W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grand Prix Michałowic dla Zuzanny Gowin -21/08/16

21/08/16 

 

WYNIKI ZO Michałowice 19-21 sierpnia 2018 

 

Grand Prix wygrała Zuzanna Gowin na Captain / na zdjęciu / 

 

 

 

 

 

 

 


Baltica Equestrian Summer Tour II 16 - 21 sierpnia 2016

 

Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek -  Andrzej Opłatek przebojem II tygodnia Baltica Equestrian Summer Tour - 4 zwycięstwa, 2 x trzeci, raz czwarty w LR 145.  Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 - najlepsi spośród reprezentantów Polski w niedzielnym konkursie Grand Prix.

WYNIKI TURNIEJU  21/08/16 


RIO 2016 - jeździectwo - skoki przez przeszkody - Finał Indywidualny 19.08.16 g. 15.00


Anna Szary Ziębicka i Wojciech Dahlke decyzją PZJ dołączyli do składu Kadry Narodowej Polski

18/06/16

 

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego U/1073/11/E/2016 - do Kadry Narodowej Polski dołączyli : Anna Szary ZIębicka i Wojciech Dahlke.

 

 

 

 

 

 

 

 


Stanisław Helak - Dyrektorem sportowym w PZJ

17/08/16 

 


Grand Prix CSN w Zagórowie wygrała Dajana Pawlicka - WYNIKI

12-14 sierpnia 2016 

 


Grand Prix Drzonkowa dla Oskara Murawskiego 14/08/16

14/08/16  fot. Katarzyna Boryna 

 


BALTIC SUMMER EQUESTRIAN TOUR 09-14 sierpnia 2016 WYNIKI

 

Za nami pierwszy tydzień letniej bardzo udanej dla reprezentantów Polski edycji Baltica Equestrian Summer Tour w Ciekocinku. Najlepiej dla Polski spisali się Jarosław Skrzyczyński ( 4 zwycięstwa ) oraz Krzysztof Ludwiczak ( nie do pokonania na Poli Loli L - wygrał wszystkie konkursy 135 CSI2 )

fot. www.1clicphoto.com

 

WYNIKI I tydzień 

15/08/16

 

 

 

 


Polacy awansują w Rankingu FEI na koniec lipca 2016

05/08/16 

 


Polska Liga Jeździecka - Marcin Bętkowski przebojem turnieju w Olszy

03/08/16

Marcin Bętkowski na Casino L wygrał Grand Prix PLJ w Olszy w dn 31.07.17 i tym samum awansował na drugie miejsce w rankingu ligi. Liderami rankingów PLJ po zawodach w Olszy są : 

Andrei Shalohin - Runda Złota

Marcin Bętkowski - Runda Srebrna

Karina Woźniak j99 - Runda Brązowa 

KJ Zbyszko - Drużynowy Puchar Polski 

 

 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23