W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Cassandra Orschel
 
 
 
 
Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 
 
 
Tomasz Miśkiewicz 
 
 
 
Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska
 
 
CSI1 Abu Dhabi UAE
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Andrzej Lemański trzeci w Grand Prix Lamprechtshausen !!

29/04/13 g.08.00

Andrzej Lemański i Bischof L w świetnej formie, po 4 miejscu w Linz ( 21.04.13 ) odnieśli kolejny sukces zajmując trzecie miejsce w Grand Prix w Lamprechtshausen. Gratulacje !!

VIDEO jump off

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w Goteborgu !!

26/04/13 g.11.00

Wspaniała forma Jarosława Skrzyczyńskiego !!!

Dziś drugi w konkursie Volvo !!

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński w świetnym stylu wystartował w Pucharze Świata !!

25/04/13 g.23.00

Jarosław Skrzyczyński na 24 miejscu po pierwszym konkursie zaliczanym do Pucharu Świata !

 

VIDEO

 

 

 

 


CSIJ / CSIY / CSN Drzonków POL - zgłoszenia

24/04/13 g,16.41

Zgłoszenia zawody CSIJ / CSIY / CSN Drzonków POL  

 

 


Polacy za granicą 24-28.04.2013

24/04/13 g.16.00

Od dziś reprezentanci Polski rozpoczynają zmagania w Austrii - Ebreichsdorf i Lamprechtshausen,  Belgii oraz w  Szwecji w Finale Pucharu Świata !!  Powodzenia !!

Podręczne linki do stron z wynikami i transmisją live.

 

 

 

 

 


Finał Pucharu Świata 2012/2013 z Jarosławem Skrzyczyńskim

24/04/13 g.14.00

Finał Pucharu Świata w Geteborgu od dziś ! Jarosław Skrzyczyński, nasz jedyny reprezentant bardzo udanie pokazał się już w pierwszym dwufazowym konkursie otwarcia, towarzyszącym rozgrywkom Pucharowym. Na obydwu swoich koniach Baltazar du Rouet i Crazy Quick zaliczył bezbłędne przejazdy dające mu 8 i 17 miejsca w konkursie. Gratulacje !! Wspaniały początek !!!

 

 


Andrzej Lemański w świetnej formie w Linz !!

22/04/13 g.07.00

Andrzej Lemański czwarty w Grand Prix w Linz !

 

 

 

 

 

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w Finale Gold Tour w Ebreichsdorfie !

22/04/13 g.06.00

Sukces Michała Kaźmierczaka w Austrii !

 

 

 

 

 

 

 


Michał Ziebicki i Andrzej Opłatek wygrali w Linz

22/04/13 g.06.00

 

 


Paulina Koza najlepsza w Linz !

20/04/13 g.12.00

Paulina Koza w dniu 19/04/13 wygrała w Linz konkurs dla koni 6/7 letnich !!

 

 

 

 

 

 

 


Konopacki Przemysław  2845
Skrzyczyński Jarosław 2817
Opłatek Andrzej 2110
Wechta Maksymilian    1908
Kaźmierczak Michał 1658
Kubiak Dawid    1481
Grzelczyk Kamil   1399
Miskiewicz Tomasz  1346
Lewicki Marek  1306
Grzegorzewski Adam       1236

31/10/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22