W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam Bartosz Goszczyński, Anna Ebner, Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIOCh CSIOJ Pezinok 2013

20/03/13

Sukcesami polskich jeźdźców rozpoczęła się rywalizacja w Pezinok w turnieju CSIOCH  / CSIOJ, będącym dla naszej młodzieży jednym z ostatnich sprawdzianów  przed Mistrzostwami Europy w Hiszpanii które rozpoczną się już za niespełna miesiąc. Olimpia Wołodkiewicz wygrała czwartkowy konkurs otwarcia dla dzieci a Andrzej Ołpatek był drugi w juniorskim konkursie otwarcie . Gratulacje !!

SKŁAD POLSKIEJ EKIPY / WYNIKI 

 

 


Klinika z Mistrzem Polski Andrzejem Lemańskim Stara Miłosna k / Warszawy

18/06/13

Fundacja Horse Sport zaprasza w dniach 25-26 czerwca b.r. na kolejne konsultacje z Andrzejem Lemańskim.

 

 

 

 


CSIO3 Sopot podsumowanie

17/06/13 g.16.00

Zakończyły się rekordowo obsadzone zawody CSIO*** w Sopocie. Polacy wygrali 7 z 12 konkursów. Najlepszym polskim jeźdźcem turnieju był Jarosław Skrzyczyński, najlepszy polski zawodnik w Grand Prix to Marek Lewicki a najlepiej w Pucharze Narodów spośród naszych reprezentantów spisał się  Igor Kawiak. Zabłysła nowa gwiazda - Weronika Wilska Gratulacje !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski w Future Champions w Hagen

13/06/13

Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski reprezentują nasz kraj w młodzieżowym turnieju Future Champions w Hagen w dniach 12-16.06.13

 

Powodzenia !!

WYNIKI tu

LIVE na www.clipmyhorse.de

 

 

 


CSIO3 Sopot 2013 od dziś !

13/06/13 g.06.00

Oficjalny skład Polskiej Reprezentacji : Igor Kawiak, Łukasz Koza, Andrzej Lemański, Łukasz Wasilewski i Radosław Zalewski.

 

 Ekipy CSIO tu

Zawodnicy tu

WYNIKI / LISTY tu

Transmisja na www.swiatkoni.pl

 

 


CSI4 Poznań sobotni konkurs DR, świetny Chito Blue Łukasza Kozy

08/06/13 g.23.00

Debiutujący w tak trudnym parkurze Chito Blue pod Łukaszem Kozą  był najlepszym polskim koniem w sobotnim konkursie DR zliczanym do Longines ranking FEI. Gratulacje !!

 

Video / Wyniki

 

 

 


Dutch Youngster Festival w Wierden pod dyktando polskich jeźdźców

08/06/13 g.06.50

Zuzanna Gowin i Adam Grzegorzewski gwiazdami piątkowego Dutch Youngster Festival w Wierden !!

 

 

 


Sukces polskich jeźdźców pierwszego dnia CSI4 w Poznaniu

06/06/13 g.21.00

Anastazja Broniatowska i Jacek Zagor to zwycięscy dzisiejszych konkursów otwarcia w Poznaniu.

Gratulacje !!

 

WYNIKI  / PROGRAM CSI4 tu

 

LIVE www.swiatkoni.pl

 

 


Zuzanna Gowin i Adam Grzegorzewski w Wierden

05/06/13 g11.00

Zuzanna Gowin i Adam Grzegorzewski od dziś repreezentują nasz kraj w Wierden w turnieju Dutch Youngster Festival. Powodzenia !!

 

WYNIKI  tu

 


Kiecoń, Gowin , Lemański, Lusina w górę w rankingu FEI

04.06.13 g.17.00

Jarosław Skrzyczyński najwyżej sklasyfikowanym polskim jeźdźcem w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej !

Zobacz ranking polskich jeźdźców

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19