W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSN Drzonków 2014 Galeria Alicja Piotrowska

29/09/14

 

Galeria zdjęć CSN Drzonków

 

zamówienia zdjęć :

Alicja Piotrowska

alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 


Łukasz Wasilewski w świetnej formie w Biblis

28/09/14

Łukasz Wasilewski wygrał w niemieckim Biblis licznie obsadzony Finał Silver Tour na Arakorn, świetnie jeździł rundę Młodych Koni na Dublin ( dwa razy drugi, raz piąty ) Gratulacje !!

WYNIKI TURNIEJU

 

 


Mściwoj Kiecoń i Łukasz Brzóska wygrali Grand Prix zawodów CSN w Drzonkowie i Gliniku

28/09/14

Mściwoj Kiecoń wygrał Grand Prix CSN w Drzonowie. WYNIKI

Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix CSN Glinik Zab. WYNIKI

 

 

 


CSI La Bagnaia 25-28.09.14

25/09/14 g.15.30  update 29/09/14

Jarosław Skrzyczyński, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Beata Szumińska i Marcin Bętkowski powalczą we włoskim La Bagnaia o kwalifikację do ME Aachen 2015 oraz o hybrydowego Lexusa wartości 56.000 euro. Powodzenia !!!

 

PROGRAM

 

wyniki / VIDEO 

 

GALERIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VI Memoriał Mjra Henryka Dobrzańskiego Hubala Glinik Zaborowski

25/09/14 g.14.15

W dniach 26-28.09.14 w Gliniku Zaborowskiej po raz czwarty odbędzie się VI Memoriał Mjra Henryka Dobrzańskiego Hubala.

ZGŁOSZENIA

PROGRAM

 

LISTY / WYNIKi

 

 

 


Łukasz Wasilewski w Biblis

25/09/14

Łukasz Wasilewski w świetnym stylu rozpoczął starty w turnieju CSI2  Biblis GER  Na Dublin był drugi w konkursie dla MK.

 

WYNIKI / LISTY

zgłoszenia

 

 

 


Dalia Lehmann liderką rankingu Dzieci PZJ

24/09/14

Dalia Lehmann zdecydowanie prowadzi w rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego na dzień 22.09.14  Młodziutka reprezentantka Polski w miniona niedzielę wygrała licznie obsadzony konkurs 130 w Arezzo na Cool Boy, na Chronos była trzecia.  W rankingu dzieci sklasyfikowanych jest 55 zawodników.

RANKING

 

 


MŚMK Lanaken 2014 wyniki

23/09/14

WYNIKI KOŃCOWE / VIDEO

 

 

 

 

 


CSN Drzonków 26-28 września 2014

23/09/14

Zgłoszenia

 

program

 

 


Jarosław Skrzyczyński w światowych serwisach

23/09/14

O sukcesie Jarosława Skrzyczyńskiego w Grand Prix CSIO3 San Marino szeroko pisały światowe serwisy.

Linki do wybranych stron.

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19