W tym tygodniu :
 
 
 
 

 

 
 
Cassandra Orschel 
 
 
Julia Jaglarz 
 

 
Szymon Najdzionek 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking FEI na koniec lipca 2017

Longines Ranking FEI 31/07/17

1. FARRINGTON, Kent USA 3165

2. WARD, Mclain USA 2948

3. STAUT, Kevin FRA 2848

142. SKRZYCZYNSKI, Jaroslaw POL 1048

POLACY w rankingu FEI   03/08/17


Mistrzostwa Europy Seniorów 2017 Geteborg - wstępne zgłoszenia

02/08/17 

 


Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci Samorin 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki

02/08/17 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Grand Prix Olszy 30/07/17

Maksymilian Wechta z rewelacyjnym czasem rozgrywki 43,93s na klaczy Quinchella wygrał Grand Prix Olszy w Śremie. Drugie miejsce wywalczył Dawid Rakoczy na Conraldik IV z czasem 50,82s w rozgrywce. Trzecie miejsce zajęła Dajana Pawlicka na Campari M, która pokonała rozgrywkę z jednym błędem w  najlepszym czasie 38,48. 

WYNIKI GRAND PRIX


WYNIKI TURNIEJU 

 


Michał Kaźmierczak podwójnym zwycięzcą Grand Prix Leśna Wola Cup 30/07/17

Michał Kaźmierczak wygrał Grand Prix III etapu Leśna Wola Cup na Cisall FS, na Cartier był drugi. Trzecie miejsce w konkursie wywalczyła Julia Cieślar z KJK Szary w Michałowicach na Poetin. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU  

 

fot. @Leśna Wola 


LGCT Berlin 28 - 30 lipca 2017 - podsumowanie startów reprezentantów Polski

30/07/17

 

Bartosz Adamus 10ty w Finale 130cm LGCT CSI1 

 


X-BIONIC® SPHERE Samorin 27-29 lipca 2017 - podsumowanie udanych startów Reprezentantek Polski

29/07/17 

 


Relacja video Finał XXIII OOM Poczernin 2o17


Natalia Czernik z powodzeniem zadebiutowała w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie - Longines Global Champions Tour w Berlinie 28/07/17

Natalia Czernik na klaczy Fenna w konkursie otwarcia 140cm CSI1 LGCT w Berlinie wywalczyła 4 miejsce.

 

WYNIKI ZAWODÓW  

LIVEstream 

 

fot. Beata Wieczorkowska 

 

 

 


Juliana Suska w świetnej formie w Samorin 28/07/17

Najlepsze WYNIKI 

1 miejsce - 125 cm CSICh / Gilea / 28/07/17

4 miejsce - 130cm CSICh / Tokajer 

3 miejsce - 125cm CSICh / Tokajer / 27/07/17


Skrzyczyński Jarosław 4111
Ludwiczak Krzysztof  3072
Wojcianiec Wojciech 2563
Kaźmierczak Michał     1828
Grzelczyk Kamil 
1724
Wechta Maksymilian 1630
Grzegorzewski Adam 1431
Bobik Jan 1374
Opłatek Andrzej  1358
Kiecoń Mściwoj  891

31/05/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18