzanna  119
10. Oleszkiewicz Lena  102

31/05/22

1  Sówka Nell  1385
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    970
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Babczyńska Małgorzata  760
8. Piszczek Marta   700
9. Pellowska Paulina   680
10. Lewkowicz Amelia  640

31/05/22 

1. Rąbca Milena  268
2. Cicha Zofia   188
3. Layer Blanka   182
4. Michalak Helena      134
5. Wierucka Maria      128
6  Maj Natalia    96
6. Cytrynka Hanna     96
7. Luboński Ignacy    82
9  Janaszczak Lena     80
10. Gudan Natalia  78

31/05/22

1.  Wierucka Zofia 377
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  200
5.  Zawadzka Katarzyna  196
6   Jach Michalina  194
7.  Lewicka Aleksandra  192
8.  Hamerska Ewa   191
9.  Krzeszewska Zofia  182
10. Wójcikiewicz Róża  180

31/05/22

1  Lewandowska Gabriela   350
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia  200
6. Rąbca Milena   161
7  Reimann Zofia  160
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Kajdrys Klara  143

31/05/22

1. Cwalina Wiktoria     267    
2. Tymieniecka Wiktoria   264
3. Fediow Daria    244
4. Pasternak Julia  233
5. Buczek Agata     208 
6. Stasiak Agata 195
7. Grobelny Martyna     176
8. Czeszejko - Sochacki Filip 146
9. Kaleta Zuzanna    137
10. Mucha Weronika   127

31/05/22

1.  Aniołek Hubert    390
2.  Ganowska Julia 380
3.  Kierznowska Jagoda  320
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

31/05/22

1.  Cwalina Wiktoria    422
2.  Pakur Zofia 352
3.  Hart Dyke Zofia   287
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Wiśniewski Marcel   235
7. Romanowska Gabriela   209
8. Kępka Aleksandra  185
9. Mroczek Jakub    173 
10. Kraśko Aleksander   170

31/05/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Sawicka Paulina    50
6. Kaczmarek Mikołaj  50
7. Biskup Julia  35
8.   0
9.     0
10    0

31/05/22