W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
zamówienia zdjęć Sweetieisafruit
 
 
 
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Klinika z Mistrzem Polski Andrzejem Lemańskim Stara Miłosna k / Warszawy

18/06/13

Fundacja Horse Sport zaprasza w dniach 25-26 czerwca b.r. na kolejne konsultacje z Andrzejem Lemańskim.

 

 

 

 


CSIO3 Sopot podsumowanie

17/06/13 g.16.00

Zakończyły się rekordowo obsadzone zawody CSIO*** w Sopocie. Polacy wygrali 7 z 12 konkursów. Najlepszym polskim jeźdźcem turnieju był Jarosław Skrzyczyński, najlepszy polski zawodnik w Grand Prix to Marek Lewicki a najlepiej w Pucharze Narodów spośród naszych reprezentantów spisał się  Igor Kawiak. Zabłysła nowa gwiazda - Weronika Wilska Gratulacje !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski w Future Champions w Hagen

13/06/13

Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski reprezentują nasz kraj w młodzieżowym turnieju Future Champions w Hagen w dniach 12-16.06.13

 

Powodzenia !!

WYNIKI tu

LIVE na www.clipmyhorse.de

 

 

 


CSIO3 Sopot 2013 od dziś !

13/06/13 g.06.00

Oficjalny skład Polskiej Reprezentacji : Igor Kawiak, Łukasz Koza, Andrzej Lemański, Łukasz Wasilewski i Radosław Zalewski.

 

 Ekipy CSIO tu

Zawodnicy tu

WYNIKI / LISTY tu

Transmisja na www.swiatkoni.pl

 

 


CSI4 Poznań sobotni konkurs DR, świetny Chito Blue Łukasza Kozy

08/06/13 g.23.00

Debiutujący w tak trudnym parkurze Chito Blue pod Łukaszem Kozą  był najlepszym polskim koniem w sobotnim konkursie DR zliczanym do Longines ranking FEI. Gratulacje !!

 

Video / Wyniki

 

 

 


Dutch Youngster Festival w Wierden pod dyktando polskich jeźdźców

08/06/13 g.06.50

Zuzanna Gowin i Adam Grzegorzewski gwiazdami piątkowego Dutch Youngster Festival w Wierden !!

 

 

 


Sukces polskich jeźdźców pierwszego dnia CSI4 w Poznaniu

06/06/13 g.21.00

Anastazja Broniatowska i Jacek Zagor to zwycięscy dzisiejszych konkursów otwarcia w Poznaniu.

Gratulacje !!

 

WYNIKI  / PROGRAM CSI4 tu

 

LIVE www.swiatkoni.pl

 

 


Zuzanna Gowin i Adam Grzegorzewski w Wierden

05/06/13 g11.00

Zuzanna Gowin i Adam Grzegorzewski od dziś repreezentują nasz kraj w Wierden w turnieju Dutch Youngster Festival. Powodzenia !!

 

WYNIKI  tu

 


Kiecoń, Gowin , Lemański, Lusina w górę w rankingu FEI

04.06.13 g.17.00

Jarosław Skrzyczyński najwyżej sklasyfikowanym polskim jeźdźcem w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej !

Zobacz ranking polskich jeźdźców

 

 

 

 


Maksymilian Wechta w świetniej formie w Lastrup !

02/06/13 g.06.30

Maksymilian Wechta w Lastrup wygrał konkurs 135 cm, w 140 był czwarty !!  

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19