W tym tygodniu:
 
 
CSI4 Monachium GER
Jan Bobik 
 
 
 
 
CSI3 Gorla Minore ITA 
Andrzej Opłatek 
 
 
 
 
CSI2 Lier BEL 
Anna Szary Ziębicka,
Michał Ziębicki, Krzysztof Retka 
 
 
 
 
CSI2 Kronnenberg NED 
Damian Ostroga 
 
 
 
 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego  Leszno HZO 

 

 

HZO DiM Wolica 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Tomasz Olszewski wygrywa Grand Prix Leszna 17/02/19

Tomasz Olszewski na CAMAKO'S BOY JW z Kujawsko Pomorskiego KJ w Bydgoszczy zwyciężył w pierwszym ogólnopolskim Grand Prix w 2019 roku, podczas szóstego etapu kwalifikacji Halowego Pucharu Polski w Lesznie. Anna Seroka  z SKJ Bajardo na EXTRA DOLLARS triumfowała w Finale HPP MJAleksandra Gebler z KJ Sokół Damasławek na BOLTER wygrała Finał HPP Juniorów, Klara Kozioł z TKJ Garbówek na ROCKY była najlepsza w Finale HPP Dzieci I . Finał HPP Open wygrał Franciszek Jurzak z SKJ Ponylandia na LA CUMPARSITA,

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Magda Pocztowska 

RANKING Halowego Pucharu Polski 

 


HZO DiM Jaszkowo 17/02/19

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW HZO DiM Jaszkowo 17.02.19 .:

Finał J / MJ - Aleksandra Osuch  CROWN DU BUISSON Z  KJ Podkowa Gruszczyn
GP Dzieci I - Kornelia Smura DIE KLEINE LADY KS Jumping Events
Finał D/E - Aleksandra Osuch ROSA KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dzieci II - Marta Konarska LILI MARLENE  KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dbis - Karolina Heydel MONTGOMERIE EX M.D   Rio Grande Krosinko
Finał C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8  KJ Podkowa Gruszczyn
Finał A2 - Marcelina Jackowiak COAST PLAYER S. KJ Gronówka
Finał A1 - Berenika Biela GARBONOS CH Jaszkowo

WYNIKI TURNIEJU 


Jarosław Skrzyczyński drugi w Neumunster w LR 150cm 16/02/19

 

Jarosław Skrzyczynski i Chacclana - 2 miejsce w konkursie LR 150cm CSI3 Neumunster. WYNIKI

16/02/19


Oliwia Szustkowska udanie zadebiutowała z nowym koniem podczas CSIYH Lier 09/02/19


Amelia Mościcka druga w Grand Prix CSIJ w Abu Dhabi 08/02/19

 

WYNIKI KONKURSU

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Amelia Mościcka (@mosciccyequestrian)

Lut 9, 2019 o 11:27 PS


Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.

Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.

Uwaga: kamizelki ochronne powinny być jak najlepsze, chroniące ciało młodego zawodnika. Przepisy celowo nie określają jakości kamizelki, podobnie jak kasku, pozostawiając decyzję rodzicom i opiekunom. Dopuszcza się wszelkiego rodzaju kamizelki ochronne, w tym tzw. „żółwiki” 

Kamizelki możecie kupić w SKLEPIE STAJNIA 

 

więcej    09/02/19


Ranking PZJ w skokach przez przeszkody na koniec stycznia 2019

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec stycznia 2019 

Jarosław Skrzyczyński KJ Agro Handle Śrem  - Ranking Ogólny 

Adam Grzegorzewski   KJ Agro Aves Gajewniki -  Ranking Młodych Jeźdźców 

Aleksandra Kierznowska  KJ Kietlów  - Ranking Juniorów 

Julia Jabłońska UKS Mieczewo - Ranking Dzieci

 

Polacy w Ranking FEI na koniec stycznia -  Jarosław Skrzyczyński nr 53


CAVALIADA Lublin 31.01-3.02.2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

niedziela 3 lutego 2019 

 

Krzysztof Ludwiczak i Nordwind / przejazd podstawowy Grand Prix / 

 

LR 145cm Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind video  wywiad 

Ranking Cavaliada Tour 

Finał 125cm 1m. Maja Marchwicka POL Szafir M 

Finał Future MINI 1m. Martyna Ufnal / KJ Hippica / Ramiro

Finał Future MIDI 1m. Maria Michalska / KJ Ranczo / Pasjonata Amigo 

Ranking Cavaliada Future 

 

sobota 2 lutego 2019

wywiad z Dominikiem Słodczykiem 

 

CSI2 135cm  2m Jarosław Skrzyczynski POL Akkol video 

CSI2 120cm  1m.  Dominik Słodczyk POL Aperitiff 

Speed & Music 1m. Dominik Słodczyk  POL  Drako 

Future MINI 1m.  Natalia Głowacz / KJ Liljówka Stęszewko  Szaman 

Future MIDI 1m. Zofia Ćwik / Pałucki KJ w Górkach Zagajnych  Teti  video 

Ranking Cavaliada Future 

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska / Martyna Ufnal / Blanka Brzeska 


 piątek 1 lutego 2019 

 

Dawid Skiba i Badorette 

 

CSI2 LR 145cm 1m. Dawid Skiba BADORETTE video

CSI2 130cm 1m. Aleksandra Zybala BEBETO video 

Venus vs Mars 1m. Paulina Koza CONNER video wywiad


 

czwartek 31.01.19

 Andrzej Opłatek i El Camp 

 

CSI2 140cm 2m. Andrzej Opłatek EL CAMP video 

CSI2 130cm 1m. Tomasz Olszewski LUNA P

CSI2 120cm 2m. Łukasz Brzóska CASALETTO

Potęga skoku 1m. Mateusz Kiempa JALANDAHAR video wywiad

 


Cavaliada Lublin 31.01-3.02.2019

Relacja z przeglądu wet. 30/01/19 Magda Pocztowska

CSI2 Kronenberg NED 24-27.01.19 - Natalia Czernik wygrała dwa konkursy

 

Natalia Czernik na 6 letniej klaczy CHIN QUEEN wygrała dwa konkursy 110cm CSI1, była też dwa razy szósta w konkursach 140-145cm na EVERDI i ABIGEJ.  W zawodach z powodzeniem w rundzie CSIYH jeździł Jarosław Skrzyczyński na LUCKY STAR.  Aleksandra Nowak na CERTO była piąta w finale 120cm 

WYNIKI ZAWODÓW 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19