WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Podsumowanie 2013 roku przez PZJ

19/12/13 g.08.15

 

 

 

 

 

 


Łukasz Wasilewski w Roosendaal

Łukasz Wasilewski w dniach  18-21 grudnia wystartuje w dwugwiazdkowym turnieju w holenderskim Roosendaal. Powodzenia !! 

W turnieju wystartuje blisko 130 zawodników na 350 koniach z 25 państw. Listy zgłoszeń, program, link do wyników 


Baltica Tour 2014

16/12/13 g.09.00

Ruszyła oficjalna strona turnieju Baltica Tour 2014 

 

 

 

 


HZO Leszno 13-15 grudnia wyniki

 

WYNIKI 

 

 

 

 


Relacje VIDEO z Poznania

11/12/13 g.10.00

Relacja VIDEO z Poznania ( najlepsze przejazdy reprezentantów Polski z konkursów DR, najlepsi z finału MR i ŚR, najlepsi juniorzy, finał Cavaliada Future oraz Potęga Skoku )

 

 


Cavaliada w mediach

10/12/13 g.08.30

CAVALIADA w relacjach prasowych, video, wywiady, zdjecia

 

 

 

 


Motywacja w jeździectwie ANKIETA

21/12/13 g.21.20

Zwracamy się do Wszystkich PEŁNOLETNICH Koniarzy, którzy uprawiają Jeździectwo sportowo lub zawodowo, z wielką prośbą o wzięcie udziału w anonimowym badaniu do  pracy magisterskiej NATALII WRONY.

 

 

11/12/13  Ankieta  ZAKOŃCZONA Dziękujemy za udział ! Odzew i Państwa zaangażowanie w pracę było natychmiast. Dzięki !


HZO Leszno 13-15 grudnia program

  


Nasze zdjęcia z Poznania w międzynarodowych serwisach jeździeckich

09/12/13 g.20.45

Nasze zdjęcie, reprezentanta Niemiec, Felixa Hassmanna z dekoracji konkursu Grand Prix publikowały międzynarodowe serwisy jeździeckie.

 

 

 

 

 

 


CSI3-W Poznań za nami

09/12/13 10.00

Kolejna Cavaliada odbyła się, zgromadziła kilka topowych nazwisk  uatrakcyjniając sportową część imprezy, niestety   nie zachwyciła poza sportowymi atrakcjami na arenie głównej, w pamięci licznie zgromadzonej publiczności na trybunach i w sektorze VIP zostaną   wspomnienia ciągłych przerw technicznych na równanie podłoża. 

 

Podsumowanie sobotnich i niedzielnych startów naszych reprezentantów w Poznaniu. 

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i Balouzino najlepsza polska para konkursu Grand Prix 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20