W tym tygodniu :
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Michalina Szmytka, Jacek Muraczewski, Gabriela Biedka,  Sandra Piwowarczyk 
 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


CSI2 Kronennerg NED

Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska


CSI1 Bonheiden BEL

Anna Kosznik 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Relacje VIDEO z Poznania

11/12/13 g.10.00

Relacja VIDEO z Poznania ( najlepsze przejazdy reprezentantów Polski z konkursów DR, najlepsi z finału MR i ŚR, najlepsi juniorzy, finał Cavaliada Future oraz Potęga Skoku )

 

 


Cavaliada w mediach

10/12/13 g.08.30

CAVALIADA w relacjach prasowych, video, wywiady, zdjecia

 

 

 

 


Motywacja w jeździectwie ANKIETA

21/12/13 g.21.20

Zwracamy się do Wszystkich PEŁNOLETNICH Koniarzy, którzy uprawiają Jeździectwo sportowo lub zawodowo, z wielką prośbą o wzięcie udziału w anonimowym badaniu do  pracy magisterskiej NATALII WRONY.

 

 

11/12/13  Ankieta  ZAKOŃCZONA Dziękujemy za udział ! Odzew i Państwa zaangażowanie w pracę było natychmiast. Dzięki !


HZO Leszno 13-15 grudnia program

  


Nasze zdjęcia z Poznania w międzynarodowych serwisach jeździeckich

09/12/13 g.20.45

Nasze zdjęcie, reprezentanta Niemiec, Felixa Hassmanna z dekoracji konkursu Grand Prix publikowały międzynarodowe serwisy jeździeckie.

 

 

 

 

 

 


CSI3-W Poznań za nami

09/12/13 10.00

Kolejna Cavaliada odbyła się, zgromadziła kilka topowych nazwisk  uatrakcyjniając sportową część imprezy, niestety   nie zachwyciła poza sportowymi atrakcjami na arenie głównej, w pamięci licznie zgromadzonej publiczności na trybunach i w sektorze VIP zostaną   wspomnienia ciągłych przerw technicznych na równanie podłoża. 

 

Podsumowanie sobotnich i niedzielnych startów naszych reprezentantów w Poznaniu. 

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i Balouzino najlepsza polska para konkursu Grand Prix 

 

 

 


Oskar Murawski bohaterem piątkowego wieczoru w Poznaniu

07/12/13 g.15.00

Reprezentant Polski Oskar Murawski pokonując mur wysokości 210 cm wygrał piątkowy konkurs Potęgi Skoku. Gratulacje !!

 

foto Ewa Imielska Hebda

 

 

 

 


Czwartek w Poznaniu pełen sukcesów polskich jeźdźców.

06/12/13 g.06.00

Reprezentanci Polski wygrali trzy z pięciu czwartkowych konkursów w Poznaniu Leszek Gramza wygrał konkurs MR, Andrzej Opłatek konkurs dla juniorów a Grzegorz Psiuk jeden z konkursów ŚR. Gratulacje !! 

 

 

 


Poznań - podręczne linki

 

LISTY WYNIKI / LIVE Świat Koni Galerie 

 

 


Otwarcie Hali w Sopocie galeria Konie i Rumaki


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19