W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Michał Kaźmierczak w świetnej formie w Lesznie

02/11/14

Michał Kaźmierczak w Lesznie w dniach 26-29.10.14 podczas 3-gwiazdkowego międzynarodowego turnieju,  spisał się najlepiej spośród polskich zawodników. Wygrał konkurs Grand Prix Leszna oraz był trzeci i najlepszy spośród polskich jeźdźców w konkursie kwalifikacyjnym do Pucharu Świata.

 


CSI3-W Leszno galeria Katarzyna Primel ( środa 29.10.14 )

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 


CSI3-W Leszno galeria Katarzyna Primel ( wtorek 28.10.14 )

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 


Skrzyczyński, Gowin, Wechta, Kozanecka, Bach i Wilska najlepsi w poniedziałek w Lesznie

28/10/14

Poniedziałek w Lesznie był bardzo udany dla polskich zawodników. Cztery spośród sześciu rozegranych tego dnia konkursów wygrali reprezentanci Polski - Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Aleksandra Kozanecka i Dominika Bach. Zuzanna Gowin wywalczyła trzecie miejsce w konkursie zaliczanym do rankingu FEI.

Wyniki / video

 


CSI3-W Leszno 26-29.10.2014 - podręczne linki

26-29.10.2014

  ZGŁOSZENIA CSI3-W              ZGŁOSZENIA CSIYH                   PROGRAM

  WYNIKI                                     LISTY                                       LIVEstream

 

!!! Bieżące informacja na naszym FACEBOOKu i TWITTERZE  !!!


Kamil Grzelczyk nie do pokonania w Jaszkowie

27/10/14

Kamil Grzelczyk na Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam ) wygrał w Jaszkowie wszystkie konkursy DR w tym Grand Prix.  Gratulacje !

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 


CSI3-W Leszno 2014 - konkursy otwarcia

26/10/14 g.21.30

W konkursach otwarcia w Lesznie najlepiej spośród polskich jeźdźców spisali się Andrzej Opłatek  ( konkurs DT ) i Dominika Bach ( konkursy dla MK ).

WYNIKI / VIDEO / Galeria

 

 


Sukces ! Natalia Koziarowska druga w Wr Neustardt !

25/10/14 g.18.50

Natalia Koziarowska na debiutującej na międzynarodowej arenie 6-letniej klaczy Antina wywalczyła drugie miejsce w sobotnim konkursie dla MK w Wr. Neustadt w Austrii . Gratulacje !!
 

Wyniki / Video

 


Oskar Murawski - video z Neumunster

25/10/14

Oskar Murawski na 10 letnim OS wałachu Casting 3 ( Cellestial - Calypso II ) wygrał w dniu 23.10.14 konkurs 140 cm w Neumunster.

 

Video

 

 


Kwalifikacja drużynowa Rio 2016 w Samorin 30.07-02.08.2015

24/10/14 g.12.45

Reprezentacja Polski pojedzie w 2015 roku do słowackiego Samorin po kwalifikację zespołową do Igrzysk Olimpijskich w Rio w 2016 r.

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24