W tym tygodniu:
 
 
CSI4 Monachium GER
Jan Bobik 
 
 
 
 
CSI3 Gorla Minore ITA 
Andrzej Opłatek 
 
 
 
 
CSI2 Lier BEL 
Anna Szary Ziębicka,
Michał Ziębicki, Krzysztof Retka 
 
 
 
 
CSI2 Kronnenberg NED 
Damian Ostroga 
 
 
 
 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego  Leszno HZO 

 

 

HZO DiM Wolica 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Galeria Linz Festival foto Krisztian Buthi

  30/04/14 g.06.30

 

 


Galeria Grand Prix CSI4 Hagen 2014

  29/04/14 g.16.15

 


CSIO3-W Celje 2014

29/04/14 g.13.00

1-4 maja 2014 Celje SLO

Reprezentacja Polski pierwszy Puchar Narodów w 2014 pojedzie w słoweńskim Celje. Do turnieju 16 międzynarodowych federacji zgłosiło 74 jeźdźców na 137 koniach. Skład Reprezentacji Polski / zgłoszenia do turnieju. 

 


Galeria Magna Racino Spring Tour foto Hervé Bonnaud

  

 


Grand Prix Linz - Hagen - Antwerpia - Magna Racino

28/04/14 g.16.50

Wyniki i relacja video z konkursów Grand Prix z Linz,  Hagen, Antwerpii i Magna Racino.  

 

 

 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrał w Linz Finał Silver Tour

28/04/14 g.07.00

Krzysztof Ludwiczak w świetnym stylu wygrał finał Silver Tour w Linz na siwym belgijskiej hodowli og. A New Prsident ( President - Nabab de Reve ) . Gratulacje !!

VIDEO / wyniki 

 

 


Dalia Lehmann druga w Grand Prix Dzieci w Linz

28/04/14 g.06.20

Sukcesem 13 letniej reprezentantki Polski Dalii Lehmann w Linz zakończył się konkurs Finałowy dla Dzieci w Linz. Dalia Lehmann na koni Little Man 7 ukończyła na drugim miejscu.

 

 

 


Sukces !! Jarosław Skrzyczyński wygrał w Antwerpii

26/04/14 g.18.15

Jarosław Skrzyczyńśki w konkursie LR 145 w Antwerpii zajął pierwsze miejsce  ex aequo z reprezentantką Wielkiej Brytanii Jesicą Mendoza. Gratulacje !!

Oboje pokonali parkur bez błędów w czasie 62,85 s. 

 

 


Joanna Marciniak i Julia Przeździęg najlepsze w Linz

26/04/14 g.07.00

Sukcesem reprezentantek Polski zakończyły się piątkowe konkursy otwarcia w rundach Dzieci oraz Juniorów / MJ. Julia Przeździęg wygrała konkurs w kategorii dzieci na klaczy Puszta a Joanna Marciniak była nie do pokonania w konkursie dla juniorów  / mj, który wygrała na klaczy Chelsea Blue

WYNIKI / GALERIA / VIDEO 

 


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Linz

26/04/14 g.06.30

Krzysztof Ludwiczak na 8 letniej klaczy rasy KWPN Belycette K Taloubet K - Nimmerdor ) należącej do Andrzeja Opłatka w piątkowym konkursie z rozgrywką Silver Tour w Linzu zajął trzecie miejsce. 

VIDO / WYNIKI 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19