W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

FEI Longines Jumping Ranking

05/02/13 g. 4.00

 

Od 15 stycznia FEI ma nowego strategicznego Sponsora  - producenta szwajcarskich zegarków firmę LONGINES. więcej tu .  Longines stał się jednocześnie patronem skokowego rankingu FEI. W nowo opublikowanym rankingu  najwyżej  spośród polaków sklasyfikowany jest PIOTR MORSZTYN zawodnik KJ Osadkowski  aktualnie na miejscu 170.  Liderem światowego rankingu jest niemiec CHRISTIAN AHLMANN.

 

więcej RANKINGI

 

 


Finały w Villach, świetna forma Skrzyczyńskiego !

04/02/13 g.19.45

 

 

 

 


Sobota w VIllach

03.02.13 g.09.30

Kończą się powoli zawody w Villach. Dziś o g.16.00 konkurs Grand Prix, w którym zobaczymy troje polaków: Jarosława Skrzyczyńskiego na Balouzino, Łukasza Kozę na El Campie i Łukasza Wasilewskiego na Wavantosie.

 

relacja video tu

wyniki, listy tu

 

Zapraszamy na relacje z soboty !!

 

 


Sukces Pauliny Kozy w Treffen - Villach !!!

 

01/02/13 g.19.00

 

 

PAULINA KOZA na Banjo Boy

druga w  w RMK oraz szósta na

Chelsea Blue w 135 Silver Tour !!

Gratulacje !!!

 

video, wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Klasy sportowe nadane przez PZJ za 2012 roku

30.01.13 g.18.30

 

Klasy sportowe nadane przez POLSKI

ZWIĄZEK JEŹDZIECKI za 2012 rok

 

zestawienie tu

 

 

 

 

 

 


CSI3 Treffen AUT

30.01.13 g.18.00

 

Od 31.01 do 03.02. 13 reprezentanci Polski wystartują w świetnie obsadzonym trzygwiazdkowym turnieju w austriackim Treffen.

Powodzenia !!

 

 

 

 


Wywiad z Zuzanną Gowin

30.01.13 g.10.00

 

Zapraszamy do lektury rozmowy z ZUZANNĄ GOWIN - najlepszą juniorką minionego roku, reprezentantką Polski, złotą medalistka MPJ i srebrną medalistką HPP.

Zapraszamy !

 

 

 

 


Wywiad z Karoliną Stańczak

29.01.13 g.12.00

Wywiad z KAROLINĄ STAŃCZAK

- najlepszą juniorka mł. poprzedniego sezonu,  brązową medalistką HPP juniorów, reprezentantką Polski. 

 

Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

foto

Michael Steiger

 

 

 

 

 

 

 


Furussiya FEI Nations Cup™ 2013

28.01.13 g.16.00

 

 

 


Grand Prix CSI ** Drachten

20.01.13 g.21.30

Radosław Zalewski na 10 letniej klaczy Wendalineke z jednym punktem karnym za czas pokonał parkur konkursu Grand Prix podczas CSI** w belgijskim Drachten zajmując w końcowej klasyfikacji 12 miejsce. Grand Prix Drachten wygrał Joachim Heyer GER na wałachu Poggy.  W konkursie tym startowały jeszcze dwa znane polskiej publiczności  konie. Klacz Finaretta obecnie w niemieckich barwach a wcześniej oglądana pod Andrzejem Lemańskim oraz Tarron Łukasza Jończyka - obecnie startujący w barwach Turcji.

WYNIKI tu

VIDEO tu


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21