W tym tygodniu :
 
 
 
 

 

 
 
Cassandra Orschel 
 
 
Julia Jaglarz 
 

 
Szymon Najdzionek 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix CSN Drzonków dla Jarosława Skrzyczyńskiego

30/09/13

Jarosław Skrzyczyński na wspaniałym Crazy Quick wygrał konkurs Grand Prix CSN Drzonków ! Gratulacje !!!!

 

WYNIKI CSN Drzonków tu

27-29.09.2013

 

 

 


Historyczny triumf Francji w pierwszym Finale Furusiyya FEI Nations Cup™

30/09/13

Za nami pierwszy historyczny Finał Furusiyya Nations Cup™ . Nowa formuła rozgrywania Pucharu Narodów obroniła się, zawody dostarczyły niezapomnianych sportowych emocji, były też rekordowe pod względem  wysokości nagród finansowych. Pula nagród Finałowego turnieju  to ponad 2 mln eur . Francja wywalczyła historyczny tytuł zwycięzcy  pierwszego Finału Furusiyya Nations Cup™.  WYNIKI  FINAŁU / WYWIADY / GALERIA

 

 


Sukces Alberta Ornata w Austrii

30/09/13

Albert ORNAT w świetnym stylu rozpoczął sezon halowy, podczas międzynarodowego turnieju w austriackim Wr. Neustadt był dwa razy drugi w konkursach rundy juniorskiej.

Gratulacje !!!

 

 

 


Furusiyya FEI Nations Cup™ eliminacje Barcelona 27.09

27/09/13 g.17.30

Ekipa Brazylii  z 1 pkt wygrała eliminacje do Wielkiego Finału Furusiyya FEI Nations Cup™ 2013. w Barcelonie. Do niedzielnego Finału zakwalifikowało sie pierwsze osiem ekip, pozostałe wystartują w sobotnim Finale Pocieszenia o pulę nagród w wysokości 300.000 euro.

WYNIKI / GALERIA

 

 


Albert Ornat w Wr Neustadt

27/09/13

Albert Ornat, zawodnik KJK Szary w Michałowicach  w dniach 27-29.09.13 będzie jedynym naszym reprezentantem w turnieju CSI1 w austriackim Wr. Neustadt. Powodzenia !!!

WYNIKI tu

LIVE transmisja tu

 

 


Wielki Finał w Barcelonie od dziś !

26/09/13 g.15.00

Pierwszy konkurs turnieju w Barcelonie  o nagrodę Coca Coli wygrał reprezentant Kolumbii  Rene Lopez na klaczy SF Polissonne Des Neyes. Wszystko o Wielkim Finale i jego polskim akcencie , dalej.

 

 

 

 


Obowiązkowe szkolenie dla wszystkich instruktorów sportu i trenerów.

26/09/13

Obowiązkowe szkolenia PZJ warunkiem uzyskania licencji na 2014 rok.

 

 


Jacek Zagor wygrał Puchar Białego Boru 2013

25/09/13

Gratulacje dla Jacka Zagora za triumf w Pucharze Białego Boru 2013 oraz dla Organizatorów Pucharu za pucharową wspaniałą inicjatywę !

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 

 


CSN Drzonków wrzesień 2013

24/09/13

 

Zgłoszenia  do turnieju CSN w Drzonkowie w dniach 27-29.09.13

170 koni

 

 

 

 


Najlepsze Młode Konie na Świecie 2013

24/09/13

Poznajcie najlepsze Młode Konie Świata w skokach przesz przeszkody 2013 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4111
Ludwiczak Krzysztof  3072
Wojcianiec Wojciech 2563
Kaźmierczak Michał     1828
Grzelczyk Kamil 
1724
Wechta Maksymilian 1630
Grzegorzewski Adam 1431
Bobik Jan 1374
Opłatek Andrzej  1358
Kiecoń Mściwoj  891

31/05/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18