W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Igor Kawiak drugi w Arezzo !!

15/03/13 g.11.00

IGOR KAWIAK w świetnej formie w Arezzo !!!  Na 12 letniej klaczy Noah de Bacon ( Quick Star - Vlan de Vergoignan ) uplasował się na 2 miejscu w porannym konkursie 135 Silver Tour.

Gratulacje !!!

 

wyniki tu

 

 

 


Nowe konie dla Karoliny Stańczak !

14/03/13 g.17.00

 

Powiększyła się stawka koni jakimi dysponować będzie reprezentantka Polski, juniorka Karolina Stańczak !!

 

 

 

 

 

 

 

fot : Michael Steiger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sukces w Arezzo Kawiak najlepszy !!

14/03/13 g.13.50

Wspaniale rozpoczął otwarty sezon w Arezzo IGOR KAWIAK !! 

 

Wygrał pierwszy konkurs 145, kwalifikując się tym samym do niedzielnego konkursu Grand Prix. Igor Kawiak dosiadał 12 letniego ogiera rasy SF Neuf Decoeur Tardonne ( Apache d'Adriers - Tancarville ).

Gratulacje !!!

 

Wyniki konkursu tu


Finał Furussiya FEI Nations Cup™ 2013 w Barcelonie

14/03/13 g.12.30

 

Wielki Finał Furusiyya FEI Nations Cup odbędzie się w dniach 26-29 września 2013 na terenie  The Real Club de Polo w Barcelonie. 18 zakwalifikowanych ekip do Finału  walczyć będzie o rekordową w historii rozgrywek pulę nagród w wysokości 2 milionów euro !

Trzymamy kciuki za awans Polaków do finału w Barcelonie.

 

 


Skrzyczyński w Braunschwieg, Kawiak w Arezzo Powodzenia !

14/03/13 g.8.30

Nasz AS Jarosław Skrzyczyński od dziś startuje w czterogwiazdkowym turnieju w niemieckim Braunschwieg, jego zmagania możecie śledzić tu  transmisja konkursów na www.clipmyhorse.de

We włoskim Arezzo jest już ze swoimi końmi Igor Kawiak i rozpoczyna stary przygotowujące do sezonu otwartego, jego zmagania możemy śledzić tu 

Powodzenia !!! Trzymamy kciuki !!


Maksymilian Wechta i Boliwia najlepsi na Torwarze !

Gratulacje !!!  Podwójni zwycięzcy : finału i rundy młodzieżowej oraz najlepsi spośród polskich par w sobotnim konkursie Speed & Music (3m)

WYNIKI  Finału  WYNIKI KOŃCOWEGO RANKINGU Rundy Młodzieżowej 

 


Jarosław Skrzyczyński trzeci w Finale Ligi Europy Centralnej sezon 12/13

Jarosław Skrzyczyński na Balouzino - video z finałowego przejazdu z Torwaru, dający reprezentantowi Polski  awans do ścisłego Światowego Finału  w Geteborgu w kwietniu b.r. Końcowy Ranking Ligi tu

 


Ewa Mazurowska druga w Grand Prix Warszawy ! Gratulacje !!

WYNIKI GRAND PRIX CSI3-W WARSZAWA Torwar 2013 tu


Furussiya FEI Nations Cup™ 2013 - starty Polaków

07/03/13 g.07.00

Polacy po punktu rankingowe pojadą do :

  • Kopenhagi
  • Sopotu
  • Budapesztu
  • Bratysławy
  • Kijowa

 

 

 

 

 


Szkolenie z Aleksandra Lusiną w SK Ciekocinko 15-17 marca 2013

07/03/12 g.00.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20