W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 

Adam Grzegorzewski, Krzysztof Ludwiczak,  Mikołaj Barański 

livestream 

 

CSI4 Gorla Minore

 Przemysław Konopacki, Andrzej Opłatek, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka 

livestream

 

 

CSI3 Oliva ESP  

Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek

livestream

 

 

 

CSI2 Kronenberg NED - Zofia Michalak  

livestream

 

 

 

CSI2 Linz AUT 

 Jarosław Skrzyczyński, Aleksander Lewandowski, Eliza Zawadzka, Magdalena Kałuża, Weronika Minkiewicz, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Maja Zuradzka 

livestream

 

 

​ZO Bogusławice  

 

CSN Kołobrzeg

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Ranking EUROPE DIVISION 2 - Furusiyya FEI Nations CupTM 2015

29/08/15 

 


Galeria Silesia Equestrian Tour

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/kjosadkowski/13

Posted by KadraSkoki.pl on 28 sierpnia 2015

Silesia Equestrian - zgłoszenia I tydzień 26-30.08.15


Drzonków MPMK / Grand Prix Ogierów 21-23 sierpnia 2015 - WYNIKI

24/08/15 

 


Jarosław Skrzyczyński finiszuje na 22 miejscu w Aachen

23/08/15 - Jarosłąw Skrzyczyński i Crazy Quick - finaliści ME w Aachen

Wyniki końcowe Mistrzostw Europy Seniorów  

 


Krzysztof Ludwiczak przebojem w Aachen !

20/08/15

Krzysztof Ludwiczak na Zoweja bez błędów w drugim konkursie w Aachen, będącym pierwszyn nawrotem Pucharu Narodów i drugą kwalifikacją indywidualną Mistrzostw Europy Seniorów. Krzysztof Ludwiczak w klasyfikacji indywidualnej po dwóch konkursach zajmuje 18 miejsce z 4.32 pkt , Jarosław Skrzyczyński jest na 37 miejscu z 8.37 pkt , Msciwoj Kiecoń z 21.18 pkt zajmuje miejsce 73 i Michał Kaźmierczak z 22.14 - 74.

 

Zoweja 11 letni ogier rasy KWPN wł Andrewex sp z o.o. / Burggraff - Libero H / 

 

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI INDYWIDUALNE po dwóch konkursach

WYNIKI ZESPOŁOWE

 


Aachen - po pierwszym dniu ME - Mściwoj Kiecoń najlepszy spośród naszych reprezentantów, Polska na 12 miejscu zespołowo

19/08/15

Mściwoj Kiecoń i Urbane najlepszą Polską parą pierwszego konkursu ME w Aachen - wynik 76.03 - 37m., 
Krzysztof Ludwiczak 76.31 - 39m,
Jarosław Skrzyczyński 76.41 - 40m,
Michal Kazmierczak 95.96 - 86m

 

 

Polska na 12 miejscu zespołowo po I konkursie. 

WYNIKI Indywidualne 

WYNIKI TURNIEJU / PROGRAM 

Relacja TV na Eurosport i na TVP Sport 


Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen 2015

19/08/15 

Michał Kaźmierczak / Que Pasa 5

Krzysztof Ludwiczak / Zoweja

Mściwoj Kiecoń / Urbane

Jarosław Skrzyczyński / Crazy Quick

 

wyniki / listy

TV Eurosport od 14.30 

live www.feitv.org / płatne

 

 

 

19/08/15 godz. 14.00 - pierwszy konkurs kwalifikacyjny 


Brązowy medal Mistrzostw Europy Dzieci - video dekoracja

 

W ME Dzieci startowało 22 ekipy, Polska ukończyła na 3 miejscu z brązowym medalem. WYNIKI


Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci Wr Neustadt 2015 -CEREMONIA OTWARCIA video

17/08/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 3015
Miśkiewicz Tomasz  2858
Skrzyczyński Jarosław 2309
Kubiak Dawid 2199
Konopacki Przemysław  1624
Kaźmierczak Michał   1552
Wacławik Marek 1382
Lewicki Marek  1240
Kiecoń Mściwój    1228
Tyszko Michał       1203

31/03/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   607
2. Kierznowska Aleksandra  476
3. Maruszak Lena 412
4. Suska Juliana 410
5. Sydow Natalia 255
6. Wypchło Aleksandra  217
7. Kłapińska Laura  197
8. Lewandowski Aleksander  180
9. Stefańska Natalia    176
10. Parkitny Maximilian   163

31/03/24

1. Biegalska Iga 662
2. Ganowska Julia 374
3. Skrzyczyński Patryk  339
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     281
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 178
8. Kucharska Antonina   127
9. Nawrocka Roksana  121
10. Hudzik Jakub  111

31/03/24

1  Kazimierczak Gaja  560
2  Chojowska Iga  445
3. Kulesza Lila  440
4. Kosmol Alicja   370
5. Dampc Nela  360
6. Soforek Marcel   335
7  Wolniewicz Karmela  330
8. Biedziak Aleksandra  315
9. Pis Hanna  280
10. Malesa Alicja  275

29/02/24 

1.  Sabok Gabriela  74
2.  Mordzelewska Hanna  44
2.  Luksa Paulina  30
4.  Czyżyk Zahiu Natalia  28
4.  Filkiewicz Hanna  28
6   Cytarska Hanna  26
6.  Sławińska Aleksandra  26
8.  Głoskowski Franciszek  24
9   Lubońska Helena  22
9.   Tańcula Maja 22

29/02/24

1.  Leboda Oliwia  68
2.  Reimann Zofia  64
2.  Przybylska Łucja  52
4.  Kostkowska Liliana   48
4.  Stodolna Natalia  48
6   Rąbca Milena  47
7.  Ślusarczyk Iga  41
8.  Janaszczyk Lena  37
9.  Binkowska Wera  36
10. Mordzelewski Jan   35

29/02/24

1  Lubońska Helena    83
2. Wnuczko Sara   67
3. Broniarczyk Henryk  65
4. Marszałek Amelia  62
5. Seroczyński Kacper  60
6. Pellowska Paulina    47
7  Luboński Ignacy  45
8. Wacławik Kacper 37
9  Kmiecik Pola  34
10. Michalak H., Kinas A.  33

29/02/24

1. Buczek Agata    70    
2. Lewicka Aleksandra   58
3. Jach Michalina  55
4. Binkowska Wera      49
5. Kondysiak Emilia   39
6. Sawa Blanka  35
7. Molenda Lena    33
7. Czarnecka  Aleksandra  33
9.   Drzycimska Iga  30
9.  Wierucka Zofia        30

29/02/24

1.  Czerepińska Maria   165
2.  Cwalina Wiktoria   160
2.  Sławińska Zuzanna  140
4.  Kamińska Zofia   120
5.  Hart Dyke Zofia  105
6.  Ferjan Victoria  95
7.  Patecka Olga  85
8.  Szostawicka Karolina  75
9.  Szulczyńska Pola 70
10. Stobińska Cecile  45

29/02/24

1.  Korus Anna    223
2.  Skoczylas Michalina  145
3.  Ciszek Maria   120
4.  Koperska Pacyńska M.       110
4.  Nowak Liwia  110
6.  Pakur Zofia   60
6.  Moczkowska Carla   60
8.  Kwiatkowska Julia             80
9.  Rachubik Julia   70
9. Ferjan Victoria, Czupryna M.   70

29/02/24