W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Puchar Świata w Tallinie 2013

02/10/13

W drodze do Tallina na międzynarodowy turniej CSI-W są już Zuzanna Gowin, Andrzej Głoskowski, Jarosław Skrzyczyński i Michał Kaźmierczak.  DO Tallina z powodu doznanej kontuzji na ostatnim treningu przed wyjazdem nie pojechała Marika Słowińska. Życzymy zawodniczce jak najszybszego powrotu do formy ! Trzymamy kciuki ! Zapraszamy do zapoznania się z listami zgłoszonych koni i jeźdźców na turniej w Tallinie.

 

 


Grand Prix CSN Drzonków dla Jarosława Skrzyczyńskiego

30/09/13

Jarosław Skrzyczyński na wspaniałym Crazy Quick wygrał konkurs Grand Prix CSN Drzonków ! Gratulacje !!!!

 

WYNIKI CSN Drzonków tu

27-29.09.2013

 

 

 


Historyczny triumf Francji w pierwszym Finale Furusiyya FEI Nations Cup™

30/09/13

Za nami pierwszy historyczny Finał Furusiyya Nations Cup™ . Nowa formuła rozgrywania Pucharu Narodów obroniła się, zawody dostarczyły niezapomnianych sportowych emocji, były też rekordowe pod względem  wysokości nagród finansowych. Pula nagród Finałowego turnieju  to ponad 2 mln eur . Francja wywalczyła historyczny tytuł zwycięzcy  pierwszego Finału Furusiyya Nations Cup™.  WYNIKI  FINAŁU / WYWIADY / GALERIA

 

 


Sukces Alberta Ornata w Austrii

30/09/13

Albert ORNAT w świetnym stylu rozpoczął sezon halowy, podczas międzynarodowego turnieju w austriackim Wr. Neustadt był dwa razy drugi w konkursach rundy juniorskiej.

Gratulacje !!!

 

 

 


Furusiyya FEI Nations Cup™ eliminacje Barcelona 27.09

27/09/13 g.17.30

Ekipa Brazylii  z 1 pkt wygrała eliminacje do Wielkiego Finału Furusiyya FEI Nations Cup™ 2013. w Barcelonie. Do niedzielnego Finału zakwalifikowało sie pierwsze osiem ekip, pozostałe wystartują w sobotnim Finale Pocieszenia o pulę nagród w wysokości 300.000 euro.

WYNIKI / GALERIA

 

 


Albert Ornat w Wr Neustadt

27/09/13

Albert Ornat, zawodnik KJK Szary w Michałowicach  w dniach 27-29.09.13 będzie jedynym naszym reprezentantem w turnieju CSI1 w austriackim Wr. Neustadt. Powodzenia !!!

WYNIKI tu

LIVE transmisja tu

 

 


Wielki Finał w Barcelonie od dziś !

26/09/13 g.15.00

Pierwszy konkurs turnieju w Barcelonie  o nagrodę Coca Coli wygrał reprezentant Kolumbii  Rene Lopez na klaczy SF Polissonne Des Neyes. Wszystko o Wielkim Finale i jego polskim akcencie , dalej.

 

 

 

 


Obowiązkowe szkolenie dla wszystkich instruktorów sportu i trenerów.

26/09/13

Obowiązkowe szkolenia PZJ warunkiem uzyskania licencji na 2014 rok.

 

 


Jacek Zagor wygrał Puchar Białego Boru 2013

25/09/13

Gratulacje dla Jacka Zagora za triumf w Pucharze Białego Boru 2013 oraz dla Organizatorów Pucharu za pucharową wspaniałą inicjatywę !

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 

 


CSN Drzonków wrzesień 2013

24/09/13

 

Zgłoszenia  do turnieju CSN w Drzonkowie w dniach 27-29.09.13

170 koni

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22