W tym tygodniu:
 
 
Maksymilian Wechta, Natalia Zimnowodzka
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Adam Grzegorzewski wygrywa w Wierden

03/11/14

Adam Grzegorzewski w licznie obsadzonym turnieju w Wierden ( 30.10-02.11.14 ) w młode holenderskie gwiazdy wygrał konkurs otwarcia i był drugi w konkursie Grand Prix.

 

 


Michał Kaźmierczak w świetnej formie w Lesznie

02/11/14

Michał Kaźmierczak w Lesznie w dniach 26-29.10.14 podczas 3-gwiazdkowego międzynarodowego turnieju,  spisał się najlepiej spośród polskich zawodników. Wygrał konkurs Grand Prix Leszna oraz był trzeci i najlepszy spośród polskich jeźdźców w konkursie kwalifikacyjnym do Pucharu Świata.

 


CSI3-W Leszno galeria Katarzyna Primel ( środa 29.10.14 )

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 


CSI3-W Leszno galeria Katarzyna Primel ( wtorek 28.10.14 )

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 


Skrzyczyński, Gowin, Wechta, Kozanecka, Bach i Wilska najlepsi w poniedziałek w Lesznie

28/10/14

Poniedziałek w Lesznie był bardzo udany dla polskich zawodników. Cztery spośród sześciu rozegranych tego dnia konkursów wygrali reprezentanci Polski - Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Aleksandra Kozanecka i Dominika Bach. Zuzanna Gowin wywalczyła trzecie miejsce w konkursie zaliczanym do rankingu FEI.

Wyniki / video

 


CSI3-W Leszno 26-29.10.2014 - podręczne linki

26-29.10.2014

  ZGŁOSZENIA CSI3-W              ZGŁOSZENIA CSIYH                   PROGRAM

  WYNIKI                                     LISTY                                       LIVEstream

 

!!! Bieżące informacja na naszym FACEBOOKu i TWITTERZE  !!!


Kamil Grzelczyk nie do pokonania w Jaszkowie

27/10/14

Kamil Grzelczyk na Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam ) wygrał w Jaszkowie wszystkie konkursy DR w tym Grand Prix.  Gratulacje !

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 


CSI3-W Leszno 2014 - konkursy otwarcia

26/10/14 g.21.30

W konkursach otwarcia w Lesznie najlepiej spośród polskich jeźdźców spisali się Andrzej Opłatek  ( konkurs DT ) i Dominika Bach ( konkursy dla MK ).

WYNIKI / VIDEO / Galeria

 

 


Sukces ! Natalia Koziarowska druga w Wr Neustardt !

25/10/14 g.18.50

Natalia Koziarowska na debiutującej na międzynarodowej arenie 6-letniej klaczy Antina wywalczyła drugie miejsce w sobotnim konkursie dla MK w Wr. Neustadt w Austrii . Gratulacje !!
 

Wyniki / Video

 


Oskar Murawski - video z Neumunster

25/10/14

Oskar Murawski na 10 letnim OS wałachu Casting 3 ( Cellestial - Calypso II ) wygrał w dniu 23.10.14 konkurs 140 cm w Neumunster.

 

Video

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20