W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 

 

Maria Brańka Borja, Przemysław Konopacki, Cassandra Orschel, 
Sophie Von Werner 
 
 

 

CSIYH Oliva ESP

Sandra Piwowarczyk 

 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Albert Ornat i Kamila Badowska najlepsi w Linz

06/05/14

Albert Ornat na Warex Pleasure wygrał niedzielny ( 04..05 )konkurs Grand Prix CSIJY Linz , Kamila Badowska była najlepsza w konkursie CSIJY w sobotę ( 03.05 ) na Graf Pilox.

 

WYNIKI / GALERIA

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w LR 145 Celje Championat

06/05/14

Sobotni konkurs w Celje liczony do rankingu Longines FEI był bardzo udany dla polskich par : Michał Kaźmierczak i Apart ( 3 miejsce ) oraz dla Pauliny Kozy i Banjo Boy ( 10 miejsce ) Konkurs wygrał reprezentant Austrii Thomas Fruhmann na The Sixth Sense.

WYNIKI / Galeria

 

 


Galeria Puchar Narodów CSIO Celje foto sIBIL sLEJKO

03/05/14 g.11.45

 

Galeria Puchar Narodów CSIO3-W Celje 

foto sIBIL sLEJKO

 

 


Patryk Badowski wygrał w Linz

03/.05/14 g.06.20

Junior Patryk Badowski, podopieczny Aleksandry Lusiny wygrał piątkowy ( 02.05.14 ) konkurs otwarcia CSIJY w Linz. Trzeci i szósty  w konkursie był Albert Ornat a piąta Kamila Badowska. 

WYNIKI / VIDEO  

 


Sukcesy w Celje

03/05/14 g.06.00

Piątek  w Celje był bardzo udany dla Polski. Pierwszym sukcesem tego dnia było zwycięstwo Łukasza Kozy w konkursie 140 Silver Tour na Bijou Be a kolejnym zajęcie drugie miejsca przez naszą ekipę pod wodzą  Rüdigera Wassibauera  w składzie : Grzegorz Kubiak, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza i Sławomir Uchwat w  pierwszym w tym roku Pucharze Nardów w wynikiem 19 pkt. 

 


Łukasz Appel drugi i czwarty w Linz

01/05/14 g.20.35

Łukasz Appel  udanym startem w Linz w konkursie Gold Tour  potwierdza swoją wysoką formę jaką prezentuje od początku sezonu. W dzisiejszym konkursie 140 Gold Tour był drugi na Quite Donaldson i czwarty na Zarco.  Wyniki / Video 

 

 

 

 

 


Łukasz Wasilewski najlepszy w Magna Racino

01/05/14 g.20.10

Łukasz Wasilewski kolejny tydzień w świetnej formie w Magna Racino w Austrii, wygrał pierwszy konkurs dla 6 latków na Dublinie, bez błędów jeździł na Arakornie i Wavantosie.

 

 

 

 


Majówka 2014 Celje-Linz-Magna Racino-San Giovanni-Lummen

Polacy w dniach 1-4 maja licznie startują na międzynarodowych arenach w Austrii, Słowenii, Włoszech i Belgii. Podręczne linki do wyników i transmisji LIVE oraz skład reprezentacji. 

 

 


Galeria Linz Festival foto Krisztian Buthi

  30/04/14 g.06.30

 

 


Galeria Grand Prix CSI4 Hagen 2014

  29/04/14 g.16.15

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19