W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
CSI5-W / CSIam Leipzig GER Agata Szymoniak 
 
 
 
Amelia Mościcka, Olga Ziemniewicz 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy wygrali Puchar Narodów podczas CSIO3-W Vazgaikiemis 3* (LTU)

 

 

 


Andrzej Lemański Mistrzem Polski Seniorów

 



Andrzej Lemański wygrał w Lesznie  LXVII Mistrzostwa Polski  Seniorów , srebrny medal przypadł Piotrowi Morsztynowi a brązowy Michałowi Ziębickiemu.


Video  FINAŁ Andrzej Lemański i Bischof L 
 

Wyniki

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2012

 

1 Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko     20,80 pkt    złoty medal
2 Kowala Małgorzata ZKS Drzonków  28,95 pkt    srebrny medal
3 Kostrzewa Klara KJ CH Jaszkowo              29,28 pkt    brązowy medal

Wyniki


Mistrzostwa Polski Juniorów 2012

 


Gowin Zuzanna (J.1995) KJ Szumawa Bobrowiec 1  pkt   złoty medal
Słodczyk Dominik (J.1995) KJ Zbrosławice 4  pkt   srebrny medal
Wilska Weronika (J.1994) Sopocki KJ 6  pkt   brązowy medal


 Wyniki


Piotr Morsztyn na Osadkowski van Halen najlepszy w Grand Prix WC w Rydze !!

 


Video

 

Wyniki
 

 

 

 

 

 

 


Polska Kadra najlepsza w Rydze !!!!

 



Polska Kadra w składzie Piotr Sawicki, Piotr Morsztyn, Łukasz Wasilewski i Antoni Tomaszewski wygrała Puchar Narodów w Rydze.

CSIO3-W Riga LAT 30.06.2012

Wyniki Puchar Narodów

CSIO RYGA  Puchar Narodów - video

Piotr Sawicki Piotr Morsztyn Łukasz Wasilewski Antoni Tomaszewski


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19