WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Maksymilian Wechta najlepszy w Strzegomiu 14.04.19

Grand Prix ZO Strzegom 14/04/19 fot. Katarzyna Broda fotofaraa 

1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S  KJ Wechta Rosnówko 

2m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST KJ Agro Handel Śrem 

3m. Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT KS Small Cherry Trzebnica 

14/04/19

 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix w Gliniku Zaborowskim 14/04/19

GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO

Glinik Zaborowski  14/04/19

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

1m. Mateusz Tyszko ZIRROCO AIR TKJ Garbówek 

2m. Artur Kufel JASTINE WKJ Lublin 

3m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus 

WYNIKI TURNIEJU 

14/04/19

 


Olga Celska z Uniwersytetu SWPS oraz Natalia Kaczmarek z Politechniki Wrocławskiej wygrały Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Lesznie 14.04.19

XV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

 

Podium HAMP w skokach grupa A  100/1005cm / fot. facebook Natalia Kaczmarek / 

złoto - Natalia Kaczmarek ALOUBETTA  Politechnika Wrocławska 

srebro - Diana Tomkowiak DENIS

brąz - Paulina Grzyb BARBIE

 

Podium HAMP w skokach grupa B 125/130cm 

złoto - Olga Celska HIP HOP Uniwerytet SWPS 

srebro - Piotr Kaliszuk CHACCO DOR

brąz - Alicja Maślana REBUS

14/04/19

 


Michał Kaźmirczak w top formie w CSI2 Opglabbeek - drugi w Grand Prix 14/04/19

 

Michał Kaźmierczak z powodzeniem startował w 2* turnieju w Obglabbeek w dn 11-14 kwietnia 2019  na koniach : WILANDER   FENNA   BENGRAF   DAME DE PIQUE   CORONADO BLUE NF

Grand Prix LR 145cm - 2m. WILANDER

CSI2 145cm  2m. FENNA  VIDEO

CSI2 135cm  2m. BENGRAF

WYNIKI TURNIEJU 


Arezzo Toscana Tour 4 tydzień 4-7 kwietnia 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czytaj dalej :  
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak na Diaroubet wygrał finałowy konkurs 135cm 07/04/19  

Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno - Finały 6-7.04.19

 

Zwycięzcy Halowego PUcharu Polski Dzieci i Młodzieży Leszno 2019

 

WYNIKI DZIECI II   1m. Jan Grzybowski BIJZONDER S  Pałucki Klub Jeździecki 

WYNIKI FINAŁ E 1m. Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia 

WYNIKI FINAŁ D  1m. Dominika Henzel TIFFANY KJ Sokół Damasławek 

WYNIKI FINAŁ D bis 1m. Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY KJ Sokół Damasławek 

WYNIKI FINAŁ C  1m. Julia Bednarczyk  TAMIZA WKJ Lublin 

WYNIKI FINAŁ A2  1m. Julia Pięta  MARCOS  - JUKS Abakus Kaczyna 

WYNIKI FINAŁ A1  1m. Natalia Głowacz SZAMAN KJ Liljówka Stęszewko 

 

 

 


Finał Pucharu Świata Göteborg 2019 - Jarosław Skrzyczyński 12-ty, Wojciech Wojcianiec 18-ty! 07/04/19


Podium Pucharu Świata Göteborg 

1 miejsce Steve Guerdat  SUI ALAMO

2 miejsce Martin Fuchs  SUI CLOONEY 51

3 miejsce Peder Fredrickson SWE H&M ALL IN /  CATCH ME NOT S

12 miejsce Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

18 miejsce Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI

 

07/04/19    Longines FEI World Cup™ Jumping Final III

05/04/19    Longines FEI World Cup™ Final II     KLASYFIKACJA PO II PÓŁ

04/04/19   Longines FEI World Cup™ Final I      KLASYFIKACJA PO I POŁ 

KONKURSY DODATKOWE

150cm  11m - Wojciech Wojcianiec Chintablue 


Finał HALOWEGO PUCHARU POLSKI w Lesznie wygrywa Grzegorz Kubiak, Nina Milczarek, Aleksandra Kawa, Daria Pietrzak i Julia Jabłońska 31/03/19

 

 

FINAŁ HPP Seniorzy   1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  

FINAŁ HPP MJ  1m. Nina Milczarek CYANDRA KJ Infernal

Finał HPP Juniorzy  1m. Aleksandra Kawa WIENA OJK Barcice

Finał HPP Dzieci  1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem w Niepołomicach

Finał HPP OPEN 1m. Julia Jabłońska CAHIR JUKS Mieczewo

 

KLASYFIKACJA HPP PRZED FINAŁEM       RANKING KWALIFIKACJI do HPP 

 

31/03/19 

 


Toscana Tour Arezzo - 3 tydzień 28-31.03.2019

 

 

WYNIKI TURNIEJU    Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czytaj dalej :

 

 

 

 


CSI2 CSIYH Sevilla ESP


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20