W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sophie Von Werner 
 
 
Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Paweł Jurkowski i Oskar Murawski w CSN Osterholz

20/01/14 g.18.15

Reprezentanci Polski  Oskar Murawski i Paweł Jurkowski w dniach 20-21 stycznia startują w turnieju CSN Late Entry Osterholz w Niemczech. Powodzenia !! 

podręczne linki od WYNIKÓW 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w CSI3 Drachten 16-19.01.14

  15/01/14 g.14.00

Podręczne linki do wyników, LIVEstream, zgłoszenia.

 

 


Radosław Zalewski galeria CSI2 Drachten autor Monique de Smit

14/01/14 g.12.34

Radosław Zalewski i jego konie w obiektywie Monique de Smit. CSI2 Drachten 9-12.01.2014

 

 

 

 


Ranking końcowy PZJ w Kat Dzieci 2013

14/01/14 g.07.50

Ranking PZJ na koniec 2013 w Kategorii Dzieci zdecydowanie wygrała 14 letnia finalistka Mistrzostw Europy Dzieci, medalistka Pucharu Polski Dzieci, reprezentantka klubu CSJ Coval Biały Bór Olimpia Wołodkowicz. Gratulacje !

Olimpia Wołodkowicz w podsumowaniu 2013 roku przez naszą redakcję, została wyróżniona tytułem Zawodnik 2013 Roku w Kat. Dzieci.

Końcowy Ranking 2013 roku ( 56 zawodników )  

 


Ranking końcowy K i MK 2013

13/01/14 g.16.00

Adam Grzegorzewski ( na zdjęciu ) liderem w grupie D i E , Aleksandra Kierznowska, Maria Baehr, Wiktoria Głowacka i Aleksandra Bolko najlepsze w pozostałych grupach. Gratulacje !!

RANKING KOŃCOWY 2013 

 

 


Radosław Zalewski i Enriques of The Lowlands w dobrej formie w Drachten

11/01/13 g.08.10

Radosław Zalewski i wspaniały  10 letni siwy Enriques of The Lowlands plasują się w czołówce konkursów DR w Drachten .

 

 

 

 

 


Klasy sportowe PZJ za sezon 2013

11/01/14 g.02.00

Polski Związek Jeździecki opublikował robocze Zestawienie Klas Sportowych dla zawodników za sezon 2013. Klasy MM ( Mistrzowska Międzynarodowa ) nie nadano, Klasę MISTRZOWSKA nadano 5 zawodnikom - Aleksandra Lusina, Marek Lewicki, Piotr Morsztyn, Jarosław Skrzyczyński i Maksymilian Wechta, PIERWSZĄ KLASĘ przyznano 76 jeźdźcom. 

Zestawienie KLAS Sportowych 

 


HZO Leszno luty - marzec propozycje

10/01/14 g.16.00

Propozycje HZO 

21-23.02, 28.02-03.03, 16-18.03


Amber Cup 21-23 lutego 2014 propozycje

10/01/14 g.14.00

PROPOZYCJE CSI2

W dniach 14-16 lutego w Sopocie odbędą sie zawody CSN -( koszty : ŚRMR 320zł  DR 400 zł  (GP 530+1% od puli )  boks 300 zł więcej www.hipodrom.sopot.pl

PROPOZYCJE wybranych IMPREZ MIĘDZYNARODOWYCH w dziale KALENDARZ


Końcowy Ranking PZJ na dzień 31.12.2013

10/01/14 g.07.00 

Końcowy Ranking Polskiego Związku Jeździeckiego 31.12.13 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20