W tym tygodniu:
 
 
Maksymilian Wechta, Natalia Zimnowodzka
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2-W Budapest 27-29 XI 2020

 

Jarosław Skrzyczyński i Chacco Amicor - zwycięzcy konkursu zaliczanego do rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej fot. (c) CSIO Budapeszt

 

Reprezentacja Polski :

Jarosław Skrzyczynski ZARIN 44   CHACCO AMICOR   OLIMPIC STAR

Dawid KubiaESTORIL FORTUNA   FLASH BLUE B

Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  BACCORD

Przemysław Konopacki  DUKE  VASCO

Matylda Kasner  ARES CLIFF

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 29/11/20

Grand Prix LR 145  7m Przemysław Konopacki  DUKE

CSI2-W 140-145cm  6m Przemysław Konopacki  VASCO

CSI2-W 140 cm  12m, Matylda Kasner ARES

 

sobota 28/11/20

CSI2-W World Cup 160cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  CHACCO AMICOR VIDEO 

CSI2-W 140cm   4m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2-W 135cm   1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO

 

piątek 27/11/20

CSI2-W 145cm  8m. Msciwoj Kiecon GIRALDO L

CSI2-W 140cm  11m. Jarosław Skrzyczyński  ZARIN 44

CSI2-W 130cm  8m. Jarosław Skrzyczyński   OLIMPIC STAR

 


HZO DiM Michałowice - VI Kwalifikacja Cavaliada Future 22/11/20

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM IMichałowice 22/11/20

Gr O - Martyną Grobelny LKJ Ochaby 
Gr A1 - Maja Kliś Profit Orzesze 
Gr A2 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice 
Gr C - Irena Bigaj KS Faruk
Gr Dbis - Paulina Pellowska SKJ Barłomino - video 
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power
Dzieci II - Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn 
Dzieci I - Barbara Piontek Rio Grande Krosinko
Finał Jun / Mł - Marcelina Lech KJK SZARY Michałowice

WYNIKI ZAWODÓW

Ranking końcowy kwalifikacji do Cavaliada Future RANKING


Andrei Shalohin zwycięża w Memoriale Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 22/11/20

Andrei Shalohin i Farley fot Paula Bartkowiak

 

WYNIKI Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2020 

1m. Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko  0/0 44,89s

2m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 0/4 37,08s

3m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA KS Cortina 0/8 37,65s

 

WYNIKI ZAWODÓW

Generał Michał Gutowski WIKIPEDIA

Memoriał Generał Michała Gutowskiego 2019

 


Aktualizacja składu Kadry Narodowej Polski 20/11/20

Zarząd PZJ powołał do Kadry Narodowej Polski MJ Julię Jaglarz i Gabrielę Bado a skład kadry Seniorów uzupełnił o zawodników: Mściwoj Kiecoń i Dawid Kubiak. 

 

 

 

 

 

 

Julia Jaglarz i Gabriela Bado 

 


Przemysław Konopacki punktuje w CSI2 Lier 19-22 XI 2020

Przemysław Konopacki  na Duke - druga para piątkowego konkursu 140cm. 

 

Przemysław Konopacki, na stałe mieszkający w Belgii, startami podczas turnieju CSI2 w Lier potwierdził swoją dobrą formą. Bezbłędny w konkursach otwarcia. Trzeci w LR 145 na VOLO'S DIAMOND, drugi na DUKE w konkursie 140cm. 

WYNIKI ZAWODÓW    VIDEO LR 145 rozgrywka 


Andrzej Opłatek z powodzeniem w CSIO3 Vilamoura 17-19 XI 2020

 

Andrzej Opłatek z powodzeniem jeździł w zawodach CSIO3 w Vilamoura w dn 17-19 XI 2020. Na 7 startów, pięć razy plasował w pierwszej 10-tce wyników.  

 

​Najlepsze wyniki reprezentanta Polski w turnieju :

19/11/20 

Grand Prix 150cm 9m  STAKKATAN   VIDEO

CSIO3 140cm 3m LE CORDIAL

CSIO3 130cm 9m DIAROUBET  

 

18/11/20

LR 145cm  4m.  STAKKATAN  VIDEO   VIDEO jump off

CSIO3 140cm  12m  DIAROUBET  VIDEO

 

17/11/20 

CSIO3 130cm  10m. DIAROUBET

 


Jan Vinckier triumfuje w Grand Prix Leszna 15/11/20

 

Jan Vinckier ze SK Kunowo na hanowerskim 10 l wł. CAREBIS / Calido x Rabel I Z/ triumfuje w Grand Prix Leszna - video rozgrywka 15/11/20

GRAND PRIX Leszno 

1m. Jan Vinckier CAREBIS SJ Kunowo  0/0 38,31s

2m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel  0/0 39,29s

3m. Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z KJ Podkowa 0/0 44,97s 

WYNIKI ZAWODÓW 


HZO DiM Poczernin 13-15 XI 2020

Lena Róża Rybak-Massalska / Thovan Ghoukell / SKJ Ponylandia trener pani Marzena Jurzak w finałowej rozgrywce gr D bis. 

 

JKS Poczernin - Zwycięzcy finałowych konkursów HZO DiM  15/11/20 


Gr A0 - Adrianna Leonowicz KJ Wiktorowo

Gr A1 - Janina Wierzchowska JKS Rywal Grudziądz

Gr A2 - Karolina Wernerowicz  Akademia Kucania

Gr C - Jagna Grabowska KU AZS Uniwersytet Warszawski

Gr Dbis - 1m. Lena Róża Rybak-Massalska  SKJ Ponylandia

Dzieci II - Wiktoria Wąsowicz Polish Pony Club Sp z oo

GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power

Dzieci I - Julia Parda Polish Pony Club

Jun. Mł - Zuzanna Chwalińska KJ Legia Kozielska

WYNIKI ZAWODÓW       WYNIKI PDF


Adam Nicpoń w Salio wygrywa kolejny konkurs Grand Prix 15/11/20

 

Adam Nicpoń na 9 letnim holsztyńskim ogierze COUNTER / Cachas x Langenhagen/ wyhodowanym przez Małgorzatę Siergiej zwycięża w Grand Prix Immergas w Salio - video rozgrywka 

 

GRAND PRIX Immergas Salio 15/11/20

1m. Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino  0/0 37,84s

2m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck 0/0 38,65s

3m. Anna Seroka EXTRA DOLLARS SKJ Bajardo 0/0 42,42s

WYNIKI TURNIEJU    

 


CSI4 Vilamoura - Andrzej Opłatek wygrywa jeden z konkursów 13/11/20

Andrzej Opłatek podczas drugiego tygodnia zawodów w Vilamoura, wygrywa na Odile du Soufflet konkurs 130cm, na Le Cordial jest drugi w 135cmi 9-ty w małym GP 140cm na Stalando 2!  fot One Shot 

WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO Odile du Soufflet    VIDEO Le Cordial   10-13/11/2020


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20