WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO DIM Iwno Jaszowo 17-19 maja 2019

 

ZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów 19.05.19 :


Grand Prix Dzieci Aleksandra Pliem Perka  QUITA DU DOMAINE Z  TKJ Garbówek
Grand Prix J/Mj - Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR  Kraju Jumping Team
Grand Prix Dzieci II - Aleksander Lauk  FESTA Budzyński KS Kłos 

Finał D/E - Zofia Budzyńska  FABIA  Stajnia Gronówka - na zdjęciu 

Finał Dbis - Julia Pięta  KANTJE’S ELTON KJ Abakus Kaczyna 

Finał C - Nikola Panarowicz MAROKO KJ Bonanza 
Finał A2 - Barbara Piontek  CYKOR   Rio Grande Krosinko
Finał A1 - Jolanta Kóska ROYAL  KJ Agro Handel Śrem

WYNIKI ZAWODÓW 


Verso Jumping Tour Warnik 18-19.05.19

 

Sławomir Andruchów z KJ Profil Piła wygrywa Karlik Grand Prix w Warniku na CONRALDIK IV, Finał Rundy Złotej 130cm Oskar Murawski na LIBELIUS, Marta Konarska na LILI MARLENE Finał Rundy Srebrnej 120cm a Sandra Łukasik na CARTINA L Finał Rundy Brązowej 110cm.

W konkursach eMPMK triumfował: Michał Tyszko na 6 letnim BIG MAL EH Z oraz na 5 letniej GOLDEN ROSE.  W kat koni 4 letnich zwyciężył Paweł Spisak na CASUS i Natalia Czernik na CASAMBA . 

WYNIKI TURNIEJU  

foto  Photo Monskoo


Monika Grundkowska najlepsza w Michałowicach 19/05/19

Monika Grundkowska na DHAHA z RC Riding Centre Sosnowice zwyciężyła w Grand Prix PLJ w Michałowicach, Jarosław Koziarowski z WLKS Krakus na CHENET wygrał Finał Rundy Srebrnej 135cm a Jakub Kubiak z KJ SO Łąck Finał Rundy Brązowej 125cm na GREAT PLEASURE II. Trzeci etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Zuzanna Jarocka, Katarzyna Gola i Łukasz Koza.  

Liderami rankingów PLJ po trzech etapach rozgrywek są: 

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń i Artur Kufel  25 pkt

Runda Srebrna Nina Milczarek 41 pkt 

Runda Brązowa -  Anna Białas  35 pkt

DPP - KJ Agro Handel Śrem i KJ Trachy Gliwice  17 pkt

 

fot. Przemysław Antosz 


Puchar Narodów CSIO3 Drammen 17 maja 2019 - Polska Kadra w składzie Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Jan Bobik i Wojciech Wojcianiec wywalczyła drugie miejsce !!

 

Polska na drugim stopniu podium w Pucharze Narodów / Jan Bobik, Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek/ szef ekipy Rudolf Mrugała.  fot. Patrycja Rowińska 

WYNIKI 

1m. Irlandia 13 pkt 

2m. Polska 14 pkt

3m. Norwegia 20 pkt 

RELACJA VIDEO 

 


CSIOJ/ Ch / P Lamprechtshausen AUT 16-19.05.19

 

Podium - Puchar Narodów CSIOJ / A. Kierznowska, F.Lewicki, W. Bedyńska, J.Suska/ 

 

Najlepiej w Lamprechtshauen w zawodach CSIO spośród bardzo licznej polskiej reprezentacji juniorów, dzieci i zawodniczek na kucach spisała się ekipa juniorów w składzie: Aleksandra Kierznowska, Wiktoria Bedyńska, Juliana Suska, która wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów. Wiktoria Bedyńska na Lacoste 142 imponowała formą w PN - pokonała oba nawroty bez błędów.  W juniorskim konkursie Grand Prix najlepiej wypadł Filip Lewicki na Corrado X - 4 miejsce w konkursie i dwa bezbłędne nawroty.  Jadąca indywidualnie w zawodach CSIOJ w Austrii Milena Dobkowska wygrała na Qui Gigi dwa konkursy 120cm. 

Spośród Kadry Dzieci najlepiej w zawodach wypadła jadąca poza oficjalną ekipą Laura Kłapińska - druga indywidualnie w Pucharze Narodów oraz Daria Pietrzak, która wygrała konkurs otwarcia rundy CSIOCh na Sonata W oraz była najwyżej w Grand Prix CSIOCh spośród wszystkich reprezentantek  Polski startujących w konkursie. W Pucharze Narodów CSIOCh - polska reprezentacja dzieci rywalizację ukończyła po pierwszym nawrocie na 8 miejscu. W ekipie bez błdów przejechała tylko Julia Jabłońska na Conn Rubina. 

Polska Kadra Pony nie ukończyła Pucharu Narodów na skutek eliminacji z konkursu Agaty Kamińskiej i Oliwi Płatek. 

19/05/19  

 


CSIO3 Drammen 16-19 maja 2019

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

CSIO3 LR Grand Prix 160cm 10m. Wojciech Dahlke POL A Quite 19/05/19

CSIO3 Derby 150cm  6m. Andrzej Opłatek POL El Camp 18/05/19

CSIO3 160cm Nations Cup 2m. Polska / Ludwiczak, Opłatek, Bobik, Wojcieniec/ 17/05/19

CSIO3 145cm 1m. Jan Bobik POL Farmer 

CSIO3 145cm  2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue  16/05/19

CSIO3 140cm  1m. Andrzej Opłatek POL  Stalando 2 

CSIO3 135cm  4m. Jan Bobik POL Onasis 

CSI1 135cm 3m. Andrzej Opłatek POL Odile du Soufflet 

 

19/05/19

 


CSI2-W Darguziai LTU 16-19 maja 2019

 

Dawid Kubiak pierwszy, Maksymilian Wechta drugi w konkursie Grand Prix 160cm CSI-W.

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 LR Grand Prix 160cm 1m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 19/05/19

CSI2 140cm 6m. Natalia Palmowska POL CEREMBER ME M   

CSI2 135cm  3m. Robert Hestkowski POL HEKTORAS 18/05/19

CSI2 LR 145cm 3m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 17/05/19

CSI1 110cm 3m. Dominika Hestkowska POL CONTI

CSI2 140cm 4m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA  VIDEO   16/05/19 

19/05/19


Przemysław Konopacki szósty w Grand Prix LR 145cm CSI2 Opglabbeek 12.05.19

Przemysław Konopacki i Duke 

WYNIKI GRAND PRIX 

6m. Przemysław Konopacki DUKE 0/4 pkt

35m Krzysztof Okła CHACITOL 4 pkt 

WYNIKI TURNIEJU 

 


ZO, ZODiM eMPMK Ciekocinko 10-12 maja 2019

Iga Biegalska 

Zwycięzcy niedzielnych konkursów Grand Prix, konkursów finałowych ZO DiM oraz najlepsze młode konie zawodów eMPMK.

ZO Grand Prix - Aleksandra Lusina - Gołaś  CAMBEL I G KJ Bonin 

Grand Prix Dzieci I - Iga Biegalska  CARDHU SKJ Sopot 

Grand Prix D/E  - Alicja Iwaszczuk PSOTKA KJ Wiktorowo 

Finał Dzieci II - Julia Ptaszyńska DIACONTINA  KJ Plejada 

Finał GR A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał GR A2 - Zuzanna Buszczak SONATA KJ Michałówka 

Finał GR C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn  

Finał GR Dbis - Julia Pięta MARCOS JUKS Abakus Kaczyna 

 

eMPMK 5l rocznik 2014   Jacek Zagor OLIVAR /Arezzo VDL x Ol Metta/ hod. SK Nad Wigrami 

Adam Nicpoń na ZERO Z /Zirocco Blue VDL x Caritano Z/ wygrał dwa konkursy eMPMK dla koni 6l rocznik 2013 i raz był drugi. 

WYNIKI TURNIEJU


Krzysztof Leśniak wygrywa Grand Prix Leśnej Woli 12.05.19

 

Krzysztof Leśniak na STAKKATOL 7 / Stakkatol x Continue / wł. Krzysztof Koziarowski zwyciężył w dwunawrotowym Grand Prix Leśnej Woli. fot. Roland Mika

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20