W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Halowe Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców - Leszno 2021

Podium Halowe Mistrzostwa Polski MJ 2021 

 

1m. Aleksander Lewandowski  JAZZMIR VH HALDERTHOF  KS Verso La Natura  4 pkt

​2m. Aleksandra Wypchło CASALEO  Z KJ HEAA Turek 8,27 pkt

3m. Olga Skrobacz QUINCY WLKS Krakus 10,16 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 


Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Leszno 2021

 

Podium Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2021 

1m. Aniela Kilian LACARO WLKS Krakus 0.47 pkt

2m. Maria Brańka - Borja CAMILLA WLKS Krakus  2,87 pkt

3m. Klara Kozioł ROCKY TKJ Garbówek  4,58 pkt

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21

 


Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci - Leszno 2021

 

Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci 2021 

1m. Kevin Pszowski  JACOBSON L  KJ Jumping Team Brynica 0 pkt

2m. Irena Bigaj  LA CORUNA  KS Faruk  4/0 34,78s 

3m. Roksana Nawrocka  GENF  BPK  4/0 35,81s 

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21

 


I Halowe Ladies Cup - Leszno 2021

 

I Halowe Ladies Cup Leszno 2021 

1m. Klara Kozioł VOILA  TKJ Garbówek  6,91 pkt

2m. Katarzyna Pawłowicz FULL PLEASURE KS Cortina  6,97 pkt

3m. Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET  Polski Polo Club 8 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21 

 


Joanna Rosicka Tyszko wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - Leszno 28/11/21

Joanna Rosicka Tyszko fot. Paula Bartkowiak 

Podium Memoriału Jacka Wierzchowieckiego 2021 

1m. Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU TKJ Garbówek 0/0 45,23s

2m. Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice 0/0 46,20s

3m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel Śrem 0/4 41,96s

 

 

WYNIKI MEMORIAŁU    WYNIKI TURNIEJU  Jacek Wierzchowiecki  


CSI2 CSI1 CSIYH Barczewo - Ekwador Winter International Competition 25-28 XI 21

 

Wojciech Wojcianiec wygrywa pierwsze międzynarodowe Grand Prix podczas CSI2 Barczewo w Dabrówce Małej !

 

PROGRAM / WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 28/11/21

Grand Prix LR 145  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI1 125 cm   2m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO VIDEO 

 

sobota 27/11/21

CSI2 140cm  1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Jan Bobik OLE VIDEO

CSI1 115cm  1m. Amelia Szczupakowska CORMINTTA

CSI1 120cm 5m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  2m. Paweł Spisak CARAVAGGIO

 

piątek 26/11/21

CSI2 LR 145cm 2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO 

CSI2 135cm 1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  VIDEO 

CSI2 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA

CSI1 120cm  1m. Dominik Pieniaszek AVALANCHE

CSI1 110cm 1m. Karolina Zielonka WESTA

 

czwartek 25/11/21

CSI2 140cm  1m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS

CSI2 135cm  2m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY

CSI2 130cm  3m. Szymon Tęcza ANGARA L

CSI1 110cm  1m. Kuba Kraśko DON ESPADRON

CSIYH 1m. Maja Popiół FERRERA


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 21/11/21

Mściwoj Kiecoń najlepszy w Memoriale Generała Michała Gutowskiego fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium Grand Prix - Memoriału Generała Michała Gutowskiego 21/11/21

1m. Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK KJ Agro Handel 0/0  38,30s 

2m. Leszek Gramza CLEARROUND Rodan Club  0/0 40,17s 

3m. Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO SKJ Sopot  0/0 43,98s

Generał Michał Gutowski Wikipedia 

WYNIKI MEMORIAŁU          WYNIKI TURNIEJU 


HZO JKS Salio 19-21 XI 2021

 

Podium konkursu Grand Prix o nagrodę IMMERGAS 21/11/21

1m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA KJ Agri 0/0  36,46s

2m. Cezary Kalinowski CALMETTE-P KJ Strzała Krubiczew 0/0  39,28s 

3m. Kamil Grzelczyk CASSIDERO KJ Agri 0/4  

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU 


HZO KJK Michałowice 19-21 XI 2021

Damian Ostręga - zwycięzca konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

 

Podium konkursu Grand Prix 21/11/21 

1m. Damian Ostręga NIKOS DE KALECH KS Jumping Team Wiercany 0/0 42,39s 

2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 44,72s

​3m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65 WLKS Krakus 0/1 

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Poczernin 19-21 XI 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Poczernin 21/11/21

gr Ao - Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA JKS U Robsonów
gr A1 - Zuzanna Byczkowska ZYGZAK KS AZS UW
gr A2 - Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania
gr C - Jakub Mroczek JUULTJE Polish Pony Club
gr Dbis - Marcel Wiśniewski TOUAREG SKJ Golden Dream - video
Finał M / JM - Lena Janiszewska CONWAY H KJ Salio
GP Dzieci - Irena Pawłowska MESKALINA KJ Wiktorowo
Finał J/ MJ Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO SKJ Hawajka Majdan
 

Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22