W tym tygodniu:
 
 
 

 

 
 
Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Aleksandra Kierznowska, Laura Kłapińska, Olga Skrobacz, Anna Dziuba.
 
 
 

 

 
Sophie Von Werner 
 

CSN Aachen Youngstars Wiktoria Bedynska 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Maja Orga-Siwiak i Nelly Żabowska-Żychowicz wygrały eliminacje do OOM w Warce 01/07/18

Warka. eOOM - zwycięzcy : 
1m. Maja Oryga - Siwiak Floris T 
2m. Maja Marchwicka Rosa Bella 
3m. Eliza Zawadzka Escalona 


eOOM Kuce 
1m. Nelly Żabowska-Żychowicz Mister 
2m. Nadia Sobiecka Zuccero 
3m. Iga Bors Shadow 


Na zdjęciu podium eOOM DK

WYNIKI eOOM 


Dawid Skiba najlepszy w Grand Prix Polskich Producentów Żywności i Fundacji Orła Białego w Olszy 01/07/18

Dawid Skiba na Avocado L z KJ Agro Handel wygrał w Olszy  Grand Prix Polskich Producentów Żywności i Fundacji Orła Białego.

 

01/07/18

fot Paula Bartkowiak

 

 

 


Gałkowo Masters. Łukasz Koza najlepszy w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

Łukasz Koza  z KJ Trachy Gliwice na 10 letniej klaczy Cabalica zwyciężył w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

 

 

 

01/07/18

 

 

 


Maria Adamietz i Daria Pietrzak wygrały eliminacje OOM w Facimiechu 24/06/18

Maria Adamietz z KJ Metpol Grodziec na Chelsea Blue wygrała eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Facimiechu w Regionie III PZJ.

Na kucach najlepsza była Daria Pietrzak z KJK Pod Żybrem Niepołomice na Miłek Ponysport.

 

 

24/06/18

 


CSI2 Sopot - Turniej Łukasza Wasilewskiego

Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał dwa konkursy 140cm i był drugi w konkursie Grand Prix. Formą błyszczał Adam Grzegorzewski, który wygrał trzy konkursy 130 na Irydion L. Juniorka Juliana Suska wygrała dwa konkursy 135 a Laura Kłapinska najlepiej radziła sobie w konkursach rundy Dzieci. 

WYNIKI / galeria Kamila Tworkowska 

24/06/18


Bardzo udany dla Polski turniej w Olomouc ! Formą błyszczeli Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, i Aleksandra Kierznowska !!

Michał Kaźmierczak wygrał dwa konkursy, Maksymilian Wechta najczęściej dekorowanym Polskim zawodnikiem, Aleksandra Kierznowska najlepsza w juniorskim Grand Prix. Wyniki i relacja video -> czytaj dalej. 

24/06/18


Polska Reprezentacja Dzieci druga w Pucharze Narodów w Hagen !

Future Champions CSIOCh Hagen - Polska ekipa Dzieci druga ex aequo z Holandią w Pucharze Narodów. Natalia Stefańska Klara Kozioł Maja Marchwicka Pola Wawrzyniak trener Tomasz Włodarski - Wielkie brawa raz jeszcze !!!!! Duma !!!
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/320011

 


Lotto CSIO5 / CSI2 Sopot 14 - 17 czerwca 2018

Jan Bobik i  Chacco Amicor - bezbłędni w II nawrocie Pucharu Narodów 

 

Jarosław Skrzyczyński i Jerico najlepsi w 150cm 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Niedziela 17 czerwca 2018

Longines Puchar Narodów   4m. Polska 

Poczta Polska CSIO5 150cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL Jerico 

Grand Prix  CSI2 145cm 2m. Marek Wacławik POL Exit Remo

 

Sobota 16 czerwca 2018 

Lotto Memeoriał Pułkownika Pileckiego  8m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

CSIO5 150cm  4m. Msciwoj Kiecoń POL  Cedrik 

CSIO5 145cm  15m. Michał Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

Torpol CSI2 140cm  2m. Paulina Koza POL  Bijou Be 

 

Piątek 15 czerwca 2018 

LONGINES CSIO5 Grand Prix 160cm  3m. Jarosław Skrzyczyński POL Chacclana

ADAMUS SA CSIO5 140cm  1m. Adam Grzegorzewski POL Torpedo des Forets

WECHTA CSI2 135cm 1m. Grzegorz Psiuk POL Kouchette ter Goes Z

 

Czwartek 14 czerwca 2018 

PZU CSIO5 150cm   6m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

ENERGA CSIO5 145cm   2m. Adam Grzegorzewski POL Okarino 

Porsche Sopot CSIO5 140cm   7m. Michal Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

ANDREWEX CSI2 135cm  1m. Jacek Zagor POL  Nirvaro 

 

GALERIA  Lotto CSIO5 Sopot 2018 

 

 

GALERIA   CSI2 Sopot 2018


Maja Marchwicka przebojem konkursu otwarcia Future Champions w Hagen ! 14.06.18


Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Memoriale Macieja Frankiewicza CSI4 w Poznaniu 10/06/18

21 letni Andrzej Opłatek na El Campie wywalczył drugie miejsce w konkursie Grand Prix 160cm Memoriału Macieja Frankiewicza podczas CSI4 na poznańskiej Woli. Wielkie brawa!!

10/06/16 

fot Paula Bartkowiak 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19