W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Sobota w VIllach

03.02.13 g.09.30

Kończą się powoli zawody w Villach. Dziś o g.16.00 konkurs Grand Prix, w którym zobaczymy troje polaków: Jarosława Skrzyczyńskiego na Balouzino, Łukasza Kozę na El Campie i Łukasza Wasilewskiego na Wavantosie.

 

relacja video tu

wyniki, listy tu

 

Zapraszamy na relacje z soboty !!

 

 


Sukces Pauliny Kozy w Treffen - Villach !!!

 

01/02/13 g.19.00

 

 

PAULINA KOZA na Banjo Boy

druga w  w RMK oraz szósta na

Chelsea Blue w 135 Silver Tour !!

Gratulacje !!!

 

video, wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Klasy sportowe nadane przez PZJ za 2012 roku

30.01.13 g.18.30

 

Klasy sportowe nadane przez POLSKI

ZWIĄZEK JEŹDZIECKI za 2012 rok

 

zestawienie tu

 

 

 

 

 

 


CSI3 Treffen AUT

30.01.13 g.18.00

 

Od 31.01 do 03.02. 13 reprezentanci Polski wystartują w świetnie obsadzonym trzygwiazdkowym turnieju w austriackim Treffen.

Powodzenia !!

 

 

 

 


Wywiad z Zuzanną Gowin

30.01.13 g.10.00

 

Zapraszamy do lektury rozmowy z ZUZANNĄ GOWIN - najlepszą juniorką minionego roku, reprezentantką Polski, złotą medalistka MPJ i srebrną medalistką HPP.

Zapraszamy !

 

 

 

 


Wywiad z Karoliną Stańczak

29.01.13 g.12.00

Wywiad z KAROLINĄ STAŃCZAK

- najlepszą juniorka mł. poprzedniego sezonu,  brązową medalistką HPP juniorów, reprezentantką Polski. 

 

Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

foto

Michael Steiger

 

 

 

 

 

 

 


Furussiya FEI Nations Cup™ 2013

28.01.13 g.16.00

 

 

 


Grand Prix CSI ** Drachten

20.01.13 g.21.30

Radosław Zalewski na 10 letniej klaczy Wendalineke z jednym punktem karnym za czas pokonał parkur konkursu Grand Prix podczas CSI** w belgijskim Drachten zajmując w końcowej klasyfikacji 12 miejsce. Grand Prix Drachten wygrał Joachim Heyer GER na wałachu Poggy.  W konkursie tym startowały jeszcze dwa znane polskiej publiczności  konie. Klacz Finaretta obecnie w niemieckich barwach a wcześniej oglądana pod Andrzejem Lemańskim oraz Tarron Łukasza Jończyka - obecnie startujący w barwach Turcji.

WYNIKI tu

VIDEO tu


Wywiad z Piotrem Morsztynem

 

18.01.13 g.17.30

 

Zapraszamy na wywiad

 

z PIOTREM MORSZTYNEM

 

jeźdźcem 2012 roku !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSI** Drachten

18.01.13 g. 08.00

CSI** Drachten BEL

z udziałem Polaków

KAROLINY STAŃCZAK

i RADOSŁAWA ZALEWSKIEGO

 

live ( płatne ) tu

wyniki tu

 

Powodzenia !!

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19