W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Łukasz Wasilewski drugi w konkursie Masters Art w Doniecku !

 

Łukasz Wasilewski i Wavantos zajeli drugie miejsce w konkursie 145 Masters Art podczas trwającego w Doniecku 5 gwiazdkowego turnieju. Gratulacje !

wyniki tu link

 

 

 

 

 

 


CSI5-W Donetsk z udziałem Polaków Piotra Morsztyna i Łukasza Wasilewskiego !


Gratulacje !! Polska Kadra najlepsza w Pucharze Narodów w Moskwie !


Reprezentacja w Moskwie, Aachen i Verbier !



CSIO5 Moskwa, Akademickie Mistrzostwa Świata w Aachen i CSI3 Verbier – oto bieżące wydarzenia z udziałem naszych reprezentantów.

Powodzenia !


 




CSIO5 Moskwa

Piotr Morsztyn, Łukasz Wasilewski, Antoni Tomaszewski, Sławomir Uchwat

Akademickie Mistrzostwa Świata w Aachen

Anna Szlezinger, Jacek Mierzwiński, Stanisław Przedpełski

CSI3 Verbier SUI

Jan Chrzanowski


CSI 2 - W Vazgaikiemis LTU 17-19.08.2012

 

Sławomir Hartman na Wodanie był drugi w konkursie Grand Prix zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata. Jeden z konkursów wygrał Mściwoj Kiecoń na Winning Mood.

Wyniki:

Aug-17
Aug-18
Aug-19


Mistrzostwa Europy Juniorów , Młodych Jeźdźców i Dzieci 14-19.08.2012

 

 

Gratulacje dla Wszystkich naszych reprezentantów.
Start w tak ważnej imprezie niewątpliwie dał naszej młodzieży cenne doświadczenie.
W Mistrzostwach najlepiej spisały się dzieci. W finale wystartowali  Monika Grundkowska i Adam Grzegorzewski. 
W klasyfikacji juniorów najwyżej spośród polskich zawodników uplasowała się Zuzanna Gowin.

Galeria


   


Polacy wygrali Puchar Narodów podczas CSIO3-W Vazgaikiemis 3* (LTU)

 

 

 


Andrzej Lemański Mistrzem Polski Seniorów

 



Andrzej Lemański wygrał w Lesznie  LXVII Mistrzostwa Polski  Seniorów , srebrny medal przypadł Piotrowi Morsztynowi a brązowy Michałowi Ziębickiemu.


Video  FINAŁ Andrzej Lemański i Bischof L 
 

Wyniki

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2012

 

1 Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko     20,80 pkt    złoty medal
2 Kowala Małgorzata ZKS Drzonków  28,95 pkt    srebrny medal
3 Kostrzewa Klara KJ CH Jaszkowo              29,28 pkt    brązowy medal

Wyniki


Mistrzostwa Polski Juniorów 2012

 


Gowin Zuzanna (J.1995) KJ Szumawa Bobrowiec 1  pkt   złoty medal
Słodczyk Dominik (J.1995) KJ Zbrosławice 4  pkt   srebrny medal
Wilska Weronika (J.1994) Sopocki KJ 6  pkt   brązowy medal


 Wyniki


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19