WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Puchar Jump Off Hipodrom Sopot sezon 2014/15

20/11/14

Klasyfikacja rozgrywek Jump Off Hipodrom Sopot po drugim turnieju, który odbył się w dniach 7-9 listopada. Liderami w Rundzie Diamentowej po dwóch eliminacjach są ex aequo Weronika Wilska i Łukasz Jończyk


Michał Kaźmierczak i Klara Kostrzewa w Lier

20/11/14

CSI**YH Lier BEL

 

Michał Kaźmierczak / Stakorado, Apart, Wody, Wiki

Klara Kostrzewa / Wiske, Quelf d 'or

 

LISTY / WYNIKI

LIVEstream

 


Rio News

19/11/14 g.07.00

Gospodarzem Toru podczas IO w Rio będzie brazylijczyk Guilherme Jorge . Oficjalny kalendarz i kwalifikacje.

 

 

 


Marek Lewicki i Łukasz Koza w Kreuth

18/11/14 g.16.40

Marek Lewicki i Łukasz Koza w dniach 20-23 listopada b.r. wystartują w zawodach CSI2 w niemieckim Kreuth. Zgłoszenia do zawodów i podręczne linki do wyników.

 

 


CSI2 / CSIYH / CSI-Am Leszno 21-23.11.14 zgłoszenia

18/11/14 g.14.40

 

 

 


Kalendarz Centralny na 2015 rok PZJ zatwierdzony 15.11.2014

Kalendarz Centralny PZJ na rok 2015 zatwierdzony w dniu 15.11.2014. PZJ wciąż nie wybrał organizatora Halowego Pucharu Polski w 2015 roku. 

Legenda:

Kolor czerwony – zawody międzynarodowe, Kolor niebieski – polskie imprezy mistrzowskie, Kolor czarny – zawody ogólnopolskie, Podkreślenie zielone – kolejki i finał  Polskiej Ligi Jeździeckiej, JGPWP – Etap Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski

KALENDARZ CENTRALNY 2015 pobierz

 


HZO / HPLMK wyniki 14-16/11/14

16/11/14 g.21,00

 

 

 

 


Grand Prix CSN Sopot autor Magdalena Gill

 GALERIA Magdalena Gill   zamówienia zdjęć gill.magdalena@gmail.com

 


CSN Sopot 14-16/11/14 wyniki

16/11/14

  aktualizacja g. 16.30

Grand Prix CSN Sopot wygrał Grzegorz Psiuk na Aresie ! 2m. Krzysztof Ludwiczak na Belycette K , 3m Weronika Wilska na Cassatto 

Gratulacje !!!


Marek Lewicki w świetnej formie w Tortonie

16/11/14

Marek Lewicki w świetnej formie w Tortonie. W sobotnim konkursie DR był drugi , tracąc jedynie 0,03 s do zwycięzcy.

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20