W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
relacja video Świat Koni / Clipmyhorse.Tv
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mikołaj Kownacki 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

FEI JUMPING NATIONS CUP™ YOUTH - sezon 2019

Sezon 2019       
Opglabbeek BEL 04.04.2019  
Gorla Minore ITA 17.04.2019  
Fontainebleau FRA 02.05.2019  
Lamprechtshausen AUT 16.05.2019  
Wierden NED 29.05.2019  
Hagen GER 11.06.2019  
Samorin SVK 30.07.2019  
Ciekocinko POL 20.08.2019  
Finał sezon 2019 
Opglabbeek BEL 26.09.2019  

 

KALENDARZ / RANKINGI / REGULAMIN 


KJ Agro Handel Śrem najlepszy w rankingu klubowym PZJ na koniec 2018 roku


Halowy Puchar Polski Południowej 2018 Michałowice 16/12/18

Zwycięzcy Halowego Pucharu Polski Południowej Michałowice 2018 

Seniorzy - Aleksandra Kawa WLKJ Krakus

Juniorzy - Nikola Nowicka WLKS Kraków

Juniorzy Młodsi - Amanda Kolińska KJ Trachy 

Ladies - Ewa Kut  UKJ Lalin 

Open -  Paulina Biskup KJ Equi Verso 

WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Sopot 14-16 XII 2018

Hipodrom Sopot - Zwycięzcy finałów HZO DIM  16/12/18
GP Dzieci Valeriia Chebotar SCYPION KJ As Dream
Finał Jun Aleksander Lewandowski GENTLY V.D.D OSK Lipce 
GP GR D/E Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia
Finał Dzieci II - Barbara Kościelska ALL NIGHT KJ As Dream 
Finał D bis - Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY Poylandia 
Finał C - Maria Padalak TIGRA KJ Tabun Otomin
Finał A2 - Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT JKS Salio
Finał B - Oliwia Mycio RAIKEN KJ Koko Brzeźniki
Finał A1 - Wiktoria Ryciak CYRANO SKJ Sopot

Video Valeriia i Scypion z KJ As Dream w Gdańsku

WYNIKI TURNIEJU 


Wojciech Dahlke na AQuite wygrwa ostatnie Grand Prix 2018 roku w Lesznie 16/12/18


Polska Liga Jeździecka sezon 2019

ETAP I     26-28 kwietnia 2019  BISKUPIEC

ETAP II     3 - 5 maja 2019 BOGUSŁAWICE

ETAP III     17-19 maja 2019 MICHAŁOWICE

ETAP IV    14-16 czerwca 2019 OLSZA 

ETAP V     19-21 lipca 2019 BIAŁY LAS 

ETAP VI    26-28 lipca 2019 DĄBRÓWKA MAŁA

ETAP VII    16-18 sierpnia 2019  DRZONKÓW

FINAŁ    27-29 września 2019  OLSZA 

 

REGULAMIN   10/12/18   


Everdi dla Natalii Czernik !!


CAVALIADA POZNAŃ 29.11-02.12.2018

  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 02/12/18 

Grand Prix LR CSI4-W 160cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Finał CSI4 135cm  3m. Tomasz Miskiewicz POL BELLA DONNA 106

Finał Cavaliada Future MINI  1m. Martyna Ufnal KJ Hippica Polonia RAMIRO

Finał Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1 135cm  2m. Matylda Kasner POL ARES

CSI4 Last Chance 140cm   2m. Krzysztof Retka POL NINTO CHICO

 

sobota 01/12/18

CSI4 LR 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA

CSI4 135cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI

Speed & Music LR 145cm 4m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  VIDEO 

Cavaliada Future MINI 1m. Nell Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD

Cavaliada Future MIDI  1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1  125 Final   2m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSIYH  6/7 Final  3m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

Sztafeta   1m. Mateusz Kiempa / Martyna Ufnal / Zofia Ćwik 

 

piątek 30/11/18

CSI4 LR 150cm  12m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR

CSI4 140cm   3m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE   VIDEO 

CSI1 130cm   2m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V

CSI1 120cm 1m. Wiktoria Andrzejewska POL  SPEED

CSIYH   1m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L

Venus vs Mars  1m. Maksymilian Wechta POL  QUINTUS

 

czwartek 29/11/18

POTĘGA SKOKU  1m. Jacek Zagor POL FOR VITO

CSI4 145cm   16m. Kamil Grzelczyk POL  WIBARO

CSI4 140cm   1m.  Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA    VIDEO 

CSI4 135cm   2m.  Mściwoj Kiecoń POL GIRALDO L

CSI1 130cm   1m. Jacek Zagor POL GULLIT H   VIDEO

CSI1 120cm   1m. Maja Marchwicka POL SZAFIR M   VIDEO

CSIYH  6/7     6m.  Dawid Skiba POL LA VULKANO L


Munich Indoors - Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Opłatek 23-25 XI 2018

Andrzej Opłatek i El Camp - trzecie miejsce w piątkowym konkursie szybkości 145cm  23/11/18

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju CSI3 w Monachium:

Niedziela 25/11/18

Grand Prix LR 155cm   18 m. Krzysztof Ludwiczak POL Stalando   VIDEO 

 

Sobota 24/11/18

LR 150cm Championat von München 9m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind VIDEO

CSIYH 8yo - 2m. Krzysztof Ludwiczak POL Conthacca  VIDEO

CSIYH 7yo - 9m. Andrzej Opłatek POL Conthinder VIDEO 

 

Piątek 23/11/18

CSI3 145cm - 3m. Andrzej Opłatek POL EL Camp  VIDEO

CSI3 140cm - 12m. Andrzej Opłatek POL  Stakkatan VIDEO 

CSIYH 8yo - 9m. Krzysztof Ludwiczak POL Conthacca  VIDEO

CSIYH 7yo - 13m. Andrzej Opłatek POL Conthinder VIDEO 

 

WYNIKI TURNIEJU


Memoriał Generała Michała Gutowskiego CSI Leszno 23-25 XI 2018

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

Niedziela 25 XI 2018 

Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

CSI2-W 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUIRO 5

CSI2-W 135cm   1m. Tomasz Olszewski POL LUNA P

CSI1 130cm 7m. Łukasz Troszczyński POL  CLAUDIA

CSI1 120cm 1m. Julia Kapel POL  ULILEN   VIDEO 

 Sobota 24 XI 2018 

CSI2-W LR 145cm 4m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA VIDEO jump off

CSI2-W 135cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński POL  QUIRO 5

CSI2-W 130cm - 1m. Robert Wilczewski POL LAVISTO STAR

CSI1 125cm 1m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSI1 115cm 1m. Julia Kapel POL ULILEN

 

Piątek 23 XI 2018 

CSI2-W 140cm  8m. Malwina Urbańska POL  FINNA W     VIDEO 

CSI2-W 135cm  1m. Maksymilian Wechta POL  QUINTUS 93     VIDEO 

CSI2-W 130cm  4m. Łukasz Troszczyński POL GINEKE

CSI1 125cm  3m. Hubert Polowczyk POL M BLUE'S BOY Z

CSI1 115cm  1m. Wiktoria Andrzejewska POL SPEED    VIDEO

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20