W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Baltica Equestrian Tour - 31.05- 05.06.16 WYNIKI

Zakończył się III tydzień wiosennej edycji Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Spośród reprezentantów Polski najlepiej w zawodach spisali się : Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik i Grzegorz Kubiak a w rundzie Juniorskiej  Maciej Żołądkiewicz i Stanisław Piątkowski. 

 

Kolejna Baltica w letniej wersji odbędzie się w dn. 9-28 sierpnia b.r.

 

Polecamy zdjęcia z BET w obszernej galerii na stronie: www.1clicphoto.com

 

06/05/16

 

 


Grand Prix Michalowic dla Urszuli Kalicińskiej i Detroit CL 05/06/16

06/06/16

 

Grand Prix ZO KJK Michałowice w dn 05/06/16 wygrała Urszula Kalicińska na Detroit CL z WKJ Warszawa, 2m zajęła Paulina Wielgórska na Pass Away a trzecie Anna Szary Ziębicka na Norton.

 

WYNIKI TURNIEJU

 

żródło KJK Szary

 

 


Ranking FEI na koniec maja 2016

06/07/16

W światowym rankingu FEI na koniec maja 2016 r. zmiana na pozycji lidera. Aktualnie najlepszym zawodnikiem światowego rankingu jest Maclain Ward (USA) 3099 pkt. Najwyżej spośród reprezentantów Polski na 167 miejscu z 900 pkt znajduje się Jarosław Skrzyczyński. 

Polacy w rankingu FEI na koniec maja 2016 pobierz plik

 


CSI4 Poznań 2-5 czerwca 2016 -WYNIKI

06/06/16

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju wywalczyli Wojciech Dahlke na A Quite w Grand Prix - 13 miejsce, Leszek Gramza na Badorette w Finale LR 145 cm był drugi, formą błyszczeli juniorzy Martin Rozynek i Julia Klinge, która wygrała jeden z konkursów 130. W konkursach dla Młodych Koni Łukasz Brzówska na 6 letniej Wesfalii wygrał konkurs otwarcia i raz był drugi. W konkursach dla koni 7 letnich najlepiej spisał się Andrzej Głoskowski na Estoril Fortuna.  W rundzie Dzieci wszystkie 3 konkursy wyrała Aleksandra Kierznowska na Valencia. 

 

 

 


231 koni w Michałowicach 3-5 czerwca 2016

01/06/16

 

 

 

 


Prezes PZJ Michał Szubski złożył rezygnację.

Michał Szubski, pełniący funkcję prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego od 3 sierpnia 2015r., na dzisiejszym Nadzwyczajnym Walnym Zjeździe Sprawozdawczo-Statutowym Delegatów Polskiego Związku Jeździeckiego, złożył rezygnację. 

31/05/16

 

VIDEO www.swiatkoni.pl

CSI3 Lisnyky UKR 2016 WYNIKI

W dn 27-29.05.16 Michał Kaźmierczak startował w zawodach CSI3 Lisnyky na Ukrainie. W Finale 140 na Apart wywalczył drugie miejsce, w Grand Prix na Woody był 11.

 

WYNIKI TURNIEJU

 


Baltica Equestrian Tour - II tydzień - 24-29 maja 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16

Najlepsze wyniki  dla Polski podczas drugie tygodnia BET w Ciekocinku wywalczyli : Ekipa Juniorów - zwycięstwo w Pucharze Narodów CSIOJ , Mściwoj Kiecoń - 5 miejsce Grand Prix CSI2, Jacek Zagor - zwycięzca GP CSI1, Maria Baehr - 2 miejsce Grand Prix Dzieci, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński zwyciężali w konkursach dla Młodych Koni, Ekipa Dzieci - trzecie miejsce w PN CSIOCh. Formą błyszczeli Adam Grzegrzewski i Monika Grundkowska. W pierwszym etapie Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego pierwsze trzy miejsca zajmują : Mściwoj Kiecoń, Hubert Kierznowski i Anna Szary Ziębicka

 

 


XII ZO Grand Prix PP Żywności i Fundacji Orła Białego oraz ZT Olsza, 28-29.05.2016 WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16 

 


Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego - sezon 2016

Na cykl Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego w edycji 2016 składają się cztery Etapy:

Etap I - Grand Prix
CSI** Ciekocinko – 29 maja 2016
Etap II – Grand Prix
CSI*** Jakubowice – 24 lipca 2016
Etap III - Grand Prix
CSI*** Ciekocinko - 28 sierpnia 2016
Etap IV - Finał JGPP – MP-B Jakubowice – 11 września 2016
                                                            Relacja TVP Sport 

 

29/05/16  

 

 


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24