W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Dzieci i HZR w Michałowicach 13-15.03 - zgłoszenia, program

11/03/15 g.19.20

Gościnne Michałowice w najbliższy weekend organizują ogólnopolskie zawody dla dzieci oraz zawody regionalne zawody. Do turnieju zgłoszone jest ponad 100 par. Powodzenia !!

 

 

 

 


HZO - Leszno 13-15 marca program zgłoszenia

11/03/15 g.11.00

Blisko 200 koni w Lesznie ! Powodzenia !!

 

 


Galeria, video - Finały CSI2 Leszno 2015

10/03/15

 

 

 

 

 

 

 


Ranking PZJ Kuców i MK na dzień 09.03.15

09/03/15 g.18.15

Ranking PZJ K i MK na dzień 09.03.15 - liderzy rankingów wg grup : 

gr E  Adam Grzegorzewski ( na zdjęciu ) 
gr D Mikołaj Barański 
gr. C Maja Hendrys
gr. B Jakub Stróżyński 
gr. A Aleksandra Osuch

 

 


Riders Academy - sezon 2015 - zgłoszeni zawodnicy

09/03/15 g.14.30

Young Riders Academy - sezon 2015 

Maja Radomska

Weronika Wilska 

Krzysztof Okła 

Zuzanna Gowin

 

 

 

 


Natalia Czernik gwiazdą Grand Prix CSI2 w Lesznie

Natalia Czernik na klaczy Colina ukończyła Grand Prix  CSI2 w Lesznie na drugim miejscu z wynikiem 0/0/44,09s  Ustąpiła jedynie reprezentantowi Czech Josefowi Jr. Kincl dosiadającemu ogiera Cascar 0/0/40.30s.  Gratulacje Natalia ! Gratulacje Team Wechta !!

WYNIKI TURNIEJU


Galeria, video - sobota 07.03.15 - CSI2 Leszno

08/03/15  

 

 


Łukasz Appel przebojem drugiego dnia zawodów CSI2 w Lesznie

 

6YH  Konkurs nr 6    Łukasz Appel POL / Estoril Fortuna  WYNIKI

7YH  Konkurs nr 7    Jarosław Skrzyczyński POL / Quitoki  WYNIKI

Konkurs MR  nr 8   Josef Jr Kincl CZE / Ciki Ciki  WYNIKI

Konkurs ŚR nr 9    Łukasz Appel POL / Anastacia III WYNIKI

Konkurs DR nr 10  1m. Michael Kolz GER / FST Calzada  WYNIKI

                               2m. Łukasz Appel POL / Quite Donaldson 

Galeria 


CSI2 Leszno 6 marca 2015 - galeria

07/03/15 g.07.15 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrał pierwszy konkurs DR w Lesznie

06/03/15 g.17.50 

Konkurs DR ( nr 5 )  1m. Krzysztof Ludwiczak POL Poli Loli L wyniki 

Konkurs ŚR ( nr 4 ) 1m. Nawojka Kiecoń POL Charyzma W wyniki

Konkurs MR ( nr 3 ) 1m. Łukasz Krajewski POL Zuline wyniki

Konkurs 7YH ( nr 2 ) 1m. Jarosław Skrzyczyński POL Quitoki wyniki

Konkurs 6YH ( nr 1 ) 1m. Łukasz Appel POL Estoril Fortuna wyniki

Galeria 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21