W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek szósty w 4* Grand Prix w Monachium ! 12/11/17

 

Andrzej Opłatek i Copperfield - video z przejazdu podstawowego GP.

Wspaniały sukces Polskiego młodzieżowca - 6 miejsce w 4 * Grand Prix 160cm w Monachium. Wielki brawa !  - video z przejazdu podstawowego GP. 

WYNIKI 12/11/17


Cassandra Orschel 12-sta w Grand Prix CSI2 145cm Oliva Nova 12/11/17

 

Cassandra OrschelAcanthya - przejazd podstawowy GP

WYNIKI Grand Prix   12/11/17


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Indoors Gold Cup 150cm w Monachium 11/11/17

 

Krzysztof Ludwiczak  i Stakkatan - przejazd podstawowy konkursu - video 

WYNIKI 11/11/17


Andrzej Opłatek trzeci w 4* Monachium !! Wspaniały sukces !

 

Andrzej Opłatek i LIght My Fire - 3 miejsce w konkursie 145cm 

WYNIKI  10/11/17


Michał Kaźmierczak i Que Pasa szóstą parą konkursu 145cm CSI4 w Monachium

 

Michał Kaźmierczak i Que Pasa - 6 miejsce 145cm 

WYNIKI    10/11/17


Skrzyczyński, Opłatek, Rynkiewicz - liderami rankingu PZJ na koniec października 2017

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec X 2017 

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny 

 

Andrzej Opłatek - ranking MJ

 

Martyna Rynkiewicz - ranking juniorzy 

 

Andrzej Opłatek 

 


Ranking PZJ na koniec październiki - Dzieci i Kuce 09/11/17

Liderzy Rankingów PZJ 30/101/17 :

DZIECI - Aleksandra Kierznowska 

KUCE  :

GR A1 - Eliza Zawadzka 

GR B - Julia Kapel 

Gr C - Julia Walorek 

Gr D - Agata Kamińska

Gr E - Zofia Budzuńaka 

Aleksandra Kierznowska CSI1 Leszno fot Primel.pl 

 


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata po zawodach w Lesznie 08/11/7

Ranking Ligi Europy Centralne PŚ po zawodach w Lesznie :

1m. Urmas Raag EST  81 pkt

8m. Michał Kaźmierczak POL 40 pkt 

15m. Krzysztof Ludwiczak POL  32 pkt 

08/11/17

 

 


HZO DiM Jaszkowo 3-5 listopada 2017 WYNIKI

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW :

Gr A1  - Paulina Głowacz / Szaman / SJK "Liljówka"

Gr A2 - Piotr Pietrzak / Lara  / Fundacja Kaczyna 

Gr B - Marta Konarska / Jacob  / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - Julia Walorek / Figaro / Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKS Cwał Poznań 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / DK Lady / BPK

Finał D / E - Zofia Budzyńska/ Fabia / SKJ Gronówka 

Finał Rundy Juniorskiej - Maria Stanisławiak/ Italian / KJ Agro Handel Śrem 

07/11/17 

 


Leszno CSI3*-W - Memorial of General Michał Gutowski 3-6 /11/17

   ZGŁOSZENIA  CSI3-W       ZGŁOSZRNIA CSI1

   Ranking Ligi Europy Centralnej PŚ 

   LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

   LIVEStream 

   zamówienia zdjęć foto@primel.pl     02/11/17 

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI :

 

Poniedziałek 06 listopada 2017 

 

Grand Prix CSI3 160cm  1m. Marek Lewicki ABIGEJ

CSI3 130cm  Final    2m. Hubert Kierznowski LANOSO

CSI1  115cm  Final   1m. Dawid Skiba  SANTORINI L

CSI1  125cm Final   1m. Marek Lewicki PHILADELPHIA

 

Niedziela 05 listopada 2017 

 

CSI3 LR 145cm 4m. Michał Kaźmierczak QUE PASA 5

CSI3 130cm  5m. Mściwoj KiecońDIGISPORT SATISFACTION 

CSI1 125cm  1m. Matylda Kasner ARES 

CSI1 115 cm  1m. Dawid Skiba ATOMIUM L

 

Sobota 04 listopada 2017

 

CSI3 160cm World Cup  1m. Michał KaźmierczakSTAKORADO   VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

CSI1 125cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / ANNCHEN 11

 

Piątek 03 listopada 2017 

CSI3 145cm LR   1m. Kamil GrzelczykWIBARO       VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CALEVO 2

CSI3 130cm  5m. Maria BaehrLA STRADA L

CSI1 115 cm  2m. Dawid SKibaATOMIUM L  

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18