W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final 24/11/19

Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final

🥇 Shanghai Swans 🥈 Monaco Aces 🥉 Madrid In Motion

WYNIKI   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography 


Praga Global Champions Playoffs - Ben Maher wygrywa Super Grand Prix 1 250 000 eur

 

Podium CSI5* LONGINES GCT SUPER GRAND PRIX 160cm 

1m. Ben Maher GBR Explosion W  0 pkt 

2m. Darragh Kenny  IRL Balou du Reventon  2 pkt 

3m. Martin Fuchs SUI Clooney 51 4 pkt 

WYNIKI     VIDEO   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography


Ogier hodowli Leszka Chełstowskiego - Chilli Boy Maxx SR uznany w Oldenburgu ! 22/11/19

 

Chilli Boy Maxx SR Ogier 2017 / /Cornet Obolenksy x Darco x Chin Chin/  hod. Leszek Chełstowski Maxx Horses Wioleta Sipak & Leszek Chełstowski

WYNIKI Korung 2019 


CAVALIADA POZNAN 2019 - zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI4-W  CSI1 CSIYH  

REGULAMIN CAVALIADA TOUR 2019/20

CAVALIADA FUTURE 

MIDI
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB KOŃ
1  Lena Czeszejko-Sochacka   JKS u Robsonów MIŁEK PONYSPORT
2 Irena Bigaj KS FARUK LOTOS
3 Julia Ganowska KJ Ranczo Kołata TIFFANY
4 Martyna Pliem-Perka Tuszyński KJ Garbówek     NANCY PONYSPORT
5 Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna BORSALINO
6 Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn ROLEX 2
7 Paulina Pellowska JKS Barłomino JOWISZ
8  Hanna Kuczkowiak JKS Farma Modrzewie WRANGLER FOREST
MINI
1 Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko SZAMAN
2 Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD
3  Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin AT LAST RAVISHING RUBY
4  Nell Sówka KJ Podkowa Gruszczyn S-PIORUN
5 Berenika Biela KJ CH Jaszkowo HALNY
6 Natalia Kręgielska Tuszyński KJ Garbówek SANTA
7 Matylda Szrajer Kielecki Klub Jeździecki WOLLINGS LION KING
8  Paulina Słoniec KJ Trachy Sośnicowice PYSIA

 


Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix Leszna 17/11/19

fot. Paula Bartkowiak 

Wojciech Dahlke z KJ Sokół Damaslawek  na MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15  zwyciężył w konkursie Grand Prix HZO w Lesznie. W finałowej rozgrywce pokonał zawodników KJ Agro Handel Śrem - Arkadiusza Fimmel i Mściwoja Kieconia.

WYNIKI GRAND PRIX
WYNIKI ZAWODÓW 

 


Nell Sówka i Václav Humplík wygrali finałowe zawody do Cavaliady Future w KJK Szary Michalowice 17/11/19

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Michałowice :

 

gr A1  Václav Humplík  CZE MERLIN  / Cavaliada Future MINI / 

gr A2  Nell Sówka  FIGARO / Cavaliada Future MIDI /   KJ Podkowa 

gr C   Zofia Sondej MAKS  KKJ Kielce 

gr Dbis   Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE KJ Michałowka 

gr D/E  Agata Derda KOSMA KJ Michałowka 

Finał Dzieci II    Otylia Barczyk MELODY KJ Profit 

Grand Prix Dzieci  Marta Wypiór HOKEY POKEY KJ Pod Żubrem 

Finał Jun / MJ    Emilia Szojda CAMPINO BURME KJ Profit  

 

WYNIKI ZAWODÓW   

RANKING KONCOWY KWALIFIKACJI DO CAVALIADA FUTURE 


Andrzej Opłatek startuje w prestiżowym turnieju Stuttgart German Masters CSI5-W 14-17 XI 2019

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach :

CSI5-W 155cm - 15 miejsce  STAKKATAN  0 pkt  VIDEO 

CSI5-W 155cm - 19 miejsce STAKKATAN  4 pkt 

CSI5-W 145cm - 3 miejsce  CONTHINDER   VIDEO 

Jump & Drive - 6 miejsce CONTHINDER

WYNKI ZAWODÓW 


CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg 14-17 XI 2019

Reprezentacja Polski :

Przemysław Konopacki  DUKE  VASCO  VOLO'S DIAMOND  FYGO  JEREMIAH  JONK SVG

Cassandra Orschel  DACARA E   ACANTHYA   COPA DEL REY   BOOMER

Maria Branka - Borja  CAMILLA 139   CLINT EASTER

Sophie Von Werner  BINK  DOLORES II

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

​Grand Prix CSI1 3. Cassandra Orschel  ACANTHYA  17/11/19

CSI2 135/140cm 8m. Cassandra Orschel COPA DEL REY

CSI1 120cm  7m. Sophie Von Werner  DOLORES II

CSI1 130cm  11m. Marja Brańka Borja CAMILLA 139  16/11/19

CSIYH - 6m. Przemysław Konopacki JONK SVG  14/11/19 


Sandra Piwowarczyk w świetnej formie w konkursach CSIYH


HZO DIM Jaszkowo - kwalifikacja Cavaliada Future 8-10/11/19

 
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM CAVALIADA - V etap kwalifikacji Cavaliada Future 

 
A2 - MIDI - Julia Ganowska Ranczo Kołata 
A1 - MINI - Berenika Biela - CH Jaszkowo 
C - Antonina Jaworska - TKJ Garbówek  
Dbis - Natalia Knopkiewicz Ranczo Kołata 
Dzieci II - Maria Laskowska JKS Podkowa Szczecin 
Dzieci I - Aleksandra Pliem-Perka TKJ Garbówek 
GP D/E - Amelia Otlewska KS Jumping Events
JUN - Zuzanna Nowakowska Stajnia Gronówka 
 
 
Julia Ganowska 
 

Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19