Jan Bobik, Adam Grzegorzewski, 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
CSIOJ - Gabriela Bado, Maria Baehr, Aleksandra Kawa, Agnieszka Kiewrel, Aleksandra Kuczynska Martyna Ostapczuk Agata Skrzypiec, Natalia Stefańska, Juliana Suska 
CSIOCh Klara Kozioł
CSIOY Szymon Najdzionek 
 
relacja piątek i niedziela na www.equitv.cz 
 
 
Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matyda Malepszy 
 
 
 
 
Milena Dobkowska, Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Wojciech Wojcianiec wygrał 2* Grand Prix w Neustadt Dosse, Maksymilian Wechta był czwarty !!!

WYNIKI   14/01/18

 

 


Amelia Mościcka w top formie w CSIJ Abu Dhabi

Polska juniorka Amelia Mościcka świetnie spisała się w dwóch juniorskich turniejach w Abu Dhabi.  Każdy z konkursów przejechała bez błędów. W Finale była druga. Dosiada 11 letniego wałacha rasy KWPN Cinnamon / Phin Phin x Karandasj / 

 

12/01/18

 


Wyróżnienia redakcji KadraSkoki.pl za 2017 rok

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Stakorado
Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek
Junior Roku - Filip Lewicki
Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska
Klub Roku - KJ HEAA Turek
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 
Nadzieja Roku - Milena Dobkowska 

05/01/18

 

 


Longines Ranking FEI na koniec 2017 roku - Jarosław Skrzyczyński najwyżej spośród reprezentantów Polski 02/10/17

Longines Ranking FEI - na koniec 2017 roku. 

1m - Kent Farrington USA 3313

2m - Harrie Smolder NED  2953

3m - McLain Ward USA 2903

87m - Jarosław Skrzyczyński POL 1335

POLACY w  Longines Ranking na koniec 2017  pobierz

 


Świąteczne posty dla fanów od najlepszych Polskich sportowców 24/12/17

Zebrane w jednym miejscu świąteczne posty od naszych najlepszych sportowców dla swoich fanów / Jarosław Skrzyczyński, HEAA Team, Krzysztof Ludwiczak, Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Msciwoj Kiecoń, Dawid Kubiak, Michał Kaźmierczak, Michał Ziębicki, Tyszko Horses Team, Melloni Horses Team, KJ Trachy Gliwice, Cassandra Orschel, Gosia Koszucka, Dajana Pawlicka, Aleksandra Lusina - Gołaś, CSIO Sopot, Baltica /

24/12/17 

 

 


EQUI PROJEKT


Polska Liga Jeździecka sezon 2018 z pulą nagród ponad pół miliona PLN

Organizator PLJ 2018 - KJ Agro Handel 

 

Pula Nagród ponad 500.000 pln

 

Rywalizacja, zaplanowana od maja do września, obejmować będzie  trzy kategorie indywidualne: Złotą – na poziomie Grand Prix 145 cm, Srebrną – na poziomie 135 cm, Brązową – na poziomie 125 cm. Konkursy zaliczane to tych kategorii odbywać będą się w niedziele. W soboty rozgrywany będzie Drużynowych Puchar Polski.

 

Kalendarz rozgrywek PLJ 2018

  1. 04-06. 05. 2018r. 1 etap – Bogusławice k.Łodzi
  2. 11-13. 05. 2018r. 2 etap - Michałowice k. Krakowa
  3. 1-3. 06. 2018r.- 3 etap - Olsza k. Śremu
  4. 20-22. 07. 2018r.- 4 etap - Machnice k. Wrocławia
  5. 27-29. 07. 2018r.- 5 etap - Dąbrówka Mała k. Olsztyna
  6. 17-19. 08. 2018r – 6 etap - Zielona Góra
  7. 31.08. – 2.09. 2018r.- 7 etap - Głogów Małopolski k. Rzeszowa
  8. 14-16.09.2018r. – FINAŁ POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ – OLSZA

19/12/17

 


Ranking Halowego pucharu Polski po V kwalifikacji Poczernin 17 grudnia 2017

 

Liderzy Rankingu :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak  / KJ Łąck - 61 pkt 

MJ Weronika Minkiewicz / JKS U Robsonów Dąbrówka Mała - 76 pkt 

Juniorzy - Wiktoria Głowacka / JKS Salio - 94 pkt 

Open Leszek Nieużyła / BPK MAZ - 81 pkt

 

 

WYNIKI HZO HPP Poczernin 17-19 grudnia 2017 

 

Grand Prix - 1m Krzysztof Retka / WKJ W-wa / EVERDI

Finał MJ  - 1m. Weronika Minkiewicz / JKS U Robsonów / JOGA

Finał Junorzy - 1m. Wiktoria Głowacka / JKS Salio / ARONIA

Finał Open - 1m. Laura Barańska / JKS DiM / CODETIA VDL


Grand Prix CSI2-W Budapest 17/12/17 relacja


Liderzy Rankingów PZJ w kat Pony i Dzieci

Liderzy Rankingów PZJ  Pony i Dzieci na 06.12.17

Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Gr A - Eliza Zawadzka ( na zdjęciu )

Gr B - Julia Kapel 

Gr C - Julia Walorek

Gr D - Agata Kamińska

Gr E - Zofia Budzyńska

14/12/17

fot Ewa Imielska Hebda

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4631
Ludwiczak Krzysztof  2874
Wojcianiec Wojciech 2758
Grzegorzewski Adam 1956
Kaźmierczak Michał    1779
Bobik Jan 1649
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1389
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 889

31/03/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19