W tym tygodniu:
 
 
Maksymilian Wechta, Natalia Zimnowodzka
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI3-W Budapeszt. Tokyo 2020 dla Ukrainy !! 28/06/19

Reprezentacja Ukrainy wywalczyła w Budapeszcie awans do IO w Tokyo w 2020 - relacja VIDEO Z PN 

WYNIKI  28/06/19

 

Pierwsze z dwóch zespołowych miejsc przypadających dla Europy Środkowej (Grupa C FEI) dla kwalifikacji do Tokyo wywalczyła w Budapeszcie  ekipy UKRAINY. Gratulacje ! 
O drugie miejsce już w niedzielę w Moskwie walczyć będzie Polska Kadra !!! trzymamy kciuki !!! Powodzenia Polska !!!


Zawodniczki WLKS Krakus Maria Brańka Borja i Maja Najdzionek - najlepsze w eOOM w Gliniku Zaborowskim 26/06/19

 

WYNIKI eOOM  24-26 czerwca 2019 Glinik Zaborowski  REGION III PZJ / kieleckie, śląskie, podkarpackie, małopolskie, opolskie/ 

 

eOOM Kuce 

1m. Maja Nadzionek PIERWIOSNEK WLKS Krakus 

2m. Magdalena Wojda MILAGROSS JKS Czanki 

3m. Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT Katowicki KJ 

eOOM DK

1m. Maria Brańka Borja REFLECTION WLKS Krakus 

2m Marta Wypiór HOKEY POKEY KJK Pod Żubrem Niepołomice

3m. Oliwia Płatek TIK TAK Kielecki KJ 

 

eOOM Boborwy Staw REGION II  wyniki 


REGULAMIN  OOM      FINAŁ Drzonków 24-25 lipca 2019 

 


Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej 23/06/19

Krzysztof Retka z WKJ Warszawa na NINTO CHICO / Nintender x Chacco Blue/ będącym własnością Sławomira Miąsko zwyciężył w konkursie Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Paulina Malinowska 9-ta w Grand Prix CSI2 Twente 22/06/19


Natalia Koziarowska wygrawa Grand Prix ZO KJK Michałowice 23 czerwca 2019

Grand Prix KJK SZARY Michałowice
1m. Natalia Koziarowska ANTINA
2m. Michał Ziębicki WHOOPY BOY  VIDEO 
3m. Anna Szary-Ziębicka GENTELMAN 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM       ZGŁOSZENIA 

 
 
 

CSI3-W CSIU25 CSIYH CSIJ Olomouc CZE 19-23.06.19 - Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix LR 160cm

Maksymilian Wechta i Number One - 4 miejsce  Grand Prix LR 160cm World Cup 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

LR 160cm World Cup GP  4m. Maksymilian Wechta  POL NUMBER ONE 28

Final CSI3 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL CASSILIO

Final CSIJ  6m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 150cm 2m. Michał Kaźmierczak POL WILANDER  22/06/19

Final U25  3m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

Final CSIYH  1m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

Final 135/140cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

 

CSI3 145cm 2m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28 21/06/19

CSIU25   1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA

CSI3 135cm 10m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO

CSIJ 12m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 140cm   5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  20/06/19

CSI3 125cm  3m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF

CSIJ   13m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

CSIYH  5m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

CSI3 150cm   31m. Adam Grzegorzewski  POL TORPEDO DES FORETS

 

CSIU25 1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA   19/06/19

CSI3  130cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

CSI3 120cm 10m. Maria Branka Borja POL CAMILLA 139

CSIYH 8m. Maksymilian Wechta POL MYSTIQUE

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM      livestream  

 


Piotr Morsztyn wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy 16/06/19

 

Piotr Morsztyn z KJ Kietlów na VAN HALEN wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy. W finale RS 135cm zwyciężyła Dajana Pawlicka na CAPPUCCINO z Kraju Jumping Team a w finale RB 125cm reprezentant gospodarzy Andrzej Głoskowski na CENTROPLAST-DINAR.  Ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Katarzyna Gola, Sonia Janus, Łukasz Koza wygrała 4 etap Drużynowego Pucharu Polski.

 

WYNIKI ZAWODÓW     fot. Paula Bartkowiak 

 

LIDERZY RANKINGÓW  PLJ po 4 etapach :

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń KJ Agro Handel Śrem 42 pkt 

Runda Srebrna  - Dawid Skiba KJ Agro Handel Śrem  57 pkt 

Runda Brązowa -  Anna Białas KJ Infernal 52 pkt 

DPP -  KJ Trachy Gliwice 27 pkt  

 


ZO DiM Bogusławice 14-16 czerwca 2019

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA SKJ Bajardo 

Gr C - Karolina Bar MARKIZA AZS UW 

Gr D bis - Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT Ponylandia 

Dzieci II - Maja Borzęcka CARENZA KJ Infernal  - na zdjęciu 

Grand Prix Dzieci  Kaja Langer ORIANA KJK Romico 

Finał J/MJ - Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M R&S Stables

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 


Lotto CSIO5 Sopot 13 - 16 czerwca 2018



 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

Najlpesze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSIO5 Puchar Narodów  Polska 7 miejsce / 21 pkt  16/06/19 

CSIO5 150cm 2m. Andrzej Opłatek  POL Conthinder

 

 CSIO5 150cm  4m. Maksymilian Wechta POL London   15/06/19

 CSIO5 145cm 3m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue

 CSIO5 160cm  10m. Jan Bobik POL Farmer

 Final YH 7yo 2m. Hubert Kierznowski POL Comodeus P

 Final YH 6 yo  3m. Marcin Bętkowski POL Quality Star  

 

CSIO5 Grand Prix LR 160cm 19m. Jan Bobik POL Chacco Amicor   RELACJA 

CSIO5 140cm  5m. Hubert Kierznowski POL Lanoso

CSIYH 7 yo 2m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

CSIYH 6 yo  1m. Marcin Bętkowski POL Quality Star

 

CSIO5 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue   13/06/19 

CSIO5 145cm 5m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue    

CSIO5 140cm 6m. Maksymilian Wechta POL London   

CSIYH 7yo   1m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

CSIYH 6 yo  2m. Marcin Bętkowski POL Quality Star


Future Champions Hagen CSIOJ CSIOCh 11-19 czerwca 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

Grand Prix CSIOJ  140cm - 15m. Juliana Suska POL Hassan van de Wittemoere  

Grand Prix CSIOCh - 5m Daria Pietrzak POL Monsun

 

CSIOCh Puchar Narodów - Polska 6 miejsce 15/06/19

CSIOJ 135cm  5m. Juliana Suska POL  Tokajer 8

 

CSIOJ Puchar Narodów Polska 11 miejsce  14/06/19

CSIOCh 125cm  2m. Julia Jabłońska POL Columbia

 

CSIOCh Konkurs Otwarcia 125cm  2m. Iga Biegalska POL  Doravella  13/06/19

CSIOJ 140cm   15m. Wiktoria Bedyńska POL Lacoste 142

CSIOJ Konkurs Otwarcia 135cm    14m. Juliana Suska POL Hassan van de Wittemoere  12/06/19  

 

 

Reprezentacja Polski :

CSIOJ - Wiktoria Bedyńska, Aleksandra Kawa, Natalia Stefańska, Juliana Suska

CSIOCh - Iga Biegalska, Daria Pietrzak, Laura Kłapińska, Klara Kozioł, Julia Jabłońska

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM / ZGŁOSZENIA

LIVEstream www.clipmyhorse.tv   

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20