W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Wielkanoc w Areezo - Finały 05.04.15

W porannych Finałach w Arezzo najlepiej wypadła Julia Filipowicz, na Calista była 9 w 135 Silver Tour, na Kiri ósma w 130 Bronze Tour .  

W finale LR Silver Round 145 cm Zuzanna Gowin i Łukasz Koza mieli po jednym błędzie. 

Grand Prix - Marek Lewicki 14 miejsce 0/12/49 s , Marika Słowińska - 43 miejsce 8 pkt wyniki GP

Aleksandra Kozanecka na Calingka była czwarta w konkursie 135 Silver Tour wyniki


Sobota w Arezzo - 04.04.15

 

Łukasz Koza na Chillando Blue był trzeci w porannym konkursie 135 Gold Tour, a na Bijou Be jako jedyny nasz reprezentant w konkursie 140 Silver Tour ukończył bez błędów na przeszkodach. WYNIKI 140

W konkursie 150 zaliczanym do rankingu FEI z jednym błędem przejechali Marek Lewicki na Abigej i Paulina Koza na Banjo Boy WYNIKI 150

Wiktor Larkowski na Arena z zerowym kontem w konkursie 125 Bronze Tour był 12. WYNIKI


Piątek w Arezzo - 03.04.15

Marek Lewicki na Abigej trzeci, Marika Słowińska na Zagato 14m w konkursie 145 Gold Tour kwalifikującym do niedzielnego Grand Prix. WYNIKI 

Wojciech Wojcianiec na Nitrox - 9m w konkursie 140 Gold Tour wyniki

Łukasz Koza na Chillando Blue z 1pkt ukończył konkurs 135 Gold Tour wyniki

Julia Filipowicz na Kiri bez błędów w konkursie 130 Bronze Tour  wyniki

Klara Kostrzewa i Wiske z 1 pkt w konkursie 130 Silver Tour wyniki


CSI2 Bogusławice 1-3 maja 2015 - propozycje

03/04/15 g.16.30 

Pula nagród 163.000 zł, termin zgłoszeń 27.04.15

 

 


HPP Jaszkowo - Finał 17-19.04.15 - propozycje

03/04/15 g.15.45 

 

 


Aleksandra Kozanecka zakwalifikowała się do niedzielnego Finału Silver Tour zaliczanego do LR w Arezzo

Świetnie spisała się w porannym konkursie 140 Silver Round w Arezzo Aleksandra Kozanecka na Calingka. Jako jedyna z polskich reprezentantów przejechała parkur bez błędów, plasując się w końcowym rankingu na 16 miejscu. W konkursie startowało 170 koni.  WYNIKI KONKURSU  


Super nasze 5 latki w Arezzo

01/04/15 g.16.15  

Marek Wacławik i Marek Lewicki bez błędów na swoich 5-latkach  w konkursach dla MK. Wyniki


Finał Pucharu Świata w Las Vegas 17-19.04.15 - zakwalifikowani zawodnicy

31/03/15 g.19.20 

http://www.worldcuplasvegas.com

 


Marek Lewicki trzeci w Arezzo na Delano

WYNIKI   31/03/15 - konkurs dla koni 7 letnich 


Świetny początek w Arezzo !!

Wojciech Wojcianiec na Top Melloni koniach należących do Grzegorza Mielenczuka  był dziś trzeci i czwarty w porannym konkursie dla koni 6 letnich wyniki Marek Lewicki bez błędów w konkursie dla koni 5 letnich na Chacco Nann wyniki 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23