W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Kiecoń, Gowin , Lemański, Lusina w górę w rankingu FEI

04.06.13 g.17.00

Jarosław Skrzyczyński najwyżej sklasyfikowanym polskim jeźdźcem w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej !

Zobacz ranking polskich jeźdźców

 

 

 

 


Maksymilian Wechta w świetniej formie w Lastrup !

02/06/13 g.06.30

Maksymilian Wechta w Lastrup wygrał konkurs 135 cm, w 140 był czwarty !!  

 

 

 


Polacy w turnieju Equi Young Stars w Lastrup

30/05/13 g.21.00

Maksymilian Wechta i Andrzej Opłatek bez błędów w dzisiejszych konkursach otwarcia w Lastrup !!

 

Wyniki / Live

 

 

 

 


Igor Kawiak w Haras de Bory

30/05/13 g.20.00

Igor Kawiak rozpoczął dziś starty w Haras de Bory we Francji .

Powodzenia !!

 

Wyniki / Live

 

 

 

 

 

 

 


Aleksandra Lusina w Moskwie

30/05/13 g.13.00

 

Aleksandra Lusina wystartuje w CSIO4 w Moskwie. Powodzenia !!!

 

 

 

 


Galeria Kopenhaga II Nawrót PN

25/05/13 g.14.00

Mini Galeria z II Nawrotu PN

więcej na naszym facebooku

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polska zdobyła 70 punktów do rankingu Furusiyya Nations Cup ! video I nawrót

25/05/13 g.06.00

Polska na piątym miejscu ukończyła  Puchar Narodów w Kopenhadze zdobywając 70 punktów do rankingu FNC.

Wyniki Pucharu Narodów oraz video z pierwszego nawrotu

 

 

 

 


CSIO3* Copenhagen 2013 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

24/05/13 g.06.30

Polska Kadra powalczy dziś o pierwsze punkty do tegorocznego rankingu  FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

Andrzej Lemański / Bischof L

Łukasz Koza / El Camp

Łukasz Wasilewski / Wavantos

Igor Kawiak / Centino du Ry

 

 


CSIO3 Kopenhaga 2013 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

21/05/13 g.16.00

Po pierwsze w tym roku punkty dla Polski  do rankingu  FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™ do Kopenhagi wyjechała nasza  reprezentacja w składzie :  Igor Kawiak, Łukasz Koza, Andrzej Lemański, Łukasz Wasilewski i Radosław Zalewski.  Do udziału w zawodach zgłosiło się 13 ekip.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zgłoszonych koni i zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / PROGRAM   

 

 

 

 


Program Kliniki z Albertem Voorn

21/05/13 g.14.00

Już jutro VICE MISTRZ OLIMPIJSKI ALBERT VOORN w Polsce !!

 

Zapraszamy na zapoznanie się z programem Kliniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18