W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO3 CSIYH Praga 20-23 sierpnia 2020

Od lewej:  Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Przemysław Konopacki, Wojciech Wojcianiec

 

Reprezentacja Polski : 

Przemysław Konopacki   VOLO'S DIAMOND VASCO DUKE

Andrzej Opłatek STAKKATAN  CONTHINDER  DIAROUBET

Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE NACCORD MELLONI

​Radosław Zalewski  ILATINA HERE I AM

​Jarosław Skrzyczyński  JERICO  CHACCO AMICOR  OLIMPIC STAR

Maksymilian Wechta  QUINCHELLA  CHEPETTANO FIBONACCI S

 

STRONA OFICJALNA

WYNIKI / LISTY / PROGRAM / ZGŁOSZENIA 

LIVESTREAM

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach :

 

niedziela 23.08.20

Grand Prix LR 150  23m Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE

LR 145cm 3m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO 

 

sobota 22.08.20

LR 150cm 4m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO

Finał CSIYH 1m Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP 

 

 

piątek 21.08.20

140cm  5m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO

Puchar Narodów LR 145 13m. Polska  

 

czwartek 20.08.20

LR 145cm 4m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO

140cm 4m, Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

CSIYH 11m. Wojciech Wojcianiec JARLEY

 


CSIOY Wierden - Wiktoria Bedyńska druga w swoim pierwszym młodzieżowym Grand Prix 16/08/20

 

Wiktoria Bedyńska na LACOSTE 142 / Guardus Limbus x Caretino 2/  druga w Grand Prix CSIO 145cm Wierden w Holandii. Reprezentantka Polski debiutowała tym startem w kategorii młodzieżowej. 

WYNIKI GRAND PRIX
WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO przejazd podstawowy      VIDEO rozgrywka 


Finał OOM 2020 - lista zakwalifikowanych zawodników

 

 

 


ZO DiM Leszno 13-16 sierpnia 2020

Nel Skotarczak - fot Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

Zwycięzcy Finałów ZO DiM JKS Przybyszewo 15-16/08/20

Gr A0 - Zuzanna Stróżyńska KJ CH Jaszkowo
Gr A1 - Nel Skotarczak GA PODKOWA GRUSZCZYN - na zdjęciu 
Gr A2 - Zuzanna Wesoły KJ Liljówka Stęszewko
Gr C - Weronika Gosztyła Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria" 
Gr D bis - Julia Ganowska Ranczo Kołata
Dzieci II / JM - Wiktoria Wąsowicz Polish Pony Club
GP D/E - Olga Tuliszkiewicz KJ Sokół Damasławek
GP Dzieci - Roksana Naumiuk BPK MAZ
Finał Jun / MJ - Julia Ptaszyńska KJ Plejada

16/08/20

 


XXIII Mistrzostwa Polski Amatorów w skokach przez przeszkody Toruń 14-16 sierpnia 2020 MEMORIAŁ TOMASZA PACYŃSKIEGO

ZWYCIĘZCY 

SENIORZY- Monika Wasik-Laskowska JKS RYWAL 
JUNIORZY - Gabrysia Jóźwiak KJ Stajnia Nowina
KUCE - Zofia Michalska Pony Jumping Team 
OPEN - Natalia Kasza BPK

 

WYNIKI  


CSIO CSIYH Zduchovice 12-16 sierpnia 2020

 

Reprezentacja Polski CSIO Zduchowice 2020 

CSIOY - Gabriela Bado, Szymon Najdzionek 

CSIOJ - Paula Adamiec IND, Maria Brańka Borja IND,  Laura Kłapińska, Aleksander Lewandowski, Maksymilian Parkitny, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Natalia Stefańska 

CSIOCh - Iga Biegalska, Anna Dziuba, Daria Pietrzak, Eliza Zawadzka, Zuzanna Prymek IND, Olivia Sijka IND

Szef Ekipy - Zbigniew Kaczorowski 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

Niedziela 16.08.20

Grand Prix CSIOCh 1m. Iga Biegalska CARDHU VIDEO

Grand Prix CSIOJ 3m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139 

Grand Prix CSIOY   8m. Szymon Najdzionek FADINA PP 

Finał 135cm CSIOJ  1m. Olga Skrobacz ORIDA M VIDEO

 

Sobota 15.08.20

CSIOJ 140cm 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA VIDEO

CSIOY 135cm  1m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 135cm 4m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139

 

Piątek 14.08.20

Puchar Narodów CSIOCh  1m. Polska  / Iga Biegalska, Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak / 

Puchar Narodów CSIOJ  6m. Polska 

Puchar Narodów CSIOCh IND - 2m. Olivia Sijka IBERIA

Puchar Narodów CSIOJ IND - 3m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF 

Puchar Narodów CSIOY IND - 2m. Gabriela Bado BALISTO AC 

 

Czwartek 13.08.20 

CSIOY 140cm  5m Gabriela Bado BALISTO AC  VIDEO 

CSIOY 135cm 2m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 130cm   2m. Juliana Suska TOKAJER 8 VIDEO 

CSIOCh 120cm 1m. Daria Pietrzak SONATA W  VIDEO 

CSIYH 7m Gabriela Bado JUVENTUS VIDEO 

CSIYH 12.08.20 


WYNIKI      LIVESTREAM / Puchary Narodów i Grand Prix / 

 

Relacje LIVE z Pucharów Narodów 14.08.20  i z Grand Prix 16.08.20 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Grand Prix Leszna 11/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA KJ Wechta 

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIKI ZAWODÓW 


Wojciech Wojcianiec wygrywa Grand Prix ZO w KJ Lotar Biskupiec 09/08/20

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KJ Lotar Biskupiec (@kjlotar)

Sie 9, 2020 o 7:30 PDT

WYNIKII GRAND PRIX  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses 

WYNIKI ZAWODÓW 


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix CSN Gorlitz 09/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Mściwoj Kiecoń BACCORD / Balou du Rouet x Acord II/ 

WYNIKI ZAWODÓW 

VIDEO ROZGRYWKA GP


Antoni Strzałkowski najlepszy w Grand Prix ZO w Leśnej Woli 02/08/20

02/08/20 

Grand Prix  1m. Antoni Strzałkowski  LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21