W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Sukces !! Igor Kawiak trzeci w Grand Prix Budapesztu !!

14/07/13 g.17.40

Zakończył się bardzo trudny konkurs Grand Prix w Budapeszcie, który wygrał 27 letni reprezentant Belgii Pieter Devos na 10 letnim wł rasy BWP Dream of India Greenfield ( Gem of India - Night and day ). Drugie miejsce również zajął  reprezentant Belgii Gregory Wathelet a trzeci w konkursie był reprezentant Polski  Igor Kawiak na Centino du Ry.

 

 

 


ME Vejer de la Frontera - foto blog Magdaleny Gut.

14/07/13

Wszystkie polskie konie szczęśliwie dotarły już na miejsce Mistrzostw. Zapraszamy na foto relację Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy MJ / J / Dz już za dwa dni !!

 

14/07/13

Wszystko o ME 2013 :

Reprezentacja Polski

Uczestnicy ME

podręczne linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 5 miejscu w rankingu Division 2 po zawodach w Budapeszcie.

Polacy na 4 miejscu ukończyli Puchar w Budapeszcie, zdobyli tym samym 69 punktów do rankingu Division 2 i awansowali na 5 miejsce.

 

 

 


Antoni Tomaszewski czwarty w konkursie otwarcia w Budapeszcie !

Antoni Tomaszewski na klaczy Trojka w konkursie otwarcia DR w Budapeszcie uplasował się na wysokim czwartym miejscu. Gratulacje !

 

WYNIKI konkursu tu

 

 

 

 


CSI2 / YH Koningsbosch z liczną polską reprezentacją Powodzenia !!

12/07/13

Od 11 lipca polska reprezentacja w składzie : Michał Kaźmierczak z końmi: Apart, Stakorado, Woody, Choco Boy, Klara Kostrzewa z końmi: Wina, Wiske, Albert Ornat z  Warex Pleasure, Klaudia Siarkiewicz z końmi: Carla 113, Caronimo i Pearl 80 oraz Julia Zawada z końmi: Calista 28, Clarabella C, Dariete Z, Wannabe 2 rywalizuje w dwu gwiazdkowym turnieju w holenderskim Koningsbosch Powodzenia !!!

WYNIKI tu

 


CSIO3 Budapest od dziś ! Powodzenia

11/07/13

Furussiya Nations Cup CSIO3 Budapest 2013

Reprezentacja Polski :

Igor Kawiak, Łukasz Koza, Piotr Morsztyn, Radosław Zalewski, Łukasz Wasilewski, Antoni Tomaszewski oraz Marika Słowińska, Paulina Koza i Krzysztof Okła. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !!

 

WYNIKI tu

LIVE  tu

 

 

 


Galeria CSI4 Villach Jarosław Skrzyczyński

08/07/13

Jarosław Skrzyczyński w Villach

relacje video / wyniki  tu

zapraszamy do mini galerii autorstwa Sibil Slejko

 

 

 

 


Sukcesy Aleksandry Lusiny w Baku

08/07/13

Aleksandra Lusina w dniach 5-7 lipca  uczestniczyła w turnieju w Baku. Wygrała finał Średniej Rundy na koniu Carrereas MNM . W konkursie Grand Prix zajęła 3 miejsce ! Gratulacje !!

 

WYNIKI turnieju tu

 

 

 


Sukces w Holandii !! Michał Kaźmierczak drugi !!

05/07/13 g.06.00

Sukcesem Michała Kaźmierczaka w konkursie kwalifikacyjnym do niedzielnego Grand Prix CSI** Geesteren w Holandii rozpoczęli zmagania nasi reprezentanci !! 

Michał Kaźmierczak i Apart wywalczyli drugie miejsce !

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17