W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni 2017 Lanaken WYNIKI

Chili - najlepszy pięciolatek na świecie pod Pippa Goddard   24/09/17

 

 

 


Michał Ziębicki piąty w Grand Prix CSI2 LGCT w Rzymie

WYNIKI GRAND PRIX 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

fot. Beata Wieczorkowska

 

 

 

 

 

 


KJ Agro Handel Śrem najlepszy w Drużynowym Pucharze Polski 2017

 

WYNIKI    23/09/17  

 


Cassandra Orschel szósta w pierwszym konkursie w Lanaken

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel na 6 letniej Dacare E w pierwszym konkursie MŚMK w Lanaken ukńczyła na szóstym miejscu. W konkursie startowało 262 pary. Gratulacje ! 

WYNIKI  MŚMK 6 latki pierwsza kwalifikacja

WYNIKI MŚMK 5 latki pierwsza kwalifikacja

WYNIKI TURNIEJU     21/09/17 


Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 

złoto - Jarosław Skrzyczyński / CHACCLANA  / KJ Agro Handel Śrem 

srebro - Krzysztof Ludwiczak / STALANDO 2  / KJ HEAA Turek 

brąz - Michał Kaźmierczak / STAKORADO / KJ Leśna Wola 

17/09/17 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2017 

złoto - Andrzej Opłatek  MJ97 COPPERFIELD 40 (205) KJ Heaa Turek 

srebro - Adam Grzegorzewski MJ98 TORPEDO DES FORETS   Agro-Aves Gajewniki

brąz - Martin Rozynek MJ98 CATOKI KJ Profil Piła 

17/09/17 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 

złoto - Filip Lewicki '01  QUIRADOS AS  KJ Chahary Pogorzelica

srebro - Zuzanna Januszewska '00 IRONIA  SK Kruszyńscy 

brąz - Gabriela Bado '01 TOULOUSE SAINT AMOUR  Kielecki Klub Jeździecki 

17/09/17 

 


Ladies Cup 2017 WYNIKI

Podium Ladies Cup 2017 

1 - Małgorzata Koszucka CHARLENE / KJ Wechta Rosnówko

2 - Julia Cieślar  POETIN  / KJK Szary Michałowice 

3 - Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE  /  KS Cortina Kaczenice

17/09/17 

 


Puchar Polski Dzieci 2017 gr I WYNIKI

Podium Puchar Polski Dzieci gr I

złoto - Maja Marchwicka '05  SZAFIR M / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

srebro - Maria Adamietz '03  CHELSEA-BLUE  / KJ Metpol Grodziec 

brąz - Aleksandra Kierznowska '03 VALENCIA  / KJ Kietlów 

 

17/09/17


Mistrzostwa Polski 13-17 września 2017 Jakubowice

17/09/17

 


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18