Marek Lewicki, Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Michał Kaźmierczak, Mikołaj Szurman
Andrzej Opłatek
Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski, Dawid Kubiak, Aleksander Lewandowski, Kacper Mróz, Juliana Suska, Zuzanna Sowińska
CSI3 Arezzo ITA
Mikołaj Barański
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Natalia Czernik, Aleksandra Jackiewicz, Natasza Wasilek
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Cavaliada Poznań CSI3-W CSI1 CSIAm 15-18 XII 2022
Jarosław Skrzyczyński i INTURIDO fot Aleksandra Ziętak Fotografia
RANKING CAVALIADA TOUR 2022/23
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
niedziela 18/11/22
CSI3-W GP LR 150cm - 4m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO
CSI3-W 135cm - 1m. Michał Tyszko MARCO POLO VIDEO
Finał CSIAm - 1m. Nina Sućko CORMITELLO
Finał WTR Wielkoponiacy Midi 70 cm - 1m. Ignacy Luboński KJ Podkowa Gruszczyn
Finał WTR Wielkoponiacy Maxi 90 cm - 1m. Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszczyn
sobota 17/11/22
CSI3-W LR 145 cm - 2m. Kamil Grzelczyk WIBARO
CSI3-W 135cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR VIDEO
Speed & Music 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA VIDEO
CSI1 135cm - 1m. Daria Kobiernik COLETTE
CSI1 125cm A - 1m. Katarzyna Maciejewska LASKANA
CSI1 125cm B - 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z
Finał CSIYH - 1m. Jacek Zagor OK LAZAR
piątek 16/12/22
CSI3-W LR 150cm - 4m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL
CSI3-W 140cm - 2m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE
CSI1 130cm - 1m. Zofia Gintowt Juchniewicz SKLADNIA
CSI1 120cm A - 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY
CSI1 120cm B - 1m. Marianna Kołacka DON JUNIOR MFS
POTĘGA SKOKU 2m. Aleksander Lewandowski CANWERO
CSIYH 3m. Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P.
CSIAm 1m. Marta Piszczek MAVANDER
czwartek 15/12/22
CSI3-W 145cm - 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO
CSI3-W 140cm - 3m. Aleksander Lewandowski CANWERO
CSI3-W 135cm - 1m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA VIDEO
CSI1 130cm - 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z VIDEO
CSI1 120cm A - 1m. Nikola Panarowicz CORBELLA VIDEO
CSI1 120cm B - 1m. Marta Konarska VIDEO
CSIYH - 2m. Jacek Zagor ANNABELLE
CSIAm - 1m. Adam Czyżnielewski MOLO VIDEO
Wielkopolski Talent Roku - 1m. Maja Nagła BELLA CORIANO
CSI Lier 14-18 XII 2022
Przemysław Konopacki i Home Run fot. Pegasus Photo
Reprezentacja Polski : Przemysław Konopacki, Dawid Kubiak, Juliana Suska, Paulina Malinowska, Hanna Osieka, Gloria Ciba, Michał Kubiak
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
18/12 GP LR 145 - 2m. Przemysław Konopacki HOME-RUN
18/12 135cm - 7m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL
17/12 140cm - 9m. Juliana Suska CASCADEUCE
16/12 LR 145cm - 2m. Przemysław Konopacki HOME-RUN VIDEO
15/12 - 140cm - 2m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL
14/12 - 145cm 3m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL VIDEO
CSI Lier 8-11 XII 2022
Juliana Suska i NIGIRI fot. Pegasus Photo
Reprezentacja Polski : Dawid Kubiak, Juliana Suska, Gloria Ciba, Michał Kubiak
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
10/12 Finał CSIYH 1m. Juliana Suska NIGIRI
08/12 CSI2 140cm 7m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
08/12 CSI2 135cm 7m. Dawid Kubiak FLASH BLUE B
08/12 CSIYH 8yrs 10m. Michał Kubiak FLORYDA
CSI Oliva Nova 06-11.12.2022 III week
Mściwoj Kiecoń fot. www.1clicphoto.com
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO
Reprezentacja Polski : Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w III tygodniu turnieju w Hiszpanii :
09/12 135cm 4m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
08/12 130cm 6m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
08/12 CSIYH 5yrs 5m. Natalia Czernik COOL BOY RED WINE
07/12 CSIYH 7yrs 10m. Jacek Polikowski CELTIC
06/12 CSIYH 5yrs 1m. Mściwoj Kiecoń & Mikołaj Barański
06/12 CSIYH 6yrs 1m. Jacek Polikowski COOLBOY
Jarosław Skrzyczyński zwyciężył w Grand Prix zawodów CSN w Lesznie 04/12/22
Jarosław Skrzyczyński fot. Monapphoto
Podium konkursu Grand Prix CSN Leszno 04/12/22
1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA KJ Agro Handel Śrem 0/0 30,58s
2m. Łukasz Brzóska QUICKLENSKY KJ Brzóska Sport Horses 0/0 32,38s
3m. Tamara Tybulczuk SZIFO KJ Agri 0/0 32,63s
WYNIKI GRAND PRIX WYNIKI ZAWODÓW
Amelia Mościcka druga w Abu Dhabi 03/12/22
Reprezentantka Polski Amelia Mościcka na koniu CONTENDRIX wywalczyła drugie miejsce w licznie obsadzonym konkursie 130 podczas CSI Al Bahija w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
CSI2 Riesenbeck - Andrzej Opłatek piąty w konkursie rankingowym LR 145 01/12/22
Andrzej Opłatek wywalczył piąte miejsce na otwarcie 2* zawodów w Riesenbeck w Niemczech w konkursie rankingowym LR 145 na koniu NORDSTURM 15. Konkurs wygrał reprezentant gospodarzy Phillipp Weishaupt na koniu JUST BE GENTLE.
CSI Oliva Nova 29.11-04.12.2022 II week
Mikołaj Barański fot. www.1clicphoto.com
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO
Reprezentacja Polski : Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w II tygodniu turnieju w Hiszpanii :
03/12 140cm 2m. Mikołaj Barański DANDY D'ARMOR
02/12 LR 145cm 8m. Mikołaj Barański FREIHERR
02/12 135cm 9m. Mściwoj Kiecoń CICERO
01/12 140cm 7m. Mściwoj Kiecoń CICERO
01/12 135cm 7m. Mikołaj Barański DANDY D'ARMOR
01/12 130cm 5m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
01/12 CSIYH 5yrs 6m. Mściwoj Kiecoń RIO VD WITHOEVE
30/11 CSIYH 6yrs 6m. Mikołaj Barański MEDUSA PS
30/11 CSIYH 5yrs 6m. Mściwoj Kiecoń RIO VD WITHOEVE
29/11 CSIYH 5yrs 1m. Mikołaj Barański ROYALTY QUIN STS
29/11 CSIYH 6yrs 1m. ex aequo Mikołaj Barański / MEDUSA PS, Jacek Polikowski / COOLBOY, Natalia Czernik MANCHESTER RED WINE
29/11 CSIYH 7yrs 1m. ex aequo Mikołaj Barański / ARMANI BLUE PS, Jacek Polikowski / CELTIC
Marek Lewicki przebojem zawodów CSN w Dabrówce Małej 27/11/22
Marek Lewicki fot. JKS u Robsonów
Podium Grand Prix CSN JKS u Robsonów 27/11/22
1m. Marek Lewicki ITOULON B KJ Czachary Pogorzelica 0/0 35,76s
2m. Natalia Koziarowska ANTINA KJ Strzała Krubiczew 0/0 38,79s
3m. Kristupas Petraitis NICKO P LTU 0/4 37,02s
WYNIKI GRAND PRIX WYNIKI ZAWODÓW
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Dampc Nela | 360 |
2 Kaźmierczak Gaja | 310 |
3. Kulesza Lila | 245 |
4. Sławińska Zuzanna | 195 |
5. Kosmol Alicja | 185 |
6. Chojowska Iga | 125 |
7 Cwalina Wiktoria | 115 |
8. Biedziak Aleksandra | 110 |
9. Gola Helena | 105 |
10. Wojcianiec M. Piekarska W. | 100 |
1. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
2. Cytarska Hanna | 26 |
2. Filkiewicz Hanna | 22 |
4. Mordzelewska Hanna | 12 |
5. Lubońska Helena | 10 |
6 Jach Martyna | 8 |
7. Solecka Maja | 2 |
8. | 0 |
9 | 0 |
10. | 0 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Rąbca Milena | 47 |
4. Janaszczyk Lena | 37 |
5. Binkowska Wera | 36 |
6 Mordzelewski Jan | 35 |
7. Stawiarska Paulina | 34 |
7. Pawłowska Julia | 34 |
9. Podejma Maja | 32 |
10.Wnuczko S, Rudaś L. | 30 |
1 Wnuczko Sara | 46 |
2. Marszałek Amelia | 31 |
3. Luboński Ignacy | 25 |
4. Lubońska Helena | 24 |
4. Cytarska Hanna | 24 |
4. Seroczyński Kacper | 24 |
7 Goszczyński Tomasz | 21 |
7. Pellowska Paulina | 21 |
9 Czyżyk Zahiu Natalia | 17 |
9. Wacławik Kacper | 17 |
1. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
2. Jach Michalina | 55 | ||
3. Molenda Lena | 33 | ||
4. Drzycimska Iga | 30 | ||
5. Okroy Zuzanna | 23 | ||
6. Kałaska Zofia | 20 | ||
7. Laskowska Aleksandra | 13 | ||
8. Sawa Blanka | 5 | ||
9. | 0 | ||
10. | 0 |
1. Sławińska Zuzanna | 120 |
2. Czerepińska Maria | 95 |
2. Ferjan Victoria | 95 |
4. Szulczyńska Pola | 70 |
5. | 0 |
6. | 0 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |